Gdzie kupić?

Wszelkie dyskusje i luźne rozmowy o Talisman Magia i Miecz, niedotyczące twórczości graczy, zasad &c.
Awatar użytkownika
Odyn
Astropata
Astropata
Astropata
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Posty: 897
Rejestracja: niedziela 26 mar 2017, 09:54
Lokalizacja: Gliwice
Płeć:
Wiek: 33

Re: Gdzie kupić?

Post autor: Odyn »

To juz efekty specjalne :D jak muzyka w tle^^


"Więcej Życie nie pozwoli rozdzielić, niż Śmierć połączyć może." Percy Shelley
Awatar użytkownika
MaxiLager
Ciemny elf
Ciemny elf
Ciemny elf
Uczestnik Zjazdów
Posty: 197
Rejestracja: czwartek 16 paź 2014, 23:41
Lokalizacja: Wrocław
Płeć:
Wiek: 38

Re: Gdzie kupić?

Post autor: MaxiLager »

Wspominałem wam już, że miałem piękny sen? ... Kwestia rozejścia się dróg FFG i GW jest ważna, jest ważna na tyle, że sam zbieram się do zrobienia mega zakupów. W tej chwili udało mi się skompletować całego spolszczonego Space Hulka Death Angel. Następny w kolejności jest Talisman. Kupię go bardziej dla moich potomków, aby sami mogli ocenić, który dodatek jest dobry, a który zły. Ciekawe jaki będzie całkowity koszt zakupu? Pewnie około 2000 złotych.


Hunting Season Opens Again
Awatar użytkownika
jerek95
Szermierz
Szermierz
Szermierz
Autor Dodatków
Posty: 137
Rejestracja: sobota 25 mar 2017, 08:56
Lokalizacja: Lublin
Płeć:
Wiek: 29

Re: Gdzie kupić?

Post autor: jerek95 »

MaxiLager pisze:Wspominałem wam już, że miałem piękny sen? ... Kwestia rozejścia się dróg FFG i GW jest ważna, jest ważna na tyle, że sam zbieram się do zrobienia mega zakupów. W tej chwili udało mi się skompletować całego spolszczonego Space Hulka Death Angel. Następny w kolejności jest Talisman. Kupię go bardziej dla moich potomków, aby sami mogli ocenić, który dodatek jest dobry, a który zły. Ciekawe jaki będzie całkowity koszt zakupu? Pewnie około 2000 złotych.
2000 zł za Talisman to przesada chyba, jak dobrze poszukasz to lekko ponad 1000 wyjdzie za wszystko. "Małe dodatki" można znaleźć po 65-69 zł, a duże po 116-120 zł. Ostatnio wykupiłem, w kilku partiach, wszystkie dodatki poza Smokami, Lasem i Kataklizmem (a włączając w to Puszkę Pandory i Krainy Odmętów) - wyszło chyba poniżej 1000 zł.


Awatar użytkownika
MaxiLager
Ciemny elf
Ciemny elf
Ciemny elf
Uczestnik Zjazdów
Posty: 197
Rejestracja: czwartek 16 paź 2014, 23:41
Lokalizacja: Wrocław
Płeć:
Wiek: 38

Re: Gdzie kupić?

Post autor: MaxiLager »

To nie wychodzi taka duża kwota jak myślałem. Dodatkowo trzeba dokupić koszulki oraz duże pudełko z wytłoczką.
No i koniecznie trzeba doliczyć koszt ogromnego stołu, tak aby wszystko się zmieściło. Muszę się zmobilizować i jak najszybciej kupić całość.
Działamy!


Hunting Season Opens Again
Awatar użytkownika
Visenna
Filozof
Filozof
Filozof
Posty: 708
Rejestracja: niedziela 05 lut 2017, 00:50
Lokalizacja: Wałbrzych
Płeć:
Wiek: 25
Kontakt:

Re: Gdzie kupić?

Post autor: Visenna »

Podłoga nie gryzie a też wszystko mieści ;) Z ogromnym stołem nie trzeba się spieszyć, stolarze licencji nie stracili.


Trwają prace nad frakcją Harmonii do Konfliktu ^^
Mój profil na BoardGameGeeku
Awatar użytkownika
astrawiator
Necromancer
Necromancer
Necromancer
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
Król Goblinów
Mefistofeles - Fear The Stranger
Siewcy Grozy
Posty: 438
Rejestracja: czwartek 06 cze 2013, 11:36
Lokalizacja: Poznań
Płeć:
Wiek: 48

Re: Gdzie kupić?

Post autor: astrawiator »

Visenna pisze:Podłoga nie gryzie a też wszystko mieści ;) Z ogromnym stołem nie trzeba się spieszyć, stolarze licencji nie stracili.
no kiedyś to mnie podłoga nie "gryzła" ale teraz to perspektywa żebym miał kilka godzin na podłodze siedzieć popsuła by mi całą frajdę z grania. Takie dziadki ja już niestety tak mają :)


Awatar użytkownika
Mały Nemo
#Administrator: Nemomon
#Administrator: Nemomon
#Administrator: Nemomon
Playtester Talismana
Współtłumacz TMiM
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Ware wa Messiah nari
Autor Dodatków
A kind, crazy fool and a stubborn kid.
Posty: 23497
Rejestracja: sobota 04 lis 2006, 14:17
Lokalizacja: Slumberland
Płeć:
Wiek: 17

Re: Gdzie kupić?

Post autor: Mały Nemo »

Ano, popieram. Jak już miałem dwadzieścia parę lat, to ledwo udawało mi się usiedzieć na podłodze, bo albo niewygodnie, albo kręgosłup boli... Podłoga już nie dla nas...


Name's Little Nemo, I'm the Dream Master!
Little bit of fun is all I'm after!
Awatar użytkownika
Berni
Astropata
Astropata
Astropata
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Posty: 972
Rejestracja: czwartek 20 paź 2011, 15:38
Lokalizacja: Wrocław
Płeć:
Wiek: 46

Re: Gdzie kupić?

Post autor: Berni »

MaxiLager pisze:To nie wychodzi taka duża kwota jak myślałem. Dodatkowo trzeba dokupić koszulki oraz duże pudełko z wytłoczką.
No i koniecznie trzeba doliczyć koszt ogromnego stołu, tak aby wszystko się zmieściło. Muszę się zmobilizować i jak najszybciej kupić całość.
Działamy!
Mówiłem ci, że pełny Talisman to około 1k (z wszystkimi oficjalnymi dodatkami). To czy (a właściwie to nie czy tylko ile) nieoficjalnych dokupisz to już inna sprawa ;)
Jak będziesz chciał to te moje drewniane skrzynki na Talismana mogę odsprzedać (z dokończonymi insertami jak je wyprodukuję do końca) bo tak jak rozmawialiśmy mam już nowy koncept na pudełko dopasowane wymiarami do wysokości półek w garderobie :)


Awatar użytkownika
MaxiLager
Ciemny elf
Ciemny elf
Ciemny elf
Uczestnik Zjazdów
Posty: 197
Rejestracja: czwartek 16 paź 2014, 23:41
Lokalizacja: Wrocław
Płeć:
Wiek: 38

Re: Gdzie kupić?

Post autor: MaxiLager »

Coś mogę powiedzieć? :D Rezerwuję! :D Myślę, że puki co ograniczę się tylko do oficjalnych dodatków. Pragnę tylko potwierdzić, że gabos77 ma tyle autorskich kart, że większość z nich widzi się tylko raz w życiu, w założeniu, że rozgrywa się jedną partię w tygodniu ;D
Stół jest potrzeby z uwagi na to, że dywan często jest królestwem naszych pupili, które z lubością kochają przechodzić z zewnętrznej krainy do środkowej, bez konieczności walki ze Strażnikiem ;)


Hunting Season Opens Again
Awatar użytkownika
vincent
Necromancer
Necromancer
Necromancer
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Posty: 417
Rejestracja: czwartek 21 lip 2016, 11:50
Lokalizacja: Kielce
Płeć:
Wiek: 39

Re: Gdzie kupić?

Post autor: vincent »

hahahaha


Awatar użytkownika
Odyn
Astropata
Astropata
Astropata
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Posty: 897
Rejestracja: niedziela 26 mar 2017, 09:54
Lokalizacja: Gliwice
Płeć:
Wiek: 33

Re: Gdzie kupić?

Post autor: Odyn »

Ja jak bede kupowal stol do swojego mieszkania to na pewno bede zwracal podwojna uwage na szerokosc - z dlugoscia wiekszosc stolow sobie poradzi :D moich Poszukiwaczy przechowuje w metalowym pudelku po "strejcie". Acxkolwiek fajnie sie oglada autorskie pudelka z drewna z symbolem Talismana. Ludzie maja fajne pomysly :)
Nie ma jeszcze zle z dostepem do dodatkow do gry. W sklepie stacjonarnym nie wiem jak to wyglada ale chyba nikt tu o to nie pyta. Najlepiej wbic w ceneo i porownywac gdzie sie komu (i co) bardziej oplaca :) ceny sa ruchome, warto tez czekac na okazyjne obnizki. Stany magazynowe Talismana jeszcze nie sa w sferze krytycznej (ani nawet zlej ;))


"Więcej Życie nie pozwoli rozdzielić, niż Śmierć połączyć może." Percy Shelley
Awatar użytkownika
astrawiator
Necromancer
Necromancer
Necromancer
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
Król Goblinów
Mefistofeles - Fear The Stranger
Siewcy Grozy
Posty: 438
Rejestracja: czwartek 06 cze 2013, 11:36
Lokalizacja: Poznań
Płeć:
Wiek: 48

Re: Gdzie kupić?

Post autor: astrawiator »

W arosie za 14 dodatków wyszło 1522,17 + Kraina Odmentów bo tego nie mają. Więc za pełen komplet 1500-1600. Do tego ewentualnie koszulki - kolejne 200. Ja mam jeszcze 3 pojemniki na karty i 6 podstawek ok. 250. Więc ok. 2000 wyszło.


Awatar użytkownika
Budowniczy Mostów
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
Bezdroża
Bezkresne Morze
Gospoda Pod Koroną. Obiekty i Misje 2
Klątwy Króla Piramidy (Piramida 2.0)
Legendarne Przedmioty
Ląd Na Horyzoncie!
Most
Obiekty i Misje
Szalony Tytan
Posty: 3996
Rejestracja: poniedziałek 05 wrz 2016, 21:50
Płeć:

Re: Gdzie kupić?

Post autor: Budowniczy Mostów »

Visenna pisze:Podłoga nie gryzie a też wszystko mieści ;) Z ogromnym stołem nie trzeba się spieszyć, stolarze licencji nie stracili.
Można też zrobić sobie stół ;) Miałem tę przyjemność i powiem, że duma rozpiera, gdy ekipa znajomych przychodzi pograć.
http://forum.magiaimiecz.eu/viewtopic.p ... ół#p133548


Awatar użytkownika
Arthan
#Moderator: arthan
#Moderator: arthan
#Moderator: arthan
Uczestnik Zjazdów
Spis dodatków autora:
Generator Kart
Posty: 2220
Rejestracja: niedziela 22 maja 2016, 22:02
Lokalizacja: Trójmiasto
Płeć:
Wiek: 36

Re: Gdzie kupić?

Post autor: Arthan »

Budowniczy Mostów pisze:
Visenna pisze:Podłoga nie gryzie a też wszystko mieści ;) Z ogromnym stołem nie trzeba się spieszyć, stolarze licencji nie stracili.
Można też zrobić sobie stół ;) Miałem tę przyjemność i powiem, że duma rozpiera, gdy ekipa znajomych przychodzi pograć.
http://forum.magiaimiecz.eu/viewtopic.p ... ół#p133548
Ja tam jednak wybrałem zakup dwóch stołów cateringowych 180x76. Do Talismana rozkładam oba, do mniejszych gier jeden, jak nie gram to po złożeniu zajmują tyle miejsca co nic.


ODPOWIEDZ