Wydanie Specjalne

Wszelkie dyskusje i luźne rozmowy o Magicznym Mieczu, niedotyczące twórczości graczy, zasad &c.
Awatar użytkownika
Kufir
Mistyk
Mistyk
Mistyk
Dawna Administracja
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Groźniejsze Podziemia
Nowe PP
Zadania Czarownika
Posty: 2174
Rejestracja: niedziela 18 sty 2004, 22:39
Lokalizacja: Korona Władzy
Płeć:

Post autor: Kufir »

wilczy pisze:Już ponad 180 zł? Na dwa tygodnie przed końcem? Jestem w szoku. Gdy widziałem ją ostatnio na Allegro nie sięgnęła nawet 100 zł, a nawet powiem, że było w okolicach 50 zł. Dokładniutko to samo. Niezłe jaja...
Gwiazdka coraz bliżej :wink:
Musze jak najszybciej wystawić tą gre jak tylko odwiedze kumpla :D


Obrazek
Awatar użytkownika
lukas
Necromancer
Necromancer
Necromancer
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Kanały
Lodowa Kraina
Wioska
Posty: 423
Rejestracja: środa 08 gru 2004, 23:15
Lokalizacja: Kraków
Płeć:
Kontakt:

Post autor: lukas »

Też jestem w szoku - tylke kasy za ten badziew.


Awatar użytkownika
Kufir
Mistyk
Mistyk
Mistyk
Dawna Administracja
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Groźniejsze Podziemia
Nowe PP
Zadania Czarownika
Posty: 2174
Rejestracja: niedziela 18 sty 2004, 22:39
Lokalizacja: Korona Władzy
Płeć:

Post autor: Kufir »

Wiecie to jest tak. Osoby które to licytują raczej nie sledzą sceny MM i MiM.
Po prostu gra jest nowa, naprawde ładnie wygląda a prezenty wypadało by kupic dziecku pod choinke. :wink:


Obrazek
Awatar użytkownika
LC
Żołnierz
Żołnierz
Żołnierz
Posty: 43
Rejestracja: sobota 18 cze 2005, 13:05
Lokalizacja: Londyn
Płeć:

Post autor: LC »

Nie do końca tak jest jak piszesz Kufir... zależało mi na tej grze jak chole... ze wzgledów kolekcjonerskich. Dlatego, żeby wygrać aukcje na wszelki wypadek wpisałem dużo wyższą sumkę niż przewidywałem, że gra osiągnie. Ale i tak węszę w tym jakiś podstęp zwłaszcza, że do 180 doszła MamaAga :) która do tej pory na Allegro (wnioskując z komentarzy) to jakieś szaliki i bluzeczki kupowała,.
No i od Kufira nie kupię kompletu MiM-a bo już jeden posiadam w b.dobrym stanie.


Awatar użytkownika
Kufir
Mistyk
Mistyk
Mistyk
Dawna Administracja
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Groźniejsze Podziemia
Nowe PP
Zadania Czarownika
Posty: 2174
Rejestracja: niedziela 18 sty 2004, 22:39
Lokalizacja: Korona Władzy
Płeć:

Post autor: Kufir »

Nie wykluczone, że faktycznie ktoś podbija cene w tej aukcji.
Co zrobić, każdy robi to co uważa za słuszne... :roll:


Obrazek
Awatar użytkownika
Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
Właściciel portalu magiaimiecz.eu
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Handel
Księżycowy Kamień
ZP i LK
Posty: 12790
Rejestracja: poniedziałek 02 maja 2005, 13:07
Lokalizacja: Trojmiasto
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Valdi »

No ja niestety odpadłem ponad 180 to troszke przesada, pozatym i tak myśle że bzdurą jest branie udział w tej aukcji 12 dni przed jej zakończeniem. Jeżeli ktoś będzie chciał ją kupić to i tak bedzie robił to najprawdopodobniej "Na snipera" czyli zacznie brać w niej udział "poniżej minuty..." co jest według mnie jedną z wad allegro.

Pozatym sorki ale napewno bym niekupił od osoby mającej 2 * (bez obrazy LC) ale niestety taka prawda jedyna możliwość z jaką bym sie tego podją to odbiór osobisty niestety "Kornowac" to wioska gdzieś pomiędzy Raciborzem a Rybnikiem gdzie jest raczej trudniej dojechać. Więc niestety ja niebede ryzykował i poczekam sobie jeszcze (może nawet i z pare lat).

Pozdrawiam Valdi


Jesteś autorem dodatku, zamieść go na stronie www.MagiaiMiecz.eu. Skontaktuj się ze mną poprzez mail.
Awatar użytkownika
MAXtoon
Rycerz
Rycerz
Rycerz
Posty: 1070
Rejestracja: środa 11 maja 2005, 13:31
Lokalizacja: RADOM
Płeć:

Post autor: MAXtoon »

Apropos kupowania przez Allegro. Owszem wadą ogromną jest kupowanie, jak to ująłeś na snajpera, ale Jeśli Ty wcześniej zalicytujesz cenę wyższą, to nie wiadomo czy koleś będzie taki cfany żeby uciekać się do partyzantki...

Apropos MM specjalnej edycji dziwię się osobom, które kupują MM jako prezent na gwiazdkę(znaczy tej gwiazdce się dziwie, że to kupuje, bo to gwiazdka przynosi prezenty przecież), a nie MiM-a. MiM przecież bez namysłu jest grą lepiej wykonaną i przede wszystkim orginalną(ale o tym już kiedyś temat był...).

P.s. Valdi naprawde super skany masz na stronce(skany MM rzecz jasna).


Punk is dead.I' m fuckin Zombie.

Moderator nie nabija postów-moderator ma wiele do przekazania
Moderator nie myli się-moderator ma inne zdanie
Kto przychodzi ze swoimi przekonaniami-wychodzi z przekonaniami moderatora :D
Awatar użytkownika
LC
Żołnierz
Żołnierz
Żołnierz
Posty: 43
Rejestracja: sobota 18 cze 2005, 13:05
Lokalizacja: Londyn
Płeć:

Post autor: LC »

Valdi pisze:sorki ale napewno bym niekupił od osoby mającej 2 * (bez obrazy LC) ale niestety taka prawda jedyna możliwość z jaką bym sie tego podją to odbiór osobisty
W moim przypadku taka opcja raczej odpada :) Zresztą jest jeszcze sporo czasu.


Awatar użytkownika
Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
Właściciel portalu magiaimiecz.eu
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Handel
Księżycowy Kamień
ZP i LK
Posty: 12790
Rejestracja: poniedziałek 02 maja 2005, 13:07
Lokalizacja: Trojmiasto
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Valdi »

Nie no wiem że niema możliwości odbioru tylko podałem przykład w jaki sposób bym ja to odebrał...


Jesteś autorem dodatku, zamieść go na stronie www.MagiaiMiecz.eu. Skontaktuj się ze mną poprzez mail.
darklordsauron
Losujemy postać
Losujemy postać
Losujemy postać
Posty: 7
Rejestracja: niedziela 11 gru 2005, 18:57

Post autor: darklordsauron »

Wiam
Pozatym sorki ale napewno bym niekupił od osoby mającej 2 *
Ja Cię sorry, że mam tak mało gwiazdek, ale kiedyś trzeba zacząć sprzedawać na allegro nie?! Gwiazdki nie biorą sie przecież z niczego!
A ja dopiero co założyłem konto na allegro. Co miałem je sobie sam domalować! Tak jak już napisałem w opisie mojej aukcji ZAPEWNIAM o mojej uczciwości.


jedyna możliwość z jaką bym sie tego podją to odbiór osobisty niestety "Kornowac" to wioska gdzieś pomiędzy Raciborzem a Rybnikiem gdzie jest raczej trudniej dojechać.
Trudno dojechać?! A ty myślisz, że to jest gdzieś na stepach Ukrainy?! Chyba, że masz na myśli jakość polskich dróg. Nikt sobie przecież miejsca zamieszkania nie wybiera. A odbiór osobisty jest możliwy w Raciborzu, lub we Wrocławiu ( to takie miasto gdzieś pomiędzy Starochocinem a Maślicami).



Więc niestety ja niebede ryzykował i poczekam sobie jeszcze (może nawet i z pare lat).
Właśnie parę lat, bo możliwość kupna tej gierki pojawia się własnie z taką częstotliwością. A ciekawe za ile ją za te parę lat kupisz. Chyba nikt nie myśli, że znajdzie frajera, który ją sprzeda (i to jeszcze w takim stanie) za powiedzmy 60zł? Ryzyko? Żadne! Mam swój honor.



Też jestem w szoku - tylke kasy za ten badziew.
ktoś woli jedną marną podróbę...świat się kończy...
<śmiech> To skoro to taki badziew to co robicie na forum dla fanów MM?!
Podróbka? Sferze skończyła się licencja na MiM, więc wydali MM. I tyle. A ja gram w MM i MiM od kilku lat i oceniam je tak samo. No chyba, że się weźnie pod uwagę wydanie specjalne, które wykonaniem bije na głowę zwykłą wersj, którą także posiadam. Z drugiej strony to dziwne, że taka "podróbka" wniosła tyle ożywienia w to jakże senne forum.


Po prostu gra jest nowa, naprawde ładnie wygląda
Właśnie. A ważne jest to a także "miodność" gry, która w tej wersji jest największa. Zobaczcie sobie zresztą sami moją aukcję.http://www.allegro.pl/show_item.php?item=76526004


Ale i tak węszę w tym jakiś podstęp zwłaszcza, że do 180 doszła MamaAga która do tej pory na Allegro (wnioskując z komentarzy) to jakieś szaliki i bluzeczki kupowała
MamaAga to naprawdę tajemnicza postać. Może rzeczywiście swoim dzieciom prezent kupuje na Christmas :) Jeśli tak to te dzieci mają super matkę. Taki prezent to marzenie. A ja o tym coś wiem.

Nie wykluczone, że faktycznie ktoś podbija cenę w tej aukcji.
Na pewno nie. Dałem aukcję od złotówki i na pewno jej nikt na mój rozkaz nie podbija. Po prostu LC to na razie jedyna osoba (mamaAga prawie), która zna się na rzeczy. Cena jest adekwatna do jakości towaru. Gra jest naprawde tyle warta.

Zresztą jest jeszcze sporo czasu
Właśnie, jest jeszcze sporo czasu. Poczekajmy na dalszy rozwój wydarzeń.

----------------------------------------------------------------------------------
Jeden by wszystkimi rządzić i w ciemnościach związać w Krainie Mordor, gdzie zaległy cienie
-----------------------------------------------------------------------------------


Pozdrowienia dla wszystkich od Dark Lorda Saurona, czyli Kendo777


Awatar użytkownika
Kufir
Mistyk
Mistyk
Mistyk
Dawna Administracja
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Groźniejsze Podziemia
Nowe PP
Zadania Czarownika
Posty: 2174
Rejestracja: niedziela 18 sty 2004, 22:39
Lokalizacja: Korona Władzy
Płeć:

Post autor: Kufir »

Wyluzujcie Panowie okey ?
Każdy może sprzedwać co chce i za dowolną kwotę.
To samo z kupującymi, nam nic do tego.

P.S
z drugiej strony to dziwne, że taka "podróbka" wniosła tyle ożywienia w to jakże senne forum.
To Twój pierwszy post a już się rzucasz. Zalecam relanium... Mam nadzieje że pomoże.


Obrazek
Awatar użytkownika
MAXtoon
Rycerz
Rycerz
Rycerz
Posty: 1070
Rejestracja: środa 11 maja 2005, 13:31
Lokalizacja: RADOM
Płeć:

Post autor: MAXtoon »

Kolego jak to Kufir już napisał wrzuć na luz. Tu nikt nie nastaje na twoje życie. Tylko wyrażamy swoją opinie, to nie jest zabronione.
darklordsauron pisze:Trudno dojechać?! A ty myślisz, że to jest gdzieś na stepach Ukrainy?! Chyba, że masz na myśli jakość polskich dróg. Nikt sobie przecież miejsca zamieszkania nie wybiera. A odbiór osobisty jest możliwy w Raciborzu, lub we Wrocławiu ( to takie miasto gdzieś pomiędzy Starochocinem a Maślicami).
hmm... pierwszy raz slyszę o takiej miejscowości. Przyznasz, że znacznie łatwiej znaleść na mapie i dojechać np. do Krakowa? :lol:
darklordsauron pisze:Właśnie parę lat, bo możliwość kupna tej gierki pojawia się własnie z taką częstotliwością. A ciekawe za ile ją za te parę lat kupisz. Chyba nikt nie myśli, że znajdzie frajera, który ją sprzeda (i to jeszcze w takim stanie) za powiedzmy 60zł? Ryzyko? Żadne! Mam swój honor.
Kolego jak już powiedziałem nikt cie nie chce zabic więc możesz odłożyć ten noż...

darklordsauron pisze:<śmiech> To skoro to taki badziew to co robicie na forum dla fanów MM?!
Podróbka? Sferze skończyła się licencja na MiM, więc wydali MM.
Ta? Skończyła im się licencja? Kiedy? Jak to możliwe? O kurdelebele...

darklordthesauron pisze:I tyle. A ja gram w MM i MiM od kilku lat i oceniam je tak samo. No chyba, że się weźnie pod uwagę wydanie specjalne, które wykonaniem bije na głowę zwykłą wersj, którą także posiadam. Z drugiej strony to dziwne, że taka "podróbka" wniosła tyle ożywienia w to jakże senne forum.
Skąd możesz wiedzieć, że forum jest senne? I jeśli to nazywasz ożywieniem, to co nazwiesz lekkim rozruchem?
darklordthesauron pisze:Na pewno nie. Dałem aukcję od złotówki i na pewno jej nikt na mój rozkaz nie podbija. Po prostu LC to na razie jedyna osoba (mamaAga prawie), która zna się na rzeczy. Cena jest adekwatna do jakości towaru. Gra jest naprawde tyle warta.
Akurat do ceny towaru wypowiedzieć się nie mogę, bo nie mam. Poza tym ile to kosztowało, skoro jest adekwatne do swojej wartości?

Apropos więcej czasu myśle, że cena urośnie, ale to już sprawa tego, kto to kupi. Powodzenia w aukcji

P.s. Wiem, że ten post nie był zbyt miły Sauronie, ale jeśli chcesz go oceniać najpierw popatrz na swój... Pozdrawiam


Punk is dead.I' m fuckin Zombie.

Moderator nie nabija postów-moderator ma wiele do przekazania
Moderator nie myli się-moderator ma inne zdanie
Kto przychodzi ze swoimi przekonaniami-wychodzi z przekonaniami moderatora :D
Awatar użytkownika
LC
Żołnierz
Żołnierz
Żołnierz
Posty: 43
Rejestracja: sobota 18 cze 2005, 13:05
Lokalizacja: Londyn
Płeć:

Post autor: LC »

Rzecz nie rozbija się o to czy za drogo czy nie, tylko o to, że i tak postaram się wygrać tą aukcję - a wtedy więcej będę mógł napisać o tej edycji :) - czy było warto, bo wcześniej nie widziałem nawet tej gry na oczy.


Awatar użytkownika
Kufir
Mistyk
Mistyk
Mistyk
Dawna Administracja
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Groźniejsze Podziemia
Nowe PP
Zadania Czarownika
Posty: 2174
Rejestracja: niedziela 18 sty 2004, 22:39
Lokalizacja: Korona Władzy
Płeć:

Post autor: Kufir »

Spoko, za 180 zł sprzedam Ci moją grę. Stan idealny, będe miał ją w domu już w piątek !!!!

:D


Obrazek
Awatar użytkownika
SeSim
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Krypta Upiorów (pomagier)
Labirynt Magów (pomagier)
Poszukiwacze
Posty: 6145
Rejestracja: poniedziałek 07 lis 2005, 19:18
Lokalizacja: z krzesła :P
Płeć:
Kontakt:

Post autor: SeSim »

Hee ciekawa dyskusja :) Przegapiłem ją jakoś wcześniej :] Jak dla mnie to ta Specjalna wersja MM wygląda strasznie paskudnie... Za kolorowe... plansza jak z odpustu wzięta... Jeżeli idzie o kompozycję to brzydactwo straszne. Tzn ładnie wydane ale jakoś tak bez dobrego smaku jak dla mnie. Pola na planszy wydają się totalnie oderwane jedne od drugich.... No ale nic to, o gustach się ponoć nie dyskutuje :] Aczkolwiek widzę tutaj powrót do pierwszej edycji MiM — plansza jest tekturową układnką z 4rech klocków :D

EDIT:
Ooooo :D Stałem się doradcą :twisted: :twisted: :twisted: A to ci ;)


Top Secret Ninja Off Topic Creators Internatinal Organization Member
darklordsauron
Losujemy postać
Losujemy postać
Losujemy postać
Posty: 7
Rejestracja: niedziela 11 gru 2005, 18:57

Post autor: darklordsauron »

Witam ponownie!



Skąd możesz wiedzieć, że forum jest senne?
Ha ha ha! Skąd moge wiedzieć?! Wystarczy sobie wejść na główne (?)forum MM i zobaczyć kiedy przysłano nowe posty. Na żadnym forum oprócz tego ( chodzi o temat o edycji specjalnej) nie ma żadnego nowego posta (postu?) ani z listopada, ani z grudnia. A w danym temacie większość postów pojawiła się w ciągu ostatnich 2-óch dni, czyli akurat od czasu wystawienia mojej aukcji (poza tym wszystkie posty właśnie niej dotyczą nie?). I co to nie ożywienie? Jak na to forum to nawet ogromny rozruch :)

hmm... pierwszy raz slyszę o takiej miejscowości. Przyznasz, że znacznie łatwiej znaleść na mapie i dojechać np. do Krakowa?
A kto komu każe dojeżdzac do Kornowaca? Na aukcji podałem możliwości kontaktu ze mną. Zwycięzca aukcji z pewnością skontaktuje się ze mną i ustalimy co i jak nie? Tak przyznaję, że do Krakowa łatwiej dojechać, no chyba, że są akurat korki, których na drodze krajowej Racibórz-Rybnik raczej nie uświadczysz.

Jak dla mnie to ta Specjalna wersja MM wygląda strasznie paskudnie... Za kolorowe... plansza jak z odpustu wzięta... Jeżeli idzie o kompozycję to brzydactwo straszne. Tzn ładnie wydane ale jakoś tak bez dobrego smaku jak dla mnie. Pola na planszy wydają się totalnie oderwane jedne od drugich.... No ale nic to, o gustach się ponoć nie dyskutuje :] Aczkolwiek widzę tutaj powrót do pierwszej edycji MiM — plansza jest tekturową układnką z 4rech klocków
No w końcu jakiś normalny koleś! Z odpustu! He he! Dobre hasło. O gustach się nie dyskutuje-masz rację! Ładnie wydane-to prawda. Brzydactwo- to ty tak uważasz. Ja mam inne zdanie i o to chodzi! Moi drodzy brawo dla tego pana! Facet ma łeb na karku.

Rzecz nie rozbija się o to czy za drogo czy nie, tylko o to, że i tak postaram się wygrać tą aukcję
I tak trzymać! Ja też bym tak zrobił. Aukcje są po to, żeby je wygrywać. A nikt z nas nie lubi przecież przegrywać prawda?

Kolego jak już powiedziałem nikt cie nie chce zabic więc możesz odłożyć ten noż...
Pardon. Mam nadzieję, że Cię za bardzo nie skaleczyłem. Już chowam swego mieczyka do pochwy. Krwawisz? Może chcesz chusteczkę?


-------------------------------------------------------------------------------------
Czymże byłoby piekło, gdyby uwięzieni w nim nie mogli śnić o niebie?!!
-------------------------------------------------------------------------------------

Tako rzecze Sauron
Pozdrowienia dla wszystkich 8)


Awatar użytkownika
Kufir
Mistyk
Mistyk
Mistyk
Dawna Administracja
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Groźniejsze Podziemia
Nowe PP
Zadania Czarownika
Posty: 2174
Rejestracja: niedziela 18 sty 2004, 22:39
Lokalizacja: Korona Władzy
Płeć:

Post autor: Kufir »

Kolego jesteś beznadziejny i ośmieszasz się na każdym kroku. Zmień swoją dziecinną postawą albo ja ją zmienie.


Obrazek
Awatar użytkownika
Raphalus
Szermierz
Szermierz
Szermierz
Posty: 101
Rejestracja: niedziela 08 maja 2005, 09:53
Lokalizacja: Seyda Neen - głowne miasto portowe w krainie Vanderfell
Płeć:

Post autor: Raphalus »

Ja bym tego niekupował :P ale to tylko moje zdanie, jak ktos chce to niech bierze. Gościu chyba zadużo się naoglądał LOTRa :) Pozdrowienia od Gandalfa, czyli Raphalusa :lol:


Zmieniony na życzenie Wilczego
Awatar użytkownika
MAXtoon
Rycerz
Rycerz
Rycerz
Posty: 1070
Rejestracja: środa 11 maja 2005, 13:31
Lokalizacja: RADOM
Płeć:

Post autor: MAXtoon »

Nie będę się wyrażał na temat postu Saurona. Wybacz po prostu eni chce kłótni.

Dlatego też moge tylko potwierdzić post Kufira.

Raphalus widzisz sprawa się ma tak. Ty grasz w Magię i Miecz(ja też :lol: ) i tylko. Nie grasz w MM (ja też nie gram). Więc nam po prostu się to nie podoba. Ale są tu też takie osoby, które grają w MM i dla nich to jest to. Jeśli wyszłaby edycja specjalna MiM nie kupowałbyś, gdybyś tylko miał kasę? Ja bym kupił ;)

Do LC: powodzenia w aukcji, jak wygrasz skrobnij słówko na forum, bo ciekaw jestem co się dokładniej kryje w tamtym pudełku. Ostatnimi czasy zastanawiam się nad zakupieniem(wypożyczeniem, ale nie mam od kogo) MM i przetestowaniem tej gry. Może właśnie to mnie zachęci... :lol:


Punk is dead.I' m fuckin Zombie.

Moderator nie nabija postów-moderator ma wiele do przekazania
Moderator nie myli się-moderator ma inne zdanie
Kto przychodzi ze swoimi przekonaniami-wychodzi z przekonaniami moderatora :D
Awatar użytkownika
SeSim
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Krypta Upiorów (pomagier)
Labirynt Magów (pomagier)
Poszukiwacze
Posty: 6145
Rejestracja: poniedziałek 07 lis 2005, 19:18
Lokalizacja: z krzesła :P
Płeć:
Kontakt:

Post autor: SeSim »

Ostatnimi czasy zastanawiam się nad zakupieniem(wypożyczeniem, ale nie mam od kogo) MM i przetestowaniem tej gry. Może właśnie to mnie zachęci... Laughing
Grałem w to to kiedyś... nic specjalnego. Podobne do MiM ale brzydsze :D


Top Secret Ninja Off Topic Creators Internatinal Organization Member
Awatar użytkownika
Juri
Filozof
Filozof
Filozof
Dawna Administracja
Posty: 700
Rejestracja: piątek 05 gru 2003, 16:09
Lokalizacja: www.frysztak.pl
Płeć:
Wiek: 39
Kontakt:

Post autor: Juri »

Jezeli uwazasz ze Forum jest "senne" jak to ujałes to proponuje zalozyc wlasne o Wydaniu Specjalnym MM i zobaczymy ile osob przyjdzie na tak specjalistyczne Forum. Forum MiMa takze jest co tu duzo mowic specyficzne i niemal tylko dla waskiej grupy osob pamietajacych ta gre i przekladajacych ja nad PCtowe gry.

Pozatym skoro zarejestrowales sie na tym Forum i napisales o MM to chyba liczyles na reklame i podbicie ceny. Na tak sennym Forum ?? Sam sobie przeczysz.

P.S. A tak BTW to zasady dobrego wychowania wymagaja, jezeli jestes u kogos gosciem, nie wytykac mu wad i mowic ze dach przecieka. A to Forum ja traktuje jako jedno z bliskich memu sercu miejsc w Necie i nie pozwole obrazać czegos w co włożyłem mase wolnego czasu i pracy. Mówiac te slowa obraziles nie tylko mnie lecz wszystkich Forumowiczów i z mojej strony moge Ci zyczyc tylko jednego - obys od dzis dzien tylko Morloka losował :twisted:


War, war never changes...

# Mój numer GG - 3751732
Awatar użytkownika
SeSim
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Krypta Upiorów (pomagier)
Labirynt Magów (pomagier)
Poszukiwacze
Posty: 6145
Rejestracja: poniedziałek 07 lis 2005, 19:18
Lokalizacja: z krzesła :P
Płeć:
Kontakt:

Post autor: SeSim »

Mówiac te slowa obraziles nie tylko mnie lecz wszystkich Forumowiczów i z mojej strony moge Ci zyczyc tylko jednego - obys od dzis dzien tylko Morloka losował
Ueee tylko tyle? Nie będzie np klątwy swędzących jajek albo co...? ;)


Top Secret Ninja Off Topic Creators Internatinal Organization Member
Awatar użytkownika
MAXtoon
Rycerz
Rycerz
Rycerz
Posty: 1070
Rejestracja: środa 11 maja 2005, 13:31
Lokalizacja: RADOM
Płeć:

Post autor: MAXtoon »

Morlok w każdej grze jest gorszy niż choroba weneryczna... Ileż można grać jedną postacią? :D


Punk is dead.I' m fuckin Zombie.

Moderator nie nabija postów-moderator ma wiele do przekazania
Moderator nie myli się-moderator ma inne zdanie
Kto przychodzi ze swoimi przekonaniami-wychodzi z przekonaniami moderatora :D
darklordsauron
Losujemy postać
Losujemy postać
Losujemy postać
Posty: 7
Rejestracja: niedziela 11 gru 2005, 18:57

Post autor: darklordsauron »

Dark Lord Sauron wita!

Kilka wyjaśnień
Moje posty nie miały na celu obrażenia kogokolwiek. "Senne forum" to dla Was obraza? Jeśli tak to naprawdę bardzo przepraszam wszystkich urażonych. Naprawde nie chciałem. A co ja mam powiedzieć o:
Kolego jesteś beznadziejny
? To jest opinia?
Ja ani razu nie użyłem wulgaryzmów, wyrażałem tylko swoją opinię (a o to przecież na tym forum chodzi nie?).
Nie lubie, jak ktoś wątpi w moją uczciwość, nawet jeżeli jest to tylko opinia na jakimś forum.


Pozatym skoro zarejestrowales sie na tym Forum i napisales o MM to chyba liczyles na reklame i podbicie ceny. Na tak sennym Forum ?? Sam sobie przeczysz
Na reklamę? No co Ty! Wymysliłes coś sobie, a zaraz potem przekonany o tym, że ja tak myślałem napisałeś, że sobie przecze. śmieszne :)


Ps. Jeżeli chodzi o senne forum to dotyczyło to tylko tematu MM. Chyba parę osób mnie źle zrozumiało. Chyba MM naprawde nie jest za popularna, skoro tak rzadko tu wysyłacie posty. A szkoda bo gra jest naprawde wporzo (to nie jest reklama). Ja nic do was nie mam. Broniłem tylko swojej racji. Fajne forum:) Ubawiłem się na maksa.



-------------------------------------------------------------------------------------
Jeden by wszystkimi rządzić
-------------------------------------------------------------------------------------

Tako rzecze Sauron
Pozdrowienia od Czarnego Pana





[/quote]


Awatar użytkownika
LC
Żołnierz
Żołnierz
Żołnierz
Posty: 43
Rejestracja: sobota 18 cze 2005, 13:05
Lokalizacja: Londyn
Płeć:

Post autor: LC »

Cała ta sytuacja jest - śmieszna i tragiczna jednocześnie - umieściłem post z linkiem do tej aukcji tylko dlatego, ze było tam kilka zdjęć - pomyślałem sobie, niech każdy zobaczy jak to wygląda :) a tu jakaś awantura wisi w powietrzu, moim zdaniem zupełnie bez powodu.

A to Forum ja traktuje jako jedno z bliskich memu sercu miejsc w Necie...Mówiac te slowa obraziles nie tylko mnie lecz wszystkich Forumowiczów
Święte słowa Juri. Sam wpadam na to forum kilka-kilkanaście razy dziennie, z nadzieją na nowe posty - wiem sam za dużo nie piszę, wole czytać :)

Dlatego też mi się nie podoba to co tu się dzieje, zwłaszcza, że zalążkiem tego wszystkiego okazał się mój post :(

Proponuję zakończyć temat aukcji. Jak tylko MM SE trafi w moje ręce na pewno się wypowiem na jej temat, chyba, że Kufir mnie wyprzedzi :) bo jak napisał już w piątek będzie miał grę w domu.

Raphalus ja też nie gram w MM - wole MiM, ale tak jak pisałem wcześniej - względy kolekcjonerskie :) W następnej kolejności mam zamiar też skompletować Talismana.


ODPOWIEDZ