Wydruk podstawek

Wszelkie dyskusje i luźne rozmowy o Talisman Magia i Miecz, niedotyczące twórczości graczy, zasad &c.
Awatar użytkownika
LoganOn
Rycerz
Rycerz
Rycerz
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Projekty Figurek 3D
Piramida
Ukryta Dolina
Posty: 1492
Rejestracja: niedziela 02 lip 2017, 21:14
Płeć:

Re: Wydruk podstawek

Post autor: LoganOn »

Jak się nie wydrukuje ? Pytanie czy oni dobrze robią modele pod druk bo 99% modeli z sieci nie jest tworzone pod metodę druku 3D :P Sama ta oryginalna podstawka ma masę błędów i to co teraz było wrzucone na thinga też jest z błędami. Grafikowi jak podesłałem to się przeżegnał :P Opcja jest taka wszystko musi się wydrukować lecz zależy jaką jakością.


Lamm [Autor tematu]
!Wspierający
!Wspierający
!Wspierający
Posty: 324
Rejestracja: piątek 28 wrz 2018, 14:02
Płeć:

Re: Wydruk podstawek

Post autor: Lamm »

LoganOn pisze: środa 28 lis 2018, 16:44 Jak się nie wydrukuje ? Pytanie czy oni dobrze robią modele pod druk bo 99% modeli z sieci nie jest tworzone pod metodę druku 3D :P Sama ta oryginalna podstawka ma masę błędów i to co teraz było wrzucone na thinga też jest z błędami. Grafikowi jak podesłałem to się przeżegnał :P Opcja jest taka wszystko musi się wydrukować lecz zależy jaką jakością.
Właśnie to mnie zastanowiło... zobaczymy co powiedzą, bo zadałem dokładnie to pytanie :)


Awatar użytkownika
LoganOn
Rycerz
Rycerz
Rycerz
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Projekty Figurek 3D
Piramida
Ukryta Dolina
Posty: 1492
Rejestracja: niedziela 02 lip 2017, 21:14
Płeć:

Re: Wydruk podstawek

Post autor: LoganOn »

Lamm pisze: czwartek 29 lis 2018, 09:42
LoganOn pisze: środa 28 lis 2018, 16:44 Jak się nie wydrukuje ? Pytanie czy oni dobrze robią modele pod druk bo 99% modeli z sieci nie jest tworzone pod metodę druku 3D :P Sama ta oryginalna podstawka ma masę błędów i to co teraz było wrzucone na thinga też jest z błędami. Grafikowi jak podesłałem to się przeżegnał :P Opcja jest taka wszystko musi się wydrukować lecz zależy jaką jakością.
Właśnie to mnie zastanowiło... zobaczymy co powiedzą, bo zadałem dokładnie to pytanie :)
Brak reptologii w modelu , tak więc prawdopodobnie również brak skanu identyfikującego błędy druku. Bo samo sprawdzenie wodoszczelności w darmowym programie do druku nic im nie da :)


Lamm [Autor tematu]
!Wspierający
!Wspierający
!Wspierający
Posty: 324
Rejestracja: piątek 28 wrz 2018, 14:02
Płeć:

Re: Wydruk podstawek

Post autor: Lamm »

LoganOn, widziałem jak ktoś na Facebooku wydrukować wersję oryginalną i było ok. Myślisz, że ingerencja w plik może to zmienić?


Awatar użytkownika
LoganOn
Rycerz
Rycerz
Rycerz
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Projekty Figurek 3D
Piramida
Ukryta Dolina
Posty: 1492
Rejestracja: niedziela 02 lip 2017, 21:14
Płeć:

Re: Wydruk podstawek

Post autor: LoganOn »

Tak, a co do oryginału też mam wydrukowane do swojej kolekcji. I wydrukowało się normalnie choć coś tam było poprawiane ale to już bardziej zboczenie zawodowe. Ale po każdej edycji trzeba zrobić reptologie.


Lamm [Autor tematu]
!Wspierający
!Wspierający
!Wspierający
Posty: 324
Rejestracja: piątek 28 wrz 2018, 14:02
Płeć:

Re: Wydruk podstawek

Post autor: Lamm »

Gotowe pliki ze spolszczeniem są pod adresem: https://www.thingiverse.com/thing:3239632
Poprawiono czcionkę na Caxton Bk, raczej jest wszystko ok.
Na żywo będę miał podstawki jutro lub pojutrze to mogę pokazać zdjęcia.
Pablo, co do twojego pytania, to wysłałem pliki również do Valdiego

Modyfikacja projektu: WolnoDrukarze S.C. wolnodrukarze.pl - prosili, by napisać, że można "negocjować ceny"
Oryginał: https://www.thingiverse.com/thing:2761338


Awatar użytkownika
LoganOn
Rycerz
Rycerz
Rycerz
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Projekty Figurek 3D
Piramida
Ukryta Dolina
Posty: 1492
Rejestracja: niedziela 02 lip 2017, 21:14
Płeć:

Re: Wydruk podstawek

Post autor: LoganOn »

Zwolnią się drukarki to wrzucę do druku bo Forumowicze mi dali na razie pracy na 2 Drukarki do końca grudnia :P


Awatar użytkownika
fallenmk
!Wspierający
!Wspierający
!Wspierający
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
Krainy Wschodu
Miecze Czarnoksiężnika
Poszukiwacze z DnD
Powrót Kruczej Wiedźmy
Purpurowy Czerw
Pułapki w Podziemiach
Posty: 2310
Rejestracja: sobota 07 lip 2018, 20:03
Płeć:

Re: Wydruk podstawek

Post autor: fallenmk »

Odnoszę wrażenie, że te podstawki trochę sugerują, które przedmioty są transportowane np. przez muła, gdy tymczasem chyba jest tak, że jak się traci przyjaciela niosącego przedmioty, to pozostawia się na obszarze dowolne z wszystkich posiadanych?


Awatar użytkownika
LoganOn
Rycerz
Rycerz
Rycerz
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Projekty Figurek 3D
Piramida
Ukryta Dolina
Posty: 1492
Rejestracja: niedziela 02 lip 2017, 21:14
Płeć:

Re: Wydruk podstawek

Post autor: LoganOn »

fallenmk pisze: poniedziałek 03 gru 2018, 20:52 Odnoszę wrażenie, że te podstawki trochę sugerują, które przedmioty są transportowane np. przez muła, gdy tymczasem chyba jest tak, że jak się traci przyjaciela niosącego przedmioty, to pozostawia się na obszarze dowolne z wszystkich posiadanych?
Tak możesz zostawić dowolne z posiadanych, możesz dokonać wymiany np. z tych co niesie Przyjaciel na te co niesie Poszukiwacz.


ODPOWIEDZ