[4th Ed.] Poszukiwacze Pionki z T4ed

Wszelkie dyskusje i luźne rozmowy o Talisman Magia i Miecz, niedotyczące twórczości graczy, zasad &c.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Valdi [Autor tematu]
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
Właściciel portalu magiaimiecz.eu
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Handel
Księżycowy Kamień
ZP i LK
Posty: 12809
Rejestracja: poniedziałek 02 maja 2005, 13:07
Lokalizacja: Trojmiasto
Płeć:
Kontakt:

[4th Ed.] Poszukiwacze Pionki z T4ed

Post autor: Valdi »

Jako że może i T4 sie rozwinie utworzyłem dział Twórczość graczy t4. Może i nie będzie tu za wiele ale trzeba mieć zawsze nadzieje.

Na początek jako że w mojej wersji zakupionego t4 miałem beznadziejnie zrobione pionki poszukiwaczy, pozwoliłem sobie na ich stworzenie od nowa. Zamieściłem ich u mnie na stronie w "Magia i Miecz" -> Talisman fan made expansions (jak coś to opcja odśwież) i tam tez będzie możliwość zamieszczania wszystkich rozszerzenie do Talismana.

Zapraszam i czekam na opinie
Ostatnio zmieniony wtorek 24 maja 2011, 14:43 przez Valdi, łącznie zmieniany 6 razy.


Jesteś autorem dodatku, zamieść go na stronie www.MagiaiMiecz.eu. Skontaktuj się ze mną poprzez mail.
Awatar użytkownika
HunteR
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Posty: 3071
Rejestracja: niedziela 03 lip 2005, 12:55
Lokalizacja: Kraków
Płeć:
Wiek: 35

Post autor: HunteR »

To musiało nastąpić ale nie sądziłem że tak szybko, bo chyba nikt oprócz ciebie nie ma jeszcze Talismana \:D/

A pionki wyglądają wreszcie fajnie, zwłaszcza że same grafiki nie są takie złe znowu. A na pewno lepsze od trzeciego Talismana.


[tu był obrazek, ale zepsuli forum]
Awatar użytkownika
mriswith
Rycerz
Rycerz
Rycerz
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Handel
Losowanie Postaci
Zamek Bestii
Posty: 1008
Rejestracja: czwartek 22 lut 2007, 18:45
Lokalizacja: Lublin
Płeć:

Post autor: mriswith »

Bardzo fajnie. Grafiki rzeczywiście są fajne. A takie pytanie: karty z Talismana są twardsze od tych z MiMa czy porównywalne? Nie zamierzam drukować ale dla zainteresowanych przybliżona gramatura by się przydała.


Awatar użytkownika
Valdi [Autor tematu]
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
Właściciel portalu magiaimiecz.eu
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Handel
Księżycowy Kamień
ZP i LK
Posty: 12809
Rejestracja: poniedziałek 02 maja 2005, 13:07
Lokalizacja: Trojmiasto
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Valdi »

Karty są nieco grubsze ale możliwe że to tylko przez to ze jedna z stron jest powlekana. Pionki są dużo grubsze znaczy sie z kartonu jak np, counterki z runebounda.


Jesteś autorem dodatku, zamieść go na stronie www.MagiaiMiecz.eu. Skontaktuj się ze mną poprzez mail.
ODPOWIEDZ