Najsłabszy Poszukiwacz - Pani Jeziora

Wszelkie dyskusje i luźne rozmowy o Talisman Magia i Miecz, niedotyczące twórczości graczy, zasad &c.
ODPOWIEDZ

Najsłabszy Poszukiwacz - Pani Jeziora

Błędny Rycerz
0
Brak głosów
Kleryk
7
47%
Upiorny Rycerz
5
33%
Mag
3
20%
 
Liczba głosów: 15

Awatar użytkownika
Mały Nemo [Autor tematu]
#Administrator: Nemomon
#Administrator: Nemomon
#Administrator: Nemomon
Playtester Talismana
Współtłumacz TMiM
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Ware wa Messiah nari
Autor Dodatków
A kind, crazy fool and a stubborn kid.
Posty: 23498
Rejestracja: sobota 04 lis 2006, 14:17
Lokalizacja: Slumberland
Płeć:
Wiek: 17

Najsłabszy Poszukiwacz - Pani Jeziora

Post autor: Mały Nemo »

Który z Poszukiwaczy z Pani Jeziora według Ciebie jest najsłabszy? Możesz wybrać maksymalnie 2 odpowiedzi.


Name's Little Nemo, I'm the Dream Master!
Little bit of fun is all I'm after!
Awatar użytkownika
guciomir
Kuglarz
Kuglarz
Kuglarz
Posty: 376
Rejestracja: poniedziałek 23 sie 2010, 10:36
Lokalizacja: 3city
Płeć:

Post autor: guciomir »

Chyba kleryk. Gra się dość trudno, bo żeby wykorzystać umiejętności trzeba często wydawać los (żeby móc go później odzyskiwać). A ponieważ ma się go jedynie 3, to często balansuje się na krawędzi 1 losu. Mała ilość punktów życia powoduje, że sposobów na wydanie losu jest jeszcze więcej , więc gra jest jeszcze bardziej stresująca. Z drugiej strony ma bardzo dobre statystyki, więc nie jest tak źle.

Innym słabym poszukiwaczem jest upiorny rycerz. Jego umiejętności bardzo mi się podobają i myślę, że będę nim z chęcią grał. Ale ma straszny feler, bo łatwo może stracić rumaka. W jednej grze traciłem go 2 albo 3 razy , a późniejsze próby trafienia w cmentarz (szczególnie jak ma się mało życia itp) są dość frustrujące.


Awatar użytkownika
sardo
Szermierz
Szermierz
Szermierz
Posty: 145
Rejestracja: czwartek 07 paź 2010, 17:42
Lokalizacja: Wieliczka
Płeć:
Wiek: 30

Post autor: sardo »

Dla mnie najsłabszym poszukiwaczem jest Upiorny rycerz, trafi się jeden silniejszy wróg i ten traci swojego rumaka. Odzyskanie go wcale nie jest taką łatwą sprawą. Ale z drugiej strony umiejętność z zaklęciami jest fajna.

Nie wiem dlaczego wszyscy uważają Kleryka za słabą postać. Mocne statystki na początek, umiejętności zbalansowane, przyjemnie się nim gra :)


ODPOWIEDZ