Problem z Rycerzami Bóstw M. Ś. w "Krypcie Upiorów"

Wszystkie niejasności, wątpliwości, rożne sugestie związane z zasadami gry.
ODPOWIEDZ
emeliot87 [Autor tematu]
Losujemy postać
Losujemy postać
Losujemy postać
Posty: 1
Rejestracja: wtorek 14 cze 2011, 17:09
Lokalizacja: Cn
Płeć:

Problem z Rycerzami Bóstw M. Ś. w "Krypcie Upiorów"

Post autor: emeliot87 »

Panowie mam poważny problem, po latach postanowiłem sobie przypomnieć "Kryptę Upiorów", właśnie skończyłem czytać instrukcję i jednej kwestii nie ogarniam: " Postać staje się Rycerzem Bóstw Magicznego Świata, jeżeli...i weźmie Kartę jednego z Rycerzy" i później kiedy chodzi o cel gry:"W grze samodzielnej, celem jest dotarcie do Krypty Dawnych Władców Magicznego Świata, zamiana Postaci w jednego z Rycerzy Bóstw Magicznego Świata, a następnie wyeliminowanie w walce wszystkich innych Postaci znajdujących się na planszy." Moje pytanie jest następujące: dlaczego skoro jest mowa o tych Rycerzach jako Kartach, mimo, że mam komplet kart (tak mi się zresztą wydaje bo ich ilość zgadza się z tą podaną w instrukcji) pośród nich ich nie ma, teraz nie wiem czy czegoś mi brakuje czy coś źle zrozumiałem. Bardzo proszę o pomoc bo strasznie mam ochotę odświeżyć sobie tą grę, a trochę głupio się za nią zabierać nie wiedząc jak ją w ogóle prawidłowo zakończyć.


Awatar użytkownika
Mały Nemo
#Administrator: Nemomon
#Administrator: Nemomon
#Administrator: Nemomon
Playtester Talismana
Współtłumacz TMiM
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Ware wa Messiah nari
Autor Dodatków
A kind, crazy fool and a stubborn kid.
Posty: 23493
Rejestracja: sobota 04 lis 2006, 14:17
Lokalizacja: Slumberland
Płeć:
Wiek: 17

Post autor: Mały Nemo »

Karty Rycerzy Bóstw Magicznego Świata to normalne karty Postaci. Na dole mają jedynie adnotację, że są Rycerzem Bóstw. Oraz zamiast Parametrów mają tylko +1 czy +2.

Przykładowy Rycerz Bóstw: http://dl.dropbox.com/u/18105001/MM/Gal ... _Arkon.jpg

On co prawda jest fanowską twórczością, a nie oryginalną, ale tak mniej więcej ci Rycerze się prezentują.

Możliwe, że ich w zestawie nie masz. Możesz porównać swój zestaw z retuszem Krypty Upiorów, dostępnym tutaj: http://www.magiaimiecz.eu/


Name's Little Nemo, I'm the Dream Master!
Little bit of fun is all I'm after!
ODPOWIEDZ