Koszulki na karty od Arcane Tinmen

Wszelkie dyskusje i luźne rozmowy o Talisman Magia i Miecz, niedotyczące twórczości graczy, zasad &c.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Aquerius
Niziołek
Niziołek
Niziołek
Posty: 23
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2010, 22:02
Lokalizacja: Godziszewo
Płeć:

Post autor: Aquerius »

Ja posiadam koszulki Arcane Tinmen, lecz szczerze mówiąc nie używam ich. Z takich kilku powodów: zajmują ok. dodatkowego 20% miejsca na stosiku, jedna na drugiej strasznie się ślizga, są cięższe oraz jak ktoś napisał "gryzą się" podczas tasowania. Moje chętnie bym sprzedał za małą cenę, ale muszę policzyć ile mam sztuk :?


Arcymag
Niziołek
Niziołek
Niziołek
Posty: 16
Rejestracja: piątek 28 gru 2007, 18:39
Lokalizacja: Stalowa Wola
Płeć:
Wiek: 45

Post autor: Arcymag »

stave pisze:Wiesz yojiny ja akurat korzystam z koszulek MAYDAY GAMES zakupionych na replikatorze i nie narzekam - cenowo są tańsze od tych z FFG a grając w Arkham na razie nie narzekam tyle tylko ,że muszę odpowiednio stosy sobie układać.
Tego cudu co powyżej przedstawiłeś osobiście nie znam wiec nie wiem jakiej sa jakości. Ewentualnie jak robisz większy zakup możesz wziąć jedno opakowanie do przetestowania.
Czy używasz kart takich jak te:
http://cgi.ebay.co.uk/200-Premium-Card- ... 3a6135cfd2

Co znaczy że musisz odpowiednio stosy układać? Dają się tasować? Stosy nie rozlatują się ze względu na śliskość koszulek? Przymierzam się żeby kupić tylko boje się żeby zabezpieczenie nie odebrało przyjemności z gry.


Hellhound
Rycerz
Rycerz
Rycerz
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Magiczne Kamienie
Posty: 1227
Rejestracja: piątek 19 gru 2008, 00:46

Post autor: Hellhound »

Te koszulki są takie sobie. Chyba z 3x cieńsza folia niż tych od FFG, ale są przynajmniej tańsze. Tasować się da, a rozlatywać to się rozlatują stosy, ale tak jest przy każdych koszulkach.

Można je zakupić tylko koniecznie rozmiar 43 x 65 mm. Normalnie karty do TMiM czy do Arkham mają rozmiar 41 x 63 mm (dla koszulek FFG i Arcane Tinmen) ale jeśli zakupisz taki z Mayday Games to nie wejdą karty. Ostatnio musiałem wymieniać.


Arcymag
Niziołek
Niziołek
Niziołek
Posty: 16
Rejestracja: piątek 28 gru 2007, 18:39
Lokalizacja: Stalowa Wola
Płeć:
Wiek: 45

Post autor: Arcymag »

Może ktos podać jaki mają rozmiary zewnętrzne koszulki arcane tinmen? Na opakowaniu sa podane rozmiary kart do których sa przeznaczone. Przeliczyłem wszystkie karty z wersji oficjalnej i wyszło mi 853. Troche sie przeraziłem rzeczywiście cena za opakowanie zaczyna odgrywać rolę przy takich ilościach.


ODPOWIEDZ