Capcom zapowiedział Talismana na PC, PS i XBox

Dyskusje na temat gier komputerowych.
Awatar użytkownika
Kufir
Mistyk
Mistyk
Mistyk
Dawna Administracja
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Groźniejsze Podziemia
Nowe PP
Zadania Czarownika
Posty: 2174
Rejestracja: niedziela 18 sty 2004, 22:39
Lokalizacja: Korona Władzy
Płeć:

Post autor: Kufir »

7Tristan pisze:Nic odkrywczego - niedawno było głośno ,że prace zostały zawieszone...

Tak, w moim poście wyżej pisałem o zawieszeniu prac, ale przeglądając www napotkałem się z informacją że zawieszone prace zostały tylko nad wersja na XBOXa (tak niby pisze w moim poście powyżej, ale różnie można to interpretować). Nie pamiętam źródła tej informacji i nie wiem czy była prawdziwa, wie ktoś coś na ten temat?


Obrazek
Awatar użytkownika
Ajwer
Gladiator
Gladiator
Gladiator
Posty: 544
Rejestracja: środa 12 lis 2008, 16:37
Lokalizacja: Poznań
Płeć:
Wiek: 37

Post autor: Ajwer »

Kufir pisze:Tak, w moim poście wyżej pisałem o zawieszeniu prac, ale przeglądając www napotkałem się z informacją że zawieszone prace zostały tylko nad wersja na XBOXa (tak niby pisze w moim poście powyżej, ale różnie można to interpretować). Nie pamiętam źródła tej informacji i nie wiem czy była prawdziwa, wie ktoś coś na ten temat?
prace zawieszono nad wszystkimi platformami...a szkoda, bo łudziłem się,że pogram sobie na moim ps3 w Talismana:/ moze za jaaakiś czas...
Ostatnio zmieniony niedziela 30 lis 2008, 17:56 przez Ajwer, łącznie zmieniany 2 razy.


Obrazek
Awatar użytkownika
8janek8
#TMiM Współtłumacz
#TMiM Współtłumacz
#TMiM Współtłumacz
Posty: 484
Rejestracja: czwartek 14 sie 2008, 10:14
Lokalizacja: Kraków
Płeć:

Post autor: 8janek8 »

Tutaj obszerny wywiad z gościem z Capcomu o powodach zaprzestania prac nad Talismanem:
Talisman: what went wrong?

Sorry jeśli już było.

Tekst jest po angielsku.

Miłego czytania.

[ Dodano: Pią Lut 20, 2009 11:52 am ]
Nie wiem czy było na forum. Komputerowa grafika kilku Poszukiwaczy: http://www.flickr.com/photos/capcomlost ... 529212028/


ODPOWIEDZ