Przegląd wersji polskiej na Talismanisland

Wszelkie dyskusje i luźne rozmowy o Talisman Magia i Miecz, niedotyczące twórczości graczy, zasad &c.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Skogtroll [Autor tematu]
Szermierz
Szermierz
Szermierz
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Dolina Elfów
ZK & LK
Posty: 131
Rejestracja: wtorek 01 lis 2005, 23:54
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Skogtroll »

Mały przegląd wersji polskiej na Talisman Island dla zainteresowanych.


Obrazek
Awatar użytkownika
8janek8
#TMiM Współtłumacz
#TMiM Współtłumacz
#TMiM Współtłumacz
Posty: 484
Rejestracja: czwartek 14 sie 2008, 10:14
Lokalizacja: Kraków
Płeć:

Post autor: 8janek8 »

No, MiManiacy - proszę teraz o porównanie przekładu z MiM'em :) Tylko postarajcie sie o jak najbardziej obiektywne wypowiedzi.


Awatar użytkownika
uther
Rzezimieszek
Rzezimieszek
Rzezimieszek
Posty: 54
Rejestracja: niedziela 09 gru 2007, 15:48
Lokalizacja: Kraków
Płeć:

Post autor: uther »

Skogtroll pisze:Mały przegląd wersji polskiej na Talisman Island dla zainteresowanych.
Moje jedyne zastrzeżenie co do nowego Talismana, to bajkowe rysunki, za duzo ty braci Grimm a za mało fantastyki. No i moze te biale obwódki na kartach, ale to sie dopiero okaże jak juz zobacze gre na zywo.

A co do tekstów, to pod wzlędem estetycznym wygladaja dobrze, a co do treści to - cuż jest jaka jest, nie ma tu żadnej fantazji, bo za bardzo byc nie moze.


Awatar użytkownika
Rogo
#Moderator: Rogo
#Moderator: Rogo
#Moderator: Rogo
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Posty: 6191
Rejestracja: niedziela 20 kwie 2008, 11:42
Lokalizacja: Krzyków
Płeć:
Wiek: 37

Post autor: Rogo »

Mieli nie zmieniać nazw względem starego MiMa, a wytrzymałość jest życiem, czary zaklęciami a karty użyte odrzuconymi (ale przynajmniej nie będzie wątpliwości gdy instrukcja mówi o odrzucaniu kart :P)

Rysunki: Anioł prezentuje się przyzwoicie :) Cios psioniczny niekoniecznie :P Talizman mi się nie podoba (pewnie dlatego, że do MiMowego przywykłem :P)
Koszulki kart - w sumie ładne takie wzorki, ale bez żadnego opisu? W sumie kolorki i wzorki rozróniają i łatwo będzie rozróżnić :P w sumie nie mam zdania na ten temat.
uther pisze:Moje jedyne zastrzeżenie co do nowego Talismana, to bajkowe rysunki, za duzo ty braci Grimm a za mało fantastyki. No i moze te biale obwódki na kartach, ale to sie dopiero okaże jak juz zobacze gre na zywo.
Rysunki serio zbyt bajkowe. Ciekawe czy każda przedstawicielka płci pięknej będzie szalała z takim dekoltem (mnie to osobiście bawi, bo troche wali kiczem :D).
Białe koszulki, to żeby nie było widać śladów jak się karty będą zużywać :P Ale jeśli będą one rozmiarów M:TG (bo takie jak w MiM to raczej małoprawdopodobne) to każdy fan się zaopatrzy w koszulki, żeby karty nigdy nie ucierpiały :P


Ja nawet nie mam Talismana.
Awatar użytkownika
SeSim
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Krypta Upiorów (pomagier)
Labirynt Magów (pomagier)
Poszukiwacze
Posty: 6145
Rejestracja: poniedziałek 07 lis 2005, 19:18
Lokalizacja: z krzesła :P
Płeć:
Kontakt:

Post autor: SeSim »

Rogo pisze:Ciekawe czy każda przedstawicielka płci pięknej będzie szalała z takim dekoltem (mnie to osobiście bawi, bo troche wali kiczem :D ).
Ten biust jest fatalnie narysowany :D Nawet jak na bajkową postać...


Top Secret Ninja Off Topic Creators Internatinal Organization Member
ODPOWIEDZ