Wideo recenzja dodatku Podziemia

Wszelkie dyskusje i luźne rozmowy o Talisman Magia i Miecz, niedotyczące twórczości graczy, zasad &c.
ODPOWIEDZ
GameTroll [Autor tematu]
Kobold
Kobold
Kobold
Posty: 290
Rejestracja: sobota 09 wrz 2017, 21:44
Płeć:

Wideo recenzja dodatku Podziemia

Post autor: GameTroll »

Od 7 lat prowadzę kanał o grach planszowych o nazwie Game Troll :) Jedną z najpopularniejszych serii na nim jest ta związana z grą Talisman, gdzie prawie nieustannie jestem pytany o recenzje kolejnych dodatków do tej gry :) I dobrze, bo to świetna gra i nakręciłem właśnie kolejny materiał o dodatku. Tym razem są to Podziemia :) Zapraszam do spokojnej przystani dla wszystkich fanów Talismana :)

https://www.youtube.com/watch?v=uwrOqBhlnIQ

Obrazek


Awatar użytkownika
R2r
Rzezimieszek
Rzezimieszek
Rzezimieszek
Posty: 66
Rejestracja: poniedziałek 10 lip 2017, 20:32
Lokalizacja: Gdańsk
Płeć:
Wiek: 41

Re: Wideo recenzja dodatku Podziemia

Post autor: R2r »

Akurat dosłownie niedawno stałem się szczęśliwym posiadaczem Podziemi i nie miałem jeszcze sposobności jej przetestować. To chyba nie przypadek, że recka tego dodatku pojawiła się teraz. Dzięki za recenzję i "thumb Up" poszedł ode mnie do góry:]


Awatar użytkownika
Vikkutoru1
Rzezimieszek
Rzezimieszek
Rzezimieszek
Posty: 60
Rejestracja: poniedziałek 21 sie 2017, 15:38
Płeć:

Re: Wideo recenzja dodatku Podziemia

Post autor: Vikkutoru1 »

Konkretna recenzja. Gdybym go nie mial a akurat zastanawialbym sie nad kupnem dodatku to ta recenzja na pewno by mi pomogła. Ps tak. Postacie ciekawe (procz filozofa dla mnie),bo tak jak Ty jestem akurat jednym z tych co to po zakupie od razu obczajają postacie :)


Jedno ziarenko ryżu, może przechylić szalę,a 1 oczko na kości, może przesądzić o zwycięstwie bądź porażce~ mnich anonim
ODPOWIEDZ