Gdzie kupić dodatek Żniwiarz

Wszelkie dyskusje i luźne rozmowy o Talisman Magia i Miecz, niedotyczące twórczości graczy, zasad &c.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Acodin [Autor tematu]
Niziołek
Niziołek
Niziołek
Posty: 14
Rejestracja: środa 28 maja 2014, 17:04
Lokalizacja: Katowice
Płeć:
Wiek: 40

Gdzie kupić dodatek Żniwiarz

Post autor: Acodin »

Witam wszystkich!

Jestem starym fanem Magii i Miecza ed 1-2 a nawet Magicznego Miecza. Nie dawno dowiedziałem się, że ktoś w ogóle jeszcze ty gry pamięta. Od kiedy otrzymałem w prezencie nową edycję Magii, moja miłość odżyła. Obecnie jestem na etapie kompletowania wszystkich dodatków lecz mam wielki problem ze zlokalizowaniem jakiegoś sklepu ze Żniwiarzem. Jeśli ktoś ma jakieś namiary dajcie znać.

Pozdrawiam


Awatar użytkownika
Krzysiek
Rycerz
Rycerz
Rycerz
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Dodatkowe karty
Zaklęcia
Posty: 1482
Rejestracja: wtorek 18 maja 2010, 16:31
Lokalizacja: Polska
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Krzysiek »

Tutaj podobno jest, ale trochę drogo.


magdabzb
Losujemy postać
Losujemy postać
Losujemy postać
Posty: 5
Rejestracja: piątek 14 mar 2014, 08:36
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Płeć:

Post autor: magdabzb »

dodruk żniwiarza planowany jest na III kwartał 2014 :)


wachu
Losujemy postać
Losujemy postać
Losujemy postać
Posty: 6
Rejestracja: czwartek 03 kwie 2014, 11:26
Lokalizacja: Sopot
Płeć:
Wiek: 36

Post autor: wachu »

Ja kupiłem tutaj ostatnio :) Można od razu kupić na tej stronie w miare tanio koszulki ffg.

http://mgla.pl/produkt/talisman-niwiarz,5248


magdabzb
Losujemy postać
Losujemy postać
Losujemy postać
Posty: 5
Rejestracja: piątek 14 mar 2014, 08:36
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Płeć:

Post autor: magdabzb »

W tej samej cenie są mayday 100 szt - co prawda czasem kilka sztuk trafi się z defektem, ale i tak wychodzi się na plus :)

Ja kupowałam 7,50/100szt.


Awatar użytkownika
Acodin [Autor tematu]
Niziołek
Niziołek
Niziołek
Posty: 14
Rejestracja: środa 28 maja 2014, 17:04
Lokalizacja: Katowice
Płeć:
Wiek: 40

Post autor: Acodin »

dziękuje za pomoc i po dziesiątym pewnie zdecyduje się na zakup Żniwiarza. Jeśli chodzi o koszulki to nie jestem przekonany czy będzie się w nich wygodnie grało.


Awatar użytkownika
Rogo
#Moderator: Rogo
#Moderator: Rogo
#Moderator: Rogo
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Posty: 6176
Rejestracja: niedziela 20 kwie 2008, 11:42
Lokalizacja: Krzyków
Płeć:
Wiek: 37

Post autor: Rogo »

Acodin pisze:Jeśli chodzi o koszulki to nie jestem przekonany czy będzie się w nich wygodnie grało.
Koszulki nie są od wygody w graniu. Koszulki są od wygody psychicznej, że karty w nich są wciąż czyste ;)


Ja nawet nie mam Talismana.
arcanuss
Żołnierz
Żołnierz
Żołnierz
Posty: 30
Rejestracja: środa 30 sty 2013, 18:59
Lokalizacja: Tczew
Płeć:

Post autor: arcanuss »

Rogo ma w 100% rację :) Dzięki koszulkom karty się nie wytrą, nie zagną i nie wybrudzą.
Jeśli będziesz szukał Acodin jakichś koszulek to najlepsze są zdecydowanie te:
http://3trolle.pl/354-Koszulki-FFG-Mini ... 0-szt.html
Idealnie pasują rozmiarem, świetnie chronią karty i dobrze się tasują. Wychodząc na przeciw twoim obawom muszę jednak wspomnieć o ich wadach. Po pierwsze CENA. Zabezpieczenie całej gry z dodatkami przewyższa koszt zakupu podstawowej wersji gry. Czasami sam się zastanawiam czy to naprawdę się opłaca. Po drugie musisz się liczyć z tym, że objętość talii wzrośnie prawie dwukrotnie i będzie problem z miejscem. Po trzecie w końcu, wielogodzinne rozgrywki powodują wydzielanie potu ze skóry, który sporadycznie sklei ze sobą dwie koszulki. Niemniej jednak ja wszystko zabezpieczam koszulkami. Dzięki temu mam komfort psychiczny idąc do znajomych, nawet jak wyciągają paki z chipsami.

Wspomnę jeszcze, że na początku korzystałem z tych koszulek:
http://3trolle.pl/209-Koszulki-Mayday-G ... 0-szt.html
Odszedłem jednak od nich. Przy wyjmowaniu z podajnika na karty gniotą się i niszczą. Jeżeli już to można by spróbować z wersją Premium kart Mayday. Sam dzisiaj taki wariant kart zakładałem na Slavikę i są zdecydowanie grubsze i solidniejsze.


Awatar użytkownika
Acodin [Autor tematu]
Niziołek
Niziołek
Niziołek
Posty: 14
Rejestracja: środa 28 maja 2014, 17:04
Lokalizacja: Katowice
Płeć:
Wiek: 40

Post autor: Acodin »

Zamówiłem żniwiarza że strony którą polecił mi wachu, zobaczymy kiedy dojdzie. Co do koszulek to musiałbym kupić na próbę jedną paczkę. Z drugiej strony karty wydają mi się bardzo trwałe , ale może to kwestia porównania z jakością MiM, gdzie moja karta jasnowidza jest zdarta do połowy od częstego wkładania w podstawkę.

PS: niestety tam też już nie ma i wujek google też nic więcej nie znalazł, chyba muszę czekać aż będzie dodruk.


wachu
Losujemy postać
Losujemy postać
Losujemy postać
Posty: 6
Rejestracja: czwartek 03 kwie 2014, 11:26
Lokalizacja: Sopot
Płeć:
Wiek: 36

Post autor: wachu »

Kiedy wrzucałem linka, to egzemplarze jeszcze były :) Widać pomogłem komuś innemu niż autorowi tematu, ale przyznam, że też miałem problem żeby znaleźć ten dodatek w przystępnej cenie :)


MarlOn
Losujemy postać
Losujemy postać
Losujemy postać
Posty: 1
Rejestracja: wtorek 09 wrz 2014, 12:37
Lokalizacja: Z Miasta
Płeć:

Post autor: MarlOn »

Witam wszystkich użytkowników forum.
Ponieważ mam niewielkiego newsa w sprawie Żniwiarza postanowiłem się zarejestrować i go tutaj dodać - może komuś pomoże to w zakupach.
Dostałem informację mailową od Galakty, iż dodatek żniwiarz ukaże sie w 4 kwartale tego roku (na stronie jest informacja 3-4 kwartał) co oznacza, że na pewno nie we wrześniu. Dokładniejszej daty brak. Miałem kupić jakiś mały dodatek, ale chyba nie będę tak długo czekał i kupię coś innego :-)


Awatar użytkownika
Qurek
Ciemny elf
Ciemny elf
Ciemny elf
Posty: 163
Rejestracja: środa 27 paź 2010, 21:12
Lokalizacja: Sieradz
Płeć:
Wiek: 39

Post autor: Qurek »

Wiem, że temat jest już nieświeży, ale gdyby coś widziałem jedną sztukę "Żniwiarza" w galerii handlowej "Manufaktura" w mieście Łódź. Sam zresztą właśnie tam kupiłem swojego "Żniwiarza" oraz "Las" - którego nabywcą jestem od wczoraj.


ODPOWIEDZ