Talisman: Digital Edition

Dyskusje na temat gier komputerowych.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Berni
Astropata
Astropata
Astropata
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Posty: 972
Rejestracja: czwartek 20 paź 2011, 15:38
Lokalizacja: Wrocław
Płeć:
Wiek: 46

Re: Talisman: Digital Edition

Post autor: Berni »

No i dlatego bugi u ciebie nie wystąpiły :)
Za to wkurzonych Polaków trochę jest ;)


Tronar
Rzezimieszek
Rzezimieszek
Rzezimieszek
Posty: 63
Rejestracja: środa 11 paź 2017, 00:48
Płeć:

Re: Talisman: Digital Edition

Post autor: Tronar »

ja mam podstawke po polsku. Nie mam tylko graczy do gry online :(


ELF
Zawadiaka
Zawadiaka
Zawadiaka
Posty: 90
Rejestracja: środa 27 wrz 2017, 10:50
Płeć:

Re: Talisman: Digital Edition

Post autor: ELF »

Możecie mi wytłumaczyć jak to jest z grą online jeśli ma się np. wykupiony tylko podstawowy pakiet. Czy można dołączyć do gry jaką założył ktoś kto ma wszystkie dodatki i grać niestandardowymi postaciami na dodatkowych planszach i scenariuszach ?


Awatar użytkownika
Arthan
#Moderator: arthan
#Moderator: arthan
#Moderator: arthan
Uczestnik Zjazdów
Spis dodatków autora:
Generator Kart
Posty: 2220
Rejestracja: niedziela 22 maja 2016, 22:02
Lokalizacja: Trójmiasto
Płeć:
Wiek: 36

Re: Talisman: Digital Edition

Post autor: Arthan »

Z tego co tu wyczytałem: http://steamcommunity.com/app/247000/di ... 303098721/ jeżeli chociaż jeden z graczy ma jakiś dodatek to wszyscy mogą z niego korzystać za wyjątkiem postaci.


Awatar użytkownika
Berni
Astropata
Astropata
Astropata
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Posty: 972
Rejestracja: czwartek 20 paź 2011, 15:38
Lokalizacja: Wrocław
Płeć:
Wiek: 46

Re: Talisman: Digital Edition

Post autor: Berni »

Potwierdzam. Ja mam wszystkie dodatki, łącznie z dokupioną Szamanką i jak tworzę grę, to gracze, którzy posiadają jedynie podstawkę mogą spokojnie pykać ze wszystkimi dodatkami jakie udostępniam :)


ELF
Zawadiaka
Zawadiaka
Zawadiaka
Posty: 90
Rejestracja: środa 27 wrz 2017, 10:50
Płeć:

Re: Talisman: Digital Edition

Post autor: ELF »

arthan pisze: poniedziałek 23 paź 2017, 12:14 Z tego co tu wyczytałem: http://steamcommunity.com/app/247000/di ... 303098721/ jeżeli chociaż jeden z graczy ma jakiś dodatek to wszyscy mogą z niego korzystać za wyjątkiem postaci.
Czyli jeśli wybiorę ustawienie z losowanie poszukiwaczy to pula postaci z jakich będzie losowana będzie ograniczona do wykupionych dodatków ? Sensownie. Najważniejsze, że nie ma ograniczeń w przystępowaniu do gry. Obawiałem się tego patrząc jak mało graczy jest online. Trudno odpalić choćby 1 stolik z 4 osobami. Ostatnio ciągle mam odpalony stolik a trudno pograć cokolwiek. Boty natomiast są przeraźliwie głupie ;) Zapraszam.


Awatar użytkownika
Mały Nemo [Autor tematu]
#Administrator: Nemomon
#Administrator: Nemomon
#Administrator: Nemomon
Playtester Talismana
Współtłumacz TMiM
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Ware wa Messiah nari
Autor Dodatków
A kind, crazy fool and a stubborn kid.
Posty: 23497
Rejestracja: sobota 04 lis 2006, 14:17
Lokalizacja: Slumberland
Płeć:
Wiek: 17

Re: Talisman: Digital Edition

Post autor: Mały Nemo »

ELF pisze: poniedziałek 23 paź 2017, 13:40
arthan pisze: poniedziałek 23 paź 2017, 12:14 Z tego co tu wyczytałem: http://steamcommunity.com/app/247000/di ... 303098721/ jeżeli chociaż jeden z graczy ma jakiś dodatek to wszyscy mogą z niego korzystać za wyjątkiem postaci.
Czyli jeśli wybiorę ustawienie z losowanie poszukiwaczy to pula postaci z jakich będzie losowana będzie ograniczona do wykupionych dodatków ? Sensownie. Najważniejsze, że nie ma ograniczeń w przystępowaniu do gry. Obawiałem się tego patrząc jak mało graczy jest online. Trudno odpalić choćby 1 stolik z 4 osobami. Ostatnio ciągle mam odpalony stolik a trudno pograć cokolwiek. Boty natomiast są przeraźliwie głupie ;) Zapraszam.
Musisz zacząć zaprzyjaźniać się z ludźmi, większość gier jest granych prywatnie wśród przyjaciół, bowiem w publicznych grach często dochodzi o ragequitów czy innych dziwnych zachowań wśród graczy, przez co ludzie wolą nie ryzykować gry z nieznajomymi. Brak season passa też może jednym z powodów, dla których ludzie mogą nie chcieć dołączyć się do Twojej gry.


Name's Little Nemo, I'm the Dream Master!
Little bit of fun is all I'm after!
Awatar użytkownika
Berni
Astropata
Astropata
Astropata
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Posty: 972
Rejestracja: czwartek 20 paź 2011, 15:38
Lokalizacja: Wrocław
Płeć:
Wiek: 46

Re: Talisman: Digital Edition

Post autor: Berni »

ELF pisze: poniedziałek 23 paź 2017, 13:40
arthan pisze: poniedziałek 23 paź 2017, 12:14 Z tego co tu wyczytałem: http://steamcommunity.com/app/247000/di ... 303098721/ jeżeli chociaż jeden z graczy ma jakiś dodatek to wszyscy mogą z niego korzystać za wyjątkiem postaci.
Czyli jeśli wybiorę ustawienie z losowanie poszukiwaczy to pula postaci z jakich będzie losowana będzie ograniczona do wykupionych dodatków ? Sensownie. Najważniejsze, że nie ma ograniczeń w przystępowaniu do gry. Obawiałem się tego patrząc jak mało graczy jest online. Trudno odpalić choćby 1 stolik z 4 osobami. Ostatnio ciągle mam odpalony stolik a trudno pograć cokolwiek. Boty natomiast są przeraźliwie głupie ;) Zapraszam.
Pula będzie ograniczona do wykupionych postaci tego kto ZAKŁADA grę. Jak będzie miał wszystkie, to każdy gracz losuje z puli wszystkich bohaterów, nawet jak sam ich normalnie nie posiada. Dlatego ja grając ze znajomymi wole sam zakładać grę i wysyłać im zaproszenie, bo mam wszystkie dodatki i gra jest przez to ciekawsza.


Awatar użytkownika
olmeca
Rzezimieszek
Rzezimieszek
Rzezimieszek
Posty: 54
Rejestracja: środa 24 gru 2014, 16:12
Lokalizacja: Łańcut
Płeć:

Re: Talisman: Digital Edition

Post autor: olmeca »

ELF pisze: poniedziałek 23 paź 2017, 13:40
arthan pisze: poniedziałek 23 paź 2017, 12:14 Z tego co tu wyczytałem: http://steamcommunity.com/app/247000/di ... 303098721/ jeżeli chociaż jeden z graczy ma jakiś dodatek to wszyscy mogą z niego korzystać za wyjątkiem postaci.
Czyli jeśli wybiorę ustawienie z losowanie poszukiwaczy to pula postaci z jakich będzie losowana będzie ograniczona do wykupionych dodatków ? Sensownie. Najważniejsze, że nie ma ograniczeń w przystępowaniu do gry. Obawiałem się tego patrząc jak mało graczy jest online. Trudno odpalić choćby 1 stolik z 4 osobami. Ostatnio ciągle mam odpalony stolik a trudno pograć cokolwiek. Boty natomiast są przeraźliwie głupie ;) Zapraszam.
Z chęcią z tego zaproszenia skorzystam, bo często mi się zdarza, że po kilku turach ludziki odchodzą i zostaje sam z botami.
Przy okazji wspomnę, że mam season pass :)


ELF
Zawadiaka
Zawadiaka
Zawadiaka
Posty: 90
Rejestracja: środa 27 wrz 2017, 10:50
Płeć:

Re: Talisman: Digital Edition

Post autor: ELF »

olmeca pisze: środa 25 paź 2017, 18:21
Z chęcią z tego zaproszenia skorzystam, bo często mi się zdarza, że po kilku turach ludziki odchodzą i zostaje sam z botami.
Przy okazji wspomnę, że mam season pass :)
Ja staram się dogrywać zawsze do końca. Chyba, że ustalimy, że kończymy kiedy na polu walki zostanie jedyny żywy gracz. Najczęściej odpalam stolik po pracy oraz w weekendy i sobie wisi w tle, gra publiczna. Nick ELF. Najczęstsze zasady:

- czas 30s
- losowi poszukiwacze
- jawne zakończenie
- rzeź talizmanu
- karty skarbu jako nagrody
- losowe karty skarbu
- losowo wybrana kraina wewnętrzna

włączone wszystkie dodatki


ELF
Zawadiaka
Zawadiaka
Zawadiaka
Posty: 90
Rejestracja: środa 27 wrz 2017, 10:50
Płeć:

Re: Talisman: Digital Edition

Post autor: ELF »

Pewnie się uśmiejecie ze świeżaka, ale miałem zablokowany updejt i z powodu nieaktualnej wersji nie widziałem praktycznie żadnych graczy ;) A już myślałem, że jest to najbardziej niszowa gra online na świecie.


Fenrisek
Kuglarz
Kuglarz
Kuglarz
Posty: 336
Rejestracja: piątek 03 lis 2017, 19:42
Lokalizacja: Biała Podlaska
Płeć:

Re: Talisman: Digital Edition

Post autor: Fenrisek »

Trochę nie związane z tematem ale mój chrzesniak kupił sobie T:DE przyszedł do mnie lapkiem i chciał abym z nim zagrał. Spojrzałem na odpaloną grę, otworzyłem szafkę i wyciągnąłem planszówkę. Mamy już 3 partie rozegrane tylko w podstawkę a w ten weekend dorzucę jakąś plansze i mały dodatek. Teraz mam znowu z kim grać.


Awatar użytkownika
Mały Nemo [Autor tematu]
#Administrator: Nemomon
#Administrator: Nemomon
#Administrator: Nemomon
Playtester Talismana
Współtłumacz TMiM
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Ware wa Messiah nari
Autor Dodatków
A kind, crazy fool and a stubborn kid.
Posty: 23497
Rejestracja: sobota 04 lis 2006, 14:17
Lokalizacja: Slumberland
Płeć:
Wiek: 17

Re: Talisman: Digital Edition

Post autor: Mały Nemo »

Taki mały screen, iż gra wciąż żyje, a nawet się rozwija...

Obrazek


Name's Little Nemo, I'm the Dream Master!
Little bit of fun is all I'm after!
Awatar użytkownika
Berni
Astropata
Astropata
Astropata
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Posty: 972
Rejestracja: czwartek 20 paź 2011, 15:38
Lokalizacja: Wrocław
Płeć:
Wiek: 46

Re: Talisman: Digital Edition

Post autor: Berni »

Potwierdzam :)
Zwiastun + Smoki = śmierć na planszy...
Rekordem były zgony 3 postaci w 2 tury :)
Ale gra się naprawdę miodnie, pomimo bugów w becie :)


Awatar użytkownika
MaxiLager
Ciemny elf
Ciemny elf
Ciemny elf
Uczestnik Zjazdów
Posty: 197
Rejestracja: czwartek 16 paź 2014, 23:41
Lokalizacja: Wrocław
Płeć:
Wiek: 38

Re: Talisman: Digital Edition

Post autor: MaxiLager »

Berni pisze: piątek 10 lis 2017, 15:03 Potwierdzam :)
Zwiastun + Smoki = śmierć na planszy...
Rekordem były zgony 3 postaci w 2 tury :)
Ale gra się naprawdę miodnie, pomimo bugów w becie :)
Czyli w końcu udało się uzyskać długo wyczekiwany moment 10 rozgrywek w jedną godzinę :)
Pytanie techniczne, co daje funkcja "Przełącz Poszukiwaczy" w menu konfiguracji rozgrywki?

Obrazek


Hunting Season Opens Again
Awatar użytkownika
Xan
Gladiator
Gladiator
Gladiator
Dawna Administracja
Uczestnik Zjazdów
Posty: 503
Rejestracja: poniedziałek 27 sie 2012, 17:45
Lokalizacja: Łódź
Płeć:
Wiek: 31

Re: Talisman: Digital Edition

Post autor: Xan »

@MaxiLager ta funkcja oznacza czy Poszukiwacze z danego dodatku znajdą się w puli Poszukiwaczy, z których będziesz mógł skorzystać. Innymi słowy przełącznik włącza/wyłącza Poszukiwaczy z danego dodatku bez konieczności grania z dodatkiem, z którego ci Poszukiwacze pochodzą. ;)


Talisman: Digital Edition!
Wszystko ma swój początek i koniec.
Aby zobaczyć moje konto na Steam, kliknij: TUTAJ.
ELF
Zawadiaka
Zawadiaka
Zawadiaka
Posty: 90
Rejestracja: środa 27 wrz 2017, 10:50
Płeć:

Re: Talisman: Digital Edition

Post autor: ELF »

Berni pisze: piątek 10 lis 2017, 15:03 Potwierdzam :)
Zwiastun + Smoki = śmierć na planszy...
Rekordem były zgony 3 postaci w 2 tury :)
Ale gra się naprawdę miodnie, pomimo bugów w becie :)
Lubię takie gry kiedy sukcesem jest przetrwanie a nie wyścig kto 1 wypełni założenia scenariusza. Dzisiaj pobiłem swój rekord - koniec po 168 rundach na 2 graczy. Bez rzezi talizmanu, ifryt spowodował, że większość pól na zewnętrznych krainach była ogarnięta pożarem. Odradzając się postaci zabijały smoki albo ogień, dopiero troll dał radę. Wiadomo kiedy Zwiastun będzie dostępny dla wszystkich ? Oglądałem streama developerów, podoba mi się.


Awatar użytkownika
MaxiLager
Ciemny elf
Ciemny elf
Ciemny elf
Uczestnik Zjazdów
Posty: 197
Rejestracja: czwartek 16 paź 2014, 23:41
Lokalizacja: Wrocław
Płeć:
Wiek: 38

Re: Talisman: Digital Edition

Post autor: MaxiLager »

Dzięki XAN! Czyli mając włączony dany dodatek i odznaczone przy nim pole "Przełącz Poszukiwaczy", karty postaci, które domyślnie wchodzą w jego skład, nie są dodawane do ogólnej puli, podczas obecnej rozgrywki? :) Jeżeli tak, to w końcu można pograć Minotaurem na samej podstawce :D

@UP Czyżby, nie było można korzystać z Kuli Przeznaczenia, podczas spotkania ze Żniwiarzem? ( Miałem sporo punktów losu, miałem ... )


Hunting Season Opens Again
Awatar użytkownika
Xan
Gladiator
Gladiator
Gladiator
Dawna Administracja
Uczestnik Zjazdów
Posty: 503
Rejestracja: poniedziałek 27 sie 2012, 17:45
Lokalizacja: Łódź
Płeć:
Wiek: 31

Re: Talisman: Digital Edition

Post autor: Xan »

MaxiLager pisze: wtorek 14 lis 2017, 12:14 Dzięki XAN! Czyli mając włączony dany dodatek i odznaczone przy nim pole "Przełącz Poszukiwaczy", karty postaci, które domyślnie wchodzą w jego skład, nie są dodawane do ogólnej puli, podczas obecnej rozgrywki? :) Jeżeli tak, to w końcu można pograć Minotaurem na samej podstawce :D
Dokładnie tak, jak napisałeś. :D


Talisman: Digital Edition!
Wszystko ma swój początek i koniec.
Aby zobaczyć moje konto na Steam, kliknij: TUTAJ.
Awatar użytkownika
MaxiLager
Ciemny elf
Ciemny elf
Ciemny elf
Uczestnik Zjazdów
Posty: 197
Rejestracja: czwartek 16 paź 2014, 23:41
Lokalizacja: Wrocław
Płeć:
Wiek: 38

Re: Talisman: Digital Edition

Post autor: MaxiLager »

Na Steam pokazała się już lista nowych wyzwań do planowanego dodatku The Harbinger (Prorok). Chyba czeka nas miła niespodzianka przed świętami ;)

Life Consuming - As the Possessed, amass 10 lives.
Misinformed Mystics - Win the game before the Stars Align.
Planetary Annihilation Averted - Win the game before the World Shatters.
Gentle Graves - Win the game before the Dead Rise.
Reckoning Reconvened - Win the game before the Armageddon.
Is it future or is it past? - Use the stones of time to change the Omen
Feed The Beast - Placate the Scavenging Beasts by relinquishing a trophy to them.
You and whose army? - Defeat the Skeleton King with 3 or more trophies


Hunting Season Opens Again
ELF
Zawadiaka
Zawadiaka
Zawadiaka
Posty: 90
Rejestracja: środa 27 wrz 2017, 10:50
Płeć:

Re: Talisman: Digital Edition

Post autor: ELF »

Wrzucam parę bugów w ostatniej wersji na jakie się natknąłem (gram w wersji polskiej). Dragon Patch - 24/10/17 v.56158

- po wybraniu czaru wysuwa się chyba zawsze karta skrajnego prawego dostępnego czaru , w każdym bądź razie niekoniecznie tego, który wybraliśmy
- nie umiem sprzedać 2 lub więcej czarów na Placu Czarnoksiężnika , można max 1
- grając Cyganką nie można przechwytywać czarów rzucanych przez Uczennicę Czarodzieja
- grając Upiornym Rycerzem nie pojawia mi się opcja odzyskania rumaka na cmentarzu

Nie było z tym problemów w wersji poprzedniej


Awatar użytkownika
Xan
Gladiator
Gladiator
Gladiator
Dawna Administracja
Uczestnik Zjazdów
Posty: 503
Rejestracja: poniedziałek 27 sie 2012, 17:45
Lokalizacja: Łódź
Płeć:
Wiek: 31

Re: Talisman: Digital Edition

Post autor: Xan »

Hej, dzięki za czujność.
ELF pisze: piątek 17 lis 2017, 11:08 - po wybraniu czaru wysuwa się chyba zawsze karta skrajnego prawego dostępnego czaru , w każdym bądź razie niekoniecznie tego, który wybraliśmy
- nie umiem sprzedać 2 lub więcej czarów na Placu Czarnoksiężnika , można max 1
To zostało już poprawione, będzie w następnym patchu.
ELF pisze: piątek 17 lis 2017, 11:08 - grając Cyganką nie można przechwytywać czarów rzucanych przez Uczennicę Czarodzieja
To nie jest bug. Cyganka nie może przechwycić Zaklęcia, które umieszczane jest przez Uczennicę Czarodzieja na spód stosu odrzuconych Zaklęć.
ELF pisze: piątek 17 lis 2017, 11:08 - grając Upiornym Rycerzem nie pojawia mi się opcja odzyskania rumaka na cmentarzu
Problem nie występuję na nowszej wersji. Albo został naprawiony, albo może umknęło Ci, że obszar cmentarza został zastąpiony kartą Terenu.

- Kamil


Talisman: Digital Edition!
Wszystko ma swój początek i koniec.
Aby zobaczyć moje konto na Steam, kliknij: TUTAJ.
Awatar użytkownika
MaxiLager
Ciemny elf
Ciemny elf
Ciemny elf
Uczestnik Zjazdów
Posty: 197
Rejestracja: czwartek 16 paź 2014, 23:41
Lokalizacja: Wrocław
Płeć:
Wiek: 38

Re: Talisman: Digital Edition

Post autor: MaxiLager »

Osiągnięcia Steam w Talisman DE, traktuję bardziej jako coś, co odblokowuje się przy okazji samego grania, niż istotę rozgrywania wielogodzinnych partii.
Dzisiaj z ciekawości spojrzałem na ich listę i znalazłem jedno, które wydaje się niemożliwe do zrealizowania. Chodzi tutaj o "Darmowa przejażdżka -
Użyj Złośliwego Diablika, żeby przenieść się na obszar Korony Władzy", aby zgrać w jednym czasie obecność jednego z Poszukiwaczy na obszarze Korony Władzy oraz zakończenie, które będzie dawało wystarczającą liczbę tur na wylosowanie karty Złośliwego Diablika, trzeba mieć niesamowite szczęście. Podczas moich rozgrywek, taka sytuacja nie miała miejsca ani razu, a już trochę godzin mam za sobą. Jak wy poradziliście sobie z tym wyzwaniem?


Hunting Season Opens Again
Awatar użytkownika
Xan
Gladiator
Gladiator
Gladiator
Dawna Administracja
Uczestnik Zjazdów
Posty: 503
Rejestracja: poniedziałek 27 sie 2012, 17:45
Lokalizacja: Łódź
Płeć:
Wiek: 31

Re: Talisman: Digital Edition

Post autor: Xan »

MaxiLager pisze: niedziela 19 lis 2017, 22:11 Osiągnięcia Steam w Talisman DE, traktuję bardziej jako coś, co odblokowuje się przy okazji samego grania, niż istotę rozgrywania wielogodzinnych partii.
Dzisiaj z ciekawości spojrzałem na ich listę i znalazłem jedno, które wydaje się niemożliwe do zrealizowania. Chodzi tutaj o "Darmowa przejażdżka -
Użyj Złośliwego Diablika, żeby przenieść się na obszar Korony Władzy", aby zgrać w jednym czasie obecność jednego z Poszukiwaczy na obszarze Korony Władzy oraz zakończenie, które będzie dawało wystarczającą liczbę tur na wylosowanie karty Złośliwego Diablika, trzeba mieć niesamowite szczęście. Podczas moich rozgrywek, taka sytuacja nie miała miejsca ani razu, a już trochę godzin mam za sobą. Jak wy poradziliście sobie z tym wyzwaniem?
Odpal sobie tylko podstawkę i dodatek, w którym jest Złośliwy Diablik. Zakończenie np. klasyczne Zaklęcie Rozkazu. Wybierz sobie Wróżkę (dla wymiany kart i szybszego przekopania się do tej Cię interesującej). Drugi zawodnik - Martyrka (lejesz Orlego Króla, aż pozyskasz Arnkell). Później Martyrką kręcisz się obok Tajemnych Wrót, a Wróżką szukasz Złośliwego Diablika. Jak się na niego w końcu natkniesz, wychodzisz z gry (nie kończ swojej tury). Wchodzisz do gry i nie losujesz karty, dopóki Martyrką nie przeskoczysz sobie na Koronę Władzy. Jak Martyrka będzie na KW, wyciągasz Złośliwego Diablika i voila! :P


Talisman: Digital Edition!
Wszystko ma swój początek i koniec.
Aby zobaczyć moje konto na Steam, kliknij: TUTAJ.
ELF
Zawadiaka
Zawadiaka
Zawadiaka
Posty: 90
Rejestracja: środa 27 wrz 2017, 10:50
Płeć:

Re: Talisman: Digital Edition

Post autor: ELF »

Xan pisze: piątek 17 lis 2017, 16:14 Hej, dzięki za czujność.
ELF pisze: piątek 17 lis 2017, 11:08 - po wybraniu czaru wysuwa się chyba zawsze karta skrajnego prawego dostępnego czaru , w każdym bądź razie niekoniecznie tego, który wybraliśmy
- nie umiem sprzedać 2 lub więcej czarów na Placu Czarnoksiężnika , można max 1
To zostało już poprawione, będzie w następnym patchu.
ELF pisze: piątek 17 lis 2017, 11:08 - grając Cyganką nie można przechwytywać czarów rzucanych przez Uczennicę Czarodzieja
To nie jest bug. Cyganka nie może przechwycić Zaklęcia, które umieszczane jest przez Uczennicę Czarodzieja na spód stosu odrzuconych Zaklęć.
ELF pisze: piątek 17 lis 2017, 11:08 - grając Upiornym Rycerzem nie pojawia mi się opcja odzyskania rumaka na cmentarzu
Problem nie występuję na nowszej wersji. Albo został naprawiony, albo może umknęło Ci, że obszar cmentarza został zastąpiony kartą Terenu.

- Kamil
Umiem już sprzedawać 2 zaklęcia, trzeba wybrać tak, żeby wyjeżdżało do góry przy sprzedaży inne niż się klika i tam zaznaczyć ;) Dzięki za wyjaśnienie odnośnie Uczennicy Czarodzieja a co do Upiornego Rycerza to oddałbym palca lewej nogi , że mogłem regenerować punkty losu a nie mogłem dobrać rumaka. Jednakowoż przy następnej grze nie stwierdziłem tego bugu , więc może coś przeoczyłem.


ODPOWIEDZ