Alterantywne zakończenia

Wszelkie dyskusje i luźne rozmowy o Talisman Magia i Miecz, niedotyczące twórczości graczy, zasad &c.
Zablokowany
Awatar użytkownika
Etamin [Autor tematu]
Rzezimieszek
Rzezimieszek
Rzezimieszek
Posty: 71
Rejestracja: piątek 18 cze 2010, 21:36
Lokalizacja: Lublin
Płeć:

Alterantywne zakończenia

Post autor: Etamin »

Ma ktoś może wszystkie alternatywne zakończenia w formacie PDF i w języku polskim? Chciałbym dołożyć do A.Z. te dwa dodane przez FFG, a o ile mnie pamięć nie myli, Galakta zawsze upierała się przy tym, że nie dodrukuje ich oficjalnie i nie dorzuci do najbliższego dodatku w ramach gratisu. Jeśli wydrukuję je na własną rękę, to będą mi się wyróżniać od reszty. Dlatego pomyślałem, że wydrukuję wszystkie zakończenia, dodatkowo może dorzucę jeszcze kilka autorskich, bo tych oficjalnych i tak jest nie wiele (6?).


Awatar użytkownika
Mały Nemo
#Administrator: Nemomon
#Administrator: Nemomon
#Administrator: Nemomon
Playtester Talismana
Współtłumacz TMiM
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Ware wa Messiah nari
Autor Dodatków
A kind, crazy fool and a stubborn kid.
Posty: 23515
Rejestracja: sobota 04 lis 2006, 14:17
Lokalizacja: Slumberland
Płeć:
Wiek: 17

Post autor: Mały Nemo »

To nie Galakta się upierała, że ich nie wydrukuje, a Fantasy Flight Games. Galakta, jak wszelkie inne międzynarodowe edycje, jedynie się dołącza do druku, więc nie może decydować, że jej gra będzie miała inną zawartość pudełka niż pozostałe edycje międzynarodowe.

Poza tem, chciałbym przypomnieć, że Talisman jest licencjonowany, więc rozprowadzanie plików do niego jest piractwem. Nasz Regulamin zabrania piractwa, więc z tym akcentem zamknę ten temat.

Jeżeli się nie zgadzasz z moją opinią, masz prawo interweniować u Administratora.


Name's Little Nemo, I'm the Dream Master!
Little bit of fun is all I'm after!
Awatar użytkownika
Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
Właściciel portalu magiaimiecz.eu
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Handel
Księżycowy Kamień
ZP i LK
Posty: 12808
Rejestracja: poniedziałek 02 maja 2005, 13:07
Lokalizacja: Trojmiasto
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Valdi »

Nemomon pisze:Jeżeli się nie zgadzasz z moją opinią, masz prawo interweniować u Administratora.
Co i tak w tym przypadku nic nie da.


Jesteś autorem dodatku, zamieść go na stronie www.MagiaiMiecz.eu. Skontaktuj się ze mną poprzez mail.
Zablokowany