Śmieszne sytuacje (Heheszki w grze)

Wszelkie dyskusje i luźne rozmowy o Talisman Magia i Miecz, niedotyczące twórczości graczy, zasad &c.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Vikkutoru1 [Autor tematu]
Rzezimieszek
Rzezimieszek
Rzezimieszek
Posty: 60
Rejestracja: poniedziałek 21 sie 2017, 15:38
Płeć:

Śmieszne sytuacje (Heheszki w grze)

Post autor: Vikkutoru1 »

Na stworzenie tego tematu natchnął mnie post użytkownika(nie pamiętam kogo), gdzie wszyscy poszukiwacze chodzili (skakali? :D )jako ropuchy. Nie widziałem takiego tematu. Chodzi tu o przedstawienie śmiesznych sytuacji jakie Wam się zdarzyły podczas gry w talismana. Dobrze by było gdyby temat został przyklejony, bo podczas gier często się zdarzają dziwne bądź śmieszne sytuacje i właśnie w tym temacie można by było się nimi podzielić co by się pośmiać :lol:
To zacznę i przytoczę parę:
Dziewczyna miała Przyjaciela "Chatkę babajagi" gdzie musi poruszać się tylko o 5, po niedługim czasie wylosowała Przyjaciela czarnego kota, gdzie musi odrzucić wszystkie losy i nie może ich otrzymywać. Może się go pozbyć mając 1 rzucając kościa. Jednak zonk(prawdziwy kot :P ). Biega o 5 pkt rzutu i nie jest w stanie odrzucic kota. Czyli ma dwoje pasożytów.
Druga bardziej drastyczna:
Talia smoków nakazuje wylosować z talii króla smoków 5 kart smoczych i położyć na talii przygód. Po czym osoba wylosowała "Ołtarz ofiarny"(jakoś tak), gdzie musisz wylosować jedną kartę z talii przygód (w tym przypadku talia smoków) i jeśli jest to smok zostajesz zabity! Emocje sięgnęły zenitu bo szansa była bardzo wysoka, a postać przypakowana ](*,) . No ale udało się i zakończenie szczęśliwe :)


Jedno ziarenko ryżu, może przechylić szalę,a 1 oczko na kości, może przesądzić o zwycięstwie bądź porażce~ mnich anonim
Awatar użytkownika
Bludgeon
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Autor Dodatków
Uczestnik Zjazdów
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Great Talisman
Powrót Skavenów
Udręka Czarownika
Posty: 6270
Rejestracja: sobota 25 paź 2008, 11:27
Lokalizacja: Trójmiasto
Płeć:

Re: Śmieszne sytuacje (Heheszki w grze)

Post autor: Bludgeon »

Ekstremalnie śmieszne sytuacje, nie ma co.


What a view.
Awatar użytkownika
Vikkutoru1 [Autor tematu]
Rzezimieszek
Rzezimieszek
Rzezimieszek
Posty: 60
Rejestracja: poniedziałek 21 sie 2017, 15:38
Płeć:

Re: Śmieszne sytuacje (Heheszki w grze)

Post autor: Vikkutoru1 »

TMiM to nie stand up ani jakiś skecz kabaretowy.Po ich przeczytaniu nie będziesz się śmiał cały wieczór. Jak chcesz się śmiać cały wieczór wpisz w yt faile itp Tu są zabawne historie. :-"


Jedno ziarenko ryżu, może przechylić szalę,a 1 oczko na kości, może przesądzić o zwycięstwie bądź porażce~ mnich anonim
Awatar użytkownika
Bludgeon
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Autor Dodatków
Uczestnik Zjazdów
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Great Talisman
Powrót Skavenów
Udręka Czarownika
Posty: 6270
Rejestracja: sobota 25 paź 2008, 11:27
Lokalizacja: Trójmiasto
Płeć:

Re: Śmieszne sytuacje (Heheszki w grze)

Post autor: Bludgeon »

Właśnie tak robię jak mam ochotę na coś śmiesznego ;)


What a view.
Fenrisek
Kuglarz
Kuglarz
Kuglarz
Posty: 336
Rejestracja: piątek 03 lis 2017, 19:42
Lokalizacja: Biała Podlaska
Płeć:

Re: Śmieszne sytuacje (Heheszki w grze)

Post autor: Fenrisek »

Ciekawa sytuacja jaka mnie spotkała grając w TDE rabusiem grobów polegała na tym, że po wejściu do miasta pierwszą wylosowaną kartą była "darmowe próbki " dostajesz 3 mikstury. Po kilku okrążeniach i ciągłym wyciaganiu tej karty że stosu odrzuconych miałem kilkanaście punktów siły, mocy, życia i losu.


Awatar użytkownika
Arthan
#Moderator: arthan
#Moderator: arthan
#Moderator: arthan
Uczestnik Zjazdów
Spis dodatków autora:
Generator Kart
Posty: 2220
Rejestracja: niedziela 22 maja 2016, 22:02
Lokalizacja: Trójmiasto
Płeć:
Wiek: 36

Re: Śmieszne sytuacje (Heheszki w grze)

Post autor: Arthan »

aż dziwne, że po pierwszym okrążeniu żaden inny gracz nie wybrał się do Miasta, tylko po to żeby Ci popsuć plany :D


Awatar użytkownika
Wódz Ogrów
Rzezimieszek
Rzezimieszek
Rzezimieszek
Posty: 52
Rejestracja: piątek 26 maja 2017, 20:13
Lokalizacja: Elbląg
Płeć:
Wiek: 38

Re: Śmieszne sytuacje (Heheszki w grze)

Post autor: Wódz Ogrów »

Grałem kiedyś z kumplem i jego dziewczyną. Odstawili mnie w statystykach i oboje wyruszyli po Koronę Władzy. Mieli po 3 punkty życia. Pamiętałem, że w mieście jest Karta Zabójcy, który za odpowiednią opłatą może zabrać do 3 punktów życia, i uknułem plan, dzięki któremu nie miałem wygrać, a poczuć się jak Czarny Charakter z filmu pod ścianą - "Może i przegrałem, ale sam nie zejdę ze sceny! Zabiję któreś z was ale to wy wybierzecie! Hahahahaha! No, pokażcie, które z was bardziej kocha tą drugą osobę!" Plan był dobry, znalazłem kartę i dozbierałem u cechmistrza potrzebne złoto, ale jak to z planami łotrów bywa, został mi nieco pokrzyżowany... Kolega się wyleczył. Nie miałem wyboru i zabiłem mu dziewczynę, kończąc w ten sposób grę. Może i nie wygrałem, ale za to zakończyłem rozgrywkę, no i te ich miny ;) Śmiać się nie śmieli, ale JA tak ;)


Wodzu, wyspa jest twoja
ODPOWIEDZ