Brakujący poszukiwacz

Wszelkie dyskusje i luźne rozmowy o Talisman Magia i Miecz, niedotyczące twórczości graczy, zasad &c.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
michalb20 [Autor tematu]
Niziołek
Niziołek
Niziołek
Posty: 18
Rejestracja: środa 18 sie 2010, 21:59
Lokalizacja: Kraina Magii i Miecza (Zamość)
Płeć:
Wiek: 28

Brakujący poszukiwacz

Post autor: michalb20 »

Ostatnio zakupiłem podstawkę Talismana i w środku okazało się, że brakuje figurki złodzieja, a zamiast niej są 2 figurki ghouli!

Zdażyło się komuś coś podobnego?


Awatar użytkownika
Mały Nemo
#Administrator: Nemomon
#Administrator: Nemomon
#Administrator: Nemomon
Playtester Talismana
Współtłumacz TMiM
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Ware wa Messiah nari
Autor Dodatków
A kind, crazy fool and a stubborn kid.
Posty: 23497
Rejestracja: sobota 04 lis 2006, 14:17
Lokalizacja: Slumberland
Płeć:
Wiek: 17

Post autor: Mały Nemo »

Skontaktuj się z Wydawnictwem Galakta. Telefon, to: 012 425 57 87


Name's Little Nemo, I'm the Dream Master!
Little bit of fun is all I'm after!
Awatar użytkownika
michalb20 [Autor tematu]
Niziołek
Niziołek
Niziołek
Posty: 18
Rejestracja: środa 18 sie 2010, 21:59
Lokalizacja: Kraina Magii i Miecza (Zamość)
Płeć:
Wiek: 28

Post autor: michalb20 »

Na pewno to zrobię :roll:

[ Dodano: Sob Wrz 25, 2010 6:27 pm ]
Obsługę to tam mają nie za dobrą. Dzwoniłem,nikt nie odbiera. Napisałem e-maila, nikt nie odpisuję. Już dałem sobie spokój, a tu e-mail od Galakty po 30 dniach czekania! Napisali, że doślą figurkę. Ciekawe ile teraz będę czekał na wysyłkę.


69
Losujemy postać
Losujemy postać
Losujemy postać
Posty: 9
Rejestracja: środa 01 lut 2012, 20:33
Lokalizacja: Disneyland
Płeć:
Wiek: 44

Post autor: 69 »

Po pierwsze - witajcie! To mój pierwszy post na tym forum, które odkryłem całkiem niedawno. Jestem starym graczem w MiMa, nałogowo grającym w tą najlepszą grę przygodową na początku lat 90-tych. Postanowiłem zakupić nową edycję i dzisiaj podstawka do mnie dotarła.

Rzecz jasna przejrzałem zawartość pudełka (jestem zachwycony jakością wykonania) i tu nagle... nie ma figurki Zabójcy, są dwie figurki Minstreli. Figurka Złodzieja ponadto jest mocno przechylona na bok. Czy jest możliwość otrzymania brakującej figurki i/lub bardziej spionizowanej wersji Złodzieja?

Pozdrawiam!


Baltar
Rzezimieszek
Rzezimieszek
Rzezimieszek
Posty: 66
Rejestracja: poniedziałek 16 maja 2011, 19:37
Lokalizacja: Kraków (Korona Władzy)
Płeć:
Wiek: 43

Post autor: Baltar »

69 pisze:Po pierwsze - witajcie! To mój pierwszy post na tym forum, które odkryłem całkiem niedawno. Jestem starym graczem w MiMa, nałogowo grającym w tą najlepszą grę przygodową na początku lat 90-tych. Postanowiłem zakupić nową edycję i dzisiaj podstawka do mnie dotarła.

Rzecz jasna przejrzałem zawartość pudełka (jestem zachwycony jakością wykonania) i tu nagle... nie ma figurki Zabójcy, są dwie figurki Minstreli. Figurka Złodzieja ponadto jest mocno przechylona na bok. Czy jest możliwość otrzymania brakującej figurki i/lub bardziej spionizowanej wersji Złodzieja?

Pozdrawiam!
Były już takie przypadki opisane na forum i chyba kończyło się to wymianą/dosłaniem figurki.
Najlepiej zadzwoń do Galakty i dowiedz się co i jak.


69
Losujemy postać
Losujemy postać
Losujemy postać
Posty: 9
Rejestracja: środa 01 lut 2012, 20:33
Lokalizacja: Disneyland
Płeć:
Wiek: 44

Post autor: 69 »

Dzięki Baltar. Błyskawiczna reakcja Galakty - w przyszłym tygodniu wszystko będzie już załatwione. Solidna firma. Po najbliższej wypłacie zakupię pierwsze rozszerzenie.


ODPOWIEDZ