Witamy na forum!
Zapraszamy na grę multiplayer w Talisman Digital Edition już teraz!
(Więcej informacji tutaj)

Skąd brać więcej figurek

Wszelkie dyskusje i luźne rozmowy o TMiM niedotyczące Twórczości graczy, Zasad itp.
Awatar użytkownika
gobos77
Ciemny elf
Ciemny elf
Ciemny elf

Re: Skąd brać więcej figurek

Postautor: gobos77 » wtorek 18 paź 2016, 22:29

Descent 2ed - potwory c.d.:
21.jpg

22.jpg

23.jpg

Descent 2ed - porucznicy - finalni bossowie:
24.jpg

25.jpg
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
gobos77
Ciemny elf
Ciemny elf
Ciemny elf

Postautor: gobos77 » wtorek 18 paź 2016, 22:32

Descent 2ed - porucznicy - finalni bossowie:
26.jpg

Runebound 3ed - podstawka:
27.jpg

28.jpg

29.jpg

Co do Descenta to nie są oczywiście wszystkie figurki jakie mam ale pokazują generalnie obraz i potencjał tej gry :)
Jak będziecie mieli jakieś pytania to służę pomocą :)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
Bludgeon [Autor tematu]
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion

Postautor: Bludgeon » środa 19 paź 2016, 00:34

Postacie z Descenta pasują idealnie. Teraz pytanie czy można dostać same figurki gdzieś (pewnie nie).
Te z warhammera tez są niezłe, w kazdym razie bardziej pasują niż się spodziewałem.
What a view.

Awatar użytkownika
abubu
#Administrator: abubu
Webmaster
Uczestnik

Postautor: abubu » środa 19 paź 2016, 07:32

Z warmłotka są w innej skali, ale na upartego mogą być. Niektóre figurki do Descent można kupić "osobno" (tzw. Lieutenant Pack, Heroe & Monster Pack), ale płaci się jak za zborze. Poniżej linki:

https://www.fantasyflightgames.com/en/n ... ant-packs/
https://www.fantasyflightgames.com/en/n ... llections/

"osobno" ponieważ w skład wchodzą również karty (karta postaci, karty ekwipunku, karty zdolności, opcjonalne żetony, itp) dla danego porucznika/bohatera/potwora.

Ps. Polscy kolekcjonerzy Descent mają "prze***ne", bo muszą kupić najpierw wydanie angielskojęzyczne a później same przetłumaczone karty (już bez figurki itp).
Jeżeli ktokolwiek nie zrozumiał choćby części mojej wypowiedzi, to zgodnie z regulaminem, może ją śmiało uznać za spam a następnie zgłosić zaistniałą sytuację administracji/moderatorom niniejszego forum.

Awatar użytkownika
gobos77
Ciemny elf
Ciemny elf
Ciemny elf

Postautor: gobos77 » środa 19 paź 2016, 08:45

abubu pisze:Ps. Polscy kolekcjonerzy Descent mają "prze***ne", bo muszą kupić najpierw wydanie angielskojęzyczne a później same przetłumaczone karty (już bez figurki itp).

Nic nie mów...
Ja jestem kolekcjonerem i tak jak do Talismana mam wszystko co wyszło, tak Descenta tez systematycznie uzupełniam... W tym miesiącu poszło mi kilkaset pln na dodatki i poruczników...

Co do pytania Bludgeona:
Poruczników możesz kupić też tutaj:
http://www.rebel.pl/e4u.php/1,ModProduc ... enant+Pack

Figurki do WFB można kupić nawet pojedynczo (słabo się opłaca), jednak jak chcesz jedną lub dwie figurki z danego pudełka to zgadać się z kimś do spółki i nabyć całego boxa - wychodzi wtedy naprawdę tanio za sztukę :)

Awatar użytkownika
stave
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion

Postautor: stave » środa 19 paź 2016, 15:45

Jak chcesz zaoszczędzić kasę i nie masz zniżek w Rebelu to se daruj kompletnie ten sklep bo bez tego to jest tam drożyzna - w necie jest parę innych sklepów które maja taniej zdecydowanie. Jedyny minus ze czasem musisz czekać (5-7 dni jak ściągną) ale się opłaca.

Jeśli masz konto na Ebayu to tez jest szansa ze osobno figsy możesz kupić z 1 ED jak i 2 ED- ale zawsze wpierw sprawdź gościa skąd jest bo jak ze Stanów dla przykładu to możesz sobie odpuścić chyba ze duża paka, to wtedy będzie oki, bo inaczej za przesyłkę zapłacisz jak za zboże.

Co do GW to jak coś służe pomocą, mam wsio ich ofertę. Ewentualnie w Klubie moge popytac czy ktoś nie ma czegoś osobnego itd
Stagraf Studio - Łódzki Sklep Figurkowy :: Forum :: Facebook :: Cennik :: Wargamesmat
Wielka Magia i Miecz - Gigantyczny dodatek autorski

Awatar użytkownika
Bludgeon [Autor tematu]
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion

Postautor: Bludgeon » czwartek 20 paź 2016, 12:09

Tak sobie myślę o figurkach z młotka że są trochę większe. Chyba nie będzie to problem w przypadku figurek które nie są ludźmi. NP. taki lizardman albo ork jeśli będzie większy o te 20% to wizualnie nadal będzie to ładnie pasować.
What a view.

Wróć do „Dział Ogólny (TMiM)”