Ilość żetonów

Wszelkie dyskusje i luźne rozmowy o Magicznym Mieczu, niedotyczące twórczości graczy, zasad &c.
Paolo
Losujemy postać
Losujemy postać
Losujemy postać
Posty: 4
Rejestracja: piątek 29 sie 2008, 14:19
Lokalizacja: Wrocław
Płeć:

Post autor: Paolo »

WITAM
Chciałbym zasięgnąć języka odnośnie ilości szablonów żetonów, dodawanych do każdej części MM. Przeglądałem ostanio swój komplet, "poszperałem" także po Alllegro, trochę w necie, także tutaj na forum trochę, i popadłem w wątpliwośc czy aby do każdej części MM dodawany był jeden szablonik żetonów. Wydaję mi się, że oprócz "Magii" także "Gród" nie dostał takiego szablonu. Czy ktoś podziela moje zdanie, czy może Misiek ma rację, że tylko "Magia" nie dostała tych żetonów??
Nie wiem czy tutaj powinienem o to pytać, ale mam też pytanie odnośnie ilości podstawek plastikowych pod pionki - do jakich części były one dodawane?? Z tego co sprawdziłem to podobnie sprawy się mają jak z tymi żetonami. Tylko "Gród" i "Magia" nie miały w swoicm kopmlecie tych podstawek??
Z góry dziękuję za odpowiedzi.


"Zresztą . . . Nie . . . Wolna wola to dziwka"
Awatar użytkownika
Isztwan
Rycerz
Rycerz
Rycerz
Dawna Administracja
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Droga do Chwały
Las Elfów
Trzęsawiska i Lodowy Las
Posty: 1382
Rejestracja: sobota 16 wrz 2006, 18:33
Lokalizacja: Lublin
Płeć:
Wiek: 40
Kontakt:

Post autor: Isztwan »

Wydaje mi się, że w moim zestawie Gród miał zarówno żetony jak i podstawki pod pionki, czyli pozbawiona ich była tylko Magia.


Slonx
Żołnierz
Żołnierz
Żołnierz
Posty: 31
Rejestracja: środa 04 lip 2012, 17:22
Lokalizacja: Kraków
Płeć:

Post autor: Slonx »

Dostałem tę grę, jak tylko się ukazała, kiedy byłem młodym szczeniakiem i były sztabki, żadne mieszki.
Oczywiście, jak to wśród dzieciaków, niektóre rzeczy się pogubiły, niektóre zniszczyły itp.
Jak byłem troszeczkę starszy, kupiłem kolejny egzemplarz MM (ale nie SE), oprócz tego KU, LM i Magię.
Jedyna różnica, jaką dostrzegłem między starym egzemplarzem, a tym nowszym i dodatkami jest taka, że parametry na żetonach były nieco inną czcionką, miały odrobinę inny odcień, a sztabki były zielonkawe.

Na potwierdzenie fotka (sorry za jakość, ale chyba różnica jest wyraźna)

Obrazek

O żadnych mieszkach w MM nie słyszałem, to nie w tej grze.


...Ale czy nie przyjemnie być okrutnym?
Awatar użytkownika
Mały Nemo
#Administrator: Nemomon
#Administrator: Nemomon
#Administrator: Nemomon
Playtester Talismana
Współtłumacz TMiM
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Ware wa Messiah nari
Autor Dodatków
A kind, crazy fool and a stubborn kid.
Posty: 23497
Rejestracja: sobota 04 lis 2006, 14:17
Lokalizacja: Slumberland
Płeć:
Wiek: 17

Post autor: Mały Nemo »

W sumie bardzo ciekawe to zdjęcie. Sam kupowałem MMa na bieżąco, kiedy tylko nowe dodatki wychodziły, acz swój pierwszy komplet potem sprzedałem. Więc za Chiny sowieckie nie przypominam sobie tego pierwszego.


Name's Little Nemo, I'm the Dream Master!
Little bit of fun is all I'm after!
Awatar użytkownika
Wiktor
@Wiktor

Moderator: Wiktor
Dawna Administracja
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
1984 - 2019

Moderator: Wiktor
Dawna Administracja
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
1984 - 2019
Posty: 1779
Rejestracja: piątek 09 lip 2010, 18:07
Lokalizacja: Trójmiasto
Płeć:

Post autor: Wiktor »

Slonx ma rację, potwierdzam.

Wcześniejsze żetony były ładniejsze, te późniejsze przez brak konturów nigdy mi się nie podobały.


ODPOWIEDZ