Zagwozdki z MIM online... rozwazania :)

Dyskusje na temat gier komputerowych.
Splawik
Żołnierz
Żołnierz
Żołnierz
Posty: 40
Rejestracja: piątek 28 sty 2005, 22:32
Lokalizacja: Pruszcz Gdański

Post autor: Splawik »

Również czekam z niecierpliwością na wyniki prac. Chociaż uważam, że i tak komputerowa wersja gry nie zastąpi planszowej. To jednak będzie zupełnie inna atmosfera. Ale na komputerze będzie można za to zagrać jak zabraknie kompanów :)


Awatar użytkownika
MAXtoon
Rycerz
Rycerz
Rycerz
Posty: 1070
Rejestracja: środa 11 maja 2005, 13:31
Lokalizacja: RADOM
Płeć:

Post autor: MAXtoon »

Panowie... Czy wg. was codziennie autorzy powinni pracować i jeszcze do tego dawać dzienne sprawozdania? Czy nie brzmiało by dziwnie "dzisiaj wprowadziłem do gry kartę tego tego i tego, i dostępny jest też już taki a taki poszukiwacz...". Trochę więcej luzu i swobody. Nikt im za to nie płaci, robią to z dobrego serca. Więc nie można wymagać by codzień był sprawozdania. Gdyby było to zlecone za $ to rozumiem, ale wydaje mi się, że prace nie upadły, tylko trwają ew. maleńka przerwa. Taki projekt jest wyzwaniem ogromnym, pochłaniającym masę czasu i jednak raczej długofalowym, co owocuje niesamowitym nakładem pracy. ;) Tyle ode mnie.

P.s Czy klimat inny? Czy ja wiem. Co prawda przed monitorem, ale jednak to te same plansze i te same karty, tyler że skan i to tylko wyświetlane... no dobra ;p klimat inny :D Ale i tak uważam (już to z pewnością mówiłem) że warto ;)


Punk is dead.I' m fuckin Zombie.

Moderator nie nabija postów-moderator ma wiele do przekazania
Moderator nie myli się-moderator ma inne zdanie
Kto przychodzi ze swoimi przekonaniami-wychodzi z przekonaniami moderatora :D
Awatar użytkownika
SeSim
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Krypta Upiorów (pomagier)
Labirynt Magów (pomagier)
Poszukiwacze
Posty: 6145
Rejestracja: poniedziałek 07 lis 2005, 19:18
Lokalizacja: z krzesła :P
Płeć:
Kontakt:

Post autor: SeSim »

Wiesz... ja tam wolę grać z ludźmi których widzę :) (w razie czego można dochodzić swoich racji w konfrontacji bezpośredniej :twisted: ;)) po kablu to nie to samo... W tym cały klimat, żeby raz na kilka miesięcy zebrać się przy browarze do kupy i pograć ze znajomymi :D Aczkolwiek jak online to też będę pogrywał w miare możłiwości :]


Top Secret Ninja Off Topic Creators Internatinal Organization Member
skwaru
Kupiec
Kupiec
Kupiec
Posty: 221
Rejestracja: poniedziałek 16 maja 2005, 18:27
Płeć:

Post autor: skwaru »

poprostu klimat Otchłani :D


Splawik
Żołnierz
Żołnierz
Żołnierz
Posty: 40
Rejestracja: piątek 28 sty 2005, 22:32
Lokalizacja: Pruszcz Gdański

Post autor: Splawik »

Bynajmniej nie chciałem kwestionować sensowności MiM-a on line. Również z przyjemnością w niego zagram. Ale klimat z pewnością będzie inny; bez znajomych; piwko co prawda można wypić, ale do monitora ma to sens chyba znikomy ;)

Na pewno jednak ułatwi to grę w sytuacji, gdy nie uda się zebrać grupy chętnej do grania tradycyjnego.


ODPOWIEDZ