Magia i Miecz Online

Dyskusje na temat gier komputerowych.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
wilczy
Filozof
Filozof
Filozof
Dawna Administracja
Posty: 738
Rejestracja: sobota 17 kwie 2004, 09:45
Lokalizacja: Bydgoszcz
Płeć:
Wiek: 49
Kontakt:

Post autor: wilczy »

Alleluja!
...ale teraz wyszedł dość śmieszny bug: znalazłem... (tadam) mieszek złota! Heh, no i propozycja "weź i do ekwipunku" - wiadomo, ze mieszków się nie zbiera, ale postanowiłem sprawdzić co będzie. No i mieszka - prawidłowo - w ekwipunku nie było, ale pula złota mi sie nie zwiększyła. W następnym ruchu okazało się, że mieszek spoczywa na trawie. Wniosek: Mieszki jako wyjątek nie powinny mieć możliwości wejścia do ekwipunku.

Edit: Właśnie byłem na Targowisku - o rany, kupowałem nie wiedząc co biorę, he he... chciałem zbroję a dostałem hełm i muła :-) i kasa się skończyła... proszę o jakiś opis. Wiem, że jest tak jak na karcie, ale co jesli ktoś akurat nie ma pod ręką?

No i wciąż aktualny jest problem teleportacji, tzn nie ma opisu nr pól...
Może tymczasowo jakąś podstronę ze ściągą do numeracji takich przypadków jak telepotracja lub targowisko?

Edit: Przewodnik oferuje przeprawę do Światyni. "Jedziemy!" może lepiej "Płyniemy!" albo "Ruszamy!" -?

Edit: Mój dzielny troll doszedł do Jaskini Czarodzieja i dostał misję ubić wroga (chłe chłe). Stosowny wróg się nawinął i grzecznie poległ, jednak nic to nie dało. Po nachalnym odwiedzeniu starego dowiedziałem się, że mam już zadanie.

Ale co tam, idę po koronę (nie mam Talizmanu). Wrota trach, poleciały po użyciu siły. Idę do Krypty, spoko luz, idę dalej, łubudu, wszystko tak jak powinno być - i jestem już w Płomiennej Dolinie. Nie mam wejścia na górę (co za niespodzianka...) więc potulnie wracam spowrotem, jak na smutnego Trolla przystało. Jestem na Równinach Grozy i klikam "schodzę na dół". Nowa tura - a ja w Krypcie. Kurde, coś źle kliknąłem, jeszcze raz. Równiny, na dół, koniec tury. Niestety jestem w Krypcie :( i chyba tak już zostanie...


Zdejmijcie... łańcuch. Nie tykajcie... ryngrafu...
Awatar użytkownika
MistrzDzwonow [Autor tematu]
Kupiec
Kupiec
Kupiec
Posty: 208
Rejestracja: wtorek 19 kwie 2005, 16:35
Lokalizacja: Kraków
Płeć:
Wiek: 36
Kontakt:

Post autor: MistrzDzwonow »

Większość usterek już poprawiłem, a przy Targowisku jest opis trzeba tylko rolką przesunąć opis na karcie (a zbroi na Targowisku nie można kupić :D). Teraz zaczynam pracę przy jaskini czarownika z której to misje najprawdopodobniej znajdą się w dziale Poszukiwacz.


Psychopata niszczący oczy żeby stworzyć coś kompletnie nieprzydatnego to ja :D
Awatar użytkownika
MAXtoon
Rycerz
Rycerz
Rycerz
Posty: 1070
Rejestracja: środa 11 maja 2005, 13:31
Lokalizacja: RADOM
Płeć:

Post autor: MAXtoon »

Ja byłem u medyka wioskowego. No i wszystko gitez (miałem 1 wt i 3 miechy złota) straciłem 3 mieszki i wyleczyłem 3 pkt. Ale czy w wiosce nie można sobie wybrać ile się chce leczyć? ;) I czy nie płaci się 1 mz za 2 wt?;]


Punk is dead.I' m fuckin Zombie.

Moderator nie nabija postów-moderator ma wiele do przekazania
Moderator nie myli się-moderator ma inne zdanie
Kto przychodzi ze swoimi przekonaniami-wychodzi z przekonaniami moderatora :D
Awatar użytkownika
MistrzDzwonow [Autor tematu]
Kupiec
Kupiec
Kupiec
Posty: 208
Rejestracja: wtorek 19 kwie 2005, 16:35
Lokalizacja: Kraków
Płeć:
Wiek: 36
Kontakt:

Post autor: MistrzDzwonow »

Postram się coś zrobić z tymi mieszkami u medyków. A co do ceny to na planszy jest napisane: "płacąc jeden mieszek złota za każdą wyleczoną ranę" więc chyba 1:1


Psychopata niszczący oczy żeby stworzyć coś kompletnie nieprzydatnego to ja :D
Awatar użytkownika
New0
Rzezimieszek
Rzezimieszek
Rzezimieszek
Posty: 66
Rejestracja: wtorek 07 cze 2005, 07:46
Lokalizacja: Barczewo
Płeć:

Post autor: New0 »

Witam!! Znalazłem 2 błędy w kartach: "Golem" - żadnych jest przez "rz" i w jeziorze życia jest napisane:"Zyskujesz 1 punkt wytrzymałośći."


Awatar użytkownika
ArecaS
Losujemy postać
Losujemy postać
Losujemy postać
Posty: 7
Rejestracja: środa 12 lip 2006, 13:50
Lokalizacja: Wodzisław Śl.

Post autor: ArecaS »

Jak tak dalej pójdzie to będzie świetna gra.

Tylko na razie BUG'ów jest TROCHĘ za dużo. :(


Awatar użytkownika
Loop
Szermierz
Szermierz
Szermierz
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Zdarzenia
Posty: 110
Rejestracja: czwartek 22 cze 2006, 12:26
Lokalizacja: Poznań
Płeć:

Post autor: Loop »

Mi sie niezbyt podoba troche uciazliwy interface ;)

Tak sobie mysle, czy nie lepiej byloby zrobic cos takiego we Flashu?


Awatar użytkownika
HunteR
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Posty: 3071
Rejestracja: niedziela 03 lip 2005, 12:55
Lokalizacja: Kraków
Płeć:
Wiek: 35

Post autor: HunteR »

Ale wiesz, flash jest trochę za bardzo wypasiony i dużo zajmuje co bardzo spowalniałoby wszystko. Wiem co mówię, mój brat jest zawodowym webmasterem :)

Mnie wsumie też czasami wkurza ale można się przyzwyczaić. Narazie moim zdaniem trzeba poczekać aż gra będzie doprowadzona do perfekcji, pojawią się kolejni poszukiwacze itp. a dopiero potem zająć się interface'm i resztą.


[tu był obrazek, ale zepsuli forum]
Awatar użytkownika
MAXtoon
Rycerz
Rycerz
Rycerz
Posty: 1070
Rejestracja: środa 11 maja 2005, 13:31
Lokalizacja: RADOM
Płeć:

Post autor: MAXtoon »

True. Wszyscy krzyczeli, jeden Mistrz wziął się do dzieła. Naprawde wielkie gratulacje ;) To sie robi najpopularniejszy temat normalnie ;) I dobrze.


Punk is dead.I' m fuckin Zombie.

Moderator nie nabija postów-moderator ma wiele do przekazania
Moderator nie myli się-moderator ma inne zdanie
Kto przychodzi ze swoimi przekonaniami-wychodzi z przekonaniami moderatora :D
Awatar użytkownika
MistrzDzwonow [Autor tematu]
Kupiec
Kupiec
Kupiec
Posty: 208
Rejestracja: wtorek 19 kwie 2005, 16:35
Lokalizacja: Kraków
Płeć:
Wiek: 36
Kontakt:

Post autor: MistrzDzwonow »

No cóż projekt "troszkę" się opóźnia z wielu przyczyn min. przez moje ciągłe wyjazdy (przez ostatni miesiąc byłem może tydzień w domu). Zatem wbrew moim wcześniejszym zapowiedzią prace nie ruszyły z kopyta ale raczej ugrzęzły w miejscu i tak coś mi się wydaje że szybko nie ruszą :roll:. Dlatego wszystkich zainteresowanych proszę o wyrozumiałość bo na studia też wypadało by się dostać :D.


Psychopata niszczący oczy żeby stworzyć coś kompletnie nieprzydatnego to ja :D
Awatar użytkownika
SeSim
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Krypta Upiorów (pomagier)
Labirynt Magów (pomagier)
Poszukiwacze
Posty: 6145
Rejestracja: poniedziałek 07 lis 2005, 19:18
Lokalizacja: z krzesła :P
Płeć:
Kontakt:

Post autor: SeSim »

Spoko, nie spalimy Cię na stosie tylko wychłostamy ;) ale będziesz Żył :twisted:


Top Secret Ninja Off Topic Creators Internatinal Organization Member
Awatar użytkownika
Fej Wong
Szermierz
Szermierz
Szermierz
Posty: 111
Rejestracja: wtorek 01 mar 2005, 11:17
Lokalizacja: Raczki (obok Suwałk) woj.Podlaskie

Post autor: Fej Wong »

hmm a nie zastanawiales sie nad zatrudnieniem pomocnika jakiegos?

A gra sie zapowiada poprostu swietnie ofcourse narazie za duzo nie ma ale juz jest sam pomysl swietny oby tak dalej :D

A kiedy beda jakies czary i kiedy bdzie mozna atakowac innego poszukiwacza???

jest bug jesli chodzi o badanie obszaru: daje za przyklad pustynie stanolem na nia i nie nacisnolem butona tylko oddalem ture i nie stracielm pkt wt... powinno dizalac automatycznie
to samo jest z innymi polami np z czarnym rycerzem mozna nie placic jesli sie nie klinkie buttona tylko jak sie odda ture to samo kapliczka jesli jestes zly .


Obrazek
>>>>>>>>>>>>Prince Of Mirkwood<<<<<<<<<<<<
Dxac
Losujemy postać
Losujemy postać
Losujemy postać
Posty: 1
Rejestracja: sobota 22 lip 2006, 11:27

Post autor: Dxac »

Loguje sie na stronie na starcie w stronie glownej.Login i haselko mi wchodzi i wszystko jest ok. Ale gdy wchodzê do pokoju GRY to wtedy musze sie na nowo logowaæ.No to loguje siê i przerzuca mnie na stronê g³ówn±. Znowu wchodzê do gier i znowu login i haslo musze wpisac. I znowu mnie wyrzuca do strony glownej wraz z zalogowaniem. Czyli:

1. Loguje sie na str. glownej
2. Wchodze do pokoju GRY
3. Haslo i Login znikaj± (?)
4. Logujê siê jeszcze raz, tym razem w pokoju gry
5. Wyrzuca mnie do str. glownej!

Co sie dzieje?


Awatar użytkownika
Kufir
Mistyk
Mistyk
Mistyk
Dawna Administracja
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Groźniejsze Podziemia
Nowe PP
Zadania Czarownika
Posty: 2174
Rejestracja: niedziela 18 sty 2004, 22:39
Lokalizacja: Korona Władzy
Płeć:

Post autor: Kufir »

Jakies postepy w tej grze juz są ? Cos sie dzieje ?


Obrazek
Awatar użytkownika
MAXtoon
Rycerz
Rycerz
Rycerz
Posty: 1070
Rejestracja: środa 11 maja 2005, 13:31
Lokalizacja: RADOM
Płeć:

Post autor: MAXtoon »

No to co parenascie postow wyzej ;] Mistrz wszystko na bierząco opisuje. A ze Cie nie bylo to nie jestes w temacie... ;)


Punk is dead.I' m fuckin Zombie.

Moderator nie nabija postów-moderator ma wiele do przekazania
Moderator nie myli się-moderator ma inne zdanie
Kto przychodzi ze swoimi przekonaniami-wychodzi z przekonaniami moderatora :D
Awatar użytkownika
MistrzDzwonow [Autor tematu]
Kupiec
Kupiec
Kupiec
Posty: 208
Rejestracja: wtorek 19 kwie 2005, 16:35
Lokalizacja: Kraków
Płeć:
Wiek: 36
Kontakt:

Post autor: MistrzDzwonow »

Chyba już czas najwyższy się odezwać. Prace nie ruszyły się zbytnio do przodu lecz w mojej głowie wykiełkował genialny pomysł a mianowicie kreator kart. Już niedługo zaczne nad nim pracować. Karty przez niego generowane będą w 100% sprawne i przeznaczone do gry w sieci. Każdy z urzytkowników będzie posiadał na swoim koncie spis wyprodukowanych przez siebie kart, pogrupowanych w dodatki. Inni z kolei będą mogli wybrać z których dodatków będą mogli korzystać. Narazie planuje cały kreator a to chwilkę zajmuję bo nie chce spłodzić czerstwej buły zwłaszcza że szykuje się niezłe wyzwanie :D


Psychopata niszczący oczy żeby stworzyć coś kompletnie nieprzydatnego to ja :D
Awatar użytkownika
Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
Właściciel portalu magiaimiecz.eu
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Handel
Księżycowy Kamień
ZP i LK
Posty: 12790
Rejestracja: poniedziałek 02 maja 2005, 13:07
Lokalizacja: Trojmiasto
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Valdi »

Hmm
to tak...
1. Czy projekt MiM online w tym przypadku zostaje chwilowo zawieszony?
2. Myśle (bo wiem jak to jest z większymi projektami) że masz chwilowo mały przestój i chyba chwilowo Ci sie znudziło (może za duże słowo) MiM online. ale Uwież masz wielkie grono fanów i ludzi którzy liczą na powstanie MiM online i jak coś (w obawie przed upadkiem (kolejnego takiego projektu)) mam proźbe. jeżeli chwilowo byś miał gdzieś wyjechać lub przestać kodować gre. to podeślij albo Adminowi albo komuś (np. mi) kod / aktualną wer. MiMOnline (taki backup forumowy) bo szkoda aby tak daleko posunięty projekt przepadł jak kilka innych.
3. Hmm Kreator online "100% sprawne i przeznaczone do gry w sieci" hmm może to i dobry pomysł (można by szybciej przenieść oficjalne dodatki) ale nielepiej by narpiew skończyć podstawke (pierwszy projekt).

Ps. Niepisze tego postu żeby jakoś zganić za zrobienie takiego Kreatora, ale w obawie o MiMOnline, bo już były próby przeniesienia MiM na elektroniczną wersje i nic z nich niezostało, i mam nadzieje że nieodbierzesz tego postu źle.

Pozdrawiam Valdi


Jesteś autorem dodatku, zamieść go na stronie www.MagiaiMiecz.eu. Skontaktuj się ze mną poprzez mail.
Awatar użytkownika
HunteR
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Posty: 3071
Rejestracja: niedziela 03 lip 2005, 12:55
Lokalizacja: Kraków
Płeć:
Wiek: 35

Post autor: HunteR »

Bardzo dobry pomysł Mistrzu :D Jak już powiedział Valdi dzięki temu przyśpieszy się przeniesienie do gry dodatków a oprócz tego gra wciąż będzie się rozwijać dzięki kartom robionym przez fanów, mnie się bardzo podoba.

Jednakże wolałbym aby najpierw podstawka była ukończona w 100% zanim zaczną się pojawiać do niej dodatki i inne buzery :roll: No ale twój projeket - twoja wola. W każdym razie jesteś wielki bo od samego początku przewijały się tu różnego typu projekty MiM PC i MiM Online, wielu się chwaliło że potrafią zrobić coś takiego ale wszystko umierało podczas gdy ty jeden się do tego zabrałeś i widać wielkie efekty :D

Wszyscy trzymamy kciuki za dalsze postępy :wink:


[tu był obrazek, ale zepsuli forum]
Awatar użytkownika
MistrzDzwonow [Autor tematu]
Kupiec
Kupiec
Kupiec
Posty: 208
Rejestracja: wtorek 19 kwie 2005, 16:35
Lokalizacja: Kraków
Płeć:
Wiek: 36
Kontakt:

Post autor: MistrzDzwonow »

Trzeba przyznać że w czerwcu miałem już dość programowania w kółko tego samego ale edytor w żaden sposób nie opóźniłby zakończenia prac (tak, tak wiem że to odległa rzecz :D). Ale skoro go nie chcecie to może jeszcze dzisiaj dorzuce kilku poszukiwaczy. 8)


Psychopata niszczący oczy żeby stworzyć coś kompletnie nieprzydatnego to ja :D
Awatar użytkownika
HunteR
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Posty: 3071
Rejestracja: niedziela 03 lip 2005, 12:55
Lokalizacja: Kraków
Płeć:
Wiek: 35

Post autor: HunteR »

My nie chcemy? Ależ chcemy jednak baliśmy się że może to opóźnić ukończenie właściwej gry. Jednak skoro mówisz że nie ma to wpływu to śmiało możesz zapodawać edytor :D [ale paru nowyszch poszukiwaczy też by nie zawadziło 8) ]

A właśnie jeszcze do do poszukiwaczy bo dawno już nie grałem w MiM:O :oops: Czy można już korzystać z umiejetności poszczególnych poszukiwaczy?


[tu był obrazek, ale zepsuli forum]
Awatar użytkownika
Kufir
Mistyk
Mistyk
Mistyk
Dawna Administracja
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Groźniejsze Podziemia
Nowe PP
Zadania Czarownika
Posty: 2174
Rejestracja: niedziela 18 sty 2004, 22:39
Lokalizacja: Korona Władzy
Płeć:

Post autor: Kufir »

Po długiej przerwie wlaczylem gre i zobaczylem ze jest sporo poprawek.
Pogralem kilka minut jednak zrezygnowalem , dlaczego ? Otoz gralem Elfem, a jego umiejetnosci wogole nie dzialaly ( nie moglem teleportowac sie z puszczy do puszczy, nie moglem tez wymykac sie wrgom w tym miejscu. trzeciej umiejetnosci zwiazanej z lasem nie przetestowalem)


Obrazek
Awatar użytkownika
HunteR
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Posty: 3071
Rejestracja: niedziela 03 lip 2005, 12:55
Lokalizacja: Kraków
Płeć:
Wiek: 35

Post autor: HunteR »

Czyli jednak z umiejętnościami dalej kasza... a co z czarami? Domyślam się że wciąż nie można ich używać :roll:

Mam taki pomysł. Może niech ktoś (najlepiej Mistrz, bo to wkońcu jego projekt 8) ) zrobi jakiś spis tego co w grze już jest dostepne itd. Wiem że takie informacje są już rozsiane na poprzednich stronach ale po pierwsze nie każedemu chce się jeszcze raz czytać wszystke poprzednie posty (a sporo ich jest) a po drugie ostatnio przybyło paru nowych userów i im też chyba nie będzie się chciało przerabiać całą dyskusję żeby wylowić tych kilka informacji. A tak w jednym poście na najnowszej stronie można by zobaczyć jakieś konkrety, być może w ten sposób ktoś szybciej wykryje jakiś błąd, albo wymyśli coś ciekawego :roll:


[tu był obrazek, ale zepsuli forum]
Awatar użytkownika
MistrzDzwonow [Autor tematu]
Kupiec
Kupiec
Kupiec
Posty: 208
Rejestracja: wtorek 19 kwie 2005, 16:35
Lokalizacja: Kraków
Płeć:
Wiek: 36
Kontakt:

Post autor: MistrzDzwonow »

Stan gry na dzień 6 sierpnia godzina 16.30:

System:
Działający przynajmniej mniejwięcej :D system zakładania i dołączania do sesjii z możliwością doboru postaci. Dwa tryby rozdzielczości strony (w trybie 800x600 ciągle jest pare niedociągnięć np. brak jednego z dzaiłów :D i to tego najleprzego). Działający sposób tasowania i ciągnięcia kart z talii. Automatycznie odświeżająca się konsola informująca o zmianach w grze (wciąż w trakcie rozwoju).

Plansza:
Plansza główna została ukończona za wyjątkiem pól: Otchłań i Korona Władzy. I tak przy okazji:

Obrazek

Karty Przygody CZYNNE:
Podatek, Zbójcy, Patrol, Przekleństwo, Zbójnik, Cyklop, Zaraza, Burza, Diablik, Koniunkcja, Wulkan, Zamieć, Mefistofeles, Anioł, Magiczny Cyklon, Trzęsienie Ziemi, Pegaz, Syrena, Zła Ciemność, Centaur, Diabeł, wszyscy wrogowie za wyjątkiem Szalonego Wojownika którego musze dopracować, Pustelnik, Wróżka, Czarownica, Czarodziej, Zjawa, Czarnoksiężnik, Sfinks, Mag, Wojownik, Alchemik, Przewodnik, Jednorożec, Skrzat, Gnom, Książe, Księżniczka, Dziewica, Najemnik, Poltergaist, Magiczny Miecz, Krzyż, Mieszki Złota, Szkatułka, Miecz, Talizman, Magiczny Pas, Hełm, Magiczny Pierścień, Muł, Mapa, Święta Lanca, Topór, Eliksir Siły, Święty Grall, Skrzydlate Buty, Tratwa, Tarcza, Zbroja, Łopata, Butelka Wody, Uzdrowiciel, Targowisko, Jaskinia, Bożek, Jezioro Życia, Fontanna Mądrości, Magiczny Strumień, Sekretne Drzwi, Kapliczka, Bagno, Labirynt, Magiczne Wrota.

Karty Przygody NIECZYNNE:
Półbóg (czary są niedostępne więc ta karta również),
Dzień Duchów,
Sąd,
Magik,
Kula Jasnowidzenia,
Amulet (znów czary),
Księga Czarów (czary :D),
Różdżka (taa),
Różdżka Zniszczenia.

Postacie:
Minstrel, Elf, Amazonka (jedna z umiejętności specjalnych nie działa), Troll, Tropiciel - ich umiejętności specjalne działają!!!

Rzeczy które jeszcze nie działają:
Zdecydowanie najwiekrzym nieobecnym są czary które jeszcze nie zostały nawet napoczęte aczkolwiek wiele funkcji w nich zawartych posiada już swoje prototypy.
Przemiana w ropuchę.
I na końcu niemożność atakowania innych poszukiwaczy ale to mam zamiar szybko zmienić.


Psychopata niszczący oczy żeby stworzyć coś kompletnie nieprzydatnego to ja :D
Awatar użytkownika
HunteR
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Posty: 3071
Rejestracja: niedziela 03 lip 2005, 12:55
Lokalizacja: Kraków
Płeć:
Wiek: 35

Post autor: HunteR »

Wielkie dzięki Mistrzu za odzew :D wygląda na to że pomimo wciąż wielu braków gra jest już bardzo grywalna i można miło przy niej spędzić czas. Pamiętam na samym początku kiedy co drugi obszar nie działał albo pięć razy pod rząd trafiało się na tą samą kartę która i tak nie działała :D Teraz to już gra jest elegancka i chyba sobie zaraz zagram trochę 8)

Jeszcze takie pytanko, czy kiedy ukończysz grę planujesz oprócz tego edytora w którym każdy będzie mógł robić swoje cuda do gry zająć się również oficjalnymi i/lub nieoficjalnymi dodatkami?
Plansza główna została ukończona za wyjątkiem pól: Otchłań i Korona Władzy.
Tak więc w dalszym ciągu nie da się ukończyć gry? Tzn. na zasadzie że pojawia się napis "GAME OVER" :P


[tu był obrazek, ale zepsuli forum]
Awatar użytkownika
MistrzDzwonow [Autor tematu]
Kupiec
Kupiec
Kupiec
Posty: 208
Rejestracja: wtorek 19 kwie 2005, 16:35
Lokalizacja: Kraków
Płeć:
Wiek: 36
Kontakt:

Post autor: MistrzDzwonow »

Czas na małą aktualizację: tryb 800x600 już działa w 100% znaczy się widać dział umiejętności poszukiwacza (po 4 miesiącach w końcu coś poprawiłem w tej wersji strony :D). Jeszcze dzisiaj przemiana w ropuchę zostanie włączona do gry a jutro walki między poszukiwaczami. Poza tym narodził się w moim umyśle pomysł nowego rozwiązania rozgrywki. Polegałby on na tym że zakładający sesje mógł wybrać czy chce grać lokalnie czy globalnie. Tryb globalny to dokładnie to co mamy dziś zaś tryb lokalny polegałby na "szybkiej" zmianie graczy. Po każdym naciśnięciu zakończenia tury następowałby przeskok do kolejnej postaci tak jak ma to miejsce w HoMM3 tryb "hot seats" czy jakoś tak :D


Psychopata niszczący oczy żeby stworzyć coś kompletnie nieprzydatnego to ja :D
ODPOWIEDZ