The Blood Moon - NOWY! dodatek

Wszelkie dyskusje i luźne rozmowy o Talisman Magia i Miecz, niedotyczące twórczości graczy, zasad &c.
Awatar użytkownika
Mały Nemo
#Administrator: Nemomon
#Administrator: Nemomon
#Administrator: Nemomon
Playtester Talismana
Współtłumacz TMiM
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Ware wa Messiah nari
Autor Dodatków
A kind, crazy fool and a stubborn kid.
Posty: 23517
Rejestracja: sobota 04 lis 2006, 14:17
Lokalizacja: Slumberland
Płeć:
Wiek: 17

Post autor: Mały Nemo »

Dzisiaj szybki news: Inferno Wraith od Felici Cano tutaj: http://feliciacano.deviantart.com/art/I ... -299280956


Name's Little Nemo, I'm the Dream Master!
Little bit of fun is all I'm after!
Awatar użytkownika
Mały Nemo
#Administrator: Nemomon
#Administrator: Nemomon
#Administrator: Nemomon
Playtester Talismana
Współtłumacz TMiM
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Ware wa Messiah nari
Autor Dodatków
A kind, crazy fool and a stubborn kid.
Posty: 23517
Rejestracja: sobota 04 lis 2006, 14:17
Lokalizacja: Slumberland
Płeć:
Wiek: 17

Post autor: Mały Nemo »

I kolejny news, Ralph Horsley zamieścił notkę na swoim blogu o okładce Blood Moon: http://ralphhorsley.blogspot.com/2012/0 ... -moon.html


Name's Little Nemo, I'm the Dream Master!
Little bit of fun is all I'm after!
Awatar użytkownika
Mały Nemo
#Administrator: Nemomon
#Administrator: Nemomon
#Administrator: Nemomon
Playtester Talismana
Współtłumacz TMiM
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Ware wa Messiah nari
Autor Dodatków
A kind, crazy fool and a stubborn kid.
Posty: 23517
Rejestracja: sobota 04 lis 2006, 14:17
Lokalizacja: Slumberland
Płeć:
Wiek: 17

Post autor: Mały Nemo »

Jak Rienk donosi, Christopher Burdett uploadował grafikę Vampiric Thirst, z którą możemy się zapoznać w instrukcji gry. Dostępna jest ona tutaj: http://christopherburdett.blogspot.com/ ... -peak.html

Warto zwrócić uwagę, iż ta grafika pierwotnie miała się znaleźć w dodatku Talisman: Dragon, jednak została przesunięta do Talisman: Blood Moon ;).

===

Z innych newsów, Ralph Horsley uploadował okładkę do Blood Moon także na Deviant Art, tutaj: http://ralphhorsley.deviantart.com/art/ ... -299661160


Name's Little Nemo, I'm the Dream Master!
Little bit of fun is all I'm after!
Awatar użytkownika
Mały Nemo
#Administrator: Nemomon
#Administrator: Nemomon
#Administrator: Nemomon
Playtester Talismana
Współtłumacz TMiM
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Ware wa Messiah nari
Autor Dodatków
A kind, crazy fool and a stubborn kid.
Posty: 23517
Rejestracja: sobota 04 lis 2006, 14:17
Lokalizacja: Slumberland
Płeć:
Wiek: 17

Post autor: Mały Nemo »

Dodatek jest już w sklepach.


Name's Little Nemo, I'm the Dream Master!
Little bit of fun is all I'm after!
Awatar użytkownika
guciomir
Kuglarz
Kuglarz
Kuglarz
Posty: 376
Rejestracja: poniedziałek 23 sie 2010, 10:36
Lokalizacja: 3city
Płeć:

Post autor: guciomir »

Na forum FFG pojawila sie lista kart (bez opisu zdolnosci). Zapowiada sie ciekawie.

btw jak zobaczylem Red Riding Hood (czerwony kapturek), to przypomnialo mi sie jak polscy tlumacze skrzywdzili film o tej samej nazwie, tlumaczac go na "dziewczyne w czerwonym kapturze" czy jakos tak :)


Awatar użytkownika
Mały Nemo
#Administrator: Nemomon
#Administrator: Nemomon
#Administrator: Nemomon
Playtester Talismana
Współtłumacz TMiM
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Ware wa Messiah nari
Autor Dodatków
A kind, crazy fool and a stubborn kid.
Posty: 23517
Rejestracja: sobota 04 lis 2006, 14:17
Lokalizacja: Slumberland
Płeć:
Wiek: 17

Post autor: Mały Nemo »

Powoli zaczynają się pytania dotyczące kart z Blood Moon. Pierwsze zadał: rdskinfn7 jednocześnie zapodając texty kart:

"Prayer Book" (Object)

"After rolling the die when praying, you may add up to 3 to the score."

===

"Cairn Caretaker" (Stranger)

"The Caretaker will remain here for the rest of the game. You may discard any of your trophies to gain 1 Strength or Craft for each."


Name's Little Nemo, I'm the Dream Master!
Little bit of fun is all I'm after!
Awatar użytkownika
sardo
Szermierz
Szermierz
Szermierz
Posty: 145
Rejestracja: czwartek 07 paź 2010, 17:42
Lokalizacja: Wieliczka
Płeć:
Wiek: 30

Post autor: sardo »

Wow, no to ciekawie się zapowiada. Wygląda na to że te karty będą bardzo potężne. Już widzę jak ludzie będą kisić trofea z niskimi wartościami czekając na Cairn Caretaker, albo próbując trafić na tą kartę na planszy :D


Awatar użytkownika
Draugnimir
Mistyk
Mistyk
Mistyk
Dawna Administracja
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
The Gauntlet PL
The Wildland PL
Umiejętności
Posty: 2086
Rejestracja: sobota 21 mar 2009, 14:04
Lokalizacja: Szczerców (woj. łódzkie)
Płeć:

Post autor: Draugnimir »

Jak dla mnie te karty są przegięte, i to mocno (zwłaszcza ta druga). Ja bym takie dobrodziejstwa uczynił jednorazowego użytku...


Awatar użytkownika
Mały Nemo
#Administrator: Nemomon
#Administrator: Nemomon
#Administrator: Nemomon
Playtester Talismana
Współtłumacz TMiM
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Ware wa Messiah nari
Autor Dodatków
A kind, crazy fool and a stubborn kid.
Posty: 23517
Rejestracja: sobota 04 lis 2006, 14:17
Lokalizacja: Slumberland
Płeć:
Wiek: 17

Post autor: Mały Nemo »

Czemu Przegięte? Kleryk z Knigą w końcu może zaznać minimum życia ;).

Caretaker jest Nieznajomym, każdy może używać. Przyspiesza on rozgrywkę koncertowo.


Name's Little Nemo, I'm the Dream Master!
Little bit of fun is all I'm after!
Awatar użytkownika
Draugnimir
Mistyk
Mistyk
Mistyk
Dawna Administracja
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
The Gauntlet PL
The Wildland PL
Umiejętności
Posty: 2086
Rejestracja: sobota 21 mar 2009, 14:04
Lokalizacja: Szczerców (woj. łódzkie)
Płeć:

Post autor: Draugnimir »

No właśnie tego "koncertowego" przyspieszenia rozgrywki się obawiam. Gdyby to była jednorazowa karta (znaczy, skorzystać może ten, kto pierwszy na nią trafi, a potem trzeba ją odrzucić), byłoby oczywiście jeszcze gorzej, jednak możliwość kręcenia się bez końca między, powiedzmy, Podziemiami (coby zbierać trofea) a tym Nieznajomym mocno zaburza rozgrywkę według mnie. Gdybym kupił ten dodatek, przedyskutowałbym z moimi graczami, czyby się tej karty nie pozbyć z talii (a byłby to u mnie chyba pierwszy taki przypadek) - albo czyby przynajmniej nie uczynić jej kartą jednorazowego użytku (znaczy, w taki sposób, że każdy Poszukiwacz może odwiedzić tego Nieznajomego tylko raz - zbalansowałoby go to trochę, a przy tym dodału mu swoistego taktycznego smaczku ["Już iść do Caretakera z tymi 4 trofeami czy może się jednak jeszcze wstrzymać i poekspić? A jeśli ktoś go do tego czasu zdąży zdjąć z planszy?"]).


Awatar użytkownika
Mały Nemo
#Administrator: Nemomon
#Administrator: Nemomon
#Administrator: Nemomon
Playtester Talismana
Współtłumacz TMiM
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Ware wa Messiah nari
Autor Dodatków
A kind, crazy fool and a stubborn kid.
Posty: 23517
Rejestracja: sobota 04 lis 2006, 14:17
Lokalizacja: Slumberland
Płeć:
Wiek: 17

Post autor: Mały Nemo »

A czemu by nie zmienić, że można odrzucić tylko 1 trofeum naraz? Zresztą co uważasz o tej karcie ze Smoków:

Martial Artist
4
Stranger
The Martial Artist will
remain here for the rest of
the game. You may discard
any number of your dragon
scales. Gain 1 Strength
or Craft for each dragon
scale you discard.

?


Name's Little Nemo, I'm the Dream Master!
Little bit of fun is all I'm after!
Awatar użytkownika
Bludgeon
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Autor Dodatków
Uczestnik Zjazdów
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Great Talisman
Powrót Skavenów
Udręka Czarownika
Posty: 6270
Rejestracja: sobota 25 paź 2008, 11:27
Lokalizacja: Trójmiasto
Płeć:

Post autor: Bludgeon »

Nemomon pisze: Caretaker jest Nieznajomym, każdy może używać. Przyspiesza on rozgrywkę koncertowo.
Tak samo martial artist, a nie zauważyłem żeby psuł gry. (oprócz tego jednego razu ;) )


What a view.
Awatar użytkownika
Draugnimir
Mistyk
Mistyk
Mistyk
Dawna Administracja
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
The Gauntlet PL
The Wildland PL
Umiejętności
Posty: 2086
Rejestracja: sobota 21 mar 2009, 14:04
Lokalizacja: Szczerców (woj. łódzkie)
Płeć:

Post autor: Draugnimir »

Martial Artist przedtem nie widziałem (a Smoków nie posiadam). Zdaje się, że smocze łuski zdobywa się z mniej więcej podobną częstotliwością jak trofea, więc taką kartę też uznałbym za przegiętą. I przychylałbym się do tego, by wobec obu zastosować zasadę, że można wymienić tylko 1 łuskę/trofeum przy każdej wizycie.

Choć skoro Bludgeon twierdzi, że Martial Artist gry zasadniczo nie psuje... Cóż, żeby wprowadzać jakiekolwiek ograniczenia i inne alternatywne zasady, pewnie i tak musiałbym najpierw zobaczyć daną kartę wyciągniętą podczas rozgrywki ;)


Awatar użytkownika
Battonsson
Kuglarz
Kuglarz
Kuglarz
Posty: 334
Rejestracja: sobota 12 mar 2011, 08:58
Lokalizacja: Warszawa
Płeć:

Post autor: Battonsson »

Na BGG ktoś wrzucił nowe alternatywne zakończenie, które będzie w nowym dodatku.

Obrazek

Pamiętam "Czarną dziurę" z MiMa. To była karta, która powodowała, że każdy gracz zastanowił się dwa razy zanim udał się po Koronę Władzy! Fajnie, że teraz ta karta będzie też w TMiM :).


Pereant qui ante nos nostra dixerunt
Awatar użytkownika
Mały Nemo
#Administrator: Nemomon
#Administrator: Nemomon
#Administrator: Nemomon
Playtester Talismana
Współtłumacz TMiM
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Ware wa Messiah nari
Autor Dodatków
A kind, crazy fool and a stubborn kid.
Posty: 23517
Rejestracja: sobota 04 lis 2006, 14:17
Lokalizacja: Slumberland
Płeć:
Wiek: 17

Post autor: Mały Nemo »



Name's Little Nemo, I'm the Dream Master!
Little bit of fun is all I'm after!
Awatar użytkownika
Krzysiek
Rycerz
Rycerz
Rycerz
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Dodatkowe karty
Zaklęcia
Posty: 1482
Rejestracja: wtorek 18 maja 2010, 16:31
Lokalizacja: Polska
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Krzysiek »

Bardzo mi się podoba w kilku zakończeniach z TMiM to jak ilustracje pokazują że te zakończenia nie są tak w 100% "alternatywne", w sensie "zamiast korony władzy jest tam coś innego". O tu proszę, gościu sięgał sobie po koronę, happy że zaraz będzie rządził światem, a tu go coś wessało. :) Bardzo pasuje mi do klimatu takie postawienie sprawy.


Awatar użytkownika
Mały Nemo
#Administrator: Nemomon
#Administrator: Nemomon
#Administrator: Nemomon
Playtester Talismana
Współtłumacz TMiM
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Ware wa Messiah nari
Autor Dodatków
A kind, crazy fool and a stubborn kid.
Posty: 23517
Rejestracja: sobota 04 lis 2006, 14:17
Lokalizacja: Slumberland
Płeć:
Wiek: 17

Post autor: Mały Nemo »

Nasz przyjaciel Rienk zaprezentował parę kart z setu:
Hammer Of light ( weapon) add 1 to your strength ( if it is day, add 3 to your strength)

Night of the Pumpkin King (lunar event) all fields become a draw 3 card space)

Phantom: draw 8 cards and put all followers on this card. each visit you may take a follower.

Witch Finder: draw one more card if it is not a enemy.

Disciple of Darkness ( during the Night, it has a wand effect)

Wolf Slayer: no good character may have the wolf slayer ( if it is day, add 2 to your strength. if it night add 2 to your craft.

Night shroud. If it is night, you may evade any creature or character

Pharaoh crown. ( this has a Fortune Knight fate effect. ( you can use it in battle AND in psychic combat, and it is free. Great card!

Living doll. You must ditch your object. Go to city to get rid of it.

Fright Night. You must end your movement on the first enemy you move too ( or something like that:)

Children of the night. You must draw a extra card

Wall of Fire. end your movement on this space. If you don't have a talisman, lose 1 life.

Shadow Dagger: Add 1 craft?. (If it is Night add 3 to your craft.)

Doom Sword: Add 3 to your strength. If you roll a 1, then you are automatically defeated.

Hunger Artifact. object) discard all adventure cards on your space ( a board cleaner)

Cairn Caretaker: discard any of your trophies to gain 1 strength or craft.

Gypsy Caravan: Pay 3 gold ( day, gain 1 strength ( Night, gain 1 craft. After that, move it clockwise with rolling 1 die…

Corpse Collector: draw 8 cards, and place the enemies on this card as trophies. each visit, gain a trophy

Restless Dead, Take al trophies from all characters, and shuffle them. Starting with your turn, and continie clockwise, place 1 enemy face up in each space, until all cards have been place. then discard this card.

Night stalker strength 5. If you are defeated during the Night, then it becomes a follower., You lose 1 life every turn! discard this card when day breaks.

Peasant Mob: If you are a Lycantrophe, you are killed! If you are not a lycantrophe, you move the peasnat mob to any space with an adventure card, then discard all other cards on that space.

Headless horseman craft 3. If you are defeated, the horse man will move to your space at the end of your movement next turn


Name's Little Nemo, I'm the Dream Master!
Little bit of fun is all I'm after!
Awatar użytkownika
Krzysiek
Rycerz
Rycerz
Rycerz
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Dodatkowe karty
Zaklęcia
Posty: 1482
Rejestracja: wtorek 18 maja 2010, 16:31
Lokalizacja: Polska
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Krzysiek »

Wall of Fire. end your movement on this space. If you don't have a talisman, lose 1 life.
Podoba mi się. Tak właśnie myślałem sobie kiedyś że talizman powinien ogólnie uodparniać na ogień i miło że eksplorują ten kierunek.
Night stalker strength 5. If you are defeated during the Night, then it becomes a follower., You lose 1 life every turn! discard this card when day breaks.
Delicious. Chwilami mam wrażenie że FFG przeglądali nasze fanowskie dodatki.
Peasant Mob: If you are a Lycantrophe, you are killed! If you are not a lycantrophe, you move the peasnat mob to any space with an adventure card, then discard all other cards on that space.
Też niezłe.

Ale mimo tych kilku fajnych kart które widziałem tutaj i wcześniej, moje obrzydzenie do tego dodatku na razie nie wygasło. Gdyby najpierw wyszło to a potem The Dragon to może reagowałbym inaczej.

Nie, chyba jednak nie.


Awatar użytkownika
Mały Nemo
#Administrator: Nemomon
#Administrator: Nemomon
#Administrator: Nemomon
Playtester Talismana
Współtłumacz TMiM
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Ware wa Messiah nari
Autor Dodatków
A kind, crazy fool and a stubborn kid.
Posty: 23517
Rejestracja: sobota 04 lis 2006, 14:17
Lokalizacja: Slumberland
Płeć:
Wiek: 17

Post autor: Mały Nemo »

Krzysiek pisze:Delicious. Chwilami mam wrażenie że FFG przeglądali nasze fanowskie dodatki.
To raczej niemożliwe. FFG ma bardzo ścisłe zasady dotyczące homebrew.
Krzysiek pisze:Peasant Mob
To akurat wesoła karta jest :mrgreen:, bardzo klimatyczna :).

A czemu masz obrzydzenie do BM?


Name's Little Nemo, I'm the Dream Master!
Little bit of fun is all I'm after!
Awatar użytkownika
Krzysiek
Rycerz
Rycerz
Rycerz
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Dodatkowe karty
Zaklęcia
Posty: 1482
Rejestracja: wtorek 18 maja 2010, 16:31
Lokalizacja: Polska
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Krzysiek »

Nemomon pisze:A czemu masz obrzydzenie do BM?
Zaczęło się od Zmierzchu. Potem pojawiły się dziesiątki jego klonów, tak książkowych i filmowych. I setki innych wilkołaczo-wampirowatych historii.
Później pojawił się Innistrad, a wkrótce potem właśnie Blood Moon. (o innych grach z tego nurtu udało mi się na szczęście zapomnieć)
Już wymiotuję tymi wszystkimi wilkołakami. Nie cierpię mody, zwyczajnie jest już tego za dużo.
Zawsze miałem szacunek do FFG, między innymi dlatego że w odróżnieniu od WotC nie robili megasuperuproszczeń w swoich grach żeby tylko przyciągnąć więcej graczy. A także dlatego że nie przyłapałem ich na żadnym zabiegu który miałby na celu tylko wyciągnięcie kasy. Np. kolejny dodatek do Arkham Horror byłby pewnie wspaniałym sukcesem komercyjnym ale nie ma go i nie ma. I jak najbardziej potrafię znaleźć kilka rozsądnych powodów dla których mógłby się nie pojawić. Ale wiem że gdyby np. to była gra WotC to dodatki leciały by jeden za drugim, do upadłego.


I pewnego dnia zobaczyłem zapowiedź wilkołaczego dodatku do Talismana. Zabolało. Gdyby to było kiedykolwiek indziej, ok, ale nie wierzę że to przypadek. Poszli za modą, to minus, ale też to FFG - mają u mnie wielki kredyt zaufania. Więc śledziłem wszelkie informacje. I o ile przy poprzednich dodatkach coraz bardziej się napalałem im więcej o nich wiedziałem o tyle tutaj obyło się bez emocji.
Gdyby ten dodatek był bardzo dobry to bym uznał jego istnienie za usprawiedliwione. Ale przykro mi, wg. mnie jest najsłabszy z dotychczasowych. A kontrast z niedawnym The Dragons który uważam za najlepszy bardzo kłuje mnie w oczy. Podoba mi się z BM jakieś 10% tego co widziałem gdy w innych dodatkach ta wartość oscylowała w okolicach 70%-90%

Dodam że niska ocena nie wynika z uprzedzeń bo zdarzało mi się czytać książki z tego wyklętego przeze mnie nurtu i niektóre były niezłe. Uprzedzenia czynią mnie podejrzliwym ale nie dyskryminują automatycznie pozycji.
Dla mnie BM się nie obronił, miał pewien potencjał, ale uważam że jest niedopracowany. Wygląda jakby miał tylko wyssać trochę kasy korzystając z popularności tematu i to mnie właśnie obrzydza.
Żeby chociaż pudełko nie było brzydkie. :)


A tu odnośnie innej kwestii:

Aha, jeszcze:
Nemomon pisze:A czemu by nie zmienić, że można odrzucić tylko 1 trofeum naraz? Zresztą co uważasz o tej karcie ze Smoków:

Martial Artist
4
Stranger
The Martial Artist will
remain here for the rest of
the game. You may discard
any number of your dragon
scales. Gain 1 Strength
or Craft for each dragon
scale you discard.

?
Jak dla mnie główna różnica jest taka że łuski mają dużo więcej zastosowań niż trofea i ich wymiana na Siłę czy Moc niekoniecznie musi być najlepszą opcją.
Draugnimir pisze:Zdaje się, że smocze łuski zdobywa się z mniej więcej podobną częstotliwością jak trofea, więc taką kartę też uznałbym za przegiętą.
Wydaje mi się że jednak zdobywa się się je trochę rzadziej. Tylko za sfragowanie kogoś na polu z łuską w końcu.


Awatar użytkownika
Mały Nemo
#Administrator: Nemomon
#Administrator: Nemomon
#Administrator: Nemomon
Playtester Talismana
Współtłumacz TMiM
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Ware wa Messiah nari
Autor Dodatków
A kind, crazy fool and a stubborn kid.
Posty: 23517
Rejestracja: sobota 04 lis 2006, 14:17
Lokalizacja: Slumberland
Płeć:
Wiek: 17

Post autor: Mały Nemo »

Innistrad był dobry :P. Dobra, ja w Tragica już od lat nie gram, ale codziennie przeglądam newsy dotyczące tejże gry i myślę, że jestem na bieżąco.

Ja na BM spoglądam troszeczkę inaczej. Literatury nie czytam, filmów nie oglądam, a Zmierzch mi się kojarzy jedynie z facjatą jakiegoś debila z miną srającego kota na pustyni, która przez spory czas, niestety, była popularna w necie. Więc dla mnie BM był dobrym strzałem, zważywszy że pełny jest odniesień do różnej klasyki, a ja takie smaczki (odniesienia, easter eggi) bardzo lubię i sam w swojej tfurczości nadużywam. Dr Jekyll i Mr Hyde, Czerwony Kapturek z pistoletami (który co turę przyciąga do siebie najbliższego Wroga), Laboratorium Barona von Frankensteina, Duch z Opery, "Rączka" (która może być nawiązaniem do postaci z Rodziny Addamsów, ale tak naprawdę jest nawiązaniem do innego, znacznie starszego filmu), czy Lost Soul - misja żywcem wyjęta z jakiegoś erpega.

Ponadto, podobnie jak ze Smokami, tutaj BM daje spore pole do popisu dla potencjalnych twórców. Daje mechanizm dnia i nocy wraz z kartami. Gracze sami mogą sobie stworzyć odpowiednie efekty dla dnia oraz dla nocy, i bynajmniej nie muszą tworzyć kart, bowiem bazę karcianą już mają.


Name's Little Nemo, I'm the Dream Master!
Little bit of fun is all I'm after!
Awatar użytkownika
Krzysiek
Rycerz
Rycerz
Rycerz
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Dodatkowe karty
Zaklęcia
Posty: 1482
Rejestracja: wtorek 18 maja 2010, 16:31
Lokalizacja: Polska
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Krzysiek »

Hmm, a jest jakieś miejsce gdzie mógłbym zobaczyć tego Czerwonego Kapturka?

I można spytać jaką oversize'niętą kartę Rebecci Guay posiadasz? Żebym mógł ci bardziej zazdrościć?


Awatar użytkownika
Mały Nemo
#Administrator: Nemomon
#Administrator: Nemomon
#Administrator: Nemomon
Playtester Talismana
Współtłumacz TMiM
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Ware wa Messiah nari
Autor Dodatków
A kind, crazy fool and a stubborn kid.
Posty: 23517
Rejestracja: sobota 04 lis 2006, 14:17
Lokalizacja: Slumberland
Płeć:
Wiek: 17

Post autor: Mały Nemo »

Do Tragica kartę oversized mam jedynie Brushlanda. Rebecci posiadam kartę z World of Warcraft - od znajomego kiedyś kupowałem te karty i wśród nich były jakieś dwie większe karty, wśród nich jedna z dosyć sporą grafiką Rebecci. Ale teraz pod ręką jej nie mam, więc tytułu nie podam. Spóźniłeś się jakiś tydzień, bo niedawno miałem problemy z kompem, musiałem kupić nowy i z nudów zrobiłem przemeblowanie. I wsio moje karty paszły do pudełek. Jak PB zacznie działać, to zobaczę, czy mam zdjęcie.


Name's Little Nemo, I'm the Dream Master!
Little bit of fun is all I'm after!
Awatar użytkownika
Mały Nemo
#Administrator: Nemomon
#Administrator: Nemomon
#Administrator: Nemomon
Playtester Talismana
Współtłumacz TMiM
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Ware wa Messiah nari
Autor Dodatków
A kind, crazy fool and a stubborn kid.
Posty: 23517
Rejestracja: sobota 04 lis 2006, 14:17
Lokalizacja: Slumberland
Płeć:
Wiek: 17

Post autor: Mały Nemo »

Z ciekawostek graficznych, dzisiaj dla odmiany nic Felici (możecie odetchnąć z ulgą), tylko Andrew Olsona. Obie grafiki są przedrukami: Nightgaunt, który pojawił się już przy okazji Talisman: Góry, oraz Fallen Adventurer, który pojawił się przy okazji DungeonQuest jako "Dead Adventurer" :).


Name's Little Nemo, I'm the Dream Master!
Little bit of fun is all I'm after!
Awatar użytkownika
Mały Nemo
#Administrator: Nemomon
#Administrator: Nemomon
#Administrator: Nemomon
Playtester Talismana
Współtłumacz TMiM
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Ware wa Messiah nari
Autor Dodatków
A kind, crazy fool and a stubborn kid.
Posty: 23517
Rejestracja: sobota 04 lis 2006, 14:17
Lokalizacja: Slumberland
Płeć:
Wiek: 17

Post autor: Mały Nemo »

D.W. pisze:Talisman: Blood Moon – Jesień 2012.


Name's Little Nemo, I'm the Dream Master!
Little bit of fun is all I'm after!
Zablokowany