Relacja z gry: MM, Gdańsk 31X, "Survival".

Wszelkie dyskusje i luźne rozmowy o Magicznym Mieczu, niedotyczące twórczości graczy, zasad &c.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Wiktor [Autor tematu]
@Wiktor

Moderator: Wiktor
Dawna Administracja
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
1984 - 2019

Moderator: Wiktor
Dawna Administracja
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
1984 - 2019
Posty: 1779
Rejestracja: piątek 09 lip 2010, 18:07
Lokalizacja: Trójmiasto
Płeć:

Post autor: Wiktor »

O ile dodatkowe plansze, poza oryginalnymi, mogą być ciekawym urozmaiceniem, to z Postaciami należy szczególnie uważać, wszak od nich zależą możliwości gracza podczas gry. Kiedyś rozmawialiśmy o tym z Hellhoundem i doszliśmy do wniosku, że gdy gra się z Postaciami autorskimi istnieje niebezpieczeństwo natrafienia na przegiętą postać.

Przyznam, że Otchłań jest planszą która najbardziej kojarzy mi się z MiMem i do świata MM pasuje mi najmniej... Tak jak MiM ma Otchłań, tak MM ma (moim zdaniem o niebo, a właściwie o podziemia) Kryptę Upiorów. Oczywiście spróbować nie zaszkodzi, ale takie typy jak Astropata czy Naukowiec zupełnie nie pasują do MM... Spróbować, ale bez kosmicznych cudaków :)


Awatar użytkownika
Arkon
Astropata
Astropata
Astropata
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Osada
Rycerze Bóstw
WKO
Posty: 831
Rejestracja: środa 13 maja 2009, 12:43
Lokalizacja: okolice Lublina
Płeć:
Wiek: 43

Post autor: Arkon »

W zasadzie to bardziej chodzi mi o planszę i karty niż postacie. Jak kiedyś (kiedy to było ?, jeszcze przed MM) grywałem u kumpla w MiM był to mój ulubiony dodatek.
Natomiast co do KU to faktycznie jest świetna, chociaż niekiedy upierdliwa, że tak delikatnie się wyrażę :-)


ODPOWIEDZ