ZunTzu - instrukcja obsługi

Dyskusje na temat gier komputerowych.
ODPOWIEDZ
hajaszek
Losujemy postać
Losujemy postać
Losujemy postać
Posty: 3
Rejestracja: środa 23 kwie 2014, 18:39
Lokalizacja: zambrów
Płeć:

Post autor: hajaszek »

Witam. mam problem, w zuntzu jest opcja chowania kart do ukrytej ręki, więc dlaczego jak gram online to tylko ja mam tą opcję, a u drugiego gracza ta opcja jest jakby wyłączona i nie da się na nią kliknąć?


Awatar użytkownika
septic
Szermierz
Szermierz
Szermierz
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Asaroth
Morze
Posty: 130
Rejestracja: sobota 10 mar 2007, 12:32
Lokalizacja: Poznań
Płeć:

Post autor: septic »

Siemka, mam pytanko: czy platforma jest obsługiwana tylko przez explorera czy są też wersje na inne przeglądarki, np. Chrome? I druga rzecz-link do MiM-a nie działa, wyświetla mi informacje że plik został najprawdop. usunięty lub przeniesiony.[quote="Chaos"][/quote]
W zbiorze plików na stronie platformy ZunTzu znalazłem MiM, ale czy to jest ta twoja z podstawowymi dodatkami?

Ok, juz wszystko rozkminilem, ale jak sie w to gra? Zalogowalismy sie z bratem i dupa. Ruszamy plansza, kartami pomocniczymi ale nie wiemy jak zacząć. Jest jakis "start"? Jak wybrac poszukiwaczy? Jak ustawic pionki? :-s ](*,) #-o [-o<

Ok, juz chyba wszystko rozkminilem. Nie bylo tematu. ;)


Czarny
Losujemy postać
Losujemy postać
Losujemy postać
Posty: 9
Rejestracja: wtorek 29 kwie 2014, 14:36
Lokalizacja: Ryki
Płeć:
Wiek: 36

Re: ZunTzu - instrukcja obsługi

Post autor: Czarny »

Chaos pisze:Jeżeli występują problemy z Hostowaniem można skorzystać z programu Comodo Unite http://www.dobreprogramy.pl/Comodo-Unit ... 15900.html
A jak ma się to do zastosowania bardziej popularnego Hamachi? Chciałem pograć z bratem ciotecznym używając tego programu i efekt był taki, że jego wywalało wkrótce po utworzeniu hosta, a gdy ja próbowałem to mi wyskakiwał komunikat "A firewall is blocking ZunTzu" nawet gdy wyłączyłem zaporę systemu Windows i WindowsDefender oraz odznaczyłem powyższe w msconfig. Nawet jeśli jakimś cudem udawało nam się połączyć to natychmiast nas rozłączało. Czy to przez Hamachi czy przez coś innego?

edit:
Już wiem. Znalazłem informacje na stronie producenta programu. Już udało nam się połączyć.


Awatar użytkownika
Mały Nemo
#Administrator: Nemomon
#Administrator: Nemomon
#Administrator: Nemomon
Playtester Talismana
Współtłumacz TMiM
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Ware wa Messiah nari
Autor Dodatków
A kind, crazy fool and a stubborn kid.
Posty: 23497
Rejestracja: sobota 04 lis 2006, 14:17
Lokalizacja: Slumberland
Płeć:
Wiek: 17

Post autor: Mały Nemo »

Chaosa przez pewien czas nie ma, więc raczej nie będzie w stanie odpowiedzieć na pytania :). Aczkolwiek mam nadzieję, iż uda się wam bezproblemowo rozpocząć rozgrywki na ZunTzu! ;)


Name's Little Nemo, I'm the Dream Master!
Little bit of fun is all I'm after!
Awatar użytkownika
Chaos [Autor tematu]
Necromancer
Necromancer
Necromancer
Dawna Administracja
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
MiM na ZunTzu
Posty: 479
Rejestracja: poniedziałek 20 gru 2010, 18:32
Lokalizacja: Bajlandia
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Chaos »

Jeszcze żyję O:) więc odpowiem. Korzystałem również z hamachi ale niektóre osoby z internetem na kartę miały problemy z dołączeniem. Najlepiej jak host ma zewnętrzne i.p. wtedy jest ok.


WMIM Stava na ZunTzu + Karty Walki by Chaos
Pobierz: WMIMChaosSW14.03HD.ztb
Zobacz na Youtube: Magia i Miecz na ZunTzu projekt Chaos
ODPOWIEDZ