MiM Online na ZunTzu

Dyskusje na temat gier komputerowych.
Awatar użytkownika
Misiek
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Arena
Bestia
Pakiety Rozszerzające
Posty: 3374
Rejestracja: czwartek 11 wrz 2008, 22:35
Lokalizacja: Burghausen
Płeć:
Wiek: 43

Post autor: Misiek »

nick pisze:Poradzilem sobie z tym robiac dwustronne plansze (np Jaskinia z jednej strony i WKO z drugiej)
Jak obrócisz planszę, to i tak zostaną Karty leżące na niej.


Awatar użytkownika
nick
Gladiator
Gladiator
Gladiator
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Rozszerzona plansza
ZunTzu - Magiczny Miecz
Posty: 525
Rejestracja: wtorek 01 cze 2010, 14:34
Lokalizacja: Trójmiasto / Leeds
Płeć:
Wiek: 39

Post autor: nick »

Tak ale mozesz polozyc dwie takie same plansze obok siebie, przy czym tylko jedna obrocisz.


asd
zic84 [Autor tematu]
Niziołek
Niziołek
Niziołek
Posty: 15
Rejestracja: czwartek 04 lis 2010, 04:48
Lokalizacja: klikash
Płeć:

Post autor: zic84 »

Usunąłem polskie znaki z gameboxa (jak radzili na forum ZunTzu). Mi działa, koledze też, ale podczas próby łączenia wywala mu jakiś błąd.

http://www.mediafire.com/?juugdb5ateqxgzn

Testujcie i piszcie czy Wam działa, jak nie, to piszcie jakie mieliście błędy, postaram się dowiedzieć z forum ZunTzu jak naprawić te błędy.

[ Dodano: Wto Lis 23, 2010 9:45 pm ]
Widzę, że przynajmniej 7 osób ściągnęło ten plik, więc może ktoś raczyłby się podzielić wrażeniami odnośnie testowania go.


Awatar użytkownika
Qxa
Kupiec
Kupiec
Kupiec
Uczestnik Zjazdów
Posty: 232
Rejestracja: poniedziałek 23 lis 2009, 20:57
Lokalizacja: Żywiec
Płeć:
Wiek: 36

Post autor: Qxa »

of line działa super
jestem pod wrażeniem
coś na kształt wizzarda do mtg jeśli chodzi o silnik, jak dla mnie bomba
a co do wykonania moda z mimem to też super, ale wkurzało mnie że zakładki są po angielsku
nie miałem okazji testowania online, może dlatego że nie miałem z kim


"Ptaki w jej warkoczach drzemią,
Gdy spękana słońcem ziemia"
zic84 [Autor tematu]
Niziołek
Niziołek
Niziołek
Posty: 15
Rejestracja: czwartek 04 lis 2010, 04:48
Lokalizacja: klikash
Płeć:

Post autor: zic84 »

@Qxa Nie miałes okazji testowac z nikim, wielka szkoda

Teraz da się już pograć w pełną, grywalna wersję MiM. Nalezy jedynie ustawić wszystkie ustawienia (ustawić ustawienia - masło maślane) na najniższe wymagania i ZunTzu nie będzie wywalał błędu OutOfMemory, Nalezy ustawić (w ZunTzu): settings->display wszystkie suwaki na minimum i to wszystko.Mi z kolegą udało się połączyć (wcześniej wywalało z błędem OutOfMemory), bez wywalania go z gry. Trwalismy tak kilkanaście minut aż jeden z nas zrezygnaował, ale nie dlatego, że cos mu kazało, czyli innymi słowy gra działa. Dla tych, którym nie chce się szukać, tu jest link do gameboxa:

http://www.mediafire.com/download.php?juugdb5ateqxgzn

A tu do ZunTzu:

http://www.zuntzu.com/files.htm

Pozdrawiam i liczę na liczne (znów masło maślane) spotkanie na planszy MiM na ZunTzu

[ Dodano: Wto Gru 14, 2010 9:36 am ]
Da się (prawdopodobnie) uniknąc błędów podczas ładowania i grania w MiM. Trzeba wszystkie suwaki w zuntzu->settings->display przestawić maxymalnie na lewą stronę. Mi z kumplem udało sie połączyć i tak z 10 minut wytrwać, a że tylko we dwóch nie chciało nam sie grać, to sie rozłączyliśmy, więc prawdopodobnie da się w to pograć normalnie.

Tu prośba do Was

Jeśli uda Wam się rozegrać choć jedną grę dajcie znać jak poszło. Czy się ZunTzu wywalał, czy nie, jeśli tak to co ile mniej więcej (chociaż wątpię żeby to się działo).

PS. Jakość jest moim zdaniem niezmienna.


wiecha
Żołnierz
Żołnierz
Żołnierz
Posty: 31
Rejestracja: wtorek 14 gru 2010, 08:25
Lokalizacja: Dębica
Płeć:

Post autor: wiecha »

Graliśmy wczoraj na multi około 2 godzin w wersję podstawową bez dodatków i nie było żadnych problemów. Tylko kostek nie widać tzn są ale całe czarne i nie wiadomo ile wypadło przy rzucie. Musieliśmy więc wykonywać rzuty ręcznie, bądź na telefonie :D
Nie było źle, tylko potrzeba sporej dozy zaufania do przeciwników ;)

Oprócz tego gra się całkiem przyjemnie, tylko trzeba wpierw opanować sterowanie jeśli nie miało się wcześniej styczności z tym programem (jak ja).


Awatar użytkownika
nick
Gladiator
Gladiator
Gladiator
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Rozszerzona plansza
ZunTzu - Magiczny Miecz
Posty: 525
Rejestracja: wtorek 01 cze 2010, 14:34
Lokalizacja: Trójmiasto / Leeds
Płeć:
Wiek: 39

Post autor: nick »

Problem czarnych kostek dotyczy Visty tylko i wylacznie, jednak nie zostal on dotad rozwiazany. Jedynym wyjsciem jest wgranie XP albo 7. U mnie akurat nie ma takiej opcji, bo oba systemy zwyczajnie sie wieszaja wiec musze sobie radzic i robie to.

Mam pytanie: zauwazyliscie na pewno, ze ZunTzu obciaza dosc znacznie procesor. W czasie gry akurat moj komputer szumi jak glupi. Macie moze pomysl co z tym zrobic?


asd
Reyals
Losujemy postać
Losujemy postać
Losujemy postać
Posty: 1
Rejestracja: niedziela 09 sty 2011, 19:07
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Płeć:

Post autor: Reyals »

Jeśli uda Wam się rozegrać choć jedną grę dajcie znać jak poszło. Czy się ZunTzu wywalał, czy nie, jeśli tak to co ile mniej więcej (chociaż wątpię żeby to się działo).
Przez ostatnie 2 dni razem z kumplami graliśmy po pare h (5-7) dziennie i wszystko śmiga jak należy, niestety tylko na podstawowej planszy, mieście i jaskini, tutaj nie ma najmniejszych problemów.

Z podziemiami jest problem, bo po prostu nie są ukończone, brakuje kart, więc nawet jeżeli się dojdzie do skarbca to i tak to nic nie da a niestety też karta z podziemiami trafia się niezmiernie rzadko.
Jest jakiś inny sposób by się do nich dostać ?

Co do tej otchłani kosmicznej to powiem jedno -
CO ZA RZYG no masakra, ta plansza jest tak brzydka, że patrzeć się na to nie da zaś sam pomysł też uważam za średni.

Generalnie samo zum śmiga jak należy i dobrze się gra, tylko niestety powoli zaczyna nam się to nudzić (ile można jedno i tak samo :| ).
zauwazyliscie na pewno, ze ZunTzu obciaza dosc znacznie procesor. W czasie gry akurat moj komputer szumi jak glupi. Macie moze pomysl co z tym zrobic?
Chyba tak po prostu jest ale ani ja ani znajomi nie odczuliśmy tego, mamy procesory - Q9300, Q9300 wersja mobilna (znajomy gra na laptopie), PDC E5200 i AMD Athlon II X4 620.
Żaden z nas nie odczuł obciążenia procesora.

Jakbyście mieli jakieś pomysły na urozmaicenie gry przez zuma to z chęcią o nich poczytam :))
Pozdrawiam.


Awatar użytkownika
Chaos
Necromancer
Necromancer
Necromancer
Dawna Administracja
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
MiM na ZunTzu
Posty: 479
Rejestracja: poniedziałek 20 gru 2010, 18:32
Lokalizacja: Bajlandia
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Chaos »

Gramy w MiM na ZunTzu od listopada - projekt wykonał kolega Mefi udostępniam link do pliku za jego zgodą http://hotfile.com/dl/100253457/2afa5f9/MiM.ztb.html
Wrzucone mamy : Podstawka , Miasto , Podziemia , Jaskinia, Zapomniane Pustkowia, Lodowa Kraina, Puszcza, Bagna(tylko plansza), Cmentarz, Kraina Snu, Kraina Umarłych, Kanały, Morskie Opowieści, Wioska, Dolina Elfów, Labirynt Magów (tylko plansza), Wieża Maga (tylko plansza) ,Lodowy Zamek(tylko plansza), dodatkowe karty przygód , poszukiwaczy , czarów itp. Zrezygnowaliśmy z dodatku Kosmiczna Otchłań - jak dla nas zabija klimat gry . Zrzut z ekranu http://www.hot.jpg.pl/zdjecie/123873/Ma ... unTzu.html

Ważne ! Żeby grać multiplayer 1 osoba musi mieć zewnętrzne ip. (stawia serwer) i odblokowany konkretny port . Platforma jest najlepiej zrobiona z gotowych (kombinowaliśmy z Vassalem i Cyberboard) aczkolwiek ograniczenia nie pozwalają za bardzo więcej dodać . Może wersja ZunTzu 2.0 będzie miała większe możliwości . Grając nie korzystaliśmy z komunikatora Zuna lecz Skype więc nie wiem jak działa . Gra się naprawdę przyjemnie więc proszę testować. Plik zajmuje 117 mb - skany w dobrej rozdzielczości. Link do platformy ZunTzu http://www.zuntzu.com/files.htm

[ Dodano: Wto Sty 11, 2011 6:04 pm ]
Dodatkowo żeby było bardziej hardkorowo Mefi napisał w Delphi program do walki :) - wygląda to tak :
odkrywając kartę przygód wroga atakuje on nas z zaskoczenia i jeśli wypadnie 10 z k10 wygrywa z automatu walke, określone jest pole trafienia , gdy wróg ma mniej siły/mocy o 3 i więcej rzuca najpierw kością i ma szanse zrównać się z nami :) wyniki wysyłane są z automatu na gg - przykłady -
Wróg: (2) - nie udało mu się zaskoczyć gracza
Wróg: (2) + 5 = 7
Gracz: (2) + 4 = 6
Wróg: (7) - nie udało się zadać trafienia krytycznego
Gracz: otrzymał cios w korpus (6)
KONIEC WALKI - WYGRYWA WRÓG
,
Wróg: (6) - nie udało mu się zaskoczyć gracza
Wróg: (4) + 5 = 9
Gracz: (5) + 4 = 9
KONIEC WALKI - REMIS
,
Wróg: (6) - nie udało mu się zaskoczyć gracza
Różnica między parametrami postaci wynosi 4, wróg używa kości 14
Wróg: (10) + 3 = 13
Gracz: (7) + 7 = 14
Gracz: zwiększa szanse na zadanie ciosu krytycznego poprzez dużą różnice parametrów
Gracz: (4) - nie udało się zadać trafienia krytycznego
Wróg: otrzymał cios w głowę (1)
KONIEC WALKI - WYGRYWA GRACZ
( w nawiasie wyniki rzutu kostką )

[ Dodano: Sob Sty 15, 2011 12:51 pm ]
Żeby trochę usprawnić grę na ZunTzu ( żeby szyja nie bolała przy czytaniu do góry nogami ) poprzekręcałem napisy - tak to wygląda http://www.hot.jpg.pl/zdjecie/124393/Ma ... Tzu_b.html
Jak skończę całość dam linka do pobrania wersji poprawionej gdyby byli chętni .
Ostatnio zmieniony poniedziałek 11 kwie 2011, 22:22 przez Chaos, łącznie zmieniany 2 razy.


Awatar użytkownika
2czap
Losujemy postać
Losujemy postać
Losujemy postać
Posty: 2
Rejestracja: wtorek 25 gru 2007, 22:35
Lokalizacja: Kraków
Płeć:

Post autor: 2czap »

Mój pierwszy post, więc witam wszystkich! :-)

Jakiś czas temu przypomnieliśmy sobie z kolegami MiM, a że nie zawsze mamy czas na spotkanie i kilkugodzinną partyjkę na podłodze, to znaleźliśmy coś tak fajnego jak zuntzu (głosowo na skajpie, zapis stanu gry, przyjemne sterowanie - zresztą sami wiecie). :)

Przez kilka tygodni testowaliśmy, to co zrobił Mefi, a post wyżej podzielił się tym Chaos.
Wszystko pięknie, gra się naprawdę przyjemnie - dobra robota chłopaki!

Ale było nam mało :mrgreen: - szybko obczailiśmy zasady robienia gameboxów i rozbudowaliśmy trochę dzieło Mefi'ego. Do pewnego momentu działało dobrze, ale pojawiły się problemy, gdyż wczytywany gamebox jadł ok. 750 MB RAMu, a przy takiej wielkości zuntzu samo z siebie zgłaszało bład Out of Memory i kończyło swe działanie. :-s (Oczywiście wszystkie suwaki w zuntzu były w pozycji best performance, a różne systemowe próby rozwiązania problemu nie poprawiły wiele sytuacji. Fakt jest też taki, że z większą ilością ramu, to będzie działać.)

Do wyboru pozostały dwie opcje - odchudzić dzieło Mefi'ego lub też zacząć od początku z nastawianiem się na możliwie małe zużycie RAMu. :idea:
Postawiliśmy na to drugie i po półtorej dnia pracy jest efekt w postaci gameboxa z podstawką MiM i tzw. klasycznymi dodatkami ( http://magiaimiecz.nr5.pl/mimeu/magiaim ... jalne.html ). :-D

Grafika została wykonana na podstawie zamieszczonych przez Valdiego materiałów (link wyżej), a zmniejszenie zużycia RAMu, to głównie: mniejsze wymiary plansz, kart i poszukiwaczy (czasem trochę gorsza jakość detali), a tam gdzie się da (fronty kart) zapis grafiki w skali szarości (3x zmniejszenie potrzebnej pamięci operacyjnej).

Postawiliśmy też na zmniejszenie liczby zakładek i plików. Wszystkie plansze, instrukcje, karty przygód, czarów, itd. są traktowane jako jedna zakładka (counter-section) i odpowiadający jej jeden plik, a nowe karty z kolejnych dodatków są po prostu do nich doklejane.

Link do gameboxów znajduje się tu:

http://www.wuala.com/2czap/Zuntzu/
Have fun!

Gamebox zawiera dwa scenariusze:
klasyka.zts - podstawka, podziemia, WKO, miasta, jaskinia, smoki i mistrzowie (domyślny)
podstawka.zts - sama podstawka

Póki co ciężko stwierdzić jak duża będzie różnica wydajności z dziełem Mefi'ego, ale w najbliższym czasie planujemy wykorzystać to, czym Valdi dzieli się na swojej stronie ( http://magiaimiecz.nr5.pl/mimeu/magiaim ... e_mim.html ) i dodać pewną liczbę (nieoficjalnie słyszy się o 40) dodatków autorskich.

Korzystając z okazji chciałbym podziękować Mefi'emu, Chaosowi i zic84 za to czym podzielili się powyżej, Valdiemu za to czym dzieli się na swej stronce oraz wszystkim autorom za autorskie dodatki, które sprawiają wiele radości. =D>

//edit:
Podmieniłem linka na działającego. Coś w tym jest, że MiM nas dopada głównie w zimie. ;)
Odniosę się też do różnicy wydajności, która została stwierdzona. Gamebox śmiga na PeCetach prawie tak starych jak MiM. Miłej zabawy!
Z braku czasu niestety nie deklaruję nic w kwestii rozbudowy gameboxa.

@Chaos - kupa dobrej roboty. Gamebox naprawdę cacy.
Ostatnio zmieniony poniedziałek 20 lut 2012, 04:48 przez 2czap, łącznie zmieniany 2 razy.


Alkohol nie rozwiąże Twoich problemów...

Ale z drugiej strony mleko też nie.

http://www.wuala.com/2czap/Zuntzu/
zic84 [Autor tematu]
Niziołek
Niziołek
Niziołek
Posty: 15
Rejestracja: czwartek 04 lis 2010, 04:48
Lokalizacja: klikash
Płeć:

Post autor: zic84 »

Reyals pisze:Z podziemiami jest problem, bo po prostu nie są ukończone, brakuje kart, więc nawet jeżeli się dojdzie do skarbca to i tak to nic nie da a niestety też karta z podziemiami trafia się niezmiernie rzadko.
Jest jakiś inny sposób by się do nich dostać ?
Nie rozumiem za bardzo o co Ci chodzi? Wszystkie kart do podziemi znajdują się na kupce z kartami podziemi (Nie? jakich kart brakuje?) i nie wiem co znaczy, że "karta podziemiami zdarzają się bardzo rzadko" Czy chodzi Ci o wejście do podziemi? Taka już ich ilość w grze (poza tym średnio się opłaca wchodzić do podziemi, bo tam niewiele jest fajnych rzeczy)
Co do tej otchłani kosmicznej to powiem jedno -
CO ZA RZYG no masakra, ta plansza jest tak brzydka, że patrzeć się na to nie da zaś sam pomysł też uważam za średni.

Generalnie samo zum śmiga jak należy i dobrze się gra, tylko niestety powoli zaczyna nam się to nudzić (ile można jedno i tak samo :| ).
Cóż, nic nie stoi na przeszkodzie w zaprojektowaniu własnej planszy kosmicznej otchłani (mi się akurat podoba)

Nie Zum A ZunTzu

PS. na planszy do kosmicznej otchłani zapomniałem umieścić instrukcji do wiru - mea culpa
1. skały
2. Jaskinia Czarownika
3. wioska
4. Świątynia
5. Równina grozy
6. Brama Nadprzestrzenna (Poszukiwacz zaczynający grę z wiru po rzuceniu 6 w celu określenia gdzie się znajdzie musi powtórzyć rzut - instrukcja otchłani, nie pamiętam gdzie, ale wiem, że jest)


Awatar użytkownika
nick
Gladiator
Gladiator
Gladiator
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Rozszerzona plansza
ZunTzu - Magiczny Miecz
Posty: 525
Rejestracja: wtorek 01 cze 2010, 14:34
Lokalizacja: Trójmiasto / Leeds
Płeć:
Wiek: 39

Post autor: nick »

Tym, ktorym nie podchodzi plansza WKO, polecam wersje zrobiona przez Arkona. Jest do sciagniecia na stronie Valdiego.


asd
mierzej
Losujemy postać
Losujemy postać
Losujemy postać
Posty: 1
Rejestracja: poniedziałek 25 kwie 2011, 18:33
Lokalizacja: Katowice
Płeć:
Wiek: 36

Post autor: mierzej »

Witam wszystkich,

przez świeta odkopaliśmy z kuzynami magiczny miecz, i tak mnie nagle naszło żeby poszukać Magie i Miecza na komputer i tak o to trafiłem na to forum. Ściągnąłem sobie platforme Zun Tzu ale niestety gamebox został już usunięty ze speedshara. Z tąd moja prośba czy mógłby ktoś jeszcze raz umieścic tego gameboxa w internecie.

Pozdrawiam


Awatar użytkownika
Chaos
Necromancer
Necromancer
Necromancer
Dawna Administracja
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
MiM na ZunTzu
Posty: 479
Rejestracja: poniedziałek 20 gru 2010, 18:32
Lokalizacja: Bajlandia
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Chaos »

mierzej pisze:
przez świeta odkopaliśmy z kuzynami magiczny miecz, i tak mnie nagle naszło żeby poszukać Magie i Miecza na komputer i tak o to trafiłem na to forum. Ściągnąłem sobie platforme Zun Tzu ale niestety gamebox został już usunięty ze speedshara. Z tąd moja prośba czy mógłby ktoś jeszcze raz umieścic tego gameboxa w internecie.
Proszę bardzo - wersja Mefiego z wszystkimi dodatkami
http://www.speedyshare.com/files/281516 ... fi_z.o.ztb


Awatar użytkownika
Misiek
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Arena
Bestia
Pakiety Rozszerzające
Posty: 3374
Rejestracja: czwartek 11 wrz 2008, 22:35
Lokalizacja: Burghausen
Płeć:
Wiek: 43

Post autor: Misiek »

Wrzuciłem na forumowy serwer. Temat przeglądam więc jeśli pojawią się nowe wersje, to podmienię także na serwerze.

http://dl.dropbox.com/u/18105001/MiM/MiM-Mefi%20z.o.ztb


zoltan
Rzezimieszek
Rzezimieszek
Rzezimieszek
Posty: 73
Rejestracja: sobota 31 mar 2007, 11:57
Lokalizacja: Królestwa Magii
Płeć:

Post autor: zoltan »

Witam, czy ktoś posiada jeszcze wersję umieszczoną przez 2czap? (MiMklasyka.ztb). Link na speedyshare niestety wygasł...


Awatar użytkownika
Chaos
Necromancer
Necromancer
Necromancer
Dawna Administracja
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
MiM na ZunTzu
Posty: 479
Rejestracja: poniedziałek 20 gru 2010, 18:32
Lokalizacja: Bajlandia
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Chaos »

zoltan pisze:Witam, czy ktoś posiada jeszcze wersję umieszczoną przez 2czap? (MiMklasyka.ztb). Link na speedyshare niestety wygasł...
Zerknij i pobierz moją wersje linki w podpisie.


WMIM Stava na ZunTzu + Karty Walki by Chaos
Pobierz: WMIMChaosSW14.03HD.ztb
Zobacz na Youtube: Magia i Miecz na ZunTzu projekt Chaos
zoltan
Rzezimieszek
Rzezimieszek
Rzezimieszek
Posty: 73
Rejestracja: sobota 31 mar 2007, 11:57
Lokalizacja: Królestwa Magii
Płeć:

Post autor: zoltan »

A podziękował :)


Awatar użytkownika
rokitadevil
Rzezimieszek
Rzezimieszek
Rzezimieszek
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Kanały
Kolorowa Magia i Miecz
Nowe Rewersy
Posty: 63
Rejestracja: czwartek 04 wrz 2008, 15:23
Lokalizacja: Warszawa
Płeć:
Wiek: 37

Post autor: rokitadevil »

Zapraszam do looknięcia na moją ZunTzu'nową wersję Magii i Miecza. Podstawka i wszystkie oryginalne dodatki.

http://www.sendspace.com/file/dfp7z3


Metal Up Your Ass!
FILOZOF
Losujemy postać
Losujemy postać
Losujemy postać
Posty: 1
Rejestracja: piątek 27 maja 2011, 23:21
Lokalizacja: Skądów
Płeć:

Post autor: FILOZOF »

Bardzo przyjemnie to wykonałeś. Gdybyś jeszcze wymienił planszę podstawową na tą, którą zamieścił CHAOS, byłoby fantastycznie.


rysiu
Losujemy postać
Losujemy postać
Losujemy postać
Posty: 4
Rejestracja: niedziela 05 cze 2011, 09:29
Lokalizacja: P-śl
Płeć:
Wiek: 37

Post autor: rysiu »

To, która w końcu wersja jest najlepsza bo widzę tu aż 3 wersje, oficjalna z serwera Mefi 126 MB, chaosa 80 MB i rokitadevil 146 MB ......
Ostatnio zmieniony niedziela 05 cze 2011, 10:18 przez rysiu, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
Misiek
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Arena
Bestia
Pakiety Rozszerzające
Posty: 3374
Rejestracja: czwartek 11 wrz 2008, 22:35
Lokalizacja: Burghausen
Płeć:
Wiek: 43

Post autor: Misiek »

Najlepsze jest to co się komu podoba. Ściągnij, porównaj, oceń. Jest jeszcze MiMER Chaosa do kompletu. Popraw też błąd w jednym z nicków, mam nadzieję że przypadkowy :twisted:


rysiu
Losujemy postać
Losujemy postać
Losujemy postać
Posty: 4
Rejestracja: niedziela 05 cze 2011, 09:29
Lokalizacja: P-śl
Płeć:
Wiek: 37

Post autor: rysiu »

<SNIP>

A Magiczny Miecz Chaosa, nie ma plansz rozłożonych w jednym miejscu, jest tam tylko podstawka, dlaczego? Jak patrzyłam na mod Magia I Miecz do ZunTzu, to ma rozłożone wszystkie plansze i inne rzeczy w jednym miejscu.


W takim razie jest tu ktoś kto by zagrał, dopiero co zaznajamiam się z tym programem ZunTzu
Ostatnio zmieniony niedziela 05 cze 2011, 13:39 przez rysiu, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
Chaos
Necromancer
Necromancer
Necromancer
Dawna Administracja
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
MiM na ZunTzu
Posty: 479
Rejestracja: poniedziałek 20 gru 2010, 18:32
Lokalizacja: Bajlandia
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Chaos »

Magicznego Miecza na ZunTzu nie robiłem - ale jeżeli jest pusta plansza pewnie trzeba wybrać scenariusz żeby zagrać w wersje rozłożoną.


WMIM Stava na ZunTzu + Karty Walki by Chaos
Pobierz: WMIMChaosSW14.03HD.ztb
Zobacz na Youtube: Magia i Miecz na ZunTzu projekt Chaos
Awatar użytkownika
nick
Gladiator
Gladiator
Gladiator
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Rozszerzona plansza
ZunTzu - Magiczny Miecz
Posty: 525
Rejestracja: wtorek 01 cze 2010, 14:34
Lokalizacja: Trójmiasto / Leeds
Płeć:
Wiek: 39

Post autor: nick »

Ważne ! Żeby grać multiplayer 1 osoba musi mieć zewnętrzne ip. (stawia serwer) i odblokowany konkretny port.
Ktory konkretnie port, jak to zrobic i czy mozna jakos obejsc zewnetrzne IP?


asd
Zablokowany