Labirynt Magów i Krypta Upiorów Rewersy

Wszelkie dyskusje i luźne rozmowy o Magicznym Mieczu, niedotyczące twórczości graczy, zasad &c.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Bania [Autor tematu]
Niziołek
Niziołek
Niziołek
Posty: 13
Rejestracja: środa 19 lut 2014, 19:57
Lokalizacja: MCH
Płeć:

Labirynt Magów i Krypta Upiorów Rewersy

Post autor: Bania »

Witam.

Szukam i szukam ale nic nie znalazłem...Czy posiadacie może gotowe do druku rewersy z Labiryntu Magów i Krypty Upiorów? Pliki na magiaimiecz.eu zawierają niestety tylko awersy...Co prawda w dziale download mamy pojedyncze rewersy, ale moje umiejętności w programach graficznych są zerowe. Pomocy...szykujemy się ze znajomymi do druku całej gry i dodatków a tu taki zonk.


Awatar użytkownika
Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
Właściciel portalu magiaimiecz.eu
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Handel
Księżycowy Kamień
ZP i LK
Posty: 12779
Rejestracja: poniedziałek 02 maja 2005, 13:07
Lokalizacja: Trojmiasto
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Valdi »

Tak na szybko z tych skanów które podałeś zrobiłem Ci arkusze, ale nie są one retuszowane, więc zapewne jak ktoś wybredny to odrazu zaznaczam ze to nie dla niego.

KU LM


Jesteś autorem dodatku, zamieść go na stronie www.MagiaiMiecz.eu. Skontaktuj się ze mną poprzez mail.
Awatar użytkownika
Bania [Autor tematu]
Niziołek
Niziołek
Niziołek
Posty: 13
Rejestracja: środa 19 lut 2014, 19:57
Lokalizacja: MCH
Płeć:

Post autor: Bania »

Dziękuję Ci bardzo. Rewersy i tak będziemy drukować czarno-białe, gdyż spore sumy wychodzą przy takich ilościach(zresztą uważamy, że do klimatu potrzebny nam tylko kolorowy front poszukiwacza no i plansze). Dzięki Tobie składanie tego w całość może postępować do przodu. Swoją drogą: kilka dni temu siedzimy sobie ze znajomymi i wspominamy jak to się kieeedyś grało w Magie i Miecz..piękne czasy...piękna gra, no wiadomo. Gdzieś tam nagle świta myśl, że przecież ktoś tam wtedy zaczynał już robić jakieś dodatki. Od słowa do słowa no i znaleźliśmy to forum. Powiem tak: Chapeau Bas! Wszystkich nas zatkało gdy zobaczyliśmy wasze projekty, przeróbki oraz dodatki i niedługo trwało nim plan na (nie tak znowu)najbliższe "posiedzenia" został ustalony. Trochę jeszcze potrwa zanim to wszystko ogarniemy, ale myślę, że czeka nas kawał radochy :). Dzięki raz jeszcze.


ODPOWIEDZ