Szukam ludzi

Dyskusje na temat gier komputerowych.
ODPOWIEDZ
hajaszek [Autor tematu]
Losujemy postać
Losujemy postać
Losujemy postać
Posty: 3
Rejestracja: środa 23 kwie 2014, 18:39
Lokalizacja: zambrów
Płeć:

Szukam ludzi

Post autor: hajaszek »

Szukam ludzi do gry w MiM na platformie ZunTzu
numer gadu gadu: 50497889


Czarny
Losujemy postać
Losujemy postać
Losujemy postać
Posty: 9
Rejestracja: wtorek 29 kwie 2014, 14:36
Lokalizacja: Ryki
Płeć:
Wiek: 36

Post autor: Czarny »

Podepnę się pod temat ;)
Jako że mój pierwszy post na tym forum to trochę o sobie. Na imię mam Patryk. O grze MiM dowiedziałem się gdy na stronie z torrentami przeszukiwałem dział "gry" poddział "inne". Zainteresowany tą grą ściągnąłem instalator platformy ZunTzu i zacząłem grę sam ze sobą (losowałem czterech poszukiwaczy i każdym z nich próbowałem grać tak jakby byli osobnymi graczami). Zacząłem grę od podstawki, żeby się nauczyć, potem przeszedłem na tryb z oficjalnymi dodatkami, a następnie na projekt Gieferga. Po jakimś czasie grania w trybie wg. Gieferga zacząłem traktować tę grę nie jako rywalizację o to kto wygra, lecz jako coś w rodzaju gry-przygody, w której dobra zabawa liczy się bardziej niż zwycięstwo. Co prawda zdarza mi się popełniać błędy, które dostrzegam gdy już troszkę za późno na ich skorygowanie i nie zawsze mam pewność czy prawidłowo zinterpretowałem zapis w instrukcji, ale uważam iż przewagą gry planszowej nad komputerową jest to, że można w nich dowolnie zmienić lub nagiąć zasady :mrgreen: (oczywiście jeśli większość graczy będzie miało taką wolę). I choć granie samemu ze sobą nadal sprawia mi dużo frajdy to postanowiłem przejść na wyższy poziom i zagrać z innymi graczami.
Jakby co to mam zainstalowanego Skype'a. Mój numer gg 50548978
edit:
Zapomniałem napisać, zwykle mam czas od 12:00 do 17:00 w każdy dzień tygodnia z wyjątkiem sobót.

edit2:
Wyjdzie, że robię z d**y gębę, ale w tej chwili mam poważne obawy co do gry w trybie online. Wczoraj wieczorem grałem z kolegą z powyższego postu i jego kumplem w MiM wg. Gieferga. Do komunikowania się używaliśmy programu ventrilo (to była ich decyzja). W trakcie rozgrywki co jakiś czas miałem niezłe lagi, a po jakichś dwóch godzinach gra tak muliła na moim komputerze, że zdecydowałem się ją zakończyć :( Z tego powodu zacząłem się zastanawiać czy nie zrezygnować z grania w trybie online i pozostać na grze samemu ze sobą.


sirmicho
Losujemy postać
Losujemy postać
Losujemy postać
Posty: 4
Rejestracja: niedziela 23 lis 2014, 14:19
Lokalizacja: Gdańsk
Płeć:
Wiek: 43

Post autor: sirmicho »

Cześć.

Z chęcią spróbuję pograć z kimś online za pomocą ZunTzu (lub VASSYL). W MiM grałem dawno dawno temu, ale regularnie co jakiś czas grywam w Magiczny Miecz, więc zasady i mechanika są mi znajome.

GG 638111

edit
Awatar uzytkownikaWiadomość od Abubu:
: coś ucięło wszystkie "polskie litery" więc dla czytelności poprawiłem
Ostatnio zmieniony piątek 13 lis 2015, 18:49 przez sirmicho, łącznie zmieniany 1 raz.


rafix83
Losujemy postać
Losujemy postać
Losujemy postać
Posty: 2
Rejestracja: piątek 13 lis 2015, 18:33
Lokalizacja: Jelenia Góra
Płeć:

Post autor: rafix83 »

Witajcie
Czy ktoś jeszcze pogrywa w MiM?? Chętnie z kimś zagram.

GG 2705668


ODPOWIEDZ