Kat

Wszelkie dyskusje i luźne rozmowy o Magicznym Mieczu, niedotyczące twórczości graczy, zasad &c.
Awatar użytkownika
Killah Bane
Kupiec
Kupiec
Kupiec
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Tatuaże
Trofea
Posty: 208
Rejestracja: piątek 13 cze 2008, 21:40
Lokalizacja: Arkham Asylum
Płeć:
Wiek: 38

Post autor: Killah Bane »

kwintoaw pisze:wyłapywał bezdomne zwierzęta
kwintoaw pisze:spotykając kata na drodze czy chcesz czy nie wyłapuje wszystkie Twoje zwierzęta
Trochę to sprzeczne.


Mecenas
Zawadiaka
Zawadiaka
Zawadiaka
Posty: 90
Rejestracja: poniedziałek 01 wrz 2008, 21:18

Post autor: Mecenas »

Killah Bane pisze:kwintoaw napisał/a:
spotykając kata na drodze czy chcesz czy nie wyłapuje wszystkie Twoje zwierzęta


Trochę to sprzeczne.
wcale nie!
to kat decyduje czy zwierze jest bezpańskie czy nie... i co jemu zrobią? ukarzą? jak to on wymierza sprawiedliwość! :mrgreen:

zresztą to kwestia umowna...

...mój post jest tylko zasygnalizowaniem o większych umiejętnościach kata, jako konkretnej profesji, jak tylko ścinanie głów i krwawe tortury... (chociaż to tygrysy lubią najbardziej /bicz :twisted:


Awatar użytkownika
Domin189 [Autor tematu]
Żołnierz
Żołnierz
Żołnierz
Posty: 32
Rejestracja: czwartek 03 sty 2008, 19:35
Lokalizacja: Oborniki k. Poznania
Płeć:
Wiek: 34
Kontakt:

Post autor: Domin189 »

Wiem, że nie na temat, ale nie będę rozpoczynał innego wątku - ten jest moim autorskim, więc roszczę sobie prawo do dopisania kilku słówek...

Mam ogromne szczęście, że mój znajomy odnalazł w domu trzy części Magii i Miecza (główna gra, miasto i podziemia) - co prawda nie ma tam Kata (do teraz nie wiem, co podoba mi się bardziej: MiM czy MM) ale już niedługo rozpocznę me pierwsze rozgrywki!

Baaardzo się cieszę \:D/

P.S.
Nie zapomniałem wcale o Was, trochę zaniedbałem forum (ciągle obiecuję sobie poprawę) - ale w związku z tym, że mam kontakt z grą, będę co jakiś czas się pojawiał i... pytał Was o szczegóły związane z rozgrywką.

=;


Polecę, w niespokojności, w strachu, w żalu - ale w mocy...
Mecenas
Zawadiaka
Zawadiaka
Zawadiaka
Posty: 90
Rejestracja: poniedziałek 01 wrz 2008, 21:18

Post autor: Mecenas »

co do zawodu Kata odsyłam do dobrego artykułu Jacka Komudy, Alamanch mistrza gry, Kat i jego warsztat pracy, w: Magia i Miecz nr 5(10)/94.

PS
jeśli będzie zapotrzebowanie zrobię skan do poczytania...

pozdro


ODPOWIEDZ