Najlepszy dodatek do gry w 2 osoby

Wszelkie dyskusje i luźne rozmowy o Talisman Magia i Miecz, niedotyczące twórczości graczy, zasad &c.
Awatar użytkownika
Arthan
#Moderator: arthan
#Moderator: arthan
#Moderator: arthan
Uczestnik Zjazdów
Spis dodatków autora:
Generator Kart
Posty: 2220
Rejestracja: niedziela 22 maja 2016, 22:02
Lokalizacja: Trójmiasto
Płeć:
Wiek: 36

Re: Najlepszy dodatek do gry w 2 osoby

Post autor: Arthan »

ja kilkukrotnie złapałem się na tym, że miałem jakiś plan np. przejść Góry albo pochodzić po podziemiach, a tu dopada mnie zadanie czarownika, jestem teleportowany i muszę iść niewiadomo jak daleko. Rozwiązanie Nemo bardzo fajne :)


Awatar użytkownika
Vikkutoru1
Rzezimieszek
Rzezimieszek
Rzezimieszek
Posty: 60
Rejestracja: poniedziałek 21 sie 2017, 15:38
Płeć:

Re: Najlepszy dodatek do gry w 2 osoby

Post autor: Vikkutoru1 »

Hmm. Te rozwiazanie co napisał Little Nemo jest naprawde dobre. Nikt nic nie wie. No i tak naprawdę nie wiesz co też majstruje w danej chwili przeciwnik. Przedstawie ten pomysł dziewczynie. Powinien się spodobac. Ps to mogło być śmiało jako alternatywne zakończenie.


Jedno ziarenko ryżu, może przechylić szalę,a 1 oczko na kości, może przesądzić o zwycięstwie bądź porażce~ mnich anonim
P_rzeMo17
Żołnierz
Żołnierz
Żołnierz
Posty: 26
Rejestracja: niedziela 04 lip 2010, 20:39
Lokalizacja: Krk
Płeć:
Wiek: 33

Re: Najlepszy dodatek do gry w 2 osoby

Post autor: P_rzeMo17 »

Na wiosnę zakupiłem Smoki, zdecydowanie utrudniają rozgrywkę i wprowadzają inne zakończenie wg. mnie ciekawsze niż standardowe.
Jeszcze teraz niedawno dokupiłem Zwiastun, też dość utrudnia grę i dość ciekawie zapowiada się gra z kartami omenu.
Raz prowadziliśmy rozgrywkę razem ze Smokami i Zwiastunem i zdecydowanie najpierw polecam zapoznać się z każdym z osobna, bo z dwoma naraz się gra trochę komplikuje.


Awatar użytkownika
Berni
Astropata
Astropata
Astropata
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Posty: 972
Rejestracja: czwartek 20 paź 2011, 15:38
Lokalizacja: Wrocław
Płeć:
Wiek: 46

Re: Najlepszy dodatek do gry w 2 osoby

Post autor: Berni »

Zwiastun masakrycznie podnosi poziom trudności gry. Jak połączyć to ze Smokami (jeden z moich ulubionych "dużych" dodatków) to gra zaczyna przypominać poziom Iron-Man ;)
Generalnie nie polecam łączyć tych dwóch dodatków :)
Smoki faktycznie można często używać - jak się ogarnie zasady to gra leci dość szybko i sprawnie. Nie rozumiem tych negatywnych komentarzy, które pojawiają się odnośnie tego dodatku. Pewnie jak w wersji DE Smoki pojawią się dostępne dla wszystkich i ludzie zobaczą, że one są naprawdę proste, a dające dużo nowych możliwości to podejście do Smoków w wersji papierowej też się zmieni...
Zwiastuna używam jak chcę by rozgrywka w Talismana trwała bardzo krótko ;)


ODPOWIEDZ