Goblińska Staruszka - Postacie Zamawiam :)

Wszelkie dyskusje i luźne rozmowy o Magicznym Mieczu, niedotyczące twórczości graczy, zasad &c.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Comodo [Autor tematu]
Kupiec
Kupiec
Kupiec
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Rozszerzona plansza podstawowa
Posty: 225
Rejestracja: niedziela 06 gru 2009, 15:06
Lokalizacja: Kraków
Płeć:
Wiek: 39

Goblińska Staruszka - Postacie Zamawiam :)

Post autor: Comodo »

Witam witam i winszuje Miśkowi postaci autorskiej "Goblińska Staruszka". Postać bombowa i bardzo ciekawa :) Zabawna i logiczna :)

Znajomy wpadł dziś i ponarzekał, że brakuje postaci niziołków, hobbitów i innego drobiu :) Pokazałem mu staruszkę, był zachwycony :)

Jako, że jest już masa klimatycznych i powernych postaci stworzona, chciałbym zamówić małą serię - nawet kilka - postaci właśnie mniejszych i zaskakujących - jak właśnie dziadów, baby, staruszków, może niziołków - nie wiem :) Sam bym takie zrobił, ale gram za mało by wymyślić naprawdę ciekawe zasady:) Bardzo lubię postać GStaruszki i Pijaka. Mają nietypowe umiejętności, które ciekawie oddają ich przypadłości - postacie są ułomne i zabawne, aż miło taką wylosować lub wybrać :)

Jeśli ktoś (Misiek?) chciałby zaprojektować nawet ze 3 takie postacie - byłoby bomba :) Zawsze można zapytać ;)

PS: W jaki sposób Jędza zamienia w żabę?
PS2: Strasznie podoba mi się też postać Piekielnego Thaumaturga i tekst "Przywołujesz Szatana." Hahaha, proste i boskie :)


Awatar użytkownika
Misiek
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Arena
Bestia
Pakiety Rozszerzające
Posty: 3374
Rejestracja: czwartek 11 wrz 2008, 22:35
Lokalizacja: Burghausen
Płeć:
Wiek: 43

Post autor: Misiek »

Nic dobrego na zamówienie raczej nie dostaniesz, trzeba weny na to. Przeczytaj umiejętności ok 20 Postaci i zaskoczysz jak są przedstawiane, to banalnie łatwe. Pomoc przy wrzuceniu tego w szablon masz gwarantowaną, a dla Ciebie ciekawsze będzie czekanie na opinie o własnych Postaciach niż takie zamawianie. Moje pierwsze nic do gry nie wnoszą, potem się rozkręcasz, a jeszcze później zacznie się brak weny i będziesz mógł nazwać się zaawansowanym użytkownikiem ;-)


Awatar użytkownika
Comodo [Autor tematu]
Kupiec
Kupiec
Kupiec
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Rozszerzona plansza podstawowa
Posty: 225
Rejestracja: niedziela 06 gru 2009, 15:06
Lokalizacja: Kraków
Płeć:
Wiek: 39

Post autor: Comodo »

Oj, wiem co nieco jak rozwój gry wygląda. Chciałem jedynie pogratulować i poinformować, że zapotrzebowanie na takie postacie jak najbardziej jest :)
Może coś mi przyjdzie do głowy :) Pozdrawiam :)


ODPOWIEDZ