Talisman: Magia I Miecz Góry

Wszelkie dyskusje i luźne rozmowy o Talisman Magia i Miecz, niedotyczące twórczości graczy, zasad &c.
Awatar użytkownika
guciomir
Kuglarz
Kuglarz
Kuglarz
Posty: 376
Rejestracja: poniedziałek 23 sie 2010, 10:36
Lokalizacja: 3city
Płeć:

Post autor: guciomir »

Roland pisze:
[ Dodano: Sob Sty 08, 2011 5:29 pm ]
A co do tasowania kart, to ostatnio nie tasuje ich bezposrednio przed rozgrywka ale czasem jak nie mam nic do roboty wieczorem to wyciągam gre z szafy i tasuje na spokojnie wszystkie karty, chowam z powrotem i tak sobie gotowe juz lezą i czekają na az przyjdzie weekend i znajomi wpadna pograc :smile:
Heh mam podobnie. Tasowanie kart i gapienie się na nie po prostu jest fajnie.

Don't judge me ;)


Awatar użytkownika
Privian
Zawadiaka
Zawadiaka
Zawadiaka
Posty: 75
Rejestracja: środa 05 sty 2011, 19:19
Lokalizacja: Gdynia
Płeć:
Wiek: 38

Post autor: Privian »

Ja to musze sobie przynajmniej raz dziennie zerknąć do pudełka i chociaż tak sobie pooglądać obrazki (tak dla samego oglądania). Moja druga połowa mi zawsze mówi, że od ostatniego razu nic tam się nie zmieniło :-k Ale ja tam zawsze wolę sprawdzić :mrgreen:
Myślę że to taka fascynacja nową zabawką. Mam tylko nadzieje, że mi nie przejdzie.


Awatar użytkownika
Roland
Gladiator
Gladiator
Gladiator
Posty: 581
Rejestracja: sobota 23 sty 2010, 14:46
Lokalizacja: Świat Pośredni
Płeć:
Wiek: 42

Post autor: Roland »

Myślę że to taka fascynacja nową zabawką. Mam tylko nadzieje, że mi nie przejdzie.
U mnie ta fascynacja trwa juz ponad rok i nie przechodzi, wręcz przeciwnie - stale sie pogłębia :razz:


"Człowiek oszukuje siebie tak często, ze gdyby mu za to płacili, to mógłby sie spokojnie utrzymać."
Awatar użytkownika
Mały Nemo [Autor tematu]
#Administrator: Nemomon
#Administrator: Nemomon
#Administrator: Nemomon
Playtester Talismana
Współtłumacz TMiM
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Ware wa Messiah nari
Autor Dodatków
A kind, crazy fool and a stubborn kid.
Posty: 23497
Rejestracja: sobota 04 lis 2006, 14:17
Lokalizacja: Slumberland
Płeć:
Wiek: 17

Post autor: Mały Nemo »

U niektórych fascynacja jest już liczona nie w pojedynczych latach, tylko w "prawie/po 20 lat" ;)


Name's Little Nemo, I'm the Dream Master!
Little bit of fun is all I'm after!
Awatar użytkownika
Kaktus+
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Apteka
Kraina Snów
Lodowa Kraina
Posty: 3416
Rejestracja: niedziela 19 paź 2008, 19:45
Lokalizacja: Mielec
Płeć:
Wiek: 38

Post autor: Kaktus+ »

Nemomon pisze:U niektórych fascynacja jest już liczona nie w pojedynczych latach, tylko w "prawie/po 20 lat" ;)
Nadal oczekujemy mesjasza, który osiągnie level 4 wtajemniczenia i zespoli się z grą! :P


Awatar użytkownika
set-han
Rzezimieszek
Rzezimieszek
Rzezimieszek
Posty: 64
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2010, 16:51
Lokalizacja: Kraków
Płeć:
Wiek: 36

Post autor: set-han »

Rogo pisze:Privian, to Ty nie wiedziałeś, że dziewczyny grające pierwszy raz ZAWSZE wygrywają? ;)
Wow, u mnie było dokładnie tak samo :D Dziewczyna ograła nie tylko mnie, ale jeszcze jednego weterana TMiMa i koleżankę :P


Awatar użytkownika
Mad
Ciemny elf
Ciemny elf
Ciemny elf
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Banda Żądna Przygód
Czasy Dobrej Magii
Sklep u Alchemika 3D
Posty: 184
Rejestracja: piątek 14 maja 2010, 18:39
Lokalizacja: Chicago
Płeć:
Wiek: 41

Post autor: Mad »

Mamy 9 stycznia i nareszcie dostalem paczke. Szla....43dni :(
Jedna figurka ma urwana reke z "dzidą"
Ciekawe czy mozna zlozyc reklamacje...
a jesli tak... to ciekawe czy nowa figurka tez bedzie tyle szla...
Mam wszystko w workach.... i... karty sa potasowane, nie bardzo wiem po co, bo teraz musze je posegregowac.
No ale najwazniejsze ze kasa nie poszla w bloto.
:D


Żyję agresją, która przeradza się w wątpliwość.
(Konstruuję nowy dodatek do TMIM'a)
Awatar użytkownika
Mały Nemo [Autor tematu]
#Administrator: Nemomon
#Administrator: Nemomon
#Administrator: Nemomon
Playtester Talismana
Współtłumacz TMiM
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Ware wa Messiah nari
Autor Dodatków
A kind, crazy fool and a stubborn kid.
Posty: 23497
Rejestracja: sobota 04 lis 2006, 14:17
Lokalizacja: Slumberland
Płeć:
Wiek: 17

Post autor: Mały Nemo »

Mad pisze:Szla....43dni :(
Jedna figurka ma urwana reke z "dzidą"
Ciekawe czy mozna zlozyc reklamacje...
a jesli tak... to ciekawe czy nowa figurka tez bedzie tyle szla...
Nie wiem, co mam powiedzieć. Współczuję pecha, ale jednocześnie też dobrze, że jednak doszła po tak długim okresie.


Name's Little Nemo, I'm the Dream Master!
Little bit of fun is all I'm after!
Awatar użytkownika
Mad
Ciemny elf
Ciemny elf
Ciemny elf
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Banda Żądna Przygód
Czasy Dobrej Magii
Sklep u Alchemika 3D
Posty: 184
Rejestracja: piątek 14 maja 2010, 18:39
Lokalizacja: Chicago
Płeć:
Wiek: 41

Post autor: Mad »

Rozmawialem z Poczta Polska i powiem wam, ze macie niezle pojechana w kosmos poczte. Oni mnie przekonali ze ta paczka(2 tyg. temu) wcale nie zginela, bo to paczka morska i to normalne ze moze isc ok 2 miesiecy.
Ale musze wam wkleic text rozmowy. Normalnie bomba.

[ Dodano: Nie Sty 09, 2011 8:00 am ]
Z informacji w systemie monitorowania jak również z przesłanego skanu nadania wynika, iż przesyłka o podanym numerze CP007056715PL to przesyłka ekonomiczna.
Przesyłka nadana jako ekonomiczna nie posiada szacunkowego terminu doręczenia, jest to przesyłka wolniejszej kategorii, przewożona wolniejszymi środkami transportu.
Przesyłki kierowane są drogą lądową lub morską (w zależności od kraju) w przypadku Stanów Zjednoczonych jest to droga morska. Termin może być znacznie wydłużony.

Na podstawie art. 223 Kodeksu postępowania administracyjnego /Dz. U. z 2000 r. Nr 98 poz. 1071 /
i rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 8 stycznia 2002 r. w sprawie organizacji przyjmowania
i rozpatrywania skarg i wniosków /Dz. U. z 2002 r. Nr 5 poz. 46 /, Centrum Poczty w Warszawie uprzejmie informuje, że Pana wystąpienie z dnia 29.12.2010 r., zostało rozpatrzone.
Pragniemy poinformować, iż paczka pocztowa o nr CP 007056715 PL została wyekspediowana
z terytorium Polski do Urzędu Wymiany NEW Jersey drogą lądowo-morską w dniu 07.12.2010 r. odsyłką nr 54.
Wyjaśniamy, iż rodzaj wykupionej usługi oraz technologia stosowana przy opracowaniu, ekspediowaniu
i doręczaniu paczek ekonomicznych, a także środki transportu wykorzystywane w przewozie,
nie pozostają bez wpływu na ostateczne terminy ich doręczeń w krajach przeznaczenia.
Informujemy równocześnie, iż Pana sprawa rozpatrywana była w trybie skargowym. Z tych właśnie powodów nasze dochodzenie ograniczyliśmy do ustalenia losów przesyłki na terenie naszej administracji pocztowej.
Wyjaśniamy, że międzynarodowy obrót pocztowy, w tym odpowiedzialność administracji pocztowych za niewykonanie lub nienależyte wykonanie usługi doręczenia przesyłki oraz procedury wyjaśniania nieprawidłowości związanych z rzeczonym obrotem normują zapisy Światowej Konwencji Pocztowej – Genewa 2008 r. oraz Regulaminu Dotyczącego Paczek Pocztowych - Berno w 2008 r.
Zgodnie z powyższymi uregulowaniami prawnymi wyjaśnianie wszelkich uchybień związanych
z wymianą przesyłek w obrocie międzynarodowym odbywa się w trybie postępowania reklamacyjnego.
Jedynie na podstawie formalnie złożonej reklamacji zostaje uruchomiona oficjalna procedura reklamacyjna celem ustalenia losów przesyłki poza naszym obszarem pocztowym.
Jeżeli w dalszym ciągu przesyłka nie zostanie doręczona, sugerujemy nawiązanie kontaktu z nadawcą paczki i uruchomienie, zgodnie z procedurami procedury reklamacyjnej.
Przekazując powyższe wyjaśnienia Centrum Poczty w Warszawie wierzy, iż w najbliższym czasie przedmiotowa paczka zostanie Panu doręczona.


Jak podano we wcześniejszym mail, termin doręczenia paczki pocztowej ekonomicznej ze względu na wolniejsze środki transportu jest terminem nieokreślonym.

Na podstawie art. 223 Kodeksu postępowania administracyjnego /Dz. U. z 2000 r. Nr 98 poz. 1071 /
i rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 8 stycznia 2002 r. w sprawie organizacji przyjmowania
i rozpatrywania skarg i wniosków /Dz. U. z 2002 r. Nr 5 poz. 46 /, Centrum Poczty w Warszawie uprzejmie informuje, że Pana wystąpienie z dnia 04.01.2011 r., zostało rozpatrzone.
Odpowiadając na Pana zapytanie wyjaśniamy, iż reklamację dotyczącą usług realizowanych w obrocie zagranicznym wnosi się w okresie sześciu miesięcy, licząc od dnia następnego po dniu nadania przesyłki i można ją złożyć w każdej placówce pocztowej.
Przy składaniu reklamacji niezbędny jest oryginalny dowód nadania przesyłki.
Wierzymy, iż przekazane informacje okażą się dla Pana pomocne.

[ Dodano: Nie Sty 09, 2011 8:07 am ]
A ja na to:
1)nie mam oryginalnego dowodu nadania. Byla w paczce.
2)Nie moge zlozyc reklamacji nadania paczki do tego sklepu, w ktorym kupilem gre bo to poczta zgubila paczke a nie oni.
3)jak widac nie uruchomilem poprawnej procedury skargowej a wiec moja sprawa jest ropatrywana w trybie reklamacyjnym.
po prostu LOL
4)reklamacje mozna zlozyc w kazdej placowce poczty. Powaznie? mam sie przejechac czy jak?
Ostatnio zmieniony niedziela 09 sty 2011, 20:36 przez Mad, łącznie zmieniany 1 raz.


Żyję agresją, która przeradza się w wątpliwość.
(Konstruuję nowy dodatek do TMIM'a)
Awatar użytkownika
Mały Nemo [Autor tematu]
#Administrator: Nemomon
#Administrator: Nemomon
#Administrator: Nemomon
Playtester Talismana
Współtłumacz TMiM
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Ware wa Messiah nari
Autor Dodatków
A kind, crazy fool and a stubborn kid.
Posty: 23497
Rejestracja: sobota 04 lis 2006, 14:17
Lokalizacja: Slumberland
Płeć:
Wiek: 17

Post autor: Mały Nemo »

:mrgreen:


Name's Little Nemo, I'm the Dream Master!
Little bit of fun is all I'm after!
Awatar użytkownika
Privian
Zawadiaka
Zawadiaka
Zawadiaka
Posty: 75
Rejestracja: środa 05 sty 2011, 19:19
Lokalizacja: Gdynia
Płeć:
Wiek: 38

Post autor: Privian »

Masakra! =D> ](*,)


Szyjemy czapki, kominy szaliki i nie tylko.
https://www.facebook.com/xmamamilax?ref=bookmarks
Awatar użytkownika
YoJin
Kupiec
Kupiec
Kupiec
Posty: 210
Rejestracja: sobota 25 kwie 2009, 15:12
Lokalizacja: s-ec
Płeć:

Post autor: YoJin »

ehehe, ciekaw jestem jak teraz masz w planach zrealizowac reklamacje figurki :?: warto sie w ogole w to bawic :?: conajwyzej wyslac maila i ....... czekac kolejne 1,5 miesiaca jesli sie podejma wyslania jednej figurki na wlasny koszt :)


Bez Ciebie schnę jak mokry chomik na patelni...
Awatar użytkownika
Misiek
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Arena
Bestia
Pakiety Rozszerzające
Posty: 3374
Rejestracja: czwartek 11 wrz 2008, 22:35
Lokalizacja: Burghausen
Płeć:
Wiek: 43

Post autor: Misiek »

Zwyczajnie wybrać priorytet. Kilka lat mieszkałem w Wielkiej Brytanii, nie jedną pakę otrzymałem w niecały tydzień. Poczta specjalnie olewa ekonomiczne paczki aby zarabiać na priorytetach.


Awatar użytkownika
Roland
Gladiator
Gladiator
Gladiator
Posty: 581
Rejestracja: sobota 23 sty 2010, 14:46
Lokalizacja: Świat Pośredni
Płeć:
Wiek: 42

Post autor: Roland »

Misiek pisze:Poczta specjalnie olewa ekonomiczne paczki aby zarabiać na priorytetach.
Dokładnie tak, wiem bo kiedys pracowałem na poczcie jakis czas. Priorytet kosztuje tylko odrobine drozej a dociera szybko.

A co do uszkodzonej figurki to wiele osób tak ma w tym dodatku bo poprostu figurki z Gór są tak delikatne. Nie warto robić sobie zachodu z reklamacją w twoim przypadku. Moze uda sie to jakos skleić. Najwazniejsze ze gra dotarła do Ciebie wreszcie i zeby karty były wszystkie jak trzeba


"Człowiek oszukuje siebie tak często, ze gdyby mu za to płacili, to mógłby sie spokojnie utrzymać."
Awatar użytkownika
Mad
Ciemny elf
Ciemny elf
Ciemny elf
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Banda Żądna Przygód
Czasy Dobrej Magii
Sklep u Alchemika 3D
Posty: 184
Rejestracja: piątek 14 maja 2010, 18:39
Lokalizacja: Chicago
Płeć:
Wiek: 41

Post autor: Mad »

sklep odeslal mnie do galakty, a galakta do fantasy flights.
fantasy flights odpowiedzialo automatycznie emailem zwrotnym.
WYglada na to ze normaklnie to wysla, bo od razu prosza o adres.
Wyglada na to, ze nie zagram w ta gre jeszcze dlugo bo nie mam z kim


Żyję agresją, która przeradza się w wątpliwość.
(Konstruuję nowy dodatek do TMIM'a)
Awatar użytkownika
7Tristan
Filozof
Filozof
Filozof
Posty: 729
Rejestracja: czwartek 14 sie 2008, 09:43
Lokalizacja: La Verna
Płeć:
Wiek: 38

Post autor: 7Tristan »

Mad pisze:sklep odeslal mnie do galakty, a galakta do fantasy flights.
fantasy flights odpowiedzialo automatycznie emailem zwrotnym.
WYglada na to ze normaklnie to wysla, bo od razu prosza o adres.
Wyglada na to, ze nie zagram w ta gre jeszcze dlugo bo nie mam z kim
Nie chce się wymądrzać, ale pozwolę sobie nawiązać przy tej okazji do naszej dyskusji o tym gdzie kupować, która zmieniła się w oczach niektórych osób w krytykę Rebela. Zamawiając tam już nieraz miałem taką sytuację, że figurka docierała uszkodzona (ostatni przypadek to była Cyganka, czy rozklejona plansza z Piratów) i nie proszono mnie nawet o zdjęcia tylko sklep sam wszystko zorganizował i przesłał mi na swój koszt prawidłowe elementy (nie musiałem nic odsyłać). Może nie są tani - z tym nie polemizuje, ale przynajmniej mają obsługę klienta na wysokim poziomie, czego nie mogę powiedzieć o Galakcie... Wiem wyszła mi reklama - jeżeli kogoś bardzo razi to pozwalam usunąć posta.


Awatar użytkownika
Privian
Zawadiaka
Zawadiaka
Zawadiaka
Posty: 75
Rejestracja: środa 05 sty 2011, 19:19
Lokalizacja: Gdynia
Płeć:
Wiek: 38

Post autor: Privian »

Ten filmik oddaje wszystko jeśli chodzi o dostawe paczek!



Szyjemy czapki, kominy szaliki i nie tylko.
https://www.facebook.com/xmamamilax?ref=bookmarks
Awatar użytkownika
Roland
Gladiator
Gladiator
Gladiator
Posty: 581
Rejestracja: sobota 23 sty 2010, 14:46
Lokalizacja: Świat Pośredni
Płeć:
Wiek: 42

Post autor: Roland »

Privian pisze:Ten filmik oddaje wszystko jeśli chodzi o dostawe paczek!

http://www.youtube.com/wa...player_embedded
Ale tak to wygląda w kazdej firmie kurierskiej, czy to OPEK czy DPD lub inna, nie tylko na poczcie. Wszystkie te firmy idą na ilość, jak najszybciej jak najwiecej i jak najnizszym kosztem. Reklamacje uszkodzonych paczek mimo iz sa tam czeste sa wliczone w koszta i nikt sie tym nie przejmuje raczej. Mozesz nakleić nalepke "Nie rzucać" a i tak beda rzucać, tam mają taki zapieprz ze ich to nie obchodzi. Kazda paczke trzeba samemu pancernie zabezpieczyć zeby mieć pewność ze dotrze w całości


"Człowiek oszukuje siebie tak często, ze gdyby mu za to płacili, to mógłby sie spokojnie utrzymać."
Neesty
Rzezimieszek
Rzezimieszek
Rzezimieszek
Posty: 73
Rejestracja: poniedziałek 12 kwie 2010, 10:19
Lokalizacja: Poznań
Płeć:

Post autor: Neesty »

Mam pytanko- wchodzac w gory czy do podziemi trzeba zawsze dazyc do walki z bosami czy mozna isc do konkretnego miejsca po drodze badac obszary i wracac z powrotem do planszy glownej?


Awatar użytkownika
jablo
Rzezimieszek
Rzezimieszek
Rzezimieszek
Posty: 62
Rejestracja: wtorek 11 maja 2010, 14:41
Lokalizacja: Lublin
Płeć:

Post autor: jablo »

Ruch w górach odbywa się w dwóch kierunkach, w podziemiach, wyłącznie w dol w kierunku Władcy Ciemności


Awatar użytkownika
Mały Nemo [Autor tematu]
#Administrator: Nemomon
#Administrator: Nemomon
#Administrator: Nemomon
Playtester Talismana
Współtłumacz TMiM
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Ware wa Messiah nari
Autor Dodatków
A kind, crazy fool and a stubborn kid.
Posty: 23497
Rejestracja: sobota 04 lis 2006, 14:17
Lokalizacja: Slumberland
Płeć:
Wiek: 17

Post autor: Mały Nemo »

jablo pisze:Ruch w górach odbywa się w dwóch kierunkach, w podziemiach, wyłącznie w dol w kierunku Władcy Ciemności
W podziemiach także można wybierać kierunek, w którym chce się iść. Aczkolwiek jest wariant gry, wzięty ze starego MiMa, że trzeba iść wyłącznie w dół. Ale to tylko wariant.


Name's Little Nemo, I'm the Dream Master!
Little bit of fun is all I'm after!
Awatar użytkownika
Mad
Ciemny elf
Ciemny elf
Ciemny elf
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Banda Żądna Przygód
Czasy Dobrej Magii
Sklep u Alchemika 3D
Posty: 184
Rejestracja: piątek 14 maja 2010, 18:39
Lokalizacja: Chicago
Płeć:
Wiek: 41

Post autor: Mad »

po 3 dniach FantasyFlight odpisalo ze figurka zostanie wyslana w najblizsyzm dniu, czyli pewnie w poniedzialek. Zero pytan, zero uwag, po prostu wysylka:D

[ Dodano: Pią Sty 21, 2011 7:38 am ]
no i przyszlo fajnie zapakowane z podziekowaniami za granie:D

[ Dodano: Nie Sty 23, 2011 9:51 am ]
Wczoraj po raz pierwszy zagralem z zona w Talizman z Gorami. Rozgrywka bardzo mi sie spodobala, bo od razu oboje poszlismy w Gory. Nie spieszylismy sie do Krainy Wewnetrznej i zbieralismy co sie dalo. Zona grala Walkiria ale postac wydala sie jej raczej kiepska. Ja natomiast Mroczna Kultystka i zdobywanie dodatkowych punktow po kazdej walce wydalo mi sie mocno przesadzone. Niestety ugrzazlem w tych Gorach gdyz nie znalazlem zadnej torby , konia ani mula. Na planszy glownej i w Gorach bylo mnostwo przedmiotow do zabrania. Po 2h wrocilem na plansze glowna ale dopiero po kolejnych 2h znalazlem Tragarza. Pomogl mi neico ale zona dorobila sie wtedy 18punktow Sily i Mocy i zakonczylismy rozgrywke bo nic juz nie stalo jej na przeszkodzie do Korony Wladzy, ktora oczywiscie zdobyla.
Wrazenia:
Gory sa swietne ale jesli nie masz torby czy jakiegos zwierzaka do noszenia przedmiotow to bez sensu sie tam wybierac.
Kasy mielismy duzo, ale nie bylo jej gdzie wydac. Na planszy nie pojawil sie zaden targ.
Kraina Wewnetrzna jest naprawde keipska jesli ma sie ponad 15 punktow Sily/Mocy.
Dogralismy jeszcze chwile z moja plansza Srodkowa, bylo fajniej, duzo fajniej. Koncowa walka ze Starym Krolem (S 25) jest lepszym wyzwaniem niz standardowe zakonczenie. Nie pamietam tylko czy dodalem ze Krol rzuca 2 koscmi i sumuje wynik do skutecznosci.

[ Dodano: Nie Sty 23, 2011 11:38 pm ]
Obrazek Obrazek Obrazek

[ Dodano: Czw Sty 27, 2011 9:41 am ]
aha, musze koniecznie wziasc sie za Relikty. To chyba jakies nieporozumienie zeby bylo ich tylko 4


Żyję agresją, która przeradza się w wątpliwość.
(Konstruuję nowy dodatek do TMIM'a)
Awatar użytkownika
guciomir
Kuglarz
Kuglarz
Kuglarz
Posty: 376
Rejestracja: poniedziałek 23 sie 2010, 10:36
Lokalizacja: 3city
Płeć:

Post autor: guciomir »

Na początku wiele osób było zachwyconych Podziemiami, a po paru tygodniach/miesiącach zaczęły pojawiać się głosy krytyczne.

Kilka tygodni minęło od kiedy była premiera Gór. Nadal tak samo się wszystkim podobają?


satch85
Żołnierz
Żołnierz
Żołnierz
Posty: 27
Rejestracja: wtorek 11 sty 2011, 13:00
Lokalizacja: Częstochowa
Płeć:

Post autor: satch85 »

nie wiem jak sie gra z podziemiami bo dopiero nosze sie z zamiarem kupienia tego dodatku, ale z górami gra się nadal bardzo przyjemnie, minusem jest to że są tylko cztery karty reliktów i orli król jest troche łatwy do pokonania ale tak to nadal są dobrym dodatkiem i w czasie gry wszyscy się w nie zapuszczają :)


Awatar użytkownika
Roland
Gladiator
Gladiator
Gladiator
Posty: 581
Rejestracja: sobota 23 sty 2010, 14:46
Lokalizacja: Świat Pośredni
Płeć:
Wiek: 42

Post autor: Roland »

Mad pisze:Kraina Wewnetrzna jest naprawde keipska jesli ma sie ponad 15 punktow Sily/Mocy.
Wydrukuj sobie Przedpola Piekieł, wtedy przejscie przez wewnetrzna kraine bedzie inne za kazdym razem i emocjonujace a 15 pkt siły/mocy moze sie okazac za mało
Mad pisze:aha, musze koniecznie wziasc sie za Relikty. To chyba jakies nieporozumienie zeby bylo ich tylko 4
satch85 pisze:minusem jest to że są tylko cztery karty reliktów i orli król jest troche łatwy do pokonania
A po co wiecej Reliktów? Nie tylko po relikty sie w Góry chodzi. A ze Orli król nie jest tak potezny jak Pan Ciemności z podziemi to tez dobrze
Na początku wiele osób było zachwyconych Podziemiami, a po paru tygodniach/miesiącach zaczęły pojawiać się głosy krytyczne.

Kilka tygodni minęło od kiedy była premiera Gór. Nadal tak samo się wszystkim podobają?
Podobają sie tak samo jak zaraz po zakupie i nie nudza ani troche jak dotąd, podczas kazdej partii zagladamy tam po kilka razy w poszukiwaniu Drobiazgów. A i Podziemia jakos tak ostatnio przechodza u nas mały renesans, przez dłuzszy czas były w odstawce a teraz znów sie podobają :smile:


"Człowiek oszukuje siebie tak często, ze gdyby mu za to płacili, to mógłby sie spokojnie utrzymać."
ODPOWIEDZ