MagiaiMiecz.eu - Sklep

Wszelkie dyskusje i luźne rozmowy o Talisman Magia i Miecz, niedotyczące twórczości graczy, zasad &c.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
T-Bone
Szermierz
Szermierz
Szermierz
Posty: 120
Rejestracja: sobota 17 lis 2007, 19:32
Lokalizacja: Jaworzno/Tuchlin
Płeć:
Wiek: 39

Re: MagiaiMiecz.eu - Sklep

Post autor: T-Bone »

Stave ile za wielką magie i miecz wersji 2 edycji
Razem z wydrukiem i przesyłką


Awatar użytkownika
Budowniczy Mostów
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
Bezdroża
Bezkresne Morze
Gospoda Pod Koroną. Obiekty i Misje 2
Klątwy Króla Piramidy (Piramida 2.0)
Legendarne Przedmioty
Ląd Na Horyzoncie!
Most
Obiekty i Misje
Szalony Tytan
Posty: 3996
Rejestracja: poniedziałek 05 wrz 2016, 21:50
Płeć:

Re: MagiaiMiecz.eu - Sklep

Post autor: Budowniczy Mostów »

T-Bone pisze: wtorek 25 sie 2020, 15:50 Stave ile za wielką magie i miecz wersji 2 edycji
Razem z wydrukiem i przesyłką
@T-Bone, jeśli chcesz, żeby forumowicz dowiedział się o twoim pytaniu, zacznij pisać jego imię od @

@stave, spójrz post wyżej.


bsuh
Losujemy postać
Losujemy postać
Losujemy postać
Posty: 3
Rejestracja: wtorek 21 lip 2020, 07:56

Re: MagiaiMiecz.eu - Sklep

Post autor: bsuh »

Hej, czy ktoś orientuje sie na temat druku kart postaci wraz z modelem 3D? Czy jest to dalej możliwe oraz jaka cena?


Awatar użytkownika
Pablo
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
Dyniowy Król - Dyniokruk
Nowe Przygody
Paczka Przygód
Smocze Dary
Ukryta Dolina
Ulice Miasta
Zaklęcia
Posty: 3139
Rejestracja: wtorek 06 mar 2018, 10:01
Lokalizacja: śląskie
Płeć:
Wiek: 43

Re: MagiaiMiecz.eu - Sklep

Post autor: Pablo »

bsuh pisze: wtorek 20 paź 2020, 21:11 Hej, czy ktoś orientuje sie na temat druku kart postaci wraz z modelem 3D? Czy jest to dalej możliwe oraz jaka cena?
Napisz prywatną wiadomość do
@Mila i @LoganOn.
PS To dwie osobne "firmy".


Awatar użytkownika
LoganOn
Rycerz
Rycerz
Rycerz
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Projekty Figurek 3D
Piramida
Ukryta Dolina
Posty: 1492
Rejestracja: niedziela 02 lip 2017, 21:14
Płeć:

Re: MagiaiMiecz.eu - Sklep

Post autor: LoganOn »

Na tą chwilę z drukiem figurek wraz z kartami Poszukiwaczy jak najbardziej zaś z drukami kompletnych dodatków do końca roku i do odwołania daję sobie spokój. Bardziej do odwołania :D
Wszelakie zamówienia które złożyliście u mnie do tej pory zostaną normalnie rozesłane czekam właśnie na druki które zamawialiście koniec Września początek Października :) Na dniach pojawią się u mnie więc pakuję paczuszki i będziemy w kontakcie jak zawsze :) Całość druków (Karty / Pudełka / Plansze) zamawiajcie u @Mila

Ja chętnie pomogę w druku figurek :)


Awatar użytkownika
Mila
Szermierz
Szermierz
Szermierz
Współpracownik portalu magiaimiecz.eu
Posty: 106
Rejestracja: środa 23 wrz 2020, 09:25
Płeć:

Re: MagiaiMiecz.eu - Sklep

Post autor: Mila »

Średnio wysyłam ostatnio pięć paczek dziennie, ilość zamówień po wakacjach trochę wzrosła :)
bsuh pisze: wtorek 20 paź 2020, 21:11 Hej, czy ktoś orientuje sie na temat druku kart postaci wraz z modelem 3D? Czy jest to dalej możliwe oraz jaka cena?
Zależy o które figurki Ci chodzi ale pisz śmiało na PM do mnie.


Awatar użytkownika
MaxiLager
Ciemny elf
Ciemny elf
Ciemny elf
Uczestnik Zjazdów
Posty: 197
Rejestracja: czwartek 16 paź 2014, 23:41
Lokalizacja: Wrocław
Płeć:
Wiek: 38

Re: MagiaiMiecz.eu - Sklep

Post autor: MaxiLager »

Dzień dobry kompanio Thorina, czy ceny podane w pierwszym poście są aktualne? Święta tuż tuż i myślę nad uzupełnieniem kolekcji.


Hunting Season Opens Again
Awatar użytkownika
Mila
Szermierz
Szermierz
Szermierz
Współpracownik portalu magiaimiecz.eu
Posty: 106
Rejestracja: środa 23 wrz 2020, 09:25
Płeć:

Re: MagiaiMiecz.eu - Sklep

Post autor: Mila »

Napisz na PM, bo to mogło się zmienić, część tytułów np. tj Miasto, właśnie wypadło z oferty = koniec nakładu u wydawcy.


zbuju
Losujemy postać
Losujemy postać
Losujemy postać
Posty: 2
Rejestracja: piątek 30 paź 2020, 17:40

Re: MagiaiMiecz.eu - Sklep

Post autor: zbuju »

Czy jest możliwość dostania jakoś dodatku trollowy most i talizman Kraina wschodu bo strasznie bym je chciał dzięki za jakie kolwiek info


Awatar użytkownika
Adzet
Kuglarz
Kuglarz
Kuglarz
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Posty: 317
Rejestracja: czwartek 20 cze 2019, 18:32
Lokalizacja: Poznań
Płeć:
Wiek: 27

Re: MagiaiMiecz.eu - Sklep

Post autor: Adzet »

zbuju pisze: piątek 30 paź 2020, 17:47 Czy jest możliwość dostania jakoś dodatku trollowy most i talizman Kraina wschodu bo strasznie bym je chciał dzięki za jakie kolwiek info
Krainy Wschodu są dostępne na stronie do ściągniecia, można je zamówić u @Mila. Trollowy Most był dodatkiem zjazdowym, chociaż może uda ci się go wyprosić ;)


Awatar użytkownika
Mila
Szermierz
Szermierz
Szermierz
Współpracownik portalu magiaimiecz.eu
Posty: 106
Rejestracja: środa 23 wrz 2020, 09:25
Płeć:

Re: MagiaiMiecz.eu - Sklep

Post autor: Mila »

Adzet pisze: piątek 30 paź 2020, 21:24 Trollowy Most był dodatkiem zjazdowym, chociaż może uda ci się go wyprosić
Odrazu napisze nie uda sie, choć ostatnio przekonałam @Valdiego żeby udostępnił możliwość jego zamawiania za 300zł (negocjowałam od 500zł :D ), ale nadal go nie udostępniamy, jedynie dostępny jest podczas akcji z Gametroll TV - mamy gotową dla nich paczkę 5 dodatków, tylko konkursy musimy wymyśleć.


Awatar użytkownika
Kewis21
Gladiator
Gladiator
Gladiator
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Posty: 514
Rejestracja: czwartek 15 sie 2019, 15:38
Płeć:

Re: MagiaiMiecz.eu - Sklep

Post autor: Kewis21 »

Mila pisze: sobota 31 paź 2020, 13:03
Adzet pisze: piątek 30 paź 2020, 21:24 Trollowy Most był dodatkiem zjazdowym, chociaż może uda ci się go wyprosić
Odrazu napisze nie uda sie, choć ostatnio przekonałam @Valdiego żeby udostępnił możliwość jego zamawiania za 300zł (negocjowałam od 500zł :D ), ale nadal go nie udostępniamy, jedynie dostępny jest podczas akcji z Gametroll TV - mamy gotową dla nich paczkę 5 dodatków, tylko konkursy musimy wymyśleć.
Każdy pewnie chciałby dodatki ze wszystkich zjazdów, ale od tego są właśnie zjazdy! Żałuje że byłem tylko na 1, ale napewno nie chce opuścić nastepnych. O ile pozwola je robić... kiedyś...


Awatar użytkownika
Adzet
Kuglarz
Kuglarz
Kuglarz
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Posty: 317
Rejestracja: czwartek 20 cze 2019, 18:32
Lokalizacja: Poznań
Płeć:
Wiek: 27

Re: MagiaiMiecz.eu - Sklep

Post autor: Adzet »

Ku przestrodze piszę o ostatnim zamówieniu u Logana, który jest tutaj wielokrotnie polecany.

Zamówienie okazało się być niekompletne, gdyż brakowało w nim planszy do dodatku autorskiego Kraina Lodu oraz karty i instrukcji do Ropuszego Króla. Samo pudełko do Krainy Lodu miało inną grafikę niż wskazaną w zamówieniu. Natomiast boki pudełka były od innego dodatku autorskiego (chyba od słowiańskiego). Co gorsza, nie doczekam się nawet uzupełnienia brakującej części zamówienia, tylko muszę zamówić u Mili, bo Logan nie chce już go zrealizować. Choć reszta zamówienia się zgadzała (nie licząc nadmiarowych kopii kart), to nie polecam zamawiać więcej u niego. Obawiałem się zamawiać u Logana, widząc u kolegi kiepskiej jakości wydruk Ukrytej Doliny i braki w zamówieniu, ale zamówiłem zanim pojawiła się na forum Mila i powróciła możliwość druku u Valdiego.

Czara goryczy przechyliły też "gratisy", które były bardzo słabej jakości i jedyne do czego się nadawały to do wyrzucenia do kosza :slightly_frowning_face:


Awatar użytkownika
LoganOn
Rycerz
Rycerz
Rycerz
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Projekty Figurek 3D
Piramida
Ukryta Dolina
Posty: 1492
Rejestracja: niedziela 02 lip 2017, 21:14
Płeć:

Re: MagiaiMiecz.eu - Sklep

Post autor: LoganOn »

Adzet pisze: sobota 07 lis 2020, 11:25 Ku przestrodze piszę o ostatnim zamówieniu u Logana, który jest tutaj wielokrotnie polecany.

Zamówienie okazało się być niekompletne, gdyż brakowało w nim planszy do dodatku autorskiego Kraina Lodu oraz karty i instrukcji do Ropuszego Króla. Samo pudełko do Krainy Lodu miało inną grafikę niż wskazaną w zamówieniu. Natomiast boki pudełka były od innego dodatku autorskiego (chyba od słowiańskiego). Co gorsza, nie doczekam się nawet uzupełnienia brakującej części zamówienia, tylko muszę zamówić u Mili, bo Logan nie chce już go zrealizować. Choć reszta zamówienia się zgadzała (nie licząc nadmiarowych kopii kart), to nie polecam zamawiać więcej u niego. Obawiałem się zamawiać u Logana, widząc u kolegi kiepskiej jakości wydruk Ukrytej Doliny i braki w zamówieniu, ale zamówiłem zanim pojawiła się na forum Mila i powróciła możliwość druku u Valdiego.

Czara goryczy przechyliły też "gratisy", które były bardzo słabej jakości i jedyne do czego się nadawały to do wyrzucenia do kosza :slightly_frowning_face:
Zaistniała sytuacja powstała właśnie z tego względu że to były ostatnie druki jakie świadczyłem na tym forum jeśli mowa o karty / plansze i pudełka.
Za rzeczy które są według ciebie bezużyteczne będziesz miał zwrócone pieniądze co miałeś napisane w PW i sam podałeś numer konta do zwrotu więc nie wiem o co Ci chodzi ?
Gratisy to pozostałości które zostały z innych druków więc dorzucone w gratisie a co z nimi zrobisz to Twoja sprawa.

Nie ma już co polecać bo już nie drukuję Talizmana ;)


Awatar użytkownika
Mila
Szermierz
Szermierz
Szermierz
Współpracownik portalu magiaimiecz.eu
Posty: 106
Rejestracja: środa 23 wrz 2020, 09:25
Płeć:

Re: MagiaiMiecz.eu - Sklep

Post autor: Mila »

Wydruki od @Valdiego (czy to poprzez moją osobę czy też wcześniej Paulinę) są dalej realizowane i nie będziemy ich wstrzymywać, dodatkowo wszystkie braki które mogły pojawić się w ostatnich realizacjach od LoganOna, uzupełnimy na własny koszt. Piszcie do mnie na PM w tej sprawie.

Ps. Sami wiemy jak wyglądają czasem druki dodatków które mają wiele elementów i przy ograniczonym czasie trudno czasem wszystko skompletować.


Awatar użytkownika
LoganOn
Rycerz
Rycerz
Rycerz
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Projekty Figurek 3D
Piramida
Ukryta Dolina
Posty: 1492
Rejestracja: niedziela 02 lip 2017, 21:14
Płeć:

Re: MagiaiMiecz.eu - Sklep

Post autor: LoganOn »

Mila pisze: sobota 07 lis 2020, 16:00 Wydruki od @Valdiego (czy to poprzez moją osobę czy też wcześniej Paulinę) są dalej realizowane i nie będziemy ich wstrzymywać, dodatkowo wszystkie braki które mogły pojawić się w ostatnich realizacjach od LoganOna, uzupełnimy na własny koszt. Piszcie do mnie na PM w tej sprawie.

Ps. Sami wiemy jak wyglądają czasem druki dodatków które mają wiele elementów i przy ograniczonym czasie trudno czasem wszystko skompletować.
Otóż to ponad to mało osób sobie z tego zdaje sprawę że całość jest robiona bez zarobkowo i poświęcając własny cenny czas :)


Awatar użytkownika
abubu
#Administrator: abubu
#Administrator: abubu
#Administrator: abubu
Posty: 5785
Rejestracja: wtorek 26 cze 2012, 22:06

Re: MagiaiMiecz.eu - Sklep

Post autor: abubu »

LoganOn pisze: sobota 07 lis 2020, 16:02 Otóż to ponad to mało osób sobie z tego zdaje sprawę że całość jest robiona bez zarobkowo i poświęcając własny cenny czas :)
Dokładnie ... zarówno @Valdi (wraz z @Mila) jak i @LoganOn drukują (lub drukowali) dodatki autorskie po kosztach. W cenę druku (z tego co mi wiadomo) nie były wliczane koszty i czas poświęcone na dostosowanie materiałów do druku (a to nie zawsze jest prosta sprawa, zwłaszcza, że co autor to inna "metodyka/koncepcja/forma" udostępnianych dodatków), koszty z testów itp.

Jeżeli ktoś oczekuje w pełni profesjonalnego wydruku dodatków autorskich (z opcjonalną gwarancją jakości?), to może je pobrać ze strony magiaimiecz.eu lub tego forum (treści są dostępne bezpłatnie, nie płacicie za pobranie, utrzymanie serwerów, nie widzicie irytujących reklam [przynajmniej nie w ramach tego co jest bezpośrednio na domenie magiaimiecz.eu], itp). Po pobraniu możecie zamówić komercyjny druk w jednej z firm specjalizującej się w tej dziedzinie ... jak znaleźć taką firmę? ... a no wujek google pomoże: https://www.google.com/search?q=drukowa ... lanszowych ... pierwsze trzy wyniki i macie w czym wybierać. Słyszałem o nich, ale osobiście nic tam nie zamawiałem (poza gotowymi elementami z drewna) więc nie mam własnej opinii. Jedna z firm na pewno drukuje pojedyncze egzemplarze (m.in. prototypy), jednak w ogóle nie orientuję się w kosztach (i tego jak się one mają do cen "forumowych drukarzy").

Tak więc, drodzy forumowicze ... macie wybór! :) ... i pamiętajcie ... druk dodatków autorskich to nie jest praca ... tylko bardziej hobby (albo jego cześć połączona z tworzeniem dodatków i graniem w gry).
Adzet pisze: sobota 07 lis 2020, 11:25 Zamówienie okazało się być niekompletne, gdyż brakowało w nim planszy do dodatku autorskiego Kraina Lodu (...)
A to nie jest tak, że ten dodatek dopiero wczoraj został opublikowany i wcześniej nie było gotowej planszy? Mogę się mylić ... ale z tego co czytałem na forum, plansza nadal wymaga poprawek. Chyba, że o inną Krainę Lodu chodzi (?).


Jeżeli ktokolwiek nie zrozumiał choćby części mojej wypowiedzi, to zgodnie z regulaminem, może ją śmiało uznać za spam a następnie zgłosić zaistniałą sytuację administracji/moderatorom niniejszego forum.
Awatar użytkownika
Mila
Szermierz
Szermierz
Szermierz
Współpracownik portalu magiaimiecz.eu
Posty: 106
Rejestracja: środa 23 wrz 2020, 09:25
Płeć:

Re: MagiaiMiecz.eu - Sklep

Post autor: Mila »

abubu pisze: sobota 07 lis 2020, 19:08 A to nie jest tak, że ten dodatek dopiero wczoraj został opublikowany i wcześniej nie było gotowej planszy? Mogę się mylić ... ale z tego co czytałem na forum, plansza nadal wymaga poprawek. Chyba, że o inną Krainę Lodu chodzi (?).
Nie, nie, plansza jest gotowa od jakiegoś czasu i jest grywalna. Ale @Valdi kazał mi drukować wszystko na testowej drukarce (stoi na moim biurku) abym sprawdziła jak wychodzi czy są jakieś błedy i wyszło mi że plansza jest za niska, lub za szeroka - zależy jak ze skalować. Robimy małą poprawkę, ale plansza sama w sobie była już dostępna od dłuższego czasu.



Co do w/w firm to ceny sa dość spore. No ale to nie Koszty druku tylko ceny druku.


Awatar użytkownika
Adzet
Kuglarz
Kuglarz
Kuglarz
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Posty: 317
Rejestracja: czwartek 20 cze 2019, 18:32
Lokalizacja: Poznań
Płeć:
Wiek: 27

Re: MagiaiMiecz.eu - Sklep

Post autor: Adzet »

@abubu Uczestniczyłem w powstaniu tego dodatku i jest on od już od pewnego czasu gotowy. Toteż zamówienie poszło szybciej niż publikacja na stronie/ forum.
Logan podjął się wydruku całego dodatku (a dopytywałem kilka razy o samą planszę), a o tym że plansza nie zostanie wydrukowana dowiedziałem się w chwili otwarcia paczki. Gdybym wiedział od początku to bym wstrzymał się z wydrukiem :(
Nie mam pretensji o cenę czy jakość swojego wydruku (karty są dobrej jakości), ale raczej zaskoczenia brakami, zmianami w zamówieniu.
Co do jakości to obrona jest bezcelowa, bo nie chodzi o dokładność grafik, czy czegokolwiek tego typu spraw, raczej o wysłanie kart poszukiwaczy, które np: mają białe tła, poszukiwacze są jako wklejone obrazki. Nawet nie wiem z jakiej paczki poszukiwaczy są, ale z żadnej nowszej, może na jakiś konkurs wysyłane. Na prawdę ucieszyłbym się bardziej z 1, ale normalnej karty, a nie jakiegoś chłamu, bo inaczej nie da się tego nazwać.


Awatar użytkownika
Kujot
Losujemy postać
Losujemy postać
Losujemy postać
Posty: 1
Rejestracja: środa 18 lis 2020, 16:03
Płeć:
Wiek: 27

Re: MagiaiMiecz.eu - Sklep

Post autor: Kujot »

Jest jeszcze możliwość kupna dodatków za pośrednictwem tego forum?
Najbardziej zależy mi na dodatku "Wilkołak", gdyż zaczął on być swojego rodzaju "białym krukiem".


Awatar użytkownika
Adzet
Kuglarz
Kuglarz
Kuglarz
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Posty: 317
Rejestracja: czwartek 20 cze 2019, 18:32
Lokalizacja: Poznań
Płeć:
Wiek: 27

Re: MagiaiMiecz.eu - Sklep

Post autor: Adzet »

Kujot pisze: środa 18 lis 2020, 16:31 Jest jeszcze możliwość kupna dodatków za pośrednictwem tego forum?
Najbardziej zależy mi na dodatku "Wilkołak", gdyż zaczął on być swojego rodzaju "białym krukiem".
Oczywiście. Pisz do @Mila na PW.


bsuh
Losujemy postać
Losujemy postać
Losujemy postać
Posty: 3
Rejestracja: wtorek 21 lip 2020, 07:56

Re: MagiaiMiecz.eu - Sklep

Post autor: bsuh »

Cześć, zamawiałem u was druk na życzenie
126ma/102020 -zamówienie z dnia 22.10 niestety żadnej odpowiedzi mailowej nie orzynałem kiedy można spodziewać sie zamówienia ?
miała być wysyłka w poprzednim tygodniu a do dzisiaj cisza


Awatar użytkownika
Mila
Szermierz
Szermierz
Szermierz
Współpracownik portalu magiaimiecz.eu
Posty: 106
Rejestracja: środa 23 wrz 2020, 09:25
Płeć:

Re: MagiaiMiecz.eu - Sklep

Post autor: Mila »

@bsuh A już odpisałam na FB :)


Awatar użytkownika
Mały Nemo
#Administrator: Nemomon
#Administrator: Nemomon
#Administrator: Nemomon
Playtester Talismana
Współtłumacz TMiM
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Ware wa Messiah nari
Autor Dodatków
A kind, crazy fool and a stubborn kid.
Posty: 23497
Rejestracja: sobota 04 lis 2006, 14:17
Lokalizacja: Slumberland
Płeć:
Wiek: 17

Re: MagiaiMiecz.eu - Sklep

Post autor: Mały Nemo »

Przeniesione na prośbę Miłej.


Name's Little Nemo, I'm the Dream Master!
Little bit of fun is all I'm after!
Awatar użytkownika
Valdi [Autor tematu]
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
Właściciel portalu magiaimiecz.eu
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Handel
Księżycowy Kamień
ZP i LK
Posty: 12790
Rejestracja: poniedziałek 02 maja 2005, 13:07
Lokalizacja: Trojmiasto
Płeć:
Kontakt:

Re: MagiaiMiecz.eu - Sklep

Post autor: Valdi »

Mały Nemo pisze: niedziela 22 lis 2020, 18:01 Przeniesione na prośbę Miłej.
Na prośbę Mili, - to skrót od imienia Emilia :)


Jesteś autorem dodatku, zamieść go na stronie www.MagiaiMiecz.eu. Skontaktuj się ze mną poprzez mail.
ODPOWIEDZ