The Highland Expansion (Góry)

Wszelkie dyskusje i luźne rozmowy o Talisman Magia i Miecz, niedotyczące twórczości graczy, zasad &c.
budzo
Zawadiaka
Zawadiaka
Zawadiaka
Posty: 83
Rejestracja: sobota 08 lis 2008, 20:44
Lokalizacja: Korona Władzy
Płeć:

Post autor: budzo »

Utrata talizmanu to też żadne wyzwanie...zwłaszcza jak się ma słabą jeszcze postać.


Karramba!
Awatar użytkownika
Draugnimir
Mistyk
Mistyk
Mistyk
Dawna Administracja
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
The Gauntlet PL
The Wildland PL
Umiejętności
Posty: 2086
Rejestracja: sobota 21 mar 2009, 14:04
Lokalizacja: Szczerców (woj. łódzkie)
Płeć:

Post autor: Draugnimir »

budzo pisze: A skarb zamiast reliktu nie wydaje mi się dobrym pomysłem. Skarby w podziemiach, relikty w górach. Po co to zmieniać ? Po to są różne krainy, żeby były różne karty.
Teoretycznie tak, ale warto pójść na takie ustępstwa w sytuacji, gdy okazuje się, że w zasadzie nie opłaca się brnąć przez Podziemia po sam tylko Skarb, że Poszukiwacz, który tam wchodzi, zwykle robi to już z myślą o przeskoczeniu na Koronę Władzy, a wtedy znaczenie Skarbu staje się marginalne. Więc taka zmiana ma na celu po prostu zwiększenie potencjału tych kart. Zresztą, Relikty są tylko cztery...
Kufir pisze: Twój wybór ale wykonanie 4 oryginalnych Zadań z gry to ŻADNE wyzwanie.
Owszem, wyzwanie pewnie niewielkie, ale na pewno większe niż wykonanie jednego Zadania... a poza tym, potencjalnie dość czasochłonne. ;)


Awatar użytkownika
Mały Nemo
#Administrator: Nemomon
#Administrator: Nemomon
#Administrator: Nemomon
Playtester Talismana
Współtłumacz TMiM
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Ware wa Messiah nari
Autor Dodatków
A kind, crazy fool and a stubborn kid.
Posty: 23517
Rejestracja: sobota 04 lis 2006, 14:17
Lokalizacja: Slumberland
Płeć:
Wiek: 17

Post autor: Mały Nemo »

8 Zadań, zacznijcie grać na 8 Zadań. Jak w Labiryncie, 8 zakrytych zadań, przeciwnicy ich nie znają, a musicie wykonywać je po kolei, nie możecie zobaczyć, jakie jest następne, póki nie wykonacie aktualnego.


Name's Little Nemo, I'm the Dream Master!
Little bit of fun is all I'm after!
budzo
Zawadiaka
Zawadiaka
Zawadiaka
Posty: 83
Rejestracja: sobota 08 lis 2008, 20:44
Lokalizacja: Korona Władzy
Płeć:

Post autor: budzo »

Rebel właśnie napisał mi, że wysłali moją paczkę z Highlandem! Tak więc jutro możliwe, że będę się cieszył jak dziecko :)


Karramba!
Awatar użytkownika
Roland
Gladiator
Gladiator
Gladiator
Posty: 581
Rejestracja: sobota 23 sty 2010, 14:46
Lokalizacja: Świat Pośredni
Płeć:
Wiek: 43

Post autor: Roland »

budzo pisze:Rebel właśnie napisał mi, że wysłali moją paczkę z Highlandem! Tak więc jutro możliwe, że będę się cieszył jak dziecko :)
Wiec jak tylko ja otrzymasz podziel sie z nami wiedza na temat zawartości pudełka, ciekawi mnie czy FFG spełniło prośby graczy i zamieściło w środku jakąs dodatkowa upragnioną wypraske na karty tak jak w podstawce czy tez kolejny raz bedziemy miec do czynienia z marnotrawstwem miejsca w pudełku tak jak w dodatku Podziemia.


"Człowiek oszukuje siebie tak często, ze gdyby mu za to płacili, to mógłby sie spokojnie utrzymać."
Awatar użytkownika
Mały Nemo
#Administrator: Nemomon
#Administrator: Nemomon
#Administrator: Nemomon
Playtester Talismana
Współtłumacz TMiM
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Ware wa Messiah nari
Autor Dodatków
A kind, crazy fool and a stubborn kid.
Posty: 23517
Rejestracja: sobota 04 lis 2006, 14:17
Lokalizacja: Slumberland
Płeć:
Wiek: 17

Post autor: Mały Nemo »

Na pewno inaczej są pakowane karty. Jak ktoś zna biały proszek, to opakowań będzie miał więcej xD


Name's Little Nemo, I'm the Dream Master!
Little bit of fun is all I'm after!
Awatar użytkownika
Roland
Gladiator
Gladiator
Gladiator
Posty: 581
Rejestracja: sobota 23 sty 2010, 14:46
Lokalizacja: Świat Pośredni
Płeć:
Wiek: 43

Post autor: Roland »

Świetne fotki z Highlands:

http://www.boardgamegeek.com/image/7353 ... size=large

http://www.boardgamegeek.com/image/7353 ... size=large

http://www.boardgamegeek.com/image/7353 ... size=large

Rewelacyjnie to wygląda :smile:

[ Dodano: Pon Maj 31, 2010 10:29 pm ]
Zwróćcie uwage na figurke Walkirii na trzecim zdjęciu a konkretnie na jej włócznie :/


"Człowiek oszukuje siebie tak często, ze gdyby mu za to płacili, to mógłby sie spokojnie utrzymać."
Awatar użytkownika
Draugnimir
Mistyk
Mistyk
Mistyk
Dawna Administracja
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
The Gauntlet PL
The Wildland PL
Umiejętności
Posty: 2086
Rejestracja: sobota 21 mar 2009, 14:04
Lokalizacja: Szczerców (woj. łódzkie)
Płeć:

Post autor: Draugnimir »

Ano, wręcz majestatycznie... :D
...choć przeraża mnie myśl o miejscu, jakie trzeba będzie na grę wraz z Górami wygospodarować. Z samymi Podziemiami byłem w stanie upchnąć się jeszcze jakoś na stole, ale teraz... chyba trzeba się będzie sprowadzić do parteru w końcu... :-P

A tak swoją drogą, fajnie, że więcej kart dzięki tym fotkom mamy okazję zobaczyć. Szczególnie podoba mi się Pool of Fortitude (?) - po 2 żetony Życia i Siły do zabrania (jeśli dobrze zgaduję) - a i Prospector oraz Rock Face (?) całkiem ciekawe... :)

Ano, włócznia Walkirii rzeczywiście wygląda, jakby z gumy była... :-P


Awatar użytkownika
Roland
Gladiator
Gladiator
Gladiator
Posty: 581
Rejestracja: sobota 23 sty 2010, 14:46
Lokalizacja: Świat Pośredni
Płeć:
Wiek: 43

Post autor: Roland »

Ja sie z Podziemiami na stole mieszcze, w 4 osoby nawet da rade grac choc ciasno, ale z Górami i Podziemiami razem to juz nie ma szans niestety a na podłodze to po dłuzszej grze gnaty bolą :/ zreszta jak dorwe góry to Podziemia na pewien czas pójda w odstawke :smile:

A co do tej stronki, z której pochodza fotki to polecam odwiedzac ja, co jakis czas ludziska dodaja nowe foty, ja na tej stronie śledze wszystkie nowe dodatki zanim pojawia sie w polskiej wersji. Jest tam masa ciekawych zdjec, wystarczy tylko w wyszukiwarce na górze strony wpisac nazwe gry lub dodatku. Oprócz fotek tez duzo ciekawego do poczytania jak ktos zna angielski. Ktoś tam opisał pierwsze wrazenia po grze z Highlands i wogóle masa ciekawostek. Mozna tez oblukac jak wyglądała 3 edycja talismanu, masa zdjęć.


"Człowiek oszukuje siebie tak często, ze gdyby mu za to płacili, to mógłby sie spokojnie utrzymać."
budzo
Zawadiaka
Zawadiaka
Zawadiaka
Posty: 83
Rejestracja: sobota 08 lis 2008, 20:44
Lokalizacja: Korona Władzy
Płeć:

Post autor: budzo »

No i mam świeże pudełko z Highlandem u moich stóp :)

Pierwsze wrażenia dość pozytywne. Ciekawie się to prezentuje wszystko. Jedyne co boli to identyczny sposób poruszania się jak w podziemiach. Ale to już wiadomo było wcześniej. Ale po kolei:

Pudełko - niestety nowych przegródek brak... pewnie za drogie były dla ffg. Identyczne jak Podziemia.

Plansza - ładna, nie tak oczoje... tzn tak jaskrawa jak podziemia. Dużo szarego, niebieskiego, trochę zielonego...jak to w górach :) Ogólnie duży plus

Alternatywne zakończenia - Eagle King bez sensu po co dawać 2 razy to samo zakończenie tylko pod inną nazwą? Hand of Doom takie sobie, ale za to Battle Royale jest w pytę. Chyba będę z nim grał. Przy utrudnionych zasadach zdobycia talizmanu jest jeszcze ciekawiej.

Poszukiwacze - kolejny duży plus. Nie za potężni nie za słabi, oryginalne zdolności...jedynie Sprite odstaje od reszty. Jeszcze jej 1 fejta dali... no i może Higlander mógłby mieć jeszcze jedną zdolność jakąś. Ale nie czepiajmy się.

Relitky - o nich było już dużo mówione. Mało ich to główny wniosek.

Karty przygód - głównie przenoszące w góry. Plus kilka Rune Gejtów. Jeszcze ciekawiej byłoby gdyby na planszy Gór były jakieś Runy. Nic specjalnego ogólnie, ale nie o karty przygód przecież chodzi.

Zaklęcia - tutaj to się nie popisali, tylko 5 z czego każde w 2 egzemplarzach. Lightning bolt bez sensu - to samo co Uruchomienie (tak apropos przekręcania nazw :) ) tylko, że można rzucić w dowolnym czasie. Pozostałe całkiem ciekawe, ale nie jakieś przełomowe.


Karty gór - dużo i ciekawe. Trinkety są spoko, niektóre z nich nawet całkiem potężne wbrew pozorom. Sporo Nieznajomych zamieniających w ropuchę, co faworyzuje postacie posiadające dużo Losu. Szczególnie do gustu przypadł mi Magpie - ptaszek przyjaciel, który zamienia Encounter number (sory ale nie umiem tego przetłumaczyć) leżącego na planszy przedmiotu na 1. Także trinket, który umożłiwia odrzucenie dowolnej liczby czarów i wzięcie w zamian nowych (jakże przydatne szkoda, że jednorazowe), Guru - taki Półbóg tyle, że wybierasz ze stosu kart użytych. Astrolog - bierzesz 3 karty przygód (właśnie nie wiem czy chodzi o przygody czy o karty gór, ale pisze Adventure Cards, wybierasz jedną i możesz ją położyc na szczycie stosu w dowolnym momencie. No i jeszcze sporo innych. Sporo kart z dodatku "Smoki" (Gigant burzy, Smocza krew, Smocze Zęby, Magiczna buława).

Generalnie więcej "przyjemnych" kart niż "nieprzyjemnych". Warto iść zwłaszcza na początku gry gdy nie ma się wiele do stracenia.

No i to chyba tyle tak na pierwszy rzut oka. Niestety nie będę miał okazji dziś zagrać, może jutro to podzielę się wrażeniami.

[ Dodano: Wto Cze 01, 2010 9:19 pm ]
Tak sobie pomyślałem, że może zapodam jeszcze kilka "niebezpiecznych" kart:

Mountain Dragon - Siła 8 i zieje ogniem (musisz wyrzucić mniej od mocy swej)

Cauldron Crone: Rzucasz kością, 1 - ropucha, 2 - tracisz 2 życia, 3 - tracisz 1 życie (4,5,6 zyskujesz ,1,2, całe)

Vagabond: musisz wziąć go jako Przyjaciela (co ciekawe ma nr 5 - ach ta niekonsekwencja). Jak wyrzucisz 1 podczas ruchu kończysz turę.

Luck Fairy - to samo co Crone tylko z fejtem.

Leprechaun - to samo tylko ze złotem.

Highland Raiders - uprowadzają wszystkich przyjaciół (umieść ich na obszarze Ridgeway)

Cyklop - identycznie jak w 2 edycji, zjada przedmiot, przyjaciela lub nie robi nic.

Lodestone - zajmuje 2 miejsca w ekwipunku, musisz go wziąć, możesz sprzedać u Alchemika za 1.

Narrow path - identyczny efekt jak Przepaść (Atak Orłów Kufira już chyba niepotrzebny)

Hidden Chasm - tracisz Muły, Konie z wozem i bez, Rumaki.

No i to tyle... było jeszcze kilka z zagrożeniem utraty życia, ale zbyt słabe by je tu umieszczać.


Karramba!
Awatar użytkownika
Kufir
Mistyk
Mistyk
Mistyk
Dawna Administracja
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Groźniejsze Podziemia
Nowe PP
Zadania Czarownika
Posty: 2174
Rejestracja: niedziela 18 sty 2004, 22:39
Lokalizacja: Korona Władzy
Płeć:

Post autor: Kufir »

Battle Royale jest w pytę

Zapodaj tekst :)

Narrow path - identyczny efekt jak Przepaść (Atak Orłów Kufira już chyba niepotrzebny)

Ooo super, a jest jakieś karty w wyniku której tracimy złoto oraz Przedmioty?


P.S Jest szansa na udostępnienie skanów kart aby zapoznać się z dodatkiem na PM ?


Obrazek
budzo
Zawadiaka
Zawadiaka
Zawadiaka
Posty: 83
Rejestracja: sobota 08 lis 2008, 20:44
Lokalizacja: Korona Władzy
Płeć:

Post autor: budzo »

Kufir pisze:
Battle Royale jest w pytę

Zapodaj tekst :)
W wolnym tłumaczeniu:

Wszyscy nie posiadający Talizmanu giną (z wyjątkiem gracza będącego na KW) Pozostali są teleportowani na KW.

Gracz, który pierwszy znalazł się na Koronie Władzy wybiera gracza, którego zaatakuje. Zwycięzca musi odebrać przeciwnikowi Życie, nie może wziąć złota ani przedmiotu. Następnie zwycięzca wybiera następnego gracza, którego zatakuje (nie może to być gracz, pokonany w tej walce, chyba że tylko on już pozostał). W przypadku remisu powtarzamy walkę.

Poszukiwacze walczą dopóki na planszy nie pozostanie jeden poszukiwacz, który wygrywa grę

Atakujący może wybrać walkę wręcz lub psychiczną.

wszystko :)

Tak se myślę, że wszelkiego rodzaju zbroje zyskają na wartości, podobnie jak te 2 relikty.
Narrow path - identyczny efekt jak Przepaść (Atak Orłów Kufira już chyba niepotrzebny)

Ooo super, a jest jakieś karty w wyniku której tracimy złoto oraz Przedmioty?
Raczej nie. U Leprechauna można stracić całe złoto jak się wyrzuci 2. Poza tym tylko Cyklop


P.S Jest szansa na udostępnienie skanów kart aby zapoznać się z dodatkiem na PM ?[/quote]

Niestety nie mam skanera :(


Karramba!
Awatar użytkownika
Mały Nemo
#Administrator: Nemomon
#Administrator: Nemomon
#Administrator: Nemomon
Playtester Talismana
Współtłumacz TMiM
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Ware wa Messiah nari
Autor Dodatków
A kind, crazy fool and a stubborn kid.
Posty: 23517
Rejestracja: sobota 04 lis 2006, 14:17
Lokalizacja: Slumberland
Płeć:
Wiek: 17

Post autor: Mały Nemo »

Nah, po mojemu najlepsze póki co Zakończenie, to Hand of Doom:

Poszukiwacz na KW podczas swej tury musi rzucić 1 kością:

1) Wszyscy Poszukiwacze giną, nikt nie wygrywa gry.
2-3) Tracisz 1 Życie
4-5) Wybierz 1 Poszukiwacza. Zostaje zabity. Jeżeli pozostali Poszukiwacze także nie żyją, wygrywasz grę.
6) Wszyscy Poszukiwacze giną, a ty wygrywasz grę.


Szybkie zakończenie i bez bólu, czy dłużyzny.


Name's Little Nemo, I'm the Dream Master!
Little bit of fun is all I'm after!
budzo
Zawadiaka
Zawadiaka
Zawadiaka
Posty: 83
Rejestracja: sobota 08 lis 2008, 20:44
Lokalizacja: Korona Władzy
Płeć:

Post autor: budzo »

A także w pełni losowe i nudne :P

Poza tym co to ma być, że nikt nie wygrywa?


Karramba!
Awatar użytkownika
Roland
Gladiator
Gladiator
Gladiator
Posty: 581
Rejestracja: sobota 23 sty 2010, 14:46
Lokalizacja: Świat Pośredni
Płeć:
Wiek: 43

Post autor: Roland »

A jak figurki? nie były uszkodzone czy zdeformowane?


"Człowiek oszukuje siebie tak często, ze gdyby mu za to płacili, to mógłby sie spokojnie utrzymać."
Awatar użytkownika
Draugnimir
Mistyk
Mistyk
Mistyk
Dawna Administracja
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
The Gauntlet PL
The Wildland PL
Umiejętności
Posty: 2086
Rejestracja: sobota 21 mar 2009, 14:04
Lokalizacja: Szczerców (woj. łódzkie)
Płeć:

Post autor: Draugnimir »

Ano, te Alternatywne Zakończenia w Talismanie jakieś takie przeciętne są, może za wyjątkiem Danse Macabre, ale to tylko w formie elektronicznej, więc się nie liczy. To już wolałbym chyba konwersję tych z 2. edycji...

A jeśli o same Góry chodzi, to rozczarowują też trochę Zaklęcia. Nie dość, że 10 to w ogóle niewielka liczba, to jeszcze okazuje się, że różnych typów jest tak naprawdę tylko 5...

Ale sam klimat planszy i kart wydaje się nadal, zgodnie z dawniejszymi proroctwami, świetny. Wciąż jest na co czekać z niecierpliwością. :)


Awatar użytkownika
Mały Nemo
#Administrator: Nemomon
#Administrator: Nemomon
#Administrator: Nemomon
Playtester Talismana
Współtłumacz TMiM
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Ware wa Messiah nari
Autor Dodatków
A kind, crazy fool and a stubborn kid.
Posty: 23517
Rejestracja: sobota 04 lis 2006, 14:17
Lokalizacja: Slumberland
Płeć:
Wiek: 17

Post autor: Mały Nemo »

Draugnimir pisze:Nie dość, że 10 to w ogóle niewielka liczba, to jeszcze okazuje się, że różnych typów jest tak naprawdę tylko 5...
Albo jeszcze mniej. Otrzymujemy Dotyk Śmierci, ale na walkę psychiczną. A w zasadzie, to 2 takie Dotyki Śmierci, a na walkę (na Siłę) mamy tylko jedno takie Zaklęcie.


Name's Little Nemo, I'm the Dream Master!
Little bit of fun is all I'm after!
budzo
Zawadiaka
Zawadiaka
Zawadiaka
Posty: 83
Rejestracja: sobota 08 lis 2008, 20:44
Lokalizacja: Korona Władzy
Płeć:

Post autor: budzo »

Roland pisze:A jak figurki? nie były uszkodzone czy zdeformowane?
Nie no u mnie nie. Wszystko spoko. Za to jak kupowałem podstawkę to zamiast Mnicha otrzymałem drugiego Zabójcę.


Karramba!
Awatar użytkownika
Draugnimir
Mistyk
Mistyk
Mistyk
Dawna Administracja
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
The Gauntlet PL
The Wildland PL
Umiejętności
Posty: 2086
Rejestracja: sobota 21 mar 2009, 14:04
Lokalizacja: Szczerców (woj. łódzkie)
Płeć:

Post autor: Draugnimir »

budzo pisze: Za to jak kupowałem podstawkę to zamiast Mnicha otrzymałem drugiego Zabójcę.
Ha, widzę zatem, że nie jestem osamotniony. Ja zamiast Kapłana dostałem dwóch Wojowników. :D


budzo
Zawadiaka
Zawadiaka
Zawadiaka
Posty: 83
Rejestracja: sobota 08 lis 2008, 20:44
Lokalizacja: Korona Władzy
Płeć:

Post autor: budzo »

Może jest w tym jakaś logika... Mnich i Kapłan to najbardziej leciwe postaci w całej grze, więc twórcy stwierdzili, że szkoda ich dawać, bo i tak nikt nie będzie nimi grał... a że chcieli być uczciwi wobec graczy to dali 2 figurki postaci, którymi gra się często na wypadek gdyby się zużyły :)

A wracając do zaklęć...rzeczywiście ich mało. Jak osobiście jestem zawiedziony brakiem jakiegoś rozproszenia magii lub odbicia. Teraz mamy już około 100 zaklęć i szansa wylosowania ich jest znikoma. A zawsze dodają rozgrywce pikanterii :)

Mamy poza lajtning boltem mamy: Mind Steal (kradzież sybranego czaru), Simulacrum (walczysz normalnie a jak przegrasz to nic sie nie dzieje i Eyes of the Hawk (taki jednorazowy Clockrowrk Owl, czyli Mechaniczna Sowa)


Karramba!
Awatar użytkownika
Roland
Gladiator
Gladiator
Gladiator
Posty: 581
Rejestracja: sobota 23 sty 2010, 14:46
Lokalizacja: Świat Pośredni
Płeć:
Wiek: 43

Post autor: Roland »

budzo pisze:A wracając do zaklęć...rzeczywiście ich mało. Jak osobiście jestem zawiedziony brakiem jakiegoś rozproszenia magii lub odbicia.
Rzeczywiście jakies rozproszenie magii czy odbicie by sie jeszcze przydało. A co do liczby zaklec w Highlands to nie ma co az tak narzekac bo ogólnie i tak juz jest bardzo duzo zakleć, nie spodziewajmy sie, ze w kazdym dodatku bedzie 20 lub wiecej zupełnie nowych. Te, które są do tej pory i tak juz stanowia spory stosik, który podczas gry ciezko wykorzystac w całosci. Grunt, ze karty przygody gór są bardzo dobre, plansza jest świetna i Poszukiwacze fajni.

[ Dodano: Sro Cze 02, 2010 7:32 pm ]
Draugnimir pisze:Ano, te Alternatywne Zakończenia w Talismanie jakieś takie przeciętne są, może za wyjątkiem Danse Macabre, ale to tylko w formie elektronicznej, więc się nie liczy.
Własnie Danse Macabre, najciekawsze alternatywne zakonczenie a oni je wypuscili tylko w wersji elektronicznej [-(


"Człowiek oszukuje siebie tak często, ze gdyby mu za to płacili, to mógłby sie spokojnie utrzymać."
Awatar użytkownika
YoJin
Kupiec
Kupiec
Kupiec
Posty: 210
Rejestracja: sobota 25 kwie 2009, 15:12
Lokalizacja: s-ec
Płeć:

Post autor: YoJin »

jakby tak Stave zorientował sie na jakim papierze sa drukowane karty poszukiwaczy to moze dalby rade zrobic identyczne, sprawa jest chyba prostsza niz z kartami przygód "laminowanymi" ? :)


Bez Ciebie schnę jak mokry chomik na patelni...
Awatar użytkownika
8janek8
#TMiM Współtłumacz
#TMiM Współtłumacz
#TMiM Współtłumacz
Posty: 484
Rejestracja: czwartek 14 sie 2008, 10:14
Lokalizacja: Kraków
Płeć:

Post autor: 8janek8 »

budzo pisze:Astrolog - bierzesz 3 karty przygód (właśnie nie wiem czy chodzi o przygody czy o karty gór, ale pisze Adventure Cards
instrukcja Highland pisze:When a card is encountered in the Highland Region and has
instructions or effects that refers to Adventure Cards, it affects
Highland cards instead.


budzo
Zawadiaka
Zawadiaka
Zawadiaka
Posty: 83
Rejestracja: sobota 08 lis 2008, 20:44
Lokalizacja: Korona Władzy
Płeć:

Post autor: budzo »

To w takim razie znów niekonsekwencja rażąca, bo w podziemiach na kartach pisało Dungeon Cards. Bądź tu mądry...


Karramba!
Awatar użytkownika
Mały Nemo
#Administrator: Nemomon
#Administrator: Nemomon
#Administrator: Nemomon
Playtester Talismana
Współtłumacz TMiM
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Ware wa Messiah nari
Autor Dodatków
A kind, crazy fool and a stubborn kid.
Posty: 23517
Rejestracja: sobota 04 lis 2006, 14:17
Lokalizacja: Slumberland
Płeć:
Wiek: 17

Post autor: Mały Nemo »

Mylisz się, w Podziemiach był identyczny zapis, co Janek podał, z tą tylko różnicą, że zamiast wyraz "Highland" był "Dungeon".


Name's Little Nemo, I'm the Dream Master!
Little bit of fun is all I'm after!
Zablokowany