Talisman DE

Dyskusje na temat gier komputerowych.
ODPOWIEDZ
gronek31 [Autor tematu]
Niziołek
Niziołek
Niziołek
Posty: 23
Rejestracja: poniedziałek 30 gru 2013, 02:00
Lokalizacja: Częstochowa okolice
Płeć:
Wiek: 29

Talisman DE

Post autor: gronek31 »

Witam.

Mam pytanie czy można w jakiś sposób naprawić pewien błąd bo nie chcę rozpoczynać gry od nowa, tudzież może przydarzyć się taka sama sytuacja, a błąd:

Gram sobie z 3 graczami SI z dodatkiem wzgórza i podziemia, rozpoczyna rundę wojownik i przesuwa się na pole gdzie stoi wróżka, wojownik wyzywa ją na pojedynek, wróżka rzuca zaklęcie osłabienia, no i bum koniec nic się dalej nie dzieje SI nie wybiera żadnej z 2 opcji: czy osłabić poszukiwacza czy jakąś kartę jedna opcja miga ale nic się nie dzieje tak z 10 minut czekałem i nic.

Pytanie moje jest takie czy da się coś zresetować żeby SI coś w końcu zrobiło, wyłączałem już grę i włączałem ponownie i nic się nie zmieniło.

PS. Może to już wszyscy wiedzą ale dodatkowo dodam, że we wcześniejszych wersjach wynik kostki nie był z góry ustalony, zauważyłem przez przypadek, że była taka opcja podczas gry z SI, że gdy była nasza kolej czy też kolej SI i wypadło np. 5 ale chcieliśmy 3 no to wystarczyło wyjść z gry i wrócić z powrotem, wtedy zapis gry wczytywał się na początku tury danego gracza i podczas(jakby) tego samego rzutu wypadło coś innego i można to było powtarzać w nieskończoność póki nie wypadnie co chcemy, sprawdziłem czy ten sposób dalej działa ale widocznie go poprawili choć teraz wydaje mi się jakby gra była z góry ustalona i zawsze wypadnie to co miało wypaść.


Talisman MiM & Talisman DE
ODPOWIEDZ