Instrukcje do "Grodu" i planszy głównej

Wszystkie niejasności, wątpliwości, rożne sugestie związane z zasadami gry.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Katiusha
Jasnowidz
Jasnowidz
Jasnowidz
Dawna Administracja
Posty: 1614
Rejestracja: wtorek 02 paź 2007, 23:30
Lokalizacja: z Krainy MiMa ;)
Płeć:
Wiek: 38

Post autor: Katiusha »

Tak to jest jak się nie sprawdza reszty linków tylko sugeruje pierwszym, bo ten rzeczywiście padł.
Reszte też sprawdziłam i potwierdzam, że działają.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autorki w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niej w dniu jutrzejszym, ani w każdym innym terminie. Ponadto autorka zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
bert04
Żołnierz
Żołnierz
Żołnierz
Posty: 31
Rejestracja: poniedziałek 14 lip 2008, 00:32
Lokalizacja: z Konopii
Płeć:

Post autor: bert04 »

Nie działają czwarta Magów i szósta Upiorów (kolega Treupp już wspominał) a ponadto pierwsza podstawki.

PS: Piszesz, że na Twojej stronie te skany są gdzieś-tam posortowane? Jest to w obszarze ogólnodostępnym? Czy może gdzieś "pod ladą"? Bo jakiś czas temu buszowałem u Ciebie i nic nie znalazłem... A poniższy tekst sugeruje, że nowi użytkownicy dostęp mają (patrz pogrubienia)
Pisze w paru postach tak żeby wszyscy (nowi użytkownicy forum to widzieli).
Magiczny Miecz Jest już posegregowany i zeskanowany.
Czyli dostępny umnie na stronce.
mam nadzieje że Zwolennicy Magicznego miecza docenią wkład wniesiony przez osoby które poświęciły dużo swojego czasu aby posegregować Magiczny Miecz.
Pozdrawiam Valdi
PPS: W wersji niemieckiej zauważyłem parę byków na Twoje stronie. Pewnie jakieś tłumaczenie automatyczne ("Ander ein Plattenspiel" ... bardziej się z gramofonem kojarzy ;-) ). Jak chcesz, mogę coś poprawić (albo nawet potłumaczyć), ale na razie chyba nie rozbudowujesz tej sekcji...


Awatar użytkownika
Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
Właściciel portalu magiaimiecz.eu
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Handel
Księżycowy Kamień
ZP i LK
Posty: 12790
Rejestracja: poniedziałek 02 maja 2005, 13:07
Lokalizacja: Trojmiasto
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Valdi »

Materiały jak już kiedyś o tym zresztą pisałem, zostały ukryte dla osób udzielających się, czyli są pod ladą, wystarczy zazwyczaj o nie spytać najczęściej na PM.
bert04 pisze:PPS: W wersji niemieckiej zauważyłem parę byków na Twoje stronie (...) Jak chcesz, mogę coś poprawić, ale na razie chyba nie rozbudowujesz tej sekcji...
Link do odpowiedniego tematu


Jesteś autorem dodatku, zamieść go na stronie www.MagiaiMiecz.eu. Skontaktuj się ze mną poprzez mail.
ODPOWIEDZ