Alternatywne podejście

Dyskusje na temat gier komputerowych.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
balbina [Autor tematu]
Niziołek
Niziołek
Niziołek
Posty: 15
Rejestracja: środa 24 gru 2008, 12:34
Lokalizacja: Poznań
Płeć:

Alternatywne podejście

Post autor: balbina »

Zadałem sobie ważne pytanie dlaczego żaden projekt nie został ukończony?

odpowiedź jest prosta:

brak zapału aby zaimplementować tak złożoną mechanik, nie da się zadefiniować prostych uniwersalnych zasad co ostatecznie prowadzi do konieczności implementowania funkcjonowania około 30 - 40 różnych kart.


jakie jest rozwiązanie:

1 - zebranie zespołu około 4 zawodowych programistów i wiele roboczo godzi które nie zagwarantują powstania uniwersalnej gry, każdy kolejny dodatek będzie powodował koniec znoś implementacji nowych zachowań.

2 - moim zdaniem jedynym sposobem jest zrezygnowanie z mechanik kart i pozwolenie graczą lub 1 graczowi (bankier) na decydowanie o wszystkim (zarządzanie wartościami parametrów ) a cało oprogramowanie bedzie tylko środowiskiem do gry (tak jak w rzeczywistym świecie )


co myślicie o takiej koncepcji ???


Awatar użytkownika
SeSim
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Krypta Upiorów (pomagier)
Labirynt Magów (pomagier)
Poszukiwacze
Posty: 6145
Rejestracja: poniedziałek 07 lis 2005, 19:18
Lokalizacja: z krzesła :P
Płeć:
Kontakt:

Post autor: SeSim »

balbina pisze: 2 - moim zdaniem jedynym sposobem jest zrezygnowanie z mechanik kart i pozwolenie graczą lub 1 graczowi (bankier) na decydowanie o wszystkim (zarządzanie wartościami parametrów ) a cało oprogramowanie bedzie tylko środowiskiem do gry (tak jak w rzeczywistym świecie )
Nic nowego :P Takie pomysły się już na forum pojawiały, a gry jak nie było tak nie ma :D


Top Secret Ninja Off Topic Creators Internatinal Organization Member
DGNH
Szermierz
Szermierz
Szermierz
Posty: 119
Rejestracja: wtorek 13 sty 2009, 12:59
Lokalizacja: Kraków
Płeć:
Wiek: 30
Kontakt:

Post autor: DGNH »

... i szybko nie bdzie bo ludzie nie dopilnowują swoich postanowień ^_^ przynajmniej duża część :)


Sorry za orto ale jestem dysorto[albo dysmuzgiem jak kto woli xD] (poprawiam fire foxem xD) Parkour my life (second name: Sousuke Ryuu Shinozaki xD) Masz coś do mnie powiedz mi to otwarcie ^_^ale nie czepiaj się o byle co xD
Awatar użytkownika
Rogo
#Moderator: Rogo
#Moderator: Rogo
#Moderator: Rogo
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Posty: 6176
Rejestracja: niedziela 20 kwie 2008, 11:42
Lokalizacja: Krzyków
Płeć:
Wiek: 37

Post autor: Rogo »

Ale może wielkopostne postanowienie będzie miało większą moc :mrgreen: Oby w końcu się udało :)


Ja nawet nie mam Talismana.
ODPOWIEDZ