Wydanie Specjalne

Wszelkie dyskusje i luźne rozmowy o Magicznym Mieczu, niedotyczące twórczości graczy, zasad &c.
Awatar użytkownika
Gamekeeper
#Założyciel Forum
#Założyciel Forum
#Założyciel Forum
Inkwizytor
Dawna Administracja
Organizator Zjazdów
Posty: 962
Rejestracja: piątek 21 lis 2003, 14:42
Lokalizacja: Krakw
Płeć:
Wiek: 48

Post autor: Gamekeeper »

Zaczyna sie "maly" offtop jesli ktos chce prowadzic dalej takie rozmowy prosze o utworzenie oddzielnego tematu.


Awatar użytkownika
Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
Właściciel portalu magiaimiecz.eu
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Handel
Księżycowy Kamień
ZP i LK
Posty: 12809
Rejestracja: poniedziałek 02 maja 2005, 13:07
Lokalizacja: Trojmiasto
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Valdi »

a oni znowu się kłócą... jezu nie macie co robić... nieważne. , do sedna.

Ja osobiście już dawno bym ją ze skanował i umieścił na stronę jeden problem NIEMAM TEJ GRY!!! jak tylko ktoś się z nią pojawiał lub powiedział że ktoś ją miał starałem się przekonać do ze skanowania niestety najczęściej była odpowiedź "nie mam skanera" lub "jak tylko będę miał czas" i mijał czas duuużo czasu a osoba przestawała się odzywać... i jak tu rozwijać świat Magicznego Miecza jak jego właściciele sami robią sobie pod górkę...

W związku z tym mam pytanie darklordsauron widzę masz aparat mam pytanie czy masz może skaner lub możliwość ze skanowania MMSE ? Jeżeli byś miał to bardzo bym prosił o ze skanowanie i podesłanie mi na maila, zamieściłbym na stronie żeby wszyscy mogli ją obejrzeć. Rozumiem że możesz mieć obiekcje co do wpływu na aukcje ale jeżeli chcesz to mogę to zamieścić dopiero po jej zakończeniu, wtedy nie będzie żadnych niedomówień że cena osiągnęła niższą cenę niż powinna, a ci którzy będą chcieli ją nabyć w celach kolekcjonerskich i tak będą polować na oryginał.

Pozdrawiam Valdi


Jesteś autorem dodatku, zamieść go na stronie www.MagiaiMiecz.eu. Skontaktuj się ze mną poprzez mail.
darklordsauron
Losujemy postać
Losujemy postać
Losujemy postać
Posty: 7
Rejestracja: niedziela 11 gru 2005, 18:57

Post autor: darklordsauron »

Witam!

W związku z tym mam pytanie darklordsauron widzę masz aparat mam pytanie czy masz może skaner lub możliwość ze skanowania MMSE ? Jeżeli byś miał to bardzo bym prosił o ze skanowanie i podesłanie mi na maila, zamieściłbym na stronie żeby wszyscy mogli ją obejrzeć. Rozumiem że możesz mieć obiekcje co do wpływu na aukcje ale jeżeli chcesz to mogę to zamieścić dopiero po jej zakończeniu, wtedy nie będzie żadnych niedomówień że cena osiągnęła niższą cenę niż powinna, a ci którzy będą chcieli ją nabyć w celach kolekcjonerskich i tak będą polować na oryginał.
Jasne, że mogę zeskanować tę gierkę. No problem.
Na razie jestem do czwartku we Wrocławiu (studia), na święta wracam do domu (a tam jest moja gierka), więc dopiero jak wróce będe miał możliwość zeskanowania. A co dokładnie mam zeskanować??? Tylko planszę, czy wszystko???

Pozdrowienia od Pana Mordoru.

_________________________________________________________
Czy zawsze jesteś taki blady? Zależy kto patrzy.
_________________________________________________________


Awatar użytkownika
Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
Właściciel portalu magiaimiecz.eu
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Handel
Księżycowy Kamień
ZP i LK
Posty: 12809
Rejestracja: poniedziałek 02 maja 2005, 13:07
Lokalizacja: Trojmiasto
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Valdi »

Wolałbym wszystko pewnikiem jak większość ludzi więc jak byś mógł... to wszystko


Jesteś autorem dodatku, zamieść go na stronie www.MagiaiMiecz.eu. Skontaktuj się ze mną poprzez mail.
Awatar użytkownika
Michael
Filozof
Filozof
Filozof
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Poszukiwacze z Talismana
Zbrojownia Szalonego Gnoma
Posty: 613
Rejestracja: sobota 06 sie 2005, 14:23
Lokalizacja: Z nikąd
Płeć:

Post autor: Michael »

hmm podejrzewam że wszystko , wtedy mozna by zobaczyć całą grę


Given the choice - whether to rule a corrupt and failing empire, or to challenge the Fates for another throw, a better throw against one's destiny - what was to do?
avakarian
Losujemy postać
Losujemy postać
Losujemy postać
Posty: 9
Rejestracja: niedziela 25 gru 2005, 01:50

postacie

Post autor: avakarian »

Lista wymienionych postaci, należących niby tylko do MMes coś sie nie zgadza bo ja mam normaleke i mam te wszystkie postaci, gierke zaczołem kompletować w pomiedzy 96 a 97 rokiem, i wtedy już dostałem tylko niektóre dodatki to znaczy Gród, Labirnt, Krypta upiorów ale najważniejszego Magicznego miecza nie mogłem dostać (kupiłem od kumpla w doś słabym stanie to samo z jaskinią ) Ale nigdy nie słyszałem o edycji specjalnej.
Duzo osób też wypisuje hasła typu "podróbka" ja natomiast nigdy nie miałem dostępu do MiM i MM jest dla mnie orginałem jest to naprawde doskonała gierka, mam 3 braci spedzilismy wiele godzin razem grając, niedawno zaczeliśmy znów i okazało się żę gra jest nadal tak samo wciągająca jak dawniej 8)


Awatar użytkownika
Juri
Filozof
Filozof
Filozof
Dawna Administracja
Posty: 700
Rejestracja: piątek 05 gru 2003, 16:09
Lokalizacja: www.frysztak.pl
Płeć:
Wiek: 39
Kontakt:

Post autor: Juri »

Potwierdzam - mam komplecik zarowno MM jak i MiM i musze powiedziec ze postacie z SE nie sa jakies unikatowe - wystepuja w normalnej edycji WSZYSTKIE !!!


War, war never changes...

# Mój numer GG - 3751732
Awatar użytkownika
Kufir
Mistyk
Mistyk
Mistyk
Dawna Administracja
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Groźniejsze Podziemia
Nowe PP
Zadania Czarownika
Posty: 2174
Rejestracja: niedziela 18 sty 2004, 22:39
Lokalizacja: Korona Władzy
Płeć:

Post autor: Kufir »

Hmmm sądziłem że są inne ale pewnie się myliłem MM nie mam już od dobrych kilku lat.


Obrazek
Awatar użytkownika
Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
Właściciel portalu magiaimiecz.eu
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Handel
Księżycowy Kamień
ZP i LK
Posty: 12809
Rejestracja: poniedziałek 02 maja 2005, 13:07
Lokalizacja: Trojmiasto
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Valdi »

No i jak by ktoś pytał to niedostałem żadnego skanu (bo już domie pisaliście maile czy mam) jak już wyżej pisałem ""jak tylko będę miał czas" i mijał czas duuużo czasu a osoba przestawała się odzywać..."

Pytanie czy Ktoś ma SE i skaner i jest żetelny prawdomówny?
Albo czy ktoś ma SE i jaką biblioteke/kafejke w swoim mieście ze skanerem gdzie mógłby zeskanować bym pomyślał o zwrotach kosztów za czas w w/w instytucji?

Jak takl to prosze o kontakt zemną.

Pozdrawiam Valdi


Jesteś autorem dodatku, zamieść go na stronie www.MagiaiMiecz.eu. Skontaktuj się ze mną poprzez mail.
darklordsauron
Losujemy postać
Losujemy postać
Losujemy postać
Posty: 7
Rejestracja: niedziela 11 gru 2005, 18:57

Post autor: darklordsauron »

Witam

No i jak by ktoś pytał to niedostałem żadnego skanu (bo już domie pisaliście maile czy mam) jak już wyżej pisałem ""jak tylko będę miał czas" i mijał czas duuużo czasu a osoba przestawała się odzywać..."

Przestałem pisać, because mam inne ważniejsze sprawy na głowie. A poza tym na moim kompie przez jakiś czas (czytaj: kilka tygodni) siedział sobie niejaki Trojan (czyli wirus). A gierkę mam, bo po wycofaniu LoonYCounTa, czyli Niziołka aukcję wygrała MamaAga, która kasy nie wpłaciła do dziś. Rzeczywiscie to tajemnicza postać :D Chyba przyjebie jej z negatywa. Jak będziecie grzeczni to zapodam wam skany.
Niech moc będzie z wami

Tako rzecze Sauron
----------------------------------------------------------------------------------
Czymże byłoby piekło, gdyby więzieni w nim nie mogli śnić o niebie
----------------------------------------------------------------------------------


Awatar użytkownika
SeSim
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Krypta Upiorów (pomagier)
Labirynt Magów (pomagier)
Poszukiwacze
Posty: 6145
Rejestracja: poniedziałek 07 lis 2005, 19:18
Lokalizacja: z krzesła :P
Płeć:
Kontakt:

Post autor: SeSim »

Jak będziecie grzeczni to zapodam wam skany.
Ależ zaszczyt nas kopnął...


Top Secret Ninja Off Topic Creators Internatinal Organization Member
harfista
Losujemy postać
Losujemy postać
Losujemy postać
Posty: 8
Rejestracja: poniedziałek 16 sty 2006, 15:49

Post autor: harfista »

łaski koleś nie robisz...


Awatar użytkownika
Diamon Frey
Żołnierz
Żołnierz
Żołnierz
Posty: 43
Rejestracja: wtorek 03 sty 2006, 22:35
Lokalizacja: Eden

Post autor: Diamon Frey »

witam wszystkich.
opisywan± grê zakupi³em niedawno na allegro od u¿ytkownika adal2005 za kwotê 73 zybli. dosta³em gierkê nówkê z niewyciêtymi kartami i ¿etonami oraz zafoliowan± plansz±. jedynym mankamentem by³ brak oryginalnego pude³ka, ale w komplecie dosta³em tak¿e ulotkê Sfery reklamuj±c± Naje¼d¼ców :wink:
adala2005 z tego co wiem wystawi³ jeszcze dwie podobne aukcje - mo¿e ma doj¶cie do jakiego¶ zapomnianego magazynu...?
:?: :?: :?:


Nim zgin±³ pod ciosami mieczy, mia³ ponoæ rzec: „zabierzcie moje ¿ycie, skoro niczego wiêcej nie potrafili¶cie mi zabraæ”.
http://s2.bitefight.pl/c.php?uid=50830
Awatar użytkownika
Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
Właściciel portalu magiaimiecz.eu
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Handel
Księżycowy Kamień
ZP i LK
Posty: 12809
Rejestracja: poniedziałek 02 maja 2005, 13:07
Lokalizacja: Trojmiasto
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Valdi »

Będe sie powtarzał do skutku...

Diamon Frey masz może scaner czas chęci i możliwość zeskanowania?

A i przyokazji mógbyś napisać do tego "adala2005" czy ma możliwość załatwienia MMSE bo lepiej wygląda takie pytanie od osoby która już coś u niego kupiła (tak na marginesie to uważam że raczej taki magazyn nieistnieje niestety)


Jesteś autorem dodatku, zamieść go na stronie www.MagiaiMiecz.eu. Skontaktuj się ze mną poprzez mail.
Awatar użytkownika
Diamon Frey
Żołnierz
Żołnierz
Żołnierz
Posty: 43
Rejestracja: wtorek 03 sty 2006, 22:35
Lokalizacja: Eden

Post autor: Diamon Frey »

bardzo mi przykro, ale skanera nie posiadam :cry:
do adala napiszê, nie ma sprawy. o wyniku nie omieszkam poinformowaæ.
ostatnim, który licytowa³ MMSE by³ wspominany na forum luks1000...


Nim zgin±³ pod ciosami mieczy, mia³ ponoæ rzec: „zabierzcie moje ¿ycie, skoro niczego wiêcej nie potrafili¶cie mi zabraæ”.
http://s2.bitefight.pl/c.php?uid=50830
Awatar użytkownika
Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
Właściciel portalu magiaimiecz.eu
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Handel
Księżycowy Kamień
ZP i LK
Posty: 12809
Rejestracja: poniedziałek 02 maja 2005, 13:07
Lokalizacja: Trojmiasto
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Valdi »

Witam "Jeżeli chcesz żeby było coś dobrze zrobione zrób to sam."

A więc udało mi się zakupić dwa Magiczne Miecze Specjalne Edycje. Niebawem jak tylko dojdą to zaczne je skanować i zamieszcze na swojej stronce.

Jak by ktoś był zainteresowany zakupem egzemplaża MMSE to zchęcią odsprzedam oczywiście za cene która napewno bęzie satysfakcjonowała tak samo mnie jak i kupca.

Pozdrawiam Valdi


Jesteś autorem dodatku, zamieść go na stronie www.MagiaiMiecz.eu. Skontaktuj się ze mną poprzez mail.
Awatar użytkownika
catspawn
Rzezimieszek
Rzezimieszek
Rzezimieszek
Posty: 59
Rejestracja: poniedziałek 06 lut 2006, 19:22
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: catspawn »

Valdi pisze:Witam "Jeżeli chcesz żeby było coś dobrze zrobione zrób to sam."

A więc udało mi się zakupić dwa Magiczne Miecze Specjalne Edycje. Niebawem jak tylko dojdą to zaczne je skanować i zamieszcze na swojej stronce.

Jak by ktoś był zainteresowany zakupem egzemplaża MMSE to zchęcią odsprzedam oczywiście za cene która napewno bęzie satysfakcjonowała tak samo mnie jak i kupca.

Pozdrawiam Valdi
Szanowny VAldi a ile mieszków Ciebie satysfakcjonuje?


Awatar użytkownika
Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
Właściciel portalu magiaimiecz.eu
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Handel
Księżycowy Kamień
ZP i LK
Posty: 12809
Rejestracja: poniedziałek 02 maja 2005, 13:07
Lokalizacja: Trojmiasto
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Valdi »

Hmm cene pwenikiem ustali sie na drodze negocjacji i napewno nie na forum bo szkoda postów na takie rozmowy a napewno z każdym bedzie rozmowa osobna.

Ale narpier to muszą one domnie dojść więc jak dojdą (przesyłka piorytetowa max 1 dzień "teoretycznie") to dam znać.

Pozdrawiam V.


Jesteś autorem dodatku, zamieść go na stronie www.MagiaiMiecz.eu. Skontaktuj się ze mną poprzez mail.
Awatar użytkownika
Diamon Frey
Żołnierz
Żołnierz
Żołnierz
Posty: 43
Rejestracja: wtorek 03 sty 2006, 22:35
Lokalizacja: Eden

Post autor: Diamon Frey »

Witka,
przepraszam, ¿e siê d³ugo nie odzywa³em, ale ustala³em szczegó³y z pani± adal±. Obecnie posiada ona jeden egzemplarz MMSE z zafoliowan± plansz± i bia³ym pude³kiem oraz doj¶cie do 7 egzemplarzy bez pude³ka i z nie zafoliowan± plansz± - wszystko to oczywista nówki. Adala zgodzi³a siê na publikacjê jej adresu email co te¿ niniejszym czyniê - profesjonalny@wp.pl. wszystkim zainteresowanym ¿yczê udanych negocjacji :D ze swojej strony mogê tê pani± poleciæ - nie mia³em ¿adnych problemów z zamkniêciem transakcji.
acha. adala byæ mo¿e bêdzie mia³a te¿ nówki Naje¼d¼ców.

je¿eli kto¶ dokona transakcji niech da znaæ na forum. chcê jeszcze kupiæ sobiê nówkê Naje¼d¼ców :wink:
Ostatnio zmieniony środa 12 gru 2007, 16:38 przez Diamon Frey, łącznie zmieniany 1 raz.


Nim zgin±³ pod ciosami mieczy, mia³ ponoæ rzec: „zabierzcie moje ¿ycie, skoro niczego wiêcej nie potrafili¶cie mi zabraæ”.
http://s2.bitefight.pl/c.php?uid=50830
Awatar użytkownika
Michael
Filozof
Filozof
Filozof
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Poszukiwacze z Talismana
Zbrojownia Szalonego Gnoma
Posty: 613
Rejestracja: sobota 06 sie 2005, 14:23
Lokalizacja: Z nikąd
Płeć:

Post autor: Michael »

I jak tam Valdi doszła paczka ?


Awatar użytkownika
Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
Właściciel portalu magiaimiecz.eu
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Handel
Księżycowy Kamień
ZP i LK
Posty: 12809
Rejestracja: poniedziałek 02 maja 2005, 13:07
Lokalizacja: Trojmiasto
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Valdi »

Doszły obydwie w przyszłym tygodniu będe skanował bo będe miał więcej czasu więc jak coś to prosze o jeszcze chwilke cierpliwości.


Jesteś autorem dodatku, zamieść go na stronie www.MagiaiMiecz.eu. Skontaktuj się ze mną poprzez mail.
Awatar użytkownika
catspawn
Rzezimieszek
Rzezimieszek
Rzezimieszek
Posty: 59
Rejestracja: poniedziałek 06 lut 2006, 19:22
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: catspawn »

Diamon Frey pisze:Witka,
przepraszam, że się długo nie odzywałem, ale ustalałem szczegóły z panią adalą. Obecnie posiada ona jeden egzemplarz MMSE z zafoliowaną planszą i białym pudełkiem oraz dojście do 7 egzemplarzy bez pudełka i z nie zafoliowaną planszą - wszystko to oczywista nówki. Adala zgodziła się na publikację jej adresu email co też niniejszym czynię - profesjonalny@wp.pl. wszystkim zainteresowanym życzę udanych negocjacji :D ze swojej strony mogę tę panią polecić - nie miałem żadnych problemów z zamknięciem transakcji.
acha. adala być może będzie miała też nówki Najeźdźców.
Mija już przeszło tydzien i jakoś nikt sie do mnie nie odzywa? Czyżby nakład juz się wyczerpał?
:cry:


nie mów że nie rozumiesz
bo zginiesz w ludzi tłumie...


http://s7.bitefight.pl/c.php?uid=54166
Awatar użytkownika
Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
Właściciel portalu magiaimiecz.eu
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Handel
Księżycowy Kamień
ZP i LK
Posty: 12809
Rejestracja: poniedziałek 02 maja 2005, 13:07
Lokalizacja: Trojmiasto
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Valdi »

Maxymalnie w środe na 100% SE bedzie na mojej stronce.


Edit:

Środa mineła dziś już chyba mamy piątek a SE niezamieściłem odrazu mówie że mam wątpliwości czy zamieszcze to wogule Scany w 300dpi zajmują bagatela 100MB więc mam mały problem, żeby to zamieścić będe musiał zmiejszyć całość do miejwięcej do 40 MB co pewnikiem znacząco sie odbije na jakości. więc może tak Jeżeli komuś sie śpieszy i chciałby mieć to w dobrej jakości proponuje że ponagrywam to na CD i przez Poczte Polską powysyłam koszt do 10zł z przesyłką. a jezeli ktoś woli poczekać to w przyszłym tygodniu zaczynam skanować to jeszcze raz...[/b]


Jesteś autorem dodatku, zamieść go na stronie www.MagiaiMiecz.eu. Skontaktuj się ze mną poprzez mail.
Awatar użytkownika
Gieferg
Rycerz
Rycerz
Rycerz
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Morze
Północny Ląd
Wyspa
Posty: 1484
Rejestracja: niedziela 13 sie 2006, 15:13
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Płeć:
Wiek: 43
Kontakt:

Post autor: Gieferg »

Odkopuję trupa żeby spytać skąd można dostać te skany. (O ile w ogóle można)

Archiwum 100 MB bez problemu można wrzucić na Rapidshare gdyby się tylko chciało i podac link na forum.

Można na to liczyć?
A moze jest to gdzieś dostepne?


FILMOŻERCY- wydania Blu-ray & DVD - promocje/dyskusje/recenzje
Awatar użytkownika
Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
Właściciel portalu magiaimiecz.eu
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Handel
Księżycowy Kamień
ZP i LK
Posty: 12809
Rejestracja: poniedziałek 02 maja 2005, 13:07
Lokalizacja: Trojmiasto
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Valdi »

hmm bez problemu tylko niewszyscy mają czas to wrzucić... Jak coś to koszty przesyłki 6zł jak cię interesuje to PM.

Pozdrawiam Valdi


Jesteś autorem dodatku, zamieść go na stronie www.MagiaiMiecz.eu. Skontaktuj się ze mną poprzez mail.
ODPOWIEDZ