Projekt tomaszk'a (Magia i Miecz)

Dyskusje na temat gier komputerowych.

Bedac w miescie/wiosce, ile osob mozna odwiedzic?

Czas głosowania minął wtorek 17 lip 2007, 09:28

Jedna
11
61%
Dowolna ilosc
7
39%
 
Liczba głosów: 18

Awatar użytkownika
Leviathan
Filozof
Filozof
Filozof
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
500 Kart Przygód
Pieczara Kanibali
Wyspy Przeznaczenia
Posty: 615
Rejestracja: sobota 06 sty 2007, 08:02
Lokalizacja: Lublin
Płeć:
Wiek: 43

Post autor: Leviathan »

Spokojnie. Mam wrażenie, że to cisza przed burzą
:mrgreen:


"A son seul aspect n'est-on pas terrasse?
Nul n'est assez hardi pour l'exciter"
Job 40:28
Kakaj
Losujemy postać
Losujemy postać
Losujemy postać
Posty: 4
Rejestracja: piątek 20 lip 2007, 15:09
Lokalizacja: Rumia
Płeć:
Wiek: 47
Kontakt:

Post autor: Kakaj »

No to ja na burze przygotowany, ale zeby chociaz jakie prognozy pogody dali ... to nie bede siedzial w bez ruchu z parasolem calymi dniami :)


Lehlerex
Niziołek
Niziołek
Niziołek
Posty: 18
Rejestracja: niedziela 13 lut 2005, 13:36
Lokalizacja: Gotenhafen
Płeć:
Wiek: 37
Kontakt:

Post autor: Lehlerex »

Jakieś info by się przydało co i jak...


Awatar użytkownika
Katiusha
Jasnowidz
Jasnowidz
Jasnowidz
Dawna Administracja
Posty: 1614
Rejestracja: wtorek 02 paź 2007, 23:30
Lokalizacja: z Krainy MiMa ;)
Płeć:
Wiek: 38

Post autor: Katiusha »

Już mineło od ostatniego postu Tomaszk'a ponad 2 miesiace. :-k Myśle że autor projektu jeśli nie porzucił go to pamieta o tym forum. #-o Widocznie co innego go zaabsorbowalo skoro nie daje znac o sobie i gierze. Zastanawiam sie czy to nie byłoby wścipstwem spytać sie e-mail'owo co z MiMem?... Jakiego jestescie zdania? A może juz to ktoś zrobił i wie co sie dzieje tylko nie raczy napisac :?:


Powyższy post wyraża jedynie opinię autorki w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niej w dniu jutrzejszym, ani w każdym innym terminie. Ponadto autorka zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
loleq80
Losujemy postać
Losujemy postać
Losujemy postać
Posty: 6
Rejestracja: środa 21 lis 2007, 12:59
Lokalizacja: Końskie
Płeć:

Post autor: loleq80 »

Witam wszystkich jeszcze raz.
Popieram pytanie Katiushy. Wyślij maila. Jeden nie będzie niegrzeczny. Chyba, że całe forum nagle rzuci się z mailami na niego. :/


Myślę więc jestem. Nie myślę, więc mnie nie ma. Skoro mnie nie ma to dlaczego mnie pytają?
Awatar użytkownika
Katiusha
Jasnowidz
Jasnowidz
Jasnowidz
Dawna Administracja
Posty: 1614
Rejestracja: wtorek 02 paź 2007, 23:30
Lokalizacja: z Krainy MiMa ;)
Płeć:
Wiek: 38

Post autor: Katiusha »

Oka, napisałam i wysłałam. Teraz zobaczymy czy Tomaszk odpisze, ewentualnie da odpowiedz na forum co i jak z projektem.
Szkoda by było aby na tym etapie MiMek na PCta został porzucony. :cry:

-------------------------------------------------------------------------------------

Jest odpowiedź od Tomaszk'a, jednak niebyt pocieszająca...
Otóż Autor gre pisał swego czasu w pracy, a że teraz doszły mu zamówienia płatne, to po ośmiu czy nawet więcej godzinach klepania kodu nie starcza mu czasu na pisanie gierki. Poza tym z tego co mi napisał, po tylu godzinach spędzonych na wywiązywaniu się z zobowiazań (pisanie kodów) ma ochote po pracy spedzić czas w inny sposób niż siedzenie przy kompie i dalsze klepanie w klawiature tym razem gry. Całkowicie chłopaka rozumiem, bo sama nie mogłabym po takim czymś patrzeć na kompa.
Projektu jednak tak do końca nie porzucił i jak znajdzie wolny czas, to zacznie znowu go rozwijać, zatem na razie musi wystarczyć to co już zrobił, a to już i tak bardzo wiele za co ogromne =D> .

Pozdrawiam Katiusha


Powyższy post wyraża jedynie opinię autorki w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niej w dniu jutrzejszym, ani w każdym innym terminie. Ponadto autorka zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Lehlerex
Niziołek
Niziołek
Niziołek
Posty: 18
Rejestracja: niedziela 13 lut 2005, 13:36
Lokalizacja: Gotenhafen
Płeć:
Wiek: 37
Kontakt:

Post autor: Lehlerex »

To już prawie pół roku, chyba projekt upadł, a szkoda bo zapowiadał się najlepiej ze wszystkich.


strzala
Losujemy postać
Losujemy postać
Losujemy postać
Posty: 2
Rejestracja: niedziela 15 lut 2009, 23:45
Lokalizacja: Trójmiasto
Płeć:
Wiek: 35

Post autor: strzala »

mam takie pytanie czy ktos m i moze wyjasnic czemu niemogwe pobrac?? wyskakuje komunikat ze nieznaleziono pliku.... chetnie bym sprobowal na pecku w MIM... chociaz uwarzam ze na planszy jest ciekawiej... trzyma klimat...ale pobraz tego niemoge... wie ktos czemu?? [-o<


Awatar użytkownika
Mały Nemo
#Administrator: Nemomon
#Administrator: Nemomon
#Administrator: Nemomon
Playtester Talismana
Współtłumacz TMiM
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Ware wa Messiah nari
Autor Dodatków
A kind, crazy fool and a stubborn kid.
Posty: 23497
Rejestracja: sobota 04 lis 2006, 14:17
Lokalizacja: Slumberland
Płeć:
Wiek: 17

Post autor: Mały Nemo »

Plik został usunięty z servera, ponieważ został uploadowany 9 miesięcy temu. Ja osobiście nie posiadam tego pliku, więc nie mogę reuploadować. Może ktoś inny go ma, więc poczekaj dzień czy dwa cierpliwie, aż ktoś to zrobi.

BTW, fajny wynik ankiety. Idealny do byłej dyskusji na temat "musisz-możesz" oraz "ile"... :-({|=


Name's Little Nemo, I'm the Dream Master!
Little bit of fun is all I'm after!
Awatar użytkownika
doctorec
Niziołek
Niziołek
Niziołek
Posty: 13
Rejestracja: niedziela 09 sie 2009, 16:52
Lokalizacja: Kraków
Płeć:
Wiek: 53

Post autor: doctorec »

UUUuuu i znowu zima - chyba kolejny fajny projekt znowu upadł ](*,) . Jestem na tym forum świeży - zatem mogę się "poszczycić" pewnym obiektywizmem. Nawet nie byłem w stanie ocenić prac nad tym projektem tomszk'a. A chętnie bym sie przyglądnął. Niestety wszystkie lnki juz wygasły. Może ktoś by wspomógł uploadem i rzucił linka na forum ot choćby po to - że może znajdzie sie ktoś aby pociągnąć pomysł dalej. Może ma ktoś odp na priva od tomaszk'a co i jak - zwłaszcza Ty Katiusza - kobiecie się raczej nie odmawia [-X
"Pozdro D>CH>


ODPOWIEDZ