tworzenie postaci do MM

Wszelkie dyskusje i luźne rozmowy o Magicznym Mieczu, niedotyczące twórczości graczy, zasad &c.
Zablokowany
canis1 [Autor tematu]
Losujemy postać
Losujemy postać
Losujemy postać
Posty: 3
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:24

tworzenie postaci do MM

Post autor: canis1 »

jak stworzyc postac do MM? jest jakis edytor? do MiM zrobione postacie widzialem, a do MM jakos nie moge znalezc.


z gory dzieki za pomoc


Awatar użytkownika
Lens
Astropata
Astropata
Astropata
Dawna Administracja
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Anarchia
Karty
Poszukiwacze z Misją
Posty: 888
Rejestracja: środa 06 kwie 2005, 16:34
Lokalizacja: Karczma Pod 6 Twarzami Przeznaczenia
Płeć:

Post autor: Lens »

Do MiM w wersji polskiej z tego co wiem edytora nie ma. Jest do Talismanu, ale jak wiadomo wersja polska bardzo sie od pierwowzoru rozni i karty poszukiwaczy nijak pasuja do naszej swojskiej wersji Magii i Miecza. Ja zrobilem sobie matryce (do MiM) w corelu. Nie wydaje mi sie to specjalnie trudne.
Takze do MM tym bardziej czegos takiego jak edytor raczej nie znajdziesz. Jedyne wyjscie to po prostu pomierz sobie co trzeba linijką i odpal jakis program graficzny...


Czasem ty jesz niedźwiedzia, a czasem to niedźwiedź je ciebie.
Awatar użytkownika
MAXtoon
Rycerz
Rycerz
Rycerz
Posty: 1070
Rejestracja: środa 11 maja 2005, 13:31
Lokalizacja: RADOM
Płeć:

Post autor: MAXtoon »

To trzeba przyanac - brzmi smiesznie ale niestety jedyna metoda...Lens ma racje nie ma zadnego edytora kart do MM. Jesli chcesz sie czegos wiecej dowiedziec to zapytaj mrSin'a - autora dodatku Zapomniana kraina. On bogdaj zrobil 2 karty poszukiwaczy czy jak to tam sie u was nazywa...


Punk is dead.I' m fuckin Zombie.

Moderator nie nabija postów-moderator ma wiele do przekazania
Moderator nie myli się-moderator ma inne zdanie
Kto przychodzi ze swoimi przekonaniami-wychodzi z przekonaniami moderatora :D
Awatar użytkownika
HunteR
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Posty: 3071
Rejestracja: niedziela 03 lip 2005, 12:55
Lokalizacja: Kraków
Płeć:
Wiek: 35

Post autor: HunteR »

Ja tam na MM się nie znam za bardzo, ale widziałem karty postaci i są one moim zdanie ciut bardziej skomplikowane niż te z MiMa. Dlatego uważam że najlepiej będzie zrobić skan jednej karty a potem poprotu wywalić obrazek bohatera i wstawić nowy na jego miejsce, zmienić zdolności i wartości miecza i magii.


[tu był obrazek, ale zepsuli forum]
Zablokowany