Koszulka karty

Wszelkie dyskusje i luźne rozmowy o Talisman Magia i Miecz, niedotyczące twórczości graczy, zasad &c.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Valdi [Autor tematu]
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
Właściciel portalu magiaimiecz.eu
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Handel
Księżycowy Kamień
ZP i LK
Posty: 12790
Rejestracja: poniedziałek 02 maja 2005, 13:07
Lokalizacja: Trojmiasto
Płeć:
Kontakt:

Koszulka karty

Post autor: Valdi »

Leń zemnie, ale tyle sprzątam na forum że szybciej już mi napisać posta niż szukać w necie.

Czy FFG udostępniło jakąś koszulkę karty Przygody / Ekwipunku / Poszukiwacza / etc...?


Jesteś autorem dodatku, zamieść go na stronie www.MagiaiMiecz.eu. Skontaktuj się ze mną poprzez mail.
Awatar użytkownika
Draugnimir
Mistyk
Mistyk
Mistyk
Dawna Administracja
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
The Gauntlet PL
The Wildland PL
Umiejętności
Posty: 2086
Rejestracja: sobota 21 mar 2009, 14:04
Lokalizacja: Szczerców (woj. łódzkie)
Płeć:

Post autor: Draugnimir »

Nie wiem, czy to pytanie jest wciąż aktualne, lecz wątek nie został jeszcze zamknięty, toteż podaję link do miejsca, gdzie znaleźć można koszulki kart Poszukiwacza, Przygody, Zaklęcia, Ekwipunku, Talizmanu, Ropuchy oraz Zmiany Charakteru na Zły z nowej edycji Talismana:

http://img406.imageshack.us/gal.php?g=k ... opucha.jpg

Nie chciało mi się szukać koszulek zbyt głęboko na forum, toteż wrzuciłem po jednym egzemplarzu każdego typu karty w kieszeń i udałem się do pobliskiej drukarni, gdzie za skromną opłatą otrzymałem skany z powyższego linku. Wykonałem je głównie dla siebie i są przystosowane do drukowania w Wordzie, po uprzednim zmniejszeniu ich do oryginalnych rozmiarów, czyli 6,4 x 4,2 cm w przypadku zwykłych kart oraz 10,1 x 12,6 cm dla kart Poszukiwaczy i Ropuch.

Przepraszam, jeżeli taki materiał znajduje się już na tym forum i pokornie chylę głowę przed warnem. O:)


Awatar użytkownika
Valdi [Autor tematu]
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
Właściciel portalu magiaimiecz.eu
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Handel
Księżycowy Kamień
ZP i LK
Posty: 12790
Rejestracja: poniedziałek 02 maja 2005, 13:07
Lokalizacja: Trojmiasto
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Valdi »

Temat może i nieaktualny bo dostałem materiały od wydawcy, ale myślę że innym użytkownikom napewno sie przyda:)
Witam na forum jak widać ludzie tez potrafią przy 1 poście coś dać od siebie :)


Jesteś autorem dodatku, zamieść go na stronie www.MagiaiMiecz.eu. Skontaktuj się ze mną poprzez mail.
Awatar użytkownika
Draugnimir
Mistyk
Mistyk
Mistyk
Dawna Administracja
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
The Gauntlet PL
The Wildland PL
Umiejętności
Posty: 2086
Rejestracja: sobota 21 mar 2009, 14:04
Lokalizacja: Szczerców (woj. łódzkie)
Płeć:

Post autor: Draugnimir »

Obawiam się, że moje "dawanie od siebie" na tym się zakończy... Miałem zamiar przetłumaczyć sobie jakiś anglojęzyczny dodatek, ale nie mam pojęcia, jak się to robi. :biggrin:

(jestem świadom, że to podchodzi pod offtop, ale zakładanie nowego tematu wydaje mi się bezsensowne ;-) )


ODPOWIEDZ