[4th Ed.] Instrukcja Tłumaczenie

Wszelkie dyskusje i luźne rozmowy o Talisman Magia i Miecz, niedotyczące twórczości graczy, zasad &c.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Valdi [Autor tematu]
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
Właściciel portalu magiaimiecz.eu
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Handel
Księżycowy Kamień
ZP i LK
Posty: 12806
Rejestracja: poniedziałek 02 maja 2005, 13:07
Lokalizacja: Trojmiasto
Płeć:
Kontakt:

[4th Ed.] Instrukcja Tłumaczenie

Post autor: Valdi »

Jako że zajmuje troszkę czasu którego i tak nie mam za wiele tłumaczenie planszy (bardziej jej czyszczenie) mam pytanie czy ktoś mógłby zająć się instrukcją? poniżej podaje link:
LINK DO INSTRUKCJI

Chodzi mi tylko o text w zwykłym wordzie do i tak to będzie na format a4 zrobione. jak by ktoś mógł Napisać jej tłumaczenie byłbym wdzięczny i przyśpieszyło by to znacznie prace.
Ostatnio zmieniony wtorek 24 maja 2011, 14:42 przez Valdi, łącznie zmieniany 3 razy.


Jesteś autorem dodatku, zamieść go na stronie www.MagiaiMiecz.eu. Skontaktuj się ze mną poprzez mail.
Awatar użytkownika
Katiusha
Jasnowidz
Jasnowidz
Jasnowidz
Dawna Administracja
Posty: 1614
Rejestracja: wtorek 02 paź 2007, 23:30
Lokalizacja: z Krainy MiMa ;)
Płeć:
Wiek: 38

Post autor: Katiusha »

Powiem Ci, że nawet ładnie ją wydali, tylko dlaczego jest zamieszczona w wersji czarno-białej? Napisałam tu tylko bo mnie zdziwiło, że instrukcja jest niekolorowa... :-k

Co do tłumaczenia, no cóż, sama pytałam się Ciebie o coponiektórych Poszukiwaczy w wersji Eng. ;) Poczytałam bym sobie przynajmniej na stronie Black Industries tam gdzie jest zamieszczona instrukcja te pytania i odpowiedzi co są pod spodem (chyba to jest FAQ), a tak lipka niestety. Pewnie objaśnienia buraków z 4 ed. 8-[


Powyższy post wyraża jedynie opinię autorki w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niej w dniu jutrzejszym, ani w każdym innym terminie. Ponadto autorka zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Awatar użytkownika
Valdi [Autor tematu]
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
Właściciel portalu magiaimiecz.eu
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Handel
Księżycowy Kamień
ZP i LK
Posty: 12806
Rejestracja: poniedziałek 02 maja 2005, 13:07
Lokalizacja: Trojmiasto
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Valdi »

Instrukcja w pudełku jest kolorowa, to wersja online - za darmo więc niema co sie dziwić że screener.


Jesteś autorem dodatku, zamieść go na stronie www.MagiaiMiecz.eu. Skontaktuj się ze mną poprzez mail.
Awatar użytkownika
Artownik
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Wiedźmińskie Kobiety
Worek Przygód
Posty: 3542
Rejestracja: sobota 04 sie 2007, 14:01
Lokalizacja: Słupsk / Gdańsk
Płeć:
Wiek: 42

Post autor: Artownik »

Instrukcję przejrzałem, tłumaczyło się trochę w życiu, także jestem w stanie to zrobić i biorę to na siebie (jeżeli nikt nie ma nic przeciwko oczywiście).
Z chęcią wspomogę działania Valdiego.


Awatar użytkownika
pretorianstalker
Filozof
Filozof
Filozof
Posty: 757
Rejestracja: piątek 14 lip 2006, 23:28
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Płeć:
Kontakt:

Post autor: pretorianstalker »

Jakby znalazł trocę czasu to mogę przetłumaczyć... albo po prostu np sprawdzić jeszcze tłumaczenie Artownika jak to zrobi. Tłumaczyłem od nowa karty do Doom Troopera i robiłem erratę, robiłem poprawki w polskich zasadach do różnych innych gier i wiem jak istotne są szczegóły w tego typuch tłumaczeniach. Wiem też, że w każdym tłumaczeniu znajdzie się pare błędów mimo najlepszych chęci tłumacza więc ponownego sprawdzania nigdy za wiele :)


UWAGA! Cenzura na forum! :-#
BYKOM STOP!
Awatar użytkownika
Valdi [Autor tematu]
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
Właściciel portalu magiaimiecz.eu
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Handel
Księżycowy Kamień
ZP i LK
Posty: 12806
Rejestracja: poniedziałek 02 maja 2005, 13:07
Lokalizacja: Trojmiasto
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Valdi »

Jako że Artownik, przedyskutował to zemną na gg poczekam na jego tłumaczenie potem sie zobaczy.


Jesteś autorem dodatku, zamieść go na stronie www.MagiaiMiecz.eu. Skontaktuj się ze mną poprzez mail.
Awatar użytkownika
pretorianstalker
Filozof
Filozof
Filozof
Posty: 757
Rejestracja: piątek 14 lip 2006, 23:28
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Płeć:
Kontakt:

Post autor: pretorianstalker »

No więc mówię - pewnie będzie ono dostępne powszechnie, więc tak czy siak sprawdzę sobie :) Jak znajdę jakieś nieścisłości to poprawię - to moja specjalność. Bo na tłumaczenie od podstaw raczej czasu nie znajdę.


UWAGA! Cenzura na forum! :-#
BYKOM STOP!
Awatar użytkownika
Valdi [Autor tematu]
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
Właściciel portalu magiaimiecz.eu
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Handel
Księżycowy Kamień
ZP i LK
Posty: 12806
Rejestracja: poniedziałek 02 maja 2005, 13:07
Lokalizacja: Trojmiasto
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Valdi »

6 strona instrukcji już przygotowana i no i myślę że na TrójKONt IV będę mógł już zaprezentować polskie (niestety autorskie) wydanie Talismana 4ed.


Jesteś autorem dodatku, zamieść go na stronie www.MagiaiMiecz.eu. Skontaktuj się ze mną poprzez mail.
Awatar użytkownika
Katiusha
Jasnowidz
Jasnowidz
Jasnowidz
Dawna Administracja
Posty: 1614
Rejestracja: wtorek 02 paź 2007, 23:30
Lokalizacja: z Krainy MiMa ;)
Płeć:
Wiek: 38

Post autor: Katiusha »

Valdi, skończyłeś już całą podstawke? Razem z rewersami i innymi takimi potrzebnymi rzeczami do druku?
A instrukcja będzie taka jak w ENG edycji z grafikami i w kolorze tylko że po PL?

Jeśli tak to odwaliłeś kawał świetnej roboty.
Brawisimo =D> i czoła chyle /respekt przed najpracowitszym Mrówkiem na forum. ;)


Powyższy post wyraża jedynie opinię autorki w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niej w dniu jutrzejszym, ani w każdym innym terminie. Ponadto autorka zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
ernin
Necromancer
Necromancer
Necromancer
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Fobie
The Wildlands PL
Posty: 459
Rejestracja: niedziela 24 gru 2006, 15:04
Lokalizacja: Trójmiasto
Płeć:
Wiek: 33

Post autor: ernin »

TrójKONt IV zostało odwołany ale może na jakimś innym konwencie zaprezentujesz talizmana? (Najlepiej A&M bo tylko na takie jezdze :mrgreen: )


Awatar użytkownika
Valdi [Autor tematu]
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
Właściciel portalu magiaimiecz.eu
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Handel
Księżycowy Kamień
ZP i LK
Posty: 12806
Rejestracja: poniedziałek 02 maja 2005, 13:07
Lokalizacja: Trojmiasto
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Valdi »

Skończona będzie jak w nią pierwszy raz zagram, ale większość już do druku przygotowana.
Instrukcja będzie prawie taka jak w eng, najważniejszą zmianą będzie jej wielkość znaczy sie format a4 w kolorze, i tu duże podziękowanie dla Artownik, za tłumaczenie. zresztą wszystkie podziękowania tez sie znajdą w Instrukcji. No i nie jestem jedyny który wykonuje mrówczą prace. Na forum jest takich paru, oby ich przybywało.
A T4pl zaprezentuje sie w takim bądź razie przy jakiejś innej okazji.


Jesteś autorem dodatku, zamieść go na stronie www.MagiaiMiecz.eu. Skontaktuj się ze mną poprzez mail.
ODPOWIEDZ