Magia i miecz, a Talisman magia i miecz

Wszelkie dyskusje i luźne rozmowy o Talisman Magia i Miecz, niedotyczące twórczości graczy, zasad &c.
ODPOWIEDZ
gierki [Autor tematu]
Losujemy postać
Losujemy postać
Losujemy postać
Posty: 2
Rejestracja: sobota 08 maja 2010, 18:57
Lokalizacja: Warszawa
Płeć:
Wiek: 26

Magia i miecz, a Talisman magia i miecz

Post autor: gierki »

Grę magia i miecz pokazał mi mój brat cioteczny. Bardzo mi się spodobała. Zamówiłem sobie talisman i dwa dodatki. Jeszcze ich nie mam ale dużo o tym czytałem i dziwi mnie to że są tylko 2. Wiem że będzie 3, ale co z resztą? Grę którą maił mój brat miała dużo dodatków, kilka plansz i była bardziej rozbudowana. Chyba nie jest powiedziane, że THE FROSTMARCH będzie ostatni. Uwielbiam grac jeźdźcem smoków i chciałbym żeby było miasto. Jest ktoś kto może mi pomóc?
Ostatnio zmieniony niedziela 09 maja 2010, 13:14 przez gierki, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
Mały Nemo
#Administrator: Nemomon
#Administrator: Nemomon
#Administrator: Nemomon
Playtester Talismana
Współtłumacz TMiM
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Ware wa Messiah nari
Autor Dodatków
A kind, crazy fool and a stubborn kid.
Posty: 23497
Rejestracja: sobota 04 lis 2006, 14:17
Lokalizacja: Slumberland
Płeć:
Wiek: 17

Post autor: Mały Nemo »

Temat przeniesiony.

A co do Twojego pytania, to niedługo wyjdą Góry - The Highland. Dodatków do Talismana najnowszej edycji będzie o wiele więcej niźli do starej edycji Magii i Miecza. Tylko trzeba czekać, wychodzą 2 dodatki na rok. Dzięki temu masz czas ograć najnowszy dodatek. Miasto też najprawdopodobniej będzie, ale nie wiadomo kiedy. Czy będzie Jeźdźca Smoków? Raczej wątpię, ale kto wie.. Zawsze możesz zrobić własnego Poszukiwacza i nim grać, czekając, aż oryginalny się pojawi.


Name's Little Nemo, I'm the Dream Master!
Little bit of fun is all I'm after!
Awatar użytkownika
Bludgeon
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Autor Dodatków
Uczestnik Zjazdów
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Great Talisman
Powrót Skavenów
Udręka Czarownika
Posty: 6270
Rejestracja: sobota 25 paź 2008, 11:27
Lokalizacja: Trójmiasto
Płeć:

Post autor: Bludgeon »

Albo skorzystać z twórczości forumowiczów, od której to forum się ugina.

Jak powiedział przedmówca, dodatków (na zachodzie) wyszło 4, łącznie z tym który pojawia się teraz w maju. Na razie nic nie wskazuje na to żeby FFG, czyli twórca nowej wersji, mieli na tych czterech poprzestać. Prawidłowość jest taka że co pół roku wychodzi dodatek, i na zmianę pojawia się albo dodatek z samymi kartami (i przynajmniej jak na razie z dodatkowymi opcjonalnymi zasadami) albo dodatek z nową planszą/osobną krainą.
Nemomon pisze:Jeźdźca Smoków
Lol :D


What a view.
gierki [Autor tematu]
Losujemy postać
Losujemy postać
Losujemy postać
Posty: 2
Rejestracja: sobota 08 maja 2010, 18:57
Lokalizacja: Warszawa
Płeć:
Wiek: 26

Post autor: gierki »

ok Wielkie dzięki


ODPOWIEDZ