Artykuł: Fantasy na dywanie, czyli "Magiczny Miecz"

Wszelkie dyskusje i luźne rozmowy o Magicznym Mieczu, niedotyczące twórczości graczy, zasad &c.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
mriswith [Autor tematu]
Rycerz
Rycerz
Rycerz
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Handel
Losowanie Postaci
Zamek Bestii
Posty: 1008
Rejestracja: czwartek 22 lut 2007, 18:45
Lokalizacja: Lublin
Płeć:

Artykuł: Fantasy na dywanie, czyli "Magiczny Miecz"

Post autor: mriswith »

Znalazłem przez przypadek artykuł o Magicznym Mieczu:

Fantasy na dywanie czyli "Magiczny Miecz"
Ostatnio zmieniony poniedziałek 17 sty 2011, 17:10 przez mriswith, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
Misiek
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Arena
Bestia
Pakiety Rozszerzające
Posty: 3374
Rejestracja: czwartek 11 wrz 2008, 22:35
Lokalizacja: Burghausen
Płeć:
Wiek: 43

Post autor: Misiek »

Faktycznie w jednym się zgodzę. Większość znajomych zaczęła od lektury Tolkiena bądź MM przygodę z fantastyką. Sam artykuł napisany bez polotu :???: komu potrzebna informacja o Pułapce na Kamiennym Moście jeśli na oczy nie widział MM?Po lekturze ktoś kto nie miał kontaktu z takimi grami wciąż nie miałby o nich wiedzy.


Hellhound
Rycerz
Rycerz
Rycerz
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Magiczne Kamienie
Posty: 1227
Rejestracja: piątek 19 gru 2008, 00:46

Post autor: Hellhound »

gry.onet.pl pisze:Niezapomniany klimat „Magicznego Miecza” sprawi, że wreszcie będziemy mogli na dłużej oderwać się od monitora i zatęsknimy do dni, kiedy więcej czasu spędzało się z innymi ludźmi niż nad klawiaturą.
A komentarz pod spodem:
hek hek pisze:Najlepszy jest i tak Heroes of Might and Magic
No cóż, widać niektórzy nawet nie spróbują, ale przekonać się nie dadzą, szkoda...
Artykuł nie jest rewelacyjny, ale całkiem przyzwoicie opisuje grę. Poza tym fajnie, że czasem wspomną o planszówkach, szczególnie o tak starych grach.


Awatar użytkownika
mriswith [Autor tematu]
Rycerz
Rycerz
Rycerz
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Handel
Losowanie Postaci
Zamek Bestii
Posty: 1008
Rejestracja: czwartek 22 lut 2007, 18:45
Lokalizacja: Lublin
Płeć:

Post autor: mriswith »

Szkoda, ze nie ma odddzielnego dzialu na gry planszowe, taki artykul w dziale gry komputerowe raczej nie za bardzo pasuje, Ci ktorzy pisza "HoM&M lepsze" chyba tylko po tytule i dziale sie wypowiadaja, nie czytawszy nawet artykulu.


Awatar użytkownika
Liu Mulan
Żołnierz
Żołnierz
Żołnierz
Posty: 33
Rejestracja: sobota 02 lis 2013, 13:14
Lokalizacja: Wrocław
Płeć:
Wiek: 36
Kontakt:

Post autor: Liu Mulan »

Hellhound pisze:
gry.onet.pl pisze:Niezapomniany klimat „Magicznego Miecza” sprawi, że wreszcie będziemy mogli na dłużej oderwać się od monitora i zatęsknimy do dni, kiedy więcej czasu spędzało się z innymi ludźmi niż nad klawiaturą.
A komentarz pod spodem:
hek hek pisze:Najlepszy jest i tak Heroes of Might and Magic
No cóż, widać niektórzy nawet nie spróbują, ale przekonać się nie dadzą, szkoda...
Artykuł nie jest rewelacyjny, ale całkiem przyzwoicie opisuje grę. Poza tym fajnie, że czasem wspomną o planszówkach, szczególnie o tak starych grach.
Całkowicie się z tobą zgadzam co do komentarza o heroes of might and magic widać że pisało je dziecko neostrady 8-[ , swoją drogą to dziwi mnie to że ludzie zamykają się tylko na np gry komputerowe sama lubie sobie pograc w heros V ale nie przeszkadza mi to żeby zagrać Magczny Miecz.


Awatar użytkownika
Mały Nemo
#Administrator: Nemomon
#Administrator: Nemomon
#Administrator: Nemomon
Playtester Talismana
Współtłumacz TMiM
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Ware wa Messiah nari
Autor Dodatków
A kind, crazy fool and a stubborn kid.
Posty: 23497
Rejestracja: sobota 04 lis 2006, 14:17
Lokalizacja: Slumberland
Płeć:
Wiek: 17

Post autor: Mały Nemo »

Nie chcę brzmieć jako ten złośliwy, ale akurat te dziecko neostrady na połowicznie rację. Do trzeciej części włącznie, razem z In The Wake of Gods, a zaczynając od King's Bounty HoMM są bardzo dobrą grą.


Name's Little Nemo, I'm the Dream Master!
Little bit of fun is all I'm after!
Awatar użytkownika
Ajwer
Gladiator
Gladiator
Gladiator
Posty: 544
Rejestracja: środa 12 lis 2008, 16:37
Lokalizacja: Poznań
Płeć:
Wiek: 37

Post autor: Ajwer »

swoją drogą to dziwi mnie to że ludzie zamykają się tylko na np gry komputerowe sama lubie sobie pograc w heros V ale nie przeszkadza mi to żeby zagrać Magczny Miecz.[/quote]


Przecież żyjemy w planszówkowym renesansie!


Obrazek
Awatar użytkownika
Liu Mulan
Żołnierz
Żołnierz
Żołnierz
Posty: 33
Rejestracja: sobota 02 lis 2013, 13:14
Lokalizacja: Wrocław
Płeć:
Wiek: 36
Kontakt:

Post autor: Liu Mulan »

Nemomon pisze:Nie chcę brzmieć jako ten złośliwy, ale akurat te dziecko neostrady na połowicznie rację. Do trzeciej części włącznie, razem z In The Wake of Gods, a zaczynając od King's Bounty HoMM są bardzo dobrą grą.
ja nie kwestionuje tego że heros jest bardzo dobrą grą ;) jak sama wspominałam gram w nią
chodzi mi o to że do artykułu o MM taki komentarz wygląda co najmniej śmiesznie ;)


ODPOWIEDZ