Talisman: Magia i Miecz PODZIEMIA

Wszelkie dyskusje i luźne rozmowy o Talisman Magia i Miecz, niedotyczące twórczości graczy, zasad &c.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Kaktus+
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Apteka
Kraina Snów
Lodowa Kraina
Posty: 3416
Rejestracja: niedziela 19 paź 2008, 19:45
Lokalizacja: Mielec
Płeć:
Wiek: 38

Post autor: Kaktus+ »

8janek8 pisze:A co znaczy drogi w stosunku do takich tytułów?
Dodatki do Runebounda: 40 lub 90 zł
Dodatki do Catanu: 90 zł
Dungeooner: 50 zł
Neuroshima: około 60 zł
Dodatki do Warcrafta: 60 zł

Nasz talizman plasuje się tuż za Descentem i Horrorem w Arkham. Owszem są dużo droższe gry jak choćby Starcraft, jednak powszechnie wiadomo jak wielki sentymentem i niemalże kultem jest otoczona Magia i Miecz w Polsce... fakt, że gry FFG są drogie, nie zmienia faktu, że wydawca na marce jedzie aż miło...


Awatar użytkownika
HunteR
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Posty: 3071
Rejestracja: niedziela 03 lip 2005, 12:55
Lokalizacja: Kraków
Płeć:
Wiek: 35

Post autor: HunteR »

Otóż to, Talisman jest bardzo popularny (w końcu gdyby nie był, nie doczekałby się już czterech edycji i masy dodatków) więc wydawcy mogą sobie podkręcać cenę wiedząc że fani i tak kupią. Ale tak jak pisałem, cena nie jest aż taka tragiczna.


[tu był obrazek, ale zepsuli forum]
Hellhound
Rycerz
Rycerz
Rycerz
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Magiczne Kamienie
Posty: 1227
Rejestracja: piątek 19 gru 2008, 00:46

Post autor: Hellhound »

Zgadzam się, da się przeżyć taką kwotę.


Awatar użytkownika
Kaktus+
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Apteka
Kraina Snów
Lodowa Kraina
Posty: 3416
Rejestracja: niedziela 19 paź 2008, 19:45
Lokalizacja: Mielec
Płeć:
Wiek: 38

Post autor: Kaktus+ »

HunteR pisze:cena nie jest aż taka tragiczna
Nie mogę się z Tobą zgodzić z bardzo prostej przyczyny. O ile Żniwiarz (choć też tani nie był) jest jeszcze do przełknięcia, to różnica w cenie między Podstawką a Podziemiami wynosząca 30 zł, nie stanowi nawet 30% ceny. Podstawka to podstawka, dużo Kart, żetonów, duża plansza a tu za podobną cenę otrzymujemy max. 60-70% tego co w podstawce. Efekt, cena powinna być adekwantna do zawartości a w przypadku dodatków do Talizmanu tak nie jest.
Ponownie przytoczę przykład Runebounda: Wyspa Strachu. Dodatek również planszowy, plansza niewiele mniejsza od oryginalnej, bardzo dużo Kart, plastikowe figurki oraz nowe żetony i to za cenę 90 zł. Otrzymujemy niewiele mniej niż oferuje podstawka, a cena jest około 40% niższa...
To się nazywa polityka przyjazna graczom...


Awatar użytkownika
8janek8
#TMiM Współtłumacz
#TMiM Współtłumacz
#TMiM Współtłumacz
Posty: 484
Rejestracja: czwartek 14 sie 2008, 10:14
Lokalizacja: Kraków
Płeć:

Post autor: 8janek8 »

Ceny detaliczne:
Runebound: 150 zł
Dodatki planszowe: 100 zł
Dodatki karciane: 50 zł

Talisman: 160 zł
Podziemia: 120 zł
Żniwiarz: 75 zł

Żródło: Galakta

Rozbieżność nie jest aż tak wielka. Ponadto, w Podziemiach jest tylko 9 kart mniej niż w podstawce, trochę mniejsza plansza, mniej figurek i brak żetonów oraz kości.
Ogólnie, patrząc na politykę FFG, dodatki nigdy nie są dużo tańsze od podstawek. Nie śledzę obecnie innych producentów i nie wiem czy to wyjątek czy norma.


Awatar użytkownika
Artownik
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Wiedźmińskie Kobiety
Worek Przygód
Posty: 3542
Rejestracja: sobota 04 sie 2007, 14:01
Lokalizacja: Słupsk / Gdańsk
Płeć:
Wiek: 42

Post autor: Artownik »

8janek8 pisze:Rozbieżność nie jest aż tak wielka.
:biggrin: 20 do 50% różnicy w cenach dodatków, i to niby nie jest dużo?
Czyli rozumiem, że dużo to byłoby... 100%?

Od samgo początku mówiłem, że cena jest zbyt wysoka. Domyślam się, że wina jest po stronie FFG, ale nie rozumiem skąd to uparte twierdzenie, że jest inaczej.
Talizman jest drogi i tyle.

Dziwi mnie w sumie, że dyskusja się zaostrzyła akurat przy Podziemiach. W tym wypadku w przeciwieństwie do Żniwiarza, byłbym w stanie to przełknąć, bo jednak jest nowa plansza i to w duuuużo lepszym wydaniu, niż to co otrzymaliśmy w MiMie.

Uważam osobiście, że liczy się tylko plansza.

Na karty można spojrzeć z pobłażliwym uśmiechem. Naprawdę widziałem na tym forum dodatki do TMiM, które aż się proszą o wydruk i mają dużo ciekawsze karty niż to co prezentuje FFG.
No, pozostają w sumie jeszcze figurki, jeśli ktoś w nich gustuje.


I odpowiadając na ewentualny atak, że to przecież nie są jakieś astronomiczne sumy, to tak, to nie jest wielka kasa, można spokojnie to wydać. Nie jestem jakimś sknerą i uważam, że jeżeli warto to trzeba płacić, nawet bardzo duże pieniądze... tylko właśnie - czy warto?

Dla większości z Was to prosta kalkulacja - muszę wydać 120 zł.
Ale powiedzmy dla mnie?
Jakbym chciał kupić to co jest dostępne, to już jest koszt 355 zł - to już nie tak mało.
A co będzie za dwa lata?
Cena spokojnie przekroczy 1000 zł!

Więc naprawdę... Żniwiarz? Frostmarch? Litości :roll:


Awatar użytkownika
Kaktus+
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Apteka
Kraina Snów
Lodowa Kraina
Posty: 3416
Rejestracja: niedziela 19 paź 2008, 19:45
Lokalizacja: Mielec
Płeć:
Wiek: 38

Post autor: Kaktus+ »

8janek8 pisze:Ceny detaliczne:
Runebound: 150 zł
Dodatki planszowe: 100 zł
Dodatki karciane: 50 zł

Talisman: 160 zł
Podziemia: 120 zł
Żniwiarz: 75 zł
Wiem, widziałem te ceny i śmiać mi się chce, gdyż w każdym jednym sklepie internetowym można kupić taniej, dlatego nie zamierzam napędzać Galakcie dodatkowej kasy za zakupy w ich sklepie, za który liczą sobie jeszcze dodatkową marże.
A tak w ogóle, JA jako wydawca, wstydziłbym się za taki sklep jak oni prezentują


Awatar użytkownika
Kufir
Mistyk
Mistyk
Mistyk
Dawna Administracja
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Groźniejsze Podziemia
Nowe PP
Zadania Czarownika
Posty: 2174
Rejestracja: niedziela 18 sty 2004, 22:39
Lokalizacja: Korona Władzy
Płeć:

Post autor: Kufir »

Prawda jest taka że jeśli masz zamiar coś kupić, kupujesz to. Jeśli nie masz zamiaru kupować to cena zawsze będzie za wysoka ;)


Obrazek
Awatar użytkownika
HunteR
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Posty: 3071
Rejestracja: niedziela 03 lip 2005, 12:55
Lokalizacja: Kraków
Płeć:
Wiek: 35

Post autor: HunteR »

Ja nie twierdziłem że ceny są niskie, dla mnie akurat 120zł za dodatek to bardzo dużo zwłaszcza że do tego dochodzi jeszcze 150zł za podstawkę i po 60-70zł za mniejsze dodatki. To bardzo dużo kasy dla kogoś kto nie ma żadnych stałych dochodów (a studia też kosztują). I zdaję sobie sprawę z tego że to co serwują nam w dodatkach do Talismana to śmiech na sali o czym pisałem już w innych tematach - karty które powinny się znaleźć już w podstawowej wersji, karty i bohaterowie którzy w ogóle nie nawiązują klimatem do tematu przewodniego rozszerzenia, niedopracowane/słabe karty (np. postać Żniwiarza). Jednak patrząc na ceny wydań zagranicznych oraz ceny innych gier, po wzięciu pod uwagę że Magia i Miecz jest jedną z najpopularniejszych obecnie planszówek (a przynajmniej tak mi się zdaje) to wychodzi mi że ceny są ok. Mogłyby być niższe ale tragedii jak już pisałem nie ma. To wszystko :wink:


[tu był obrazek, ale zepsuli forum]
Awatar użytkownika
Kaktus+
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Apteka
Kraina Snów
Lodowa Kraina
Posty: 3416
Rejestracja: niedziela 19 paź 2008, 19:45
Lokalizacja: Mielec
Płeć:
Wiek: 38

Post autor: Kaktus+ »

Kufir pisze:Prawda jest taka że jeśli masz zamiar coś kupić, kupujesz to. Jeśli nie masz zamiaru kupować to cena zawsze będzie za wysoka
Nein, jeżeli uważasz że coś jest warte swojej ceny chociaż jest wygórowana, wtedy i tak kupisz. Jeżeli jednak coś swojej ceny nie warte za cholerę, a "musisz" lub "pasuje ci kupić" to zrobisz to z ciężkim sercem. Ja jestem właśnie na tym rozdrożu bo od 3 miesięcy przymierzam się do kupna Horroru w Arkham, jednak co rusz wypadają mi jakieś nieoczekiwane wydatki i efekt jest taki, że nadal go nie kupiłem. Teraz pojawią się Podziemia i jak wielki fan tej gry, wiem że muszę mieć ten dodatek i mimo, że z ciężkim sercem będę wklepywał kwotę przelewu, to jak już dojdzie do mnie, będę się z niego cieszył jak *censored*.

Moderator działu uznał te treści jako rasistowskie.
Ostatnio zmieniony piątek 08 sty 2010, 23:43 przez Kaktus+, łącznie zmieniany 2 razy.


Awatar użytkownika
8janek8
#TMiM Współtłumacz
#TMiM Współtłumacz
#TMiM Współtłumacz
Posty: 484
Rejestracja: czwartek 14 sie 2008, 10:14
Lokalizacja: Kraków
Płeć:

Post autor: 8janek8 »

Artownik pisze:20 do 50% różnicy w cenach dodatków, i to niby nie jest dużo?
Sprecyzuj o jaką różnice Ci chodzi, bo nie za bardzo potrafię doszukać się tych 50%. Ja mówiłem o różnicy pomiędzy Runeboundem, a Talismanem w cenie dodatków do cen podstawki.
Kaktus+ pisze:A tak w ogóle, JA jako wydawca, wstydziłbym się za taki sklep jak oni prezentują
Nie bardzo rozumiem. Wydawca z założenia wypuszcza produkt na rynek. Sprzedażą zajmują się inne, wyspecjalizowane w handlu przedsiębiorstwa. Sklep Galakty traktowałbym jako działalność poboczną, gdzie i tak zawsze jest opcja przedsprzedaży, w której fani mogą kupić grę w atrakcyjnej cenie. Zwróć uwagę co zrobiła taka Lacerta - całkowicie zaniechali sprzedaży dla klientów detalicznych - widocznie nie było to opłacalne. O jakim wstydzie zatem mówisz?
HunteR pisze:karty i bohaterowie którzy w ogóle nie nawiązują klimatem do tematu przewodniego rozszerzenia, niedopracowane/słabe karty (np. postać Żniwiarza).
Jeśli możesz, to daj przykłady dodatków, w których karty nie nawiązują klimatem do jego tematu. Przypuszczam, że te właśnie karty, dają grze najwięcej miodności :)
Co do Żniwiarza, to nie mogę się z Tobą zgodzić. Ten NCP jest świetnym pomysłem, wprowadzającym świeżość do całkowicie zaśniedziałego świata Magii i Miecza (chociaż z nazwy sam jest skostniały ;) ). Przy czym idea wprowadzenia Żniwiarza nie polega na zdominowaniu przez niego całej rozgrywki.


Awatar użytkownika
Kufir
Mistyk
Mistyk
Mistyk
Dawna Administracja
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Groźniejsze Podziemia
Nowe PP
Zadania Czarownika
Posty: 2174
Rejestracja: niedziela 18 sty 2004, 22:39
Lokalizacja: Korona Władzy
Płeć:

Post autor: Kufir »

Jeśli możesz, to daj przykłady dodatków, w których karty nie nawiązują klimatem do jego tematu. Przypuszczam, że te właśnie karty, dają grze najwięcej miodności :)
Co do Żniwiarza, to nie mogę się z Tobą zgodzić. Ten NCP jest świetnym pomysłem, wprowadzającym świeżość do całkowicie zaśniedziałego świata Magii i Miecza (chociaż z nazwy sam jest skostniały ;) ). Przy czym idea wprowadzenia Żniwiarza nie polega na zdominowaniu przez niego całej rozgrywki.
Oczywiście, masz pełną słuszność. Żniwiarz (lekko zmodyfikowany, to fakt) stwarza olbrzymie zagrożenie dla Poszukiwaczy i wprowadzą nową taktykę do gry. Dodatkowo te emocje, gdy odbywamy z nim spotkanie bez żetonów Losu, bezcenne! Żniwiarz to jeden z lepszych pomysłów nowej edycji TMIM!


Obrazek
Awatar użytkownika
HunteR
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Posty: 3071
Rejestracja: niedziela 03 lip 2005, 12:55
Lokalizacja: Kraków
Płeć:
Wiek: 35

Post autor: HunteR »

Janku, Żniwiarz jest genialnym pomysłem, to fakt ale tylko pomysłem. Pisałem już o tym w stosownym temacie, więc tutaj tylko skrótowo: postać mająca de facto utrudniać graczom życie przy większości spotkań więcej daje niż odbiera. Dlatego zaznaczyłem 'słabe/niedopracowane'. Co do kart nie klimatycznych, mogę się oczywiście mylić bo w Talizman ze Żniwiarzem grałem tylko dwa razy a Frostmarcha na oczy nawet nie widziałem (no może tylko kilka kart zaprezentowanych na forum). Jednak w oczy od razu rzuciło mi się to że karty które dochodzą w Żniwiarzu są w porządku ale to karty zwykłe które powinny być już w pudełku z podstawką. Brakowało mi kart w klimacie bo skoro mamy tutaj tytułowego Żniwiarza to powinny się tu znaleźć karty typu hordy truposzy, jakieś przedmioty i czary pozwalające się przed Żniwiarzem obronić czy wysłać na innego gracza itp. We Frostmarchu z tego co się orientuję kart w klimacie mroźnym też jest jak na lekarstwo.


[tu był obrazek, ale zepsuli forum]
Awatar użytkownika
Mały Nemo [Autor tematu]
#Administrator: Nemomon
#Administrator: Nemomon
#Administrator: Nemomon
Playtester Talismana
Współtłumacz TMiM
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Ware wa Messiah nari
Autor Dodatków
A kind, crazy fool and a stubborn kid.
Posty: 23497
Rejestracja: sobota 04 lis 2006, 14:17
Lokalizacja: Slumberland
Płeć:
Wiek: 17

Post autor: Mały Nemo »

HunteR pisze:We Frostmarchu z tego co się orientuję kart w klimacie mroźnym też jest jak na lekarstwo.
Uber bardzo się mylisz. Jest odwrotnie - kart w klimacie nie-mroźnym jest jak na lekarstwo, a poza tem są nowe Zaklęcia, czy inne karty, które wpływają na karty zadań Czarownika (w końcu się nauczyłem Janek :P), czyli np. to, co powiadasz - karty, które wpływają na istotny element rozszerzenia (wtedy powiadałeś o kartach wpływających na Żniwiarza). Co do edycji podstawowej, to niestety karty ze Żniwiarza nie mogły się w niej pojawić, a to z bardzo prostego powodu - edycja podstawowa jest prawie idealnym copy & paste (prócz oczywiście paru kosmetycznych zmian) tego, co otrzymaliśmy w Pierwszej Edycji Talismana w 1983 roku (nota bete, zresztą zdaje się idealny miesiąc po moich urodzinach...). A chciałbym też wspomnieć, że takie Zaklęcia jak Marked For Glory, czy Hydra odpowiednio użyte mogą zagwarantować nam zwycięstwo, więc powiem szczerze, że nawet warto pomyśleć o tym dodatku ze względu na te dwa Zaklęcia.


Name's Little Nemo, I'm the Dream Master!
Little bit of fun is all I'm after!
Awatar użytkownika
8janek8
#TMiM Współtłumacz
#TMiM Współtłumacz
#TMiM Współtłumacz
Posty: 484
Rejestracja: czwartek 14 sie 2008, 10:14
Lokalizacja: Kraków
Płeć:

Post autor: 8janek8 »

Z tym się zgodzę, że postać Żniwiarza powinna być rozwijana, aby nie zmarnować jej potencjału. Ale nie zakładajmy z góry, że tak się nie stanie - wszystko przed nami :)


Awatar użytkownika
HunteR
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Posty: 3071
Rejestracja: niedziela 03 lip 2005, 12:55
Lokalizacja: Kraków
Płeć:
Wiek: 35

Post autor: HunteR »

No właśnie, założenie że zostanie rozwinięty jak dla mnie brzmi 'nowy dodatek za 60zł' -_-' I to mi nie pasuje, mogliby rzadziej wydawać rozszerzenia ale żeby były bardziej dopracowane a nie na zasadzie 'damy taki a jak się ludziom nie spodoba albo czegoś zabranie to przecież możemy wydać kolejny pakiet' [-(

Nemo, mój błąd. Tak jak pisałem z Frostmarchem nie miałem do czynienia, widać że się poprawili. Zawartość Żniwiarza wciąż mi jednak nie pasuje, no i tłumaczenie że karty w podstawce są takie jak pierwsza edycja do mnie nie trafia. Co za problem byłoby usprawnić od razu grę? Dla mnie to kolejny przykład wyciągania kasy. Po raz kolejny wydają identyczną grę (z nową szatą graficzną i drobnymi zmianami) niemal głośno mówiąc 'szykujcie portfele, wkrótce będą liczne dodatki i usprawnienia' :-"


[tu był obrazek, ale zepsuli forum]
Awatar użytkownika
8janek8
#TMiM Współtłumacz
#TMiM Współtłumacz
#TMiM Współtłumacz
Posty: 484
Rejestracja: czwartek 14 sie 2008, 10:14
Lokalizacja: Kraków
Płeć:

Post autor: 8janek8 »

Niestety HunteR, marketing (w tym przypadku: "i tak kupią") w dobie kapitalizmu takie właśnie daje skutki :( Ale lepiej, że chociaż jest dostęp do takich produktów, niż miałoby go nie być :)
Ostatnio zmieniony sobota 09 sty 2010, 11:36 przez 8janek8, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
Mały Nemo [Autor tematu]
#Administrator: Nemomon
#Administrator: Nemomon
#Administrator: Nemomon
Playtester Talismana
Współtłumacz TMiM
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Ware wa Messiah nari
Autor Dodatków
A kind, crazy fool and a stubborn kid.
Posty: 23497
Rejestracja: sobota 04 lis 2006, 14:17
Lokalizacja: Slumberland
Płeć:
Wiek: 17

Post autor: Mały Nemo »

HunteR pisze:no i tłumaczenie że karty w podstawce są takie jak pierwsza edycja do mnie nie trafia. Co za problem byłoby usprawnić od razu grę?
Zauważ, że to jest wersja Poprawiona Czwartej Edycji, czyli tej, która została wydana przez Black Industries. Więc możliwe, że tutaj FFG nie miało zbyt wielkich możliwości, zwłaszcza, że prawa do Talizmana ma i pewnie do Y3K będzie mieć Games Workshop, a doskonale znamy politykę tej firmy, więc możliwe, że GW blokowało w jakiś sposób zarówno BI (które zaraz potem przerzuciło się na wydawanie jedynie knig) jak i FFG, zmuszając, że podstawka musi być oryginalna.


Name's Little Nemo, I'm the Dream Master!
Little bit of fun is all I'm after!
budzo
Zawadiaka
Zawadiaka
Zawadiaka
Posty: 83
Rejestracja: sobota 08 lis 2008, 20:44
Lokalizacja: Korona Władzy
Płeć:

Post autor: budzo »

* Wycięto offtop * jednocześnie proszę o nie obrażanie innych użytkowników


Co do ceny Podziemi to rzeczywiście przesada. 100zł by było ok. (a i tak dużo) Tyle, że to nie Polacy a FFG takie ceny wyznacza.


Valdi
Ostatnio zmieniony niedziela 10 sty 2010, 13:44 przez budzo, łącznie zmieniany 1 raz.


Karramba!
Awatar użytkownika
Kufir
Mistyk
Mistyk
Mistyk
Dawna Administracja
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Groźniejsze Podziemia
Nowe PP
Zadania Czarownika
Posty: 2174
Rejestracja: niedziela 18 sty 2004, 22:39
Lokalizacja: Korona Władzy
Płeć:

Post autor: Kufir »

Najlepiej jakby gra była za symboliczną złotówkę, nie prawda?


Obrazek
Awatar użytkownika
Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
Właściciel portalu magiaimiecz.eu
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Handel
Księżycowy Kamień
ZP i LK
Posty: 12790
Rejestracja: poniedziałek 02 maja 2005, 13:07
Lokalizacja: Trojmiasto
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Valdi »

Jak dla mnie 120zł to też całkiem nieźle, niema tu co pisać o kosztach przesyłek bo każdy zakup sie z tym wiąże (czasem taniej jest coś przesłać niż jechać po towar da drugi koniec (tró)miasta )

Co do Ceny to ostatnio poszedł na allegro AH otwarty za 200zł więc ludzie uważają że tyle można dawać za grę... szczególnie że za +/- miesiąc będzie do druk wydany.


Jesteś autorem dodatku, zamieść go na stronie www.MagiaiMiecz.eu. Skontaktuj się ze mną poprzez mail.
Awatar użytkownika
Ajwer
Gladiator
Gladiator
Gladiator
Posty: 544
Rejestracja: środa 12 lis 2008, 16:37
Lokalizacja: Poznań
Płeć:
Wiek: 37

Post autor: Ajwer »

ech, ja nie widzę powodu do narzekań. Dodatek wychodzi...hmm u nas raz na rok, więc chyba każdy może sobie pozwolić na taki zakup.
W porównaniu do gier komputerowych czy konsolowych to nie jest źle.


Obrazek
Awatar użytkownika
Kufir
Mistyk
Mistyk
Mistyk
Dawna Administracja
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Groźniejsze Podziemia
Nowe PP
Zadania Czarownika
Posty: 2174
Rejestracja: niedziela 18 sty 2004, 22:39
Lokalizacja: Korona Władzy
Płeć:

Post autor: Kufir »

ch, ja nie widzę powodu do narzekań. Dodatek wychodzi...hmm u nas raz na rok, więc chyba każdy może sobie pozwolić na taki zakup.
Oczywiście że tak!


Obrazek
Awatar użytkownika
Ajwer
Gladiator
Gladiator
Gladiator
Posty: 544
Rejestracja: środa 12 lis 2008, 16:37
Lokalizacja: Poznań
Płeć:
Wiek: 37

Post autor: Ajwer »

ruszyla przedsprzedaż! ha! zamówione:) http://www.galakta.istore.pl/sklep,1221 ... 637,0.html


Obrazek
Awatar użytkownika
Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
Właściciel portalu magiaimiecz.eu
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Handel
Księżycowy Kamień
ZP i LK
Posty: 12790
Rejestracja: poniedziałek 02 maja 2005, 13:07
Lokalizacja: Trojmiasto
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Valdi »

Galakta pisze:W promocji, która potrwa do 18.01.2010 obowiązuje cena 104,90 zł.
Zaczynają przedsprzedaż :D


Jesteś autorem dodatku, zamieść go na stronie www.MagiaiMiecz.eu. Skontaktuj się ze mną poprzez mail.
ODPOWIEDZ