[4th Ed.] Poszukuje czcionki

Wszelkie dyskusje i luźne rozmowy o Talisman Magia i Miecz, niedotyczące twórczości graczy, zasad &c.
ernin
Necromancer
Necromancer
Necromancer
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Fobie
The Wildlands PL
Posty: 459
Rejestracja: niedziela 24 gru 2006, 15:04
Lokalizacja: Trójmiasto
Płeć:
Wiek: 33

Post autor: ernin »

W sumie już mi ta czcionka aż tak potrzebna nie jest bo chciałem tłumaczyć talizmana4 ale jak już są jakieś plany to aż tak nie potrzebuje. Ale i tak przydało by się udostępnić wszystkim by dodatki autorskie były naj najbardziej podobne do oryginału.

Valdi: Jak już będziesz miał jakąś kartę zrobiona mam nadzieje że pokażesz nam efekt?
Ostatnio zmieniony wtorek 01 sty 2008, 15:00 przez ernin, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
Skogtroll
Szermierz
Szermierz
Szermierz
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Dolina Elfów
ZK & LK
Posty: 131
Rejestracja: wtorek 01 lis 2005, 23:54
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Skogtroll »

ernin pisze:Ale mi chodzi już z polskimi znakami udostępnić co Valdi stworzył.
I to niestety jest piractwo ;-) Ingerencja w strukturę fontu i rozpowszechnianie tego tworu jest chyba naruszeniem praw autorskich. Z drugiej jednak strony nie byłoby to rozpowszechnianie komercyjne... Ech te zawiłości prawne.


Obrazek
Awatar użytkownika
Katiusha
Jasnowidz
Jasnowidz
Jasnowidz
Dawna Administracja
Posty: 1614
Rejestracja: wtorek 02 paź 2007, 23:30
Lokalizacja: z Krainy MiMa ;)
Płeć:
Wiek: 38

Post autor: Katiusha »

Czyli najlepiej tak jak napisałam, po cichu na PW jak ktoś potrzebuje. Jak oczy nie widzą (obce) to serce nie boli. 8-[


Powyższy post wyraża jedynie opinię autorki w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niej w dniu jutrzejszym, ani w każdym innym terminie. Ponadto autorka zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
ODPOWIEDZ