Paskudny ślad na zgięciu planszy

Wszelkie dyskusje i luźne rozmowy o Talisman Magia i Miecz, niedotyczące twórczości graczy, zasad &c.
Awatar użytkownika
Artownik
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Wiedźmińskie Kobiety
Worek Przygód
Posty: 3542
Rejestracja: sobota 04 sie 2007, 14:01
Lokalizacja: Słupsk / Gdańsk
Płeć:
Wiek: 42

Post autor: Artownik »

Ano tak, przykra sprawa.

Szczerze Ci współczuję. Sytuacja jest lipna i na pewno pozostał spory niesmak po takiej niespodziance.


Jednak na łudziłbym się z tą cyfrową wersją.
Wierzyć mi się nie chce żeby udostępnili coś takiego.


Awatar użytkownika
stave
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Projekt Wielka Magia I Miecz
Posty: 3070
Rejestracja: czwartek 14 gru 2006, 18:33
Lokalizacja: Łódź
Płeć:
Wiek: 45
Kontakt:

Post autor: stave »

Ekhm.... a wiecie co to prawa autorskie, tajemnica i takie tam?? wydawca nigdy nie udostępni do druku żadnych materiałów w jakiejkolwiek formie a tym bardziej cyfrowej jeśli sam tego nie zechce lub nie otrzyma nakazu.
W takich wypadkach po otrzymaniu takiej odpowiedzi z Galakty należy napisać do FFG, a po otrzymaniu negatywnej odpowiedzi założyć odpowiedni temat na ich forum - wszystko z kulturką nie chamówą. Dla mnie koniec tematu w tej kwestii. Jeśli się wypną cóż..... czekać na to że inni też się na nich wkurzą to może coś zrobią.

Swoją droga Panowie z Replikatora czy jak się tam zowią powinni w twojej obecności zadzwonić do Galakty a jeśli ta opcja jest nie możliwa powinni napisać do nich. Po otrzymaniu jakiejkolwiek odpowiedzi powinni cię poinformować. Dopiero wtedy powinieneś osobiście do FFG napisać.
Teoretycznie Galakta także powinna do FFG napisać o takim problemie... no ale to już inna bajka.


Stagraf Studio - Łódzki Sklep Figurkowy :: Forum :: Facebook :: Cennik :: Wargamesmat
Wielka Magia i Miecz - Gigantyczny dodatek autorski
Awatar użytkownika
Rebelix
Kuglarz
Kuglarz
Kuglarz
Posty: 384
Rejestracja: sobota 05 kwie 2008, 22:26
Lokalizacja: Łódź
Płeć:

Post autor: Rebelix »

Ja swoją kopię podstawki kupiłem blisko rok temu także ten sposób składania już trochę w obiegu jest.


ODPOWIEDZ