Wydanie Specjalne

Wszelkie dyskusje i luźne rozmowy o Magicznym Mieczu, niedotyczące twórczości graczy, zasad &c.
Awatar użytkownika
Juri
Filozof
Filozof
Filozof
Dawna Administracja
Posty: 700
Rejestracja: piątek 05 gru 2003, 16:09
Lokalizacja: www.frysztak.pl
Płeć:
Wiek: 39
Kontakt:

Post autor: Juri »

Jezeli uwazasz ze Forum jest "senne" jak to ujałes to proponuje zalozyc wlasne o Wydaniu Specjalnym MM i zobaczymy ile osob przyjdzie na tak specjalistyczne Forum. Forum MiMa takze jest co tu duzo mowic specyficzne i niemal tylko dla waskiej grupy osob pamietajacych ta gre i przekladajacych ja nad PCtowe gry.

Pozatym skoro zarejestrowales sie na tym Forum i napisales o MM to chyba liczyles na reklame i podbicie ceny. Na tak sennym Forum ?? Sam sobie przeczysz.

P.S. A tak BTW to zasady dobrego wychowania wymagaja, jezeli jestes u kogos gosciem, nie wytykac mu wad i mowic ze dach przecieka. A to Forum ja traktuje jako jedno z bliskich memu sercu miejsc w Necie i nie pozwole obrazać czegos w co włożyłem mase wolnego czasu i pracy. Mówiac te slowa obraziles nie tylko mnie lecz wszystkich Forumowiczów i z mojej strony moge Ci zyczyc tylko jednego - obys od dzis dzien tylko Morloka losował :twisted:


War, war never changes...

# Mój numer GG - 3751732
Awatar użytkownika
SeSim
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Krypta Upiorów (pomagier)
Labirynt Magów (pomagier)
Poszukiwacze
Posty: 6145
Rejestracja: poniedziałek 07 lis 2005, 19:18
Lokalizacja: z krzesła :P
Płeć:
Kontakt:

Post autor: SeSim »

Mówiac te slowa obraziles nie tylko mnie lecz wszystkich Forumowiczów i z mojej strony moge Ci zyczyc tylko jednego - obys od dzis dzien tylko Morloka losował
Ueee tylko tyle? Nie będzie np klątwy swędzących jajek albo co...? ;)


Top Secret Ninja Off Topic Creators Internatinal Organization Member
Awatar użytkownika
MAXtoon
Rycerz
Rycerz
Rycerz
Posty: 1070
Rejestracja: środa 11 maja 2005, 13:31
Lokalizacja: RADOM
Płeć:

Post autor: MAXtoon »

Morlok w każdej grze jest gorszy niż choroba weneryczna... Ileż można grać jedną postacią? :D


Punk is dead.I' m fuckin Zombie.

Moderator nie nabija postów-moderator ma wiele do przekazania
Moderator nie myli się-moderator ma inne zdanie
Kto przychodzi ze swoimi przekonaniami-wychodzi z przekonaniami moderatora :D
darklordsauron
Losujemy postać
Losujemy postać
Losujemy postać
Posty: 7
Rejestracja: niedziela 11 gru 2005, 18:57

Post autor: darklordsauron »

Dark Lord Sauron wita!

Kilka wyjaśnień
Moje posty nie miały na celu obrażenia kogokolwiek. "Senne forum" to dla Was obraza? Jeśli tak to naprawdę bardzo przepraszam wszystkich urażonych. Naprawde nie chciałem. A co ja mam powiedzieć o:
Kolego jesteś beznadziejny
? To jest opinia?
Ja ani razu nie użyłem wulgaryzmów, wyrażałem tylko swoją opinię (a o to przecież na tym forum chodzi nie?).
Nie lubie, jak ktoś wątpi w moją uczciwość, nawet jeżeli jest to tylko opinia na jakimś forum.


Pozatym skoro zarejestrowales sie na tym Forum i napisales o MM to chyba liczyles na reklame i podbicie ceny. Na tak sennym Forum ?? Sam sobie przeczysz
Na reklamę? No co Ty! Wymysliłes coś sobie, a zaraz potem przekonany o tym, że ja tak myślałem napisałeś, że sobie przecze. śmieszne :)


Ps. Jeżeli chodzi o senne forum to dotyczyło to tylko tematu MM. Chyba parę osób mnie źle zrozumiało. Chyba MM naprawde nie jest za popularna, skoro tak rzadko tu wysyłacie posty. A szkoda bo gra jest naprawde wporzo (to nie jest reklama). Ja nic do was nie mam. Broniłem tylko swojej racji. Fajne forum:) Ubawiłem się na maksa.



-------------------------------------------------------------------------------------
Jeden by wszystkimi rządzić
-------------------------------------------------------------------------------------

Tako rzecze Sauron
Pozdrowienia od Czarnego Pana





[/quote]


Awatar użytkownika
LC
Żołnierz
Żołnierz
Żołnierz
Posty: 43
Rejestracja: sobota 18 cze 2005, 13:05
Lokalizacja: Londyn
Płeć:

Post autor: LC »

Cała ta sytuacja jest - śmieszna i tragiczna jednocześnie - umieściłem post z linkiem do tej aukcji tylko dlatego, ze było tam kilka zdjęć - pomyślałem sobie, niech każdy zobaczy jak to wygląda :) a tu jakaś awantura wisi w powietrzu, moim zdaniem zupełnie bez powodu.

A to Forum ja traktuje jako jedno z bliskich memu sercu miejsc w Necie...Mówiac te slowa obraziles nie tylko mnie lecz wszystkich Forumowiczów
Święte słowa Juri. Sam wpadam na to forum kilka-kilkanaście razy dziennie, z nadzieją na nowe posty - wiem sam za dużo nie piszę, wole czytać :)

Dlatego też mi się nie podoba to co tu się dzieje, zwłaszcza, że zalążkiem tego wszystkiego okazał się mój post :(

Proponuję zakończyć temat aukcji. Jak tylko MM SE trafi w moje ręce na pewno się wypowiem na jej temat, chyba, że Kufir mnie wyprzedzi :) bo jak napisał już w piątek będzie miał grę w domu.

Raphalus ja też nie gram w MM - wole MiM, ale tak jak pisałem wcześniej - względy kolekcjonerskie :) W następnej kolejności mam zamiar też skompletować Talismana.


Awatar użytkownika
Juri
Filozof
Filozof
Filozof
Dawna Administracja
Posty: 700
Rejestracja: piątek 05 gru 2003, 16:09
Lokalizacja: www.frysztak.pl
Płeć:
Wiek: 39
Kontakt:

Post autor: Juri »

Ja przed zapisaniem sie na Forum nie posiadalem MiMa i namietnie gralem w MM. Ogolnie rzecz biorac wolalem MM od MiM. Rozegralem w MM mase partii w roznych skladach osobowych z roznymi osobami. Do dzis posiadam komplet wlacznie z Magia. Co do wyzszosci jednego nad drugim nie bede sie wypowiadal bo wiem ze nikogo i tak nie przekonam tak jak i mnie bylo trudno przekonac do MiMa - pozdrowienia dla Denvera w tym miejscu :lol:

Reasumując - DarkLordSauronie osobiscie nic do Ciebie nie mam, ale nie lubie jak ktokolwiek traktuje to Forum jak jakas smieszna mala stronke podczas gdy wieeelu ludzi dwoi sie i troi nad kartami, tlumaczeniem kart, plansz, instrukcji i Bog jeden raczy wiedziec czym jeszcze.


War, war never changes...

# Mój numer GG - 3751732
Awatar użytkownika
SeSim
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Krypta Upiorów (pomagier)
Labirynt Magów (pomagier)
Poszukiwacze
Posty: 6145
Rejestracja: poniedziałek 07 lis 2005, 19:18
Lokalizacja: z krzesła :P
Płeć:
Kontakt:

Post autor: SeSim »

Juri pisze: i Bog jeden raczy wiedziec czym jeszcze.
Robieniem offtopów? ;)


Top Secret Ninja Off Topic Creators Internatinal Organization Member
Awatar użytkownika
HunteR
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Posty: 3071
Rejestracja: niedziela 03 lip 2005, 12:55
Lokalizacja: Kraków
Płeć:
Wiek: 35

Post autor: HunteR »

To twoje zapytanie SeSim to był dopiero off top :P a już mój post który teraz czytacie to też niezłe przegięcie :lol: ale żeby całkowitego off'a top'a nie było dopiszę cosik jeszcze troszkę związanego z tym tematem.

Otóż nigdy nie miałem okazji grać w MM, zawsze tylko MiM choć jeden z moich kumpli (ale to było jakieś 10 lat temu, jeszcze w podstawówce) posiadał MM i nawet kiedyś wstąpiłem do niego żeby obejżeć tą grę. Muszę przyznać że naprawdę nieźle się prezentowała zarówno plansza główna (innych nie widziałem w realu) jak i karty postaci (zaryzykowałbym nawet stwierdzenie że niektóre były nawet lepsze niż w MiMie) więc z chęcią bym sobie w to zagrał przynajmniej raz żeby mieć porównanie. Jak tak patrzyłem na to "wydanie specjalne" to zauważyłem że różni się od oryginału takiego ze sklepu. W związku z tym mam pytanko. Czym ta sepcjalna edycja różni się od oryginału? Tzn. czy oprócz wyglądu ma jakieś zmiany itd? I czy to jest wydanie specjalne ze sklepu czy może robił to jakiś zapaleniec pokroju Lucasa tylko że od MM? Bo gra wygląda całkiem ładnie.


[tu był obrazek, ale zepsuli forum]
Awatar użytkownika
Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
Właściciel portalu magiaimiecz.eu
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Handel
Księżycowy Kamień
ZP i LK
Posty: 12808
Rejestracja: poniedziałek 02 maja 2005, 13:07
Lokalizacja: Trojmiasto
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Valdi »

Nie było mnie tu przez tydzień a tu 2 strony bitego tekstu do SE do przeczytania,

W celu sprostowania drogi darklordsauron nic do ciebie niemam i niemiałem ale postaw sie w mojej sytuacji wyszukuje MMSE już jakiś czas na allegro pojawia sie jedna aukcja na 3 miesiące dotycząca właśnei MMSE dwie poprzednie zakończyły sie w cenie 60 coś zł i 70 coś zł - (mówie tylko o całych wydaniach bez żandego uszczerbku) a tu nagle pojawia sie osoba z dość małą ilością komentarzy (wiem wiem "od czegoś trzeba zacząć) (ale przypomionam postaw sie w sytuacji osoby która szuka tego dodatku już jakiś czas i wie w jakich cenach on chodzi) która wystawia ów gre a cena na 12 dni przed końcem osiąga 180zł. Więc niemiej pretęsji że jestem mocno zdziwiony że kupuje (niemam namyśli LC) ja ktoś kto wogule nieudziela sie w świecie MM, MiM. Zreszta osoba która ją sprzedaje (znaczy cie Ty) też nigdy nieodzywała sie na tym forum.

Osobiście kupiłbym tą gre niestety zarabiam niestety marne pieniądze, a kupiłbym ją z podobnych względów co LC dla kolekcji bo to jedyne co brakuje mi z polskiego MM MIM.

Odpowiadając na post Huntera (ostatni bo poprzednio była wymiana zdań)

To jest oryginał wydany przez sfere Gra jest perełką z tego co wiem chyba nieznacznie sie różni od MMFE ale jest naprawde miłą pozycją (bez reklam:P) co dokolorów może fakt przebarwiona ale wkońcu na tym i tak nikt niegra (niektórym fanom MiM nieodpowiadają różne odcienie "Przygód" a tu mamy zupełnie inny format koszulek niz w dodatkach MM).

Pozdrawiam Valdi


Jesteś autorem dodatku, zamieść go na stronie www.MagiaiMiecz.eu. Skontaktuj się ze mną poprzez mail.
Awatar użytkownika
Kufir
Mistyk
Mistyk
Mistyk
Dawna Administracja
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Groźniejsze Podziemia
Nowe PP
Zadania Czarownika
Posty: 2174
Rejestracja: niedziela 18 sty 2004, 22:39
Lokalizacja: Korona Władzy
Płeć:

Post autor: Kufir »

Mam już tą wersje w domu aż sobie zagram a później na Allegro :D

Obrazek


Obrazek
Awatar użytkownika
Gamekeeper
#Założyciel Forum
#Założyciel Forum
#Założyciel Forum
Inkwizytor
Dawna Administracja
Organizator Zjazdów
Posty: 962
Rejestracja: piątek 21 lis 2003, 14:42
Lokalizacja: Krakw
Płeć:
Wiek: 48

Post autor: Gamekeeper »

No no pieknie, jeszcze jakbys puscil skan bylo by jeszcze piekniej.


Awatar użytkownika
HunteR
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Posty: 3071
Rejestracja: niedziela 03 lip 2005, 12:55
Lokalizacja: Kraków
Płeć:
Wiek: 35

Post autor: HunteR »

Kurde ale ta gra się pięknie prezentuje :D Aż chciałoby się ją rozłożyć na stole...

Czy ta gra była kiedyś normalnie dostępna w sklepach czy tylko na zasadzie jakiś promocji czy nagród? Bo widzę że ostatnio ciągle mówi się o MMES a ja nigdy o tym nie słyszałem :oops:


[tu był obrazek, ale zepsuli forum]
Awatar użytkownika
MAXtoon
Rycerz
Rycerz
Rycerz
Posty: 1070
Rejestracja: środa 11 maja 2005, 13:31
Lokalizacja: RADOM
Płeć:

Post autor: MAXtoon »

Tak plansza wykonana świetnie trzeba przyznać, ale ja jednak tysiąc razy bardziej wolę tą MiMoską ;) Wiem, że tu ładne zdjęcia są, ale rysunków ręcznych jednak nic nie przebije. Pozdrawiam


Punk is dead.I' m fuckin Zombie.

Moderator nie nabija postów-moderator ma wiele do przekazania
Moderator nie myli się-moderator ma inne zdanie
Kto przychodzi ze swoimi przekonaniami-wychodzi z przekonaniami moderatora :D
Awatar użytkownika
Kufir
Mistyk
Mistyk
Mistyk
Dawna Administracja
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Groźniejsze Podziemia
Nowe PP
Zadania Czarownika
Posty: 2174
Rejestracja: niedziela 18 sty 2004, 22:39
Lokalizacja: Korona Władzy
Płeć:

Post autor: Kufir »

Gamekeeper pisze:No no pieknie, jeszcze jakbys puscil skan bylo by jeszcze piekniej.
Niestety nie mam możliwosci zeskanowania gry :(


Gra była dostępna w sklepach w dużej ilości egzemplarzy.
Kosztowała chyba 68 zł :roll:


Obrazek
Awatar użytkownika
Kufir
Mistyk
Mistyk
Mistyk
Dawna Administracja
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Groźniejsze Podziemia
Nowe PP
Zadania Czarownika
Posty: 2174
Rejestracja: niedziela 18 sty 2004, 22:39
Lokalizacja: Korona Władzy
Płeć:

Post autor: Kufir »

Coś więcej o tej grze a raczej o postaciach.
Mamy nastepujacych poszukiwaczy do wyboru:

-Spryciarz
-Wiedźma
-Kapłan
-Troll
-Czarodziej
-Hobgoblin
-Kat
-Goblin
-Zdobywca
-Mag
-Demon
-Pustelnik
-Barbarzyńca
-Krasnolud
-Elf
-Olbrzym
-Hummit
-Łotr

Jak widziecie jest więc troszke zmian jeśli chodzi o normalna wersję Magicznego Miecza :D


Obrazek
Awatar użytkownika
SeSim
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Krypta Upiorów (pomagier)
Labirynt Magów (pomagier)
Poszukiwacze
Posty: 6145
Rejestracja: poniedziałek 07 lis 2005, 19:18
Lokalizacja: z krzesła :P
Płeć:
Kontakt:

Post autor: SeSim »

No dobra :] To kto się podejmie zeskanowania i udostępnienia w wersji "economy" do wydrukowania :P? ;)


Top Secret Ninja Off Topic Creators Internatinal Organization Member
Awatar użytkownika
Staszek27
Żołnierz
Żołnierz
Żołnierz
Posty: 47
Rejestracja: czwartek 30 cze 2005, 17:27
Lokalizacja: Nowa Huta
Płeć:

Post autor: Staszek27 »

Kolego darkonie/sauronie czy jak ci tam.
Skoro to forum jest takie senne to po co wchodzisz? Ktoś cię zmuszał?
I jeszcze jedno: Widzę, że bardzo się bronisz - a najbardzie bronią się winni ... (oczywiście jest to tylko dywagacja - nic nie sugeruje ;))


darklordsauron
Losujemy postać
Losujemy postać
Losujemy postać
Posty: 7
Rejestracja: niedziela 11 gru 2005, 18:57

Post autor: darklordsauron »

Skoro to forum jest takie senne to po co wchodzisz?
A co ma piernik do wiatraka? (może po to, żeby trochę go rozruszać?)

Ktoś cię zmuszał?
Tak. Morgoth mi kazał :D


I jeszcze jedno: Widzę, że bardzo się bronisz - a najbardzie bronią się winni
A czego ja niby miałbym być winny???


(oczywiście jest to tylko dywagacja - nic nie sugeruje

Mam nadzieję :D


Pozdro od Władcy Śródziemia (i okolic :D )


Awatar użytkownika
Kufir
Mistyk
Mistyk
Mistyk
Dawna Administracja
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Groźniejsze Podziemia
Nowe PP
Zadania Czarownika
Posty: 2174
Rejestracja: niedziela 18 sty 2004, 22:39
Lokalizacja: Korona Władzy
Płeć:

Post autor: Kufir »

A co ma piernik do wiatraka? (może po to, żeby trochę go rozruszać?)


Pisząc do tej pory 4 posty nawet nie wiesz jak je rozruszales :wink:


Obrazek
darklordsauron
Losujemy postać
Losujemy postać
Losujemy postać
Posty: 7
Rejestracja: niedziela 11 gru 2005, 18:57

Post autor: darklordsauron »

Pisząc do tej pory 4 posty nawet nie wiesz jak je rozruszales

Nie liczy się ilość, tylko jakość. Moje pierwsze 2 posty rozpętały małą wojnę na tym forum. Chyba nikt temu nie zaprzeczy. :D


Awatar użytkownika
Gamekeeper
#Założyciel Forum
#Założyciel Forum
#Założyciel Forum
Inkwizytor
Dawna Administracja
Organizator Zjazdów
Posty: 962
Rejestracja: piątek 21 lis 2003, 14:42
Lokalizacja: Krakw
Płeć:
Wiek: 48

Post autor: Gamekeeper »

Zaczyna sie "maly" offtop jesli ktos chce prowadzic dalej takie rozmowy prosze o utworzenie oddzielnego tematu.


Awatar użytkownika
Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
Właściciel portalu magiaimiecz.eu
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Handel
Księżycowy Kamień
ZP i LK
Posty: 12808
Rejestracja: poniedziałek 02 maja 2005, 13:07
Lokalizacja: Trojmiasto
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Valdi »

a oni znowu się kłócą... jezu nie macie co robić... nieważne. , do sedna.

Ja osobiście już dawno bym ją ze skanował i umieścił na stronę jeden problem NIEMAM TEJ GRY!!! jak tylko ktoś się z nią pojawiał lub powiedział że ktoś ją miał starałem się przekonać do ze skanowania niestety najczęściej była odpowiedź "nie mam skanera" lub "jak tylko będę miał czas" i mijał czas duuużo czasu a osoba przestawała się odzywać... i jak tu rozwijać świat Magicznego Miecza jak jego właściciele sami robią sobie pod górkę...

W związku z tym mam pytanie darklordsauron widzę masz aparat mam pytanie czy masz może skaner lub możliwość ze skanowania MMSE ? Jeżeli byś miał to bardzo bym prosił o ze skanowanie i podesłanie mi na maila, zamieściłbym na stronie żeby wszyscy mogli ją obejrzeć. Rozumiem że możesz mieć obiekcje co do wpływu na aukcje ale jeżeli chcesz to mogę to zamieścić dopiero po jej zakończeniu, wtedy nie będzie żadnych niedomówień że cena osiągnęła niższą cenę niż powinna, a ci którzy będą chcieli ją nabyć w celach kolekcjonerskich i tak będą polować na oryginał.

Pozdrawiam Valdi


Jesteś autorem dodatku, zamieść go na stronie www.MagiaiMiecz.eu. Skontaktuj się ze mną poprzez mail.
darklordsauron
Losujemy postać
Losujemy postać
Losujemy postać
Posty: 7
Rejestracja: niedziela 11 gru 2005, 18:57

Post autor: darklordsauron »

Witam!

W związku z tym mam pytanie darklordsauron widzę masz aparat mam pytanie czy masz może skaner lub możliwość ze skanowania MMSE ? Jeżeli byś miał to bardzo bym prosił o ze skanowanie i podesłanie mi na maila, zamieściłbym na stronie żeby wszyscy mogli ją obejrzeć. Rozumiem że możesz mieć obiekcje co do wpływu na aukcje ale jeżeli chcesz to mogę to zamieścić dopiero po jej zakończeniu, wtedy nie będzie żadnych niedomówień że cena osiągnęła niższą cenę niż powinna, a ci którzy będą chcieli ją nabyć w celach kolekcjonerskich i tak będą polować na oryginał.
Jasne, że mogę zeskanować tę gierkę. No problem.
Na razie jestem do czwartku we Wrocławiu (studia), na święta wracam do domu (a tam jest moja gierka), więc dopiero jak wróce będe miał możliwość zeskanowania. A co dokładnie mam zeskanować??? Tylko planszę, czy wszystko???

Pozdrowienia od Pana Mordoru.

_________________________________________________________
Czy zawsze jesteś taki blady? Zależy kto patrzy.
_________________________________________________________


Awatar użytkownika
Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
Właściciel portalu magiaimiecz.eu
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Handel
Księżycowy Kamień
ZP i LK
Posty: 12808
Rejestracja: poniedziałek 02 maja 2005, 13:07
Lokalizacja: Trojmiasto
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Valdi »

Wolałbym wszystko pewnikiem jak większość ludzi więc jak byś mógł... to wszystko


Jesteś autorem dodatku, zamieść go na stronie www.MagiaiMiecz.eu. Skontaktuj się ze mną poprzez mail.
Awatar użytkownika
Michael
Filozof
Filozof
Filozof
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Poszukiwacze z Talismana
Zbrojownia Szalonego Gnoma
Posty: 613
Rejestracja: sobota 06 sie 2005, 14:23
Lokalizacja: Z nikąd
Płeć:

Post autor: Michael »

hmm podejrzewam że wszystko , wtedy mozna by zobaczyć całą grę


Given the choice - whether to rule a corrupt and failing empire, or to challenge the Fates for another throw, a better throw against one's destiny - what was to do?
ODPOWIEDZ