[4th Ed.] Nowe dodatki do 4ed

Wszelkie dyskusje i luźne rozmowy o Talisman Magia i Miecz, niedotyczące twórczości graczy, zasad &c.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Valdi [Autor tematu]
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
Właściciel portalu magiaimiecz.eu
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Handel
Księżycowy Kamień
ZP i LK
Posty: 12808
Rejestracja: poniedziałek 02 maja 2005, 13:07
Lokalizacja: Trojmiasto
Płeć:
Kontakt:

[4th Ed.] Nowe dodatki do 4ed

Post autor: Valdi »

Witam, ostatni post w tym dziale z 19 Lutego, trzeba to zmienić :D

Tak tak ta edycja nie umarła jak wszystkim się zdaje. Na stronie zamieściłem dwa nowe dodatki do niej, nowe - pojęcie względne bo te dodatki już znamy - ale nowe do tej wersji Talismana.

Są nimi Dungeon of Doom, oraz Dragons Tower. Obie te gry są po angielsku - ale wykonał je Vadym "Molfar" Shtunder autor z Ukrainy.

Co ciekawsze dodatek Dungeon of Doom posiada Rewelacyjną planszę - ale to już sami ocenicie.

Jak ktoś jest zainteresowany to zapraszam na stronę www.magiaimiecz.eu dział Talismana -> dodatki -> Dodatki Autorskie do 4ed


Pozdrawiam V.
Ostatnio zmieniony wtorek 24 maja 2011, 14:41 przez Valdi, łącznie zmieniany 3 razy.


Jesteś autorem dodatku, zamieść go na stronie www.MagiaiMiecz.eu. Skontaktuj się ze mną poprzez mail.
Awatar użytkownika
Rogo
#Moderator: Rogo
#Moderator: Rogo
#Moderator: Rogo
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Posty: 6187
Rejestracja: niedziela 20 kwie 2008, 11:42
Lokalizacja: Krzyków
Płeć:
Wiek: 37

Post autor: Rogo »

Jakoś nie widzę tam linku do tych dodatków ;)

EDIT
A dobra, już widzę :D


Ja nawet nie mam Talismana.
Awatar użytkownika
Erestor
Rycerz
Rycerz
Rycerz
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Czas Żniw
Duchy Pradawnych Smoków
Smoki
Posty: 1312
Rejestracja: niedziela 20 lip 2008, 15:50
Lokalizacja: Poznań
Płeć:
Wiek: 40
Kontakt:

Post autor: Erestor »

Dodatki bardzo ciekawe, niestety wykonanie już pozostawia trochę do życzenia. Na przykład grafiki są czasami w zbyt małej rozdzielczości, a karty z zapisaną samą wartością Siły to takie pójście na łatwiznę.

Mimo tego, myślę, że jest to pozycja godna uwagi dla posiadaczy tej wersji gry.


Blog o nauce języka angielskiego: MeetEnglish
Wszystkie moje dodatki tutaj: OneDrive
Awatar użytkownika
Rogo
#Moderator: Rogo
#Moderator: Rogo
#Moderator: Rogo
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Posty: 6187
Rejestracja: niedziela 20 kwie 2008, 11:42
Lokalizacja: Krzyków
Płeć:
Wiek: 37

Post autor: Rogo »

Widzę starą planszę do Podziemi w nowym wydaniu ;) Bardzo fajna, tylko prawie wszystkie grafiki są słabej rozdzielczości, a dosłownie 3 (Wejście, Krypta i Pan Ciemności) są tak ostre, że za bardzo odstają od reszty (to już chyba lepiej te 3 pociągnąć jakimś filtrem i lekko rozmyć, żeby się nie wybijały).

Co do Kart - większość jest w porządku, z Kart Podziemi tylko 3 mają zbyt rozmyte ilustracje. Gorzej Karty Skarbów - tutaj większość grafik nadaje się do wymiany :P No i jak pisał Erestor, jakiś zapisek poza Siłą/Mocą powinien być.

Wieża Smoka: plansza z 3 edycji odstrasza wszechobecnymi czaszkami xD

Treści kart nie czytałem, ale to pewnie przeróbki oryginalnych kart, więc wierzę. że są dobre ;)


Ja nawet nie mam Talismana.
Awatar użytkownika
Valdi [Autor tematu]
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
Właściciel portalu magiaimiecz.eu
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Handel
Księżycowy Kamień
ZP i LK
Posty: 12808
Rejestracja: poniedziałek 02 maja 2005, 13:07
Lokalizacja: Trojmiasto
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Valdi »

Rogo pisze:Widzę starą planszę do Podziemi w nowym wydaniu ;) Bardzo fajna, tylko prawie wszystkie grafiki są słabej rozdzielczości, a dosłownie 3 (Wejście, Krypta i Pan Ciemności) są tak ostre,
To zapewne dla tego że te trzy obszary były publikowane online - a reszta to skany.

Sprawdziłem na wydruku to już aż tak nie odstaje. Ale miło że nie tylko Anglicy i my pracujemy nad Talismanem.


Jesteś autorem dodatku, zamieść go na stronie www.MagiaiMiecz.eu. Skontaktuj się ze mną poprzez mail.
ODPOWIEDZ