Dylemat z wyborem dodatku

Wszelkie dyskusje i luźne rozmowy o Talisman Magia i Miecz, niedotyczące twórczości graczy, zasad &c.
ODPOWIEDZ
Komi92 [Autor tematu]
Żołnierz
Żołnierz
Żołnierz
Posty: 30
Rejestracja: wtorek 06 lis 2018, 10:43
Płeć:

Dylemat z wyborem dodatku

Post autor: Komi92 »

Czesc wszystkim. Mam dylemat z wyborem dodatku pomozecie? Mysle nad Kraina Ognia lub Pania Jeziora ewentualnie na rebel znalazlem dosc tanie wydanie po ang Miasta. Co z tego byście polecali? Co da najwięcej frajdy i dlaczego? Dla szerszego poglądu dodam ze posiadam poza podstawką podziemia, góry, żniwiarza i smoki. Z góry dzięki za pomoc :)


Awatar użytkownika
Mały Nemo
#Administrator: Nemomon
#Administrator: Nemomon
#Administrator: Nemomon
Playtester Talismana
Współtłumacz TMiM
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Ware wa Messiah nari
Autor Dodatków
A kind, crazy fool and a stubborn kid.
Posty: 23498
Rejestracja: sobota 04 lis 2006, 14:17
Lokalizacja: Slumberland
Płeć:
Wiek: 17

Re: Dylemat z wyborem dodatku

Post autor: Mały Nemo »

Hej!

Kupuj wszystko jak leci, bo nakład się skończył i ceny dodatków osiągają kosmiczne wartości.

Jak masz polską wersję gry, to nie inwestuj w angielską. Da się w to grać (ja swego czasu grałem w wersję polsko-angielsko-niemiecko-francuską), ale nie powiem, ażeby to było przyjemne. Co do w/w dodatków, przeczytaj sobie ten krótki temat: http://forum.magiaimiecz.eu/viewtopic.php?f=75&t=8270


Name's Little Nemo, I'm the Dream Master!
Little bit of fun is all I'm after!
Komi92 [Autor tematu]
Żołnierz
Żołnierz
Żołnierz
Posty: 30
Rejestracja: wtorek 06 lis 2018, 10:43
Płeć:

Re: Dylemat z wyborem dodatku

Post autor: Komi92 »

Wielkie dzięki za info z tym laczeniem jezykowyk dodatków. Pytanko czy rzeczywiscie az tak zanika Kraina ognia w grze z kilkoma dodatkami? Czy jednak zostają wrazenia ze gra sie z tym dodatkiem?


Awatar użytkownika
Arthan
#Moderator: arthan
#Moderator: arthan
#Moderator: arthan
Uczestnik Zjazdów
Spis dodatków autora:
Generator Kart
Posty: 2220
Rejestracja: niedziela 22 maja 2016, 22:02
Lokalizacja: Trójmiasto
Płeć:
Wiek: 36

Re: Dylemat z wyborem dodatku

Post autor: Arthan »

ze wszystkimi dodatkami na pewno nie jest tak odczuwalny :) ale to nie problem. Jeżeli chciałbyś wyraźnie poczuć klimat jakiegoś dodatku zawsze możesz sobie postanowić, że dziś robisz kampanie Krainy Ognia i grasz tylko z kartami podstawki i KO, a za tydzień kampanię Królowej Lodu itd. Minus tego rozwiązania jest taki że 6 dni będziesz sortował karty by 7 dnia pograć :P


Fenrisek
Kuglarz
Kuglarz
Kuglarz
Posty: 336
Rejestracja: piątek 03 lis 2017, 19:42
Lokalizacja: Biała Podlaska
Płeć:

Re: Dylemat z wyborem dodatku

Post autor: Fenrisek »

arthan pisze: wtorek 06 lis 2018, 12:03 ze wszystkimi dodatkami na pewno nie jest tak odczuwalny :) ale to nie problem. Jeżeli chciałbyś wyraźnie poczuć klimat jakiegoś dodatku zawsze możesz sobie postanowić, że dziś robisz kampanie Krainy Ognia i grasz tylko z kartami podstawki i KO, a za tydzień kampanię Królowej Lodu itd. Minus tego rozwiązania jest taki że 6 dni będziesz sortował karty by 7 dnia pograć :P
Bez przesady ja jak kupiłem komplet używanego talismana to z segregowaniem i liczenieniem kart zajęło mi to jeden wieczór tak około 4-5h.


Komi92 [Autor tematu]
Żołnierz
Żołnierz
Żołnierz
Posty: 30
Rejestracja: wtorek 06 lis 2018, 10:43
Płeć:

Re: Dylemat z wyborem dodatku

Post autor: Komi92 »

Edit: jednak nabylem Miasto po angielsku gdyz siostra postanowila podarowac mi na święta pozostale opcje. I tu pytanie - czy w jakims miejscu na forum lub innym jest mozliwosc znalezienia kart po polsku z dodatku?mysle ze sobie poradze z tlumaczeniem ale na wrazie co fajnie byloby miec taka opcje


ODPOWIEDZ