Granie on-line

Dyskusje na temat gier komputerowych.
speedstar
Losujemy postać
Losujemy postać
Losujemy postać
Posty: 1
Rejestracja: niedziela 22 sty 2006, 12:28

Post autor: speedstar »

hey

jak tam ida prace nad wersja we flashu?
ja od sierpnia 2005 pracuje nad podobnym portem komputerowym.
mam wszystkie kompletne czesci MiM oraz MM.
za wszelka cene projekt chce ukonczyc, jednak wynik ukaze dopiero gdy bedzie to finalna wersja.
w kazdym razie projektu napewno nie poloze.
jak na razie radze sobie z kazda przeszkoda.
gra bedzie w mixe DHTML (do wyswietlania dynamicznej grafiki) z PHP (caly system).
beda automatyczne save.
nie bedzie dalo sie cheatowac.
przewiduje rozgrywke multiplayer.

poniewaz razi mnie troche prostota podstaw rozgrywki, postanowilem ze wiele w zasadach gry sie zmieni, a raczej dojdzie wiecej urozmaicen rozgrywki.
dlatego tez robocza nazwa to Advanced Magical Sword.
zamierzam zintegrowac ze soba wszystkie odmiany tej gry, czyli Magia i Miecz, Magiczny Miecz oraz oryginalny Talisman.
Bedzie mozna przemieszac sie pomiedzy tymi wersjami gry.
Do rozgrywki bedzie wymagany IE5.0 ze wzgledu na technologie zaawansowana DHTML ktorej niestety nie da sie zastapic niczym innym w alternatywnych przegladarkach.
Co prawda Opera 8 niezle sobie radzi (FireFox odpada zupelnie), ale poniewaz gra wymaga interkacji przy uzyciu klawiatury, tak wiec skroty opery chocby numeryczne koliduja...

pozdrawiam! =)

--edit--
p.s. czy ma ktos z was te unikatowe karty dodatkowe do MiM, ktore byly dodane do ktoregos numeru magazynu Magia i Miecz?


Awatar użytkownika
doctorec
Niziołek
Niziołek
Niziołek
Posty: 13
Rejestracja: niedziela 09 sie 2009, 16:52
Lokalizacja: Kraków
Płeć:
Wiek: 53

Post autor: doctorec »

I życzę wszystkiego najlepszego - oby gra powstała i z drugiej strony przypominam się po niespełna 3 latach


ODPOWIEDZ