Malowanie figurek

Wszelkie dyskusje i luźne rozmowy o Talisman Magia i Miecz, niedotyczące twórczości graczy, zasad &c.
ODPOWIEDZ
kislawa
Losujemy postać
Losujemy postać
Losujemy postać
Posty: 2
Rejestracja: sobota 02 lis 2013, 11:47
Lokalizacja: Warszawa
Płeć:

Post autor: kislawa »

i jeszcze dwie

Obrazek

Obrazek


Awatar użytkownika
abubu
#Administrator: abubu
#Administrator: abubu
#Administrator: abubu
Posty: 5802
Rejestracja: wtorek 26 cze 2012, 22:06

Post autor: abubu »

bardzo dobry początek ... a rada jest jedna ... maluj dalej :)

(miałem wcześniej podpowiedzieć, że czarny podkład nie zawsze jest dobry, ale na nowych zdjęciach widzę biały w tle) :)


Jeżeli ktokolwiek nie zrozumiał choćby części mojej wypowiedzi, to zgodnie z regulaminem, może ją śmiało uznać za spam a następnie zgłosić zaistniałą sytuację administracji/moderatorom niniejszego forum.
Artu
Niziołek
Niziołek
Niziołek
Posty: 17
Rejestracja: wtorek 31 lip 2012, 16:44
Lokalizacja: Kraków
Płeć:

Post autor: Artu »

Pozwolę się zapytać bardziej doświadczonych malarzy :) O ile w kwestii malowania figurek idzie mi całkiem nieźle tak dość duży problem napotkałem w kwestii ich ochrony. Zakupiłem lakier bezbarwny matowy w sprayu firmy Citadel niemniej przy jego nakładaniu następuje albo rozpuszczenie właściwej farby albo też nie widzę żadnego efektu (nie mam pojęcia czy dany fragment figurki został pokryty warstwą farby czy też nie). Kolejne pytanie to ilość warstw - czy jedna będzie odpowiednia czy też należy nałożyć ich więcej?


Awatar użytkownika
abubu
#Administrator: abubu
#Administrator: abubu
#Administrator: abubu
Posty: 5802
Rejestracja: wtorek 26 cze 2012, 22:06

Post autor: abubu »

Rozpuszczenie? To za dużo i za blisko aplikujesz. Generalnie to wystarczy taka "chmurka". Dla bezpieczeństwa po wyschnięciu, możesz zaaplikować drugi raz. Pamiętaj jednak aby warstwy były raczej cienkie.

Ps. Osobiście nie używam sprayu od Citadel. Aktualnie od Styanowy ("pół-mat") Vallejo i aerografem, jednak jak zaczynałem to używałem samochodowy matowy (gdzieś kilkanaście stron wcześniej podawałem namiary).


Jeżeli ktokolwiek nie zrozumiał choćby części mojej wypowiedzi, to zgodnie z regulaminem, może ją śmiało uznać za spam a następnie zgłosić zaistniałą sytuację administracji/moderatorom niniejszego forum.
Awatar użytkownika
Xan
Gladiator
Gladiator
Gladiator
Dawna Administracja
Uczestnik Zjazdów
Posty: 503
Rejestracja: poniedziałek 27 sie 2012, 17:45
Lokalizacja: Łódź
Płeć:
Wiek: 31

Post autor: Xan »

Ja z pół roku temu wydałem ponad 100zł na farbki i pędzle w modelarskim sklepie w Warszawie przy ulicy Jagiellońskiej i do dzisiaj nie otworzyłem ani jednej farby.
Zawsze do malowania miałem dwie lewe ręce i boję się, że moje pomalowane figurki od Magii i Miecza będą wyglądały gorzej niż... nieruszane siwe. :)

Ile mniej więcej czasu zajmuje pomalowanie jednej takiej figurki od T:MiM'a? :)


Talisman: Digital Edition!
Wszystko ma swój początek i koniec.
Aby zobaczyć moje konto na Steam, kliknij: TUTAJ.
Awatar użytkownika
abubu
#Administrator: abubu
#Administrator: abubu
#Administrator: abubu
Posty: 5802
Rejestracja: wtorek 26 cze 2012, 22:06

Post autor: abubu »

@Xan, nie da się określić ile ... :) ale przyjmijmy, że:
1. Podkład:
a) 1min nakładanie podkładu sprayem + 60min schnięcie (minimum)
b) 1min nakładanie podkładu aerografem + 15-30min schnięcie
c) do 3min nakładanie podkładu pędzelkiem + 40-60min schnięcie
2. Bazowe kolory:
a) mniejsza ilość 10-40min
b) większa ilość 30-60min
3. Inne:
a) wash 5min
b) drybrush 5min
c) lakierowanie 5min (+kupa czasu schnięcie)
d) detale 1-XXXmin

Baaardzo poglądowo - wszystko zależy od oczekiwań oraz umiejętności. Czy na bieżąco będziesz zadowolony, czy może raczej cały czas poprawianie, poprawianie ... itp.
Ostatnio 3 figurki do Relic pomalowałem w około 3 godziny (jeszcze bez lakierowania).


Jeżeli ktokolwiek nie zrozumiał choćby części mojej wypowiedzi, to zgodnie z regulaminem, może ją śmiało uznać za spam a następnie zgłosić zaistniałą sytuację administracji/moderatorom niniejszego forum.
Awatar użytkownika
Xan
Gladiator
Gladiator
Gladiator
Dawna Administracja
Uczestnik Zjazdów
Posty: 503
Rejestracja: poniedziałek 27 sie 2012, 17:45
Lokalizacja: Łódź
Płeć:
Wiek: 31

Post autor: Xan »

abubu pisze:@Xan, nie da się określić ile ... :) ale przyjmijmy, że:
1. Podkład:
a) 1min nakładanie podkładu sprayem + 60min schnięcie (minimum)
b) 1min nakładanie podkładu aerografem + 15-30min schnięcie
c) do 3min nakładanie podkładu pędzelkiem + 40-60min schnięcie
2. Bazowe kolory:
a) mniejsza ilość 10-40min
b) większa ilość 30-60min
3. Inne:
a) wash 5min
b) drybrush 5min
c) lakierowanie 5min (+kupa czasu schnięcie)
d) detale 1-XXXmin

Baaardzo poglądowo - wszystko zależy od oczekiwań oraz umiejętności. Czy na bieżąco będziesz zadowolony, czy może raczej cały czas poprawianie, poprawianie ... itp.
Ostatnio 3 figurki do Relic pomalowałem w około 3 godziny (jeszcze bez lakierowania).
WUT!? :)
No ładnie. Jeszcze 10 min. temu byłem myśli, że to bez podkładu się z tym zasuwa.
Ogólnie pamiętam jak znajomy pomalował figurkę Żniwiarza i po jakimś czasie grania wytarły mu się plecy (nie, nie chodzi o znajomego :) ).

@abubu można te figurki przed malowaniem umyć w wodzie celem pozbycia się nie wiem, kurzu albo potu?

PS Gdyby zlecenia pomalowania figurek nie kosztowały milionGiga złotych, to już dawno bym to komuś przekazał. A tak, albo pomaluję sam, albo zostaną siwe.


Talisman: Digital Edition!
Wszystko ma swój początek i koniec.
Aby zobaczyć moje konto na Steam, kliknij: TUTAJ.
Awatar użytkownika
Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
Właściciel portalu magiaimiecz.eu
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Handel
Księżycowy Kamień
ZP i LK
Posty: 12808
Rejestracja: poniedziałek 02 maja 2005, 13:07
Lokalizacja: Trojmiasto
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Valdi »

A ktoś tu na forum maluje odpłatnie? Jak tak to po ile?


Jesteś autorem dodatku, zamieść go na stronie www.MagiaiMiecz.eu. Skontaktuj się ze mną poprzez mail.
Awatar użytkownika
Xan
Gladiator
Gladiator
Gladiator
Dawna Administracja
Uczestnik Zjazdów
Posty: 503
Rejestracja: poniedziałek 27 sie 2012, 17:45
Lokalizacja: Łódź
Płeć:
Wiek: 31

Post autor: Xan »

Valdi pisze:A ktoś tu na forum maluje odpłatnie? Jak tak to po ile?
Nie wiem czy są takie osoby na forum. W sieci jednak można znaleźć różne oferty - od 15zł grubo w górę za figurkę. ;/


Talisman: Digital Edition!
Wszystko ma swój początek i koniec.
Aby zobaczyć moje konto na Steam, kliknij: TUTAJ.
Awatar użytkownika
abubu
#Administrator: abubu
#Administrator: abubu
#Administrator: abubu
Posty: 5802
Rejestracja: wtorek 26 cze 2012, 22:06

Post autor: abubu »

@Xan: Zapomniałem o oczywistym :)
-1. Oczyszczenie figurki z nadlewek (skalpel + pilnik + drobny papier ścierny) 1-10min
0. Odtłuszczenie figurki (np. w spirytusie salicylowym) 2min

A podkład nie jest konieczny ale bardzo-bardzo-bardzo wskazany :) Czarny do ciemnych figurek, biały do jasnych, szary do pośrednich.
Ogólnie na początku popełniłem błąd i dałem czarny podkład pod Czarnoksiężnika więc miałem duuuuży problem przy płaszczu. Czerwony z Cytadelki nie kryje rewelacyjnie (musiałem dać kilka-naście cienkich warstw). A właśnie, pamiętaj że kilka cienkich warstw jest lepsze od jednej grubej warstwy. Wychodzi gładziej, nie gubi detali, brak "glutów", itp. Jak będą prześwity, to dajesz kolejną i kolejną :)
Pamiętaj więc o rozcieńczaniu farbek. Wystarczy wodą ale ja używam Vallejo Airbrush Thinner (nie tylko do aerografów).
Valdi pisze:A ktoś tu na forum maluje odpłatnie? Jak tak to po ile?
Też nie mam pojęcia ... swoje figurki będę oddawał (za free) kuzynowi, bo niedawno kupił cały zestaw TMiM więc pomaluję sobie jeszcze raz wszystkie :)


Jeżeli ktokolwiek nie zrozumiał choćby części mojej wypowiedzi, to zgodnie z regulaminem, może ją śmiało uznać za spam a następnie zgłosić zaistniałą sytuację administracji/moderatorom niniejszego forum.
arcanuss
Żołnierz
Żołnierz
Żołnierz
Posty: 30
Rejestracja: środa 30 sty 2013, 18:59
Lokalizacja: Tczew
Płeć:

Post autor: arcanuss »

Nie przesadzajcie z tym 15 zł. Na stronie 43. tego tematu polecałem chłopaka, który wykonał świetnie swoją robotę i wziął ode mnie 5zł od figurki.


Awatar użytkownika
abubu
#Administrator: abubu
#Administrator: abubu
#Administrator: abubu
Posty: 5802
Rejestracja: wtorek 26 cze 2012, 22:06

Post autor: abubu »

Kolejne figurki do Relic (została mi w sumie już jedna nie pomalowana)

Commissar:
Obrazek Obrazek

Ogryn:
Obrazek Obrazek

Rogue Trader:
Obrazek Obrazek

Sanctioned Psyker:
Obrazek Obrazek

Ultramarines Captain:
Obrazek Obrazek


Jeżeli ktokolwiek nie zrozumiał choćby części mojej wypowiedzi, to zgodnie z regulaminem, może ją śmiało uznać za spam a następnie zgłosić zaistniałą sytuację administracji/moderatorom niniejszego forum.
Awatar użytkownika
Privian
Zawadiaka
Zawadiaka
Zawadiaka
Posty: 75
Rejestracja: środa 05 sty 2011, 19:19
Lokalizacja: Gdynia
Płeć:
Wiek: 38

Post autor: Privian »

arcanuss pisze:Nie przesadzajcie z tym 15 zł. Na stronie 43. tego tematu polecałem chłopaka, który wykonał świetnie swoją robotę i wziął ode mnie 5zł od figurki.
A możesz pokazać zdjęcia tych figurek za 5 zł.
Ja się biorę właśnie za malowanie i jest to trochę drogi interes.
Farbka po 10 zł, pędzel po 18 zł.

Koles dla pieniędzy raczej tego nie robi #-o [-X


Szyjemy czapki, kominy szaliki i nie tylko.
https://www.facebook.com/xmamamilax?ref=bookmarks
AsNied
Żołnierz
Żołnierz
Żołnierz
Posty: 26
Rejestracja: poniedziałek 17 gru 2012, 23:12
Lokalizacja: Warszawa
Płeć:
Wiek: 45

Post autor: AsNied »

Ta farbka za 10 zł starcza na bardzo dużo figurek ;)


Awatar użytkownika
Privian
Zawadiaka
Zawadiaka
Zawadiaka
Posty: 75
Rejestracja: środa 05 sty 2011, 19:19
Lokalizacja: Gdynia
Płeć:
Wiek: 38

Post autor: Privian »

AsNied pisze:Ta farbka za 10 zł starcza na bardzo dużo figurek ;)
wiem.. Ja sam biorę lekcje malowania u kolegi co już nie jedna figurkę pomalował. :mrgreen:
Ale trzeba tez policzyć czas na malowanie.
Znajomy teraz maluje figurki do "Posiadłości Szaleństwa" i nad 1 siedział bite 7h.

To policzmy np:
15 figurek x (no nie wiem 2h na figurkę?) = 30h
Niech maluje 5h na dzień = 5 dni
5 zł za figurkę = 75 zł

SORY ale jakoś nie mogę w to uwierzyć. [-X

No chyba że robi to z dobroci serca :-k


Szyjemy czapki, kominy szaliki i nie tylko.
https://www.facebook.com/xmamamilax?ref=bookmarks
Awatar użytkownika
abubu
#Administrator: abubu
#Administrator: abubu
#Administrator: abubu
Posty: 5802
Rejestracja: wtorek 26 cze 2012, 22:06

Post autor: abubu »

No i ostatnia figurka z Relica:

Ratling Sniper:
Obrazek Obrazek
Privian pisze:To policzmy np:
15 figurek x (no nie wiem 2h na figurkę?) = 30h
Niech maluje 5h na dzień = 5 dni
5 zł za figurkę = 75 zł

SORY ale jakoś nie mogę w to uwierzyć. [-X

No chyba że robi to z dobroci serca :-k
jak robi to hobbystycznie to rozumiem ... nie dość, że się pobawi to i (nie tyle zarobi co) ciut odrobi


Jeżeli ktokolwiek nie zrozumiał choćby części mojej wypowiedzi, to zgodnie z regulaminem, może ją śmiało uznać za spam a następnie zgłosić zaistniałą sytuację administracji/moderatorom niniejszego forum.
Awatar użytkownika
Kaktus+
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Apteka
Kraina Snów
Lodowa Kraina
Posty: 3416
Rejestracja: niedziela 19 paź 2008, 19:45
Lokalizacja: Mielec
Płeć:
Wiek: 39

Post autor: Kaktus+ »

Privian pisze:
AsNied pisze:Ta farbka za 10 zł starcza na bardzo dużo figurek ;)
wiem.. Ja sam biorę lekcje malowania u kolegi co już nie jedna figurkę pomalował. :mrgreen:
Ale trzeba tez policzyć czas na malowanie.
Znajomy teraz maluje figurki do "Posiadłości Szaleństwa" i nad 1 siedział bite 7h.

To policzmy np:
15 figurek x (no nie wiem 2h na figurkę?) = 30h
Niech maluje 5h na dzień = 5 dni
5 zł za figurkę = 75 zł

SORY ale jakoś nie mogę w to uwierzyć. [-X

No chyba że robi to z dobroci serca :-k
Muszę się zgodzić w całej rozciągłości.

Jako, że więcej teraz maluję i gram w WH40k niż planszówki, to i w środowisku malarzy co nie co się obracam.
Ceny są następujące:

1. Przeciętna figurka Marinsa (2x wyższa od przeciętnej z TMiMa), 3 kolory, wash, drybrush lub proste highligty, bez wdawania się w szczegóły to koszt minimum 6-10 zł.

W tym miejscu zaznaczyć jednak należy, iż piechota do każdej niemal armii jest w środowisku znana tzw. klony, czyli bardzo zbliżone i podobne do siebie modele. Maluje się je hurtem, po 10-20 sztuk jednocześnie, szybko i następny. Czas malowania to w przybliżeniu 20 min i jest to tzw. speed painting.

2. Przenosząc to na grunt TMiMa:
- każda figurka jest inna, choć mniejsza. Rozmiarem odpowiadają one z grubsza tym znanym z WFB, a tutaj koszty piechoty są zbliżone
- mając na uwadze powyższe, nie da się podejść do malowania hurtem i nad każdą z figurek trzeba się indywidualnie pochylić i rozkminić
- kwestia detali: malowanie PRO (ale nie to znane z allegro gdzie wszystko jest pro-qupą), ceny pojedynczych figurek tego pokroju zaczynają się od 50 zł wzwyż. Owszem, taka figurka dupę urywa i wy%($&@rwia z laczków na stojąco ale cena :-"
- jeżeli kogoś interesuje zwykłe malowanie u profesjonalnego malarza na poziom TT+ czyli już ze sporą ilością detali, trzeba się liczyć z kosztem około 20 zł (albo i więcej) za sztukę, TT powinno wynieść około 10 zł.

TO w miarę realne ceny.


Awatar użytkownika
stave
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Projekt Wielka Magia I Miecz
Posty: 3070
Rejestracja: czwartek 14 gru 2006, 18:33
Lokalizacja: Łódź
Płeć:
Wiek: 45
Kontakt:

Post autor: stave »

Pytanie jaki poziom tego malowania, jakie techniki itd :mrgreen: bo ceny sa wyższe im wyższy jest poziom malowania itd. czyli to co Kaktus napisał jest akurat Zdecydowanie na czasie.

Przy 6 zł za figurke np. Mariana to nikt przy zdrowych zmysłach kto szanuje swoją prace i wywala wsio na Ebey jeszcze to nawet palcem nie ruszy. Nie ma co ukrywać każde profesjonalne studio tam wywala produkty bo tam jest zbyt, a u nas no wiecie zarobki zazwyczaj to blokuja.
Weźmy Mortis Engine do Vc-tów kosztuje u mnie 147 a na Ebeyu po pomalowaniu przez studio malarskie potrafi za 700 zł zejść :mrgreen:
Reasumując Kaktus podał realne minimum, aby ktoś na poziomie się za to zabrał.

U nas po niżej 10 zł z topowych malarzy nikt nawet palcem nie kiwnie no chyba, ze no wiecie znajomości :mrgreen: i te sprawy.

W tę sobotę mamy w ŁDku Konkurs Malarski edycję 2, w którym będzie malowany Wojownik Saurusów. Jak tylko Napoleon obrobi zdjęcia z eventu to wrzuce tu linka do FCbooka klubowego (jest także w moim podpisie) abyście mogli sobie obejrzeć, będzie tam paru dobrych malarzy.


Stagraf Studio - Łódzki Sklep Figurkowy :: Forum :: Facebook :: Cennik :: Wargamesmat
Wielka Magia i Miecz - Gigantyczny dodatek autorski
Candyman86
Żołnierz
Żołnierz
Żołnierz
Posty: 30
Rejestracja: niedziela 04 gru 2011, 09:32
Lokalizacja: Warszawa
Płeć:

Post autor: Candyman86 »

abubu pisze:@Xan: Zapomniałem o oczywistym :)
-1. Oczyszczenie figurki z nadlewek (skalpel + pilnik + drobny papier ścierny) 1-10min
0. Odtłuszczenie figurki (np. w spirytusie salicylowym) 2min

A podkład nie jest konieczny ale bardzo-bardzo-bardzo wskazany :) Czarny do ciemnych figurek, biały do jasnych, szary do pośrednich.
Ogólnie na początku popełniłem błąd i dałem czarny podkład pod Czarnoksiężnika więc miałem duuuuży problem przy płaszczu. Czerwony z Cytadelki nie kryje rewelacyjnie (musiałem dać kilka-naście cienkich warstw). A właśnie, pamiętaj że kilka cienkich warstw jest lepsze od jednej grubej warstwy. Wychodzi gładziej, nie gubi detali, brak "glutów", itp. Jak będą prześwity, to dajesz kolejną i kolejną :)
Pamiętaj więc o rozcieńczaniu farbek. Wystarczy wodą ale ja używam Vallejo Airbrush Thinner (nie tylko do aerografów).
Valdi pisze:A ktoś tu na forum maluje odpłatnie? Jak tak to po ile?
Też nie mam pojęcia ... swoje figurki będę oddawał (za free) kuzynowi, bo niedawno kupił cały zestaw TMiM więc pomaluję sobie jeszcze raz wszystkie :)
No abubu kuzynowi się poszczęściło :D ciekawy jestem jak teraz pomalujesz. Wrzucaj na forum, bo myślę, że nie tylko ja się wzoruję na Twoich ;) Ja ostatnio zaniedbałem Talisman i zabrałem się za malowanie figurek do Descenta.


*snip* //Nemo
Awatar użytkownika
abubu
#Administrator: abubu
#Administrator: abubu
#Administrator: abubu
Posty: 5802
Rejestracja: wtorek 26 cze 2012, 22:06

Post autor: abubu »

Szkoda mi zmywać i poprawiać te, z których jestem mniej zadowolony. Niech ktoś skorzysta, a kuzyn fajny jest, więc czemu by to nie miał być on :)

W ogóle, do pomalowania to mam jeszcze sporo:
- Warhammer 40k (pierdyliard figurek i ciągle przybywa, łącznie z pojazdami)
- Descent (leży w szafie w folii razem z dodatkiem)
- Runebound (komplet PL - niedawno grałem i w sumie mnie się podoba)
- Talisman (kuzyn jeszcze nie przekazał mi figurek, ma dylemat moralny bo ja nie chcę za to kasy)

Teraz idzie zima, to może przyspieszę nieco :) Ale przede wszystkim mam "ochotę" na te Talisman'owe :)
Figurki do Runebound jakoś nie za bardzo mi się podobają. Są raczej gorszej jakości, więc jakoś mnie do malowania ich nie ciągnie (a nawet raczej odpycha). W Descenta daaaawno nie grałem (kolega ma 2gi komplet) więc prawie o nim zapomniałem. Kto wie, może pomalujesz przede mną i to ja się będę wzorował od Twoich :)

Ps. Jak potrzeba lepszych zdjęć jakiejś figurki TMiM / Relic, to daj znać. Teraz mam fajną lampę z naturalnym światłem, więc mogę zrobić lepsze zdjęcia.


Jeżeli ktokolwiek nie zrozumiał choćby części mojej wypowiedzi, to zgodnie z regulaminem, może ją śmiało uznać za spam a następnie zgłosić zaistniałą sytuację administracji/moderatorom niniejszego forum.
Awatar użytkownika
gift200
Żołnierz
Żołnierz
Żołnierz
Posty: 31
Rejestracja: czwartek 09 sty 2014, 17:53
Lokalizacja: Zambrów
Płeć:
Wiek: 37

fotki

Post autor: gift200 »



Awatar użytkownika
Xan
Gladiator
Gladiator
Gladiator
Dawna Administracja
Uczestnik Zjazdów
Posty: 503
Rejestracja: poniedziałek 27 sie 2012, 17:45
Lokalizacja: Łódź
Płeć:
Wiek: 31

Post autor: Xan »

@gift200 super! Ile tak mniej więcej czasu zajęło Ci pomalowanie tych figurek?

Ja kupiłem z rok temu farbki, pędzelki, dzikie węże, a figurki nadal siwe. :P


Talisman: Digital Edition!
Wszystko ma swój początek i koniec.
Aby zobaczyć moje konto na Steam, kliknij: TUTAJ.
Awatar użytkownika
abubu
#Administrator: abubu
#Administrator: abubu
#Administrator: abubu
Posty: 5802
Rejestracja: wtorek 26 cze 2012, 22:06

Post autor: abubu »

@gift200: ciężko ocenić po tych zdjęciach ale chyba są ok :)

@Xan: Ty się nie pytaj ile czasu zajmuje (znowu) tylko maluj!! :)


Jeżeli ktokolwiek nie zrozumiał choćby części mojej wypowiedzi, to zgodnie z regulaminem, może ją śmiało uznać za spam a następnie zgłosić zaistniałą sytuację administracji/moderatorom niniejszego forum.
Awatar użytkownika
gift200
Żołnierz
Żołnierz
Żołnierz
Posty: 31
Rejestracja: czwartek 09 sty 2014, 17:53
Lokalizacja: Zambrów
Płeć:
Wiek: 37

malowanie

Post autor: gift200 »

Witam malowanie jednak strasznie pożera czas mi np 2 figurki dziennie to max ps . już idzie do mnie lustrzanka to zdjęcia będą lepsze Pozdrawiam


Awatar użytkownika
abubu
#Administrator: abubu
#Administrator: abubu
#Administrator: abubu
Posty: 5802
Rejestracja: wtorek 26 cze 2012, 22:06

Re: malowanie

Post autor: abubu »

gift200 pisze:Witam malowanie jednak strasznie pożera czas mi np 2 figurki dziennie to max ps . już idzie do mnie lustrzanka to zdjęcia będą lepsze Pozdrawiam
też takie tempo mam :) lepiej wolniej a dokładniej niż zwykłe kolorowe plamy


Jeżeli ktokolwiek nie zrozumiał choćby części mojej wypowiedzi, to zgodnie z regulaminem, może ją śmiało uznać za spam a następnie zgłosić zaistniałą sytuację administracji/moderatorom niniejszego forum.
ODPOWIEDZ