Wydanie Specjalne

Wszelkie dyskusje i luźne rozmowy o Magicznym Mieczu, niedotyczące twórczości graczy, zasad &c.
Awatar użytkownika
Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
Właściciel portalu magiaimiecz.eu
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Handel
Księżycowy Kamień
ZP i LK
Posty: 12808
Rejestracja: poniedziałek 02 maja 2005, 13:07
Lokalizacja: Trojmiasto
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Valdi »

Doszły obydwie w przyszłym tygodniu będe skanował bo będe miał więcej czasu więc jak coś to prosze o jeszcze chwilke cierpliwości.


Jesteś autorem dodatku, zamieść go na stronie www.MagiaiMiecz.eu. Skontaktuj się ze mną poprzez mail.
Awatar użytkownika
catspawn
Rzezimieszek
Rzezimieszek
Rzezimieszek
Posty: 59
Rejestracja: poniedziałek 06 lut 2006, 19:22
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: catspawn »

Diamon Frey pisze:Witka,
przepraszam, że się długo nie odzywałem, ale ustalałem szczegóły z panią adalą. Obecnie posiada ona jeden egzemplarz MMSE z zafoliowaną planszą i białym pudełkiem oraz dojście do 7 egzemplarzy bez pudełka i z nie zafoliowaną planszą - wszystko to oczywista nówki. Adala zgodziła się na publikację jej adresu email co też niniejszym czynię - profesjonalny@wp.pl. wszystkim zainteresowanym życzę udanych negocjacji :D ze swojej strony mogę tę panią polecić - nie miałem żadnych problemów z zamknięciem transakcji.
acha. adala być może będzie miała też nówki Najeźdźców.
Mija już przeszło tydzien i jakoś nikt sie do mnie nie odzywa? Czyżby nakład juz się wyczerpał?
:cry:


nie mów że nie rozumiesz
bo zginiesz w ludzi tłumie...


http://s7.bitefight.pl/c.php?uid=54166
Awatar użytkownika
Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
Właściciel portalu magiaimiecz.eu
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Handel
Księżycowy Kamień
ZP i LK
Posty: 12808
Rejestracja: poniedziałek 02 maja 2005, 13:07
Lokalizacja: Trojmiasto
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Valdi »

Maxymalnie w środe na 100% SE bedzie na mojej stronce.


Edit:

Środa mineła dziś już chyba mamy piątek a SE niezamieściłem odrazu mówie że mam wątpliwości czy zamieszcze to wogule Scany w 300dpi zajmują bagatela 100MB więc mam mały problem, żeby to zamieścić będe musiał zmiejszyć całość do miejwięcej do 40 MB co pewnikiem znacząco sie odbije na jakości. więc może tak Jeżeli komuś sie śpieszy i chciałby mieć to w dobrej jakości proponuje że ponagrywam to na CD i przez Poczte Polską powysyłam koszt do 10zł z przesyłką. a jezeli ktoś woli poczekać to w przyszłym tygodniu zaczynam skanować to jeszcze raz...[/b]


Jesteś autorem dodatku, zamieść go na stronie www.MagiaiMiecz.eu. Skontaktuj się ze mną poprzez mail.
Awatar użytkownika
Gieferg
Rycerz
Rycerz
Rycerz
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Morze
Północny Ląd
Wyspa
Posty: 1484
Rejestracja: niedziela 13 sie 2006, 15:13
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Płeć:
Wiek: 43
Kontakt:

Post autor: Gieferg »

Odkopuję trupa żeby spytać skąd można dostać te skany. (O ile w ogóle można)

Archiwum 100 MB bez problemu można wrzucić na Rapidshare gdyby się tylko chciało i podac link na forum.

Można na to liczyć?
A moze jest to gdzieś dostepne?


FILMOŻERCY- wydania Blu-ray & DVD - promocje/dyskusje/recenzje
Awatar użytkownika
Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
Właściciel portalu magiaimiecz.eu
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Handel
Księżycowy Kamień
ZP i LK
Posty: 12808
Rejestracja: poniedziałek 02 maja 2005, 13:07
Lokalizacja: Trojmiasto
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Valdi »

hmm bez problemu tylko niewszyscy mają czas to wrzucić... Jak coś to koszty przesyłki 6zł jak cię interesuje to PM.

Pozdrawiam Valdi


Jesteś autorem dodatku, zamieść go na stronie www.MagiaiMiecz.eu. Skontaktuj się ze mną poprzez mail.
Awatar użytkownika
chmiel
Szermierz
Szermierz
Szermierz
Posty: 111
Rejestracja: wtorek 05 wrz 2006, 17:19
Lokalizacja: Szczecin
Płeć:
Wiek: 35

Post autor: chmiel »

Ja moge sprzedac drugą edycje magicznego miecz, nic nie brakuje oprócz punkcików i pudełka jeżeli ktoś by był zainteresowany prosze o pm.


Cykada
Losujemy postać
Losujemy postać
Losujemy postać
Posty: 7
Rejestracja: środa 31 sie 2005, 10:40

Post autor: Cykada »

na poczatku chcial bym przeprosil Valdiego za to ze rok temu mu obiecalem przeskanowac wydanie specjalne i tego nie zrobilem. Przepraszam. Mam teraz inne pytanie, zakupilem wydanie specjalne tej ze gry i chcial bym sie dowiedziec jakiej ceny na allegro moge sie za nia spodziewac gdyz mam ich 2. Jedna mam swoja kupiona dawno temu a druga mam nowa zafoliowana oryginalnie nie otwierana ani razu. Kiedy najlepiej takie cos wystawic na allegro? Jeszcze raz przepraszam Valdi


Awatar użytkownika
SeSim
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Krypta Upiorów (pomagier)
Labirynt Magów (pomagier)
Poszukiwacze
Posty: 6145
Rejestracja: poniedziałek 07 lis 2005, 19:18
Lokalizacja: z krzesła :P
Płeć:
Kontakt:

Post autor: SeSim »

No to może zeskanujesz? :> Dla fanów Magicznego Miecza może to być niezła gratka.
Co do ceny to ja bladego pojęcia nie mam bo dla mnie Magiczny Miecz jest niewiele warty :P, ale jak wystawisz za 100 to na pewno licytujący podbiją znacznie ;)


Top Secret Ninja Off Topic Creators Internatinal Organization Member
Awatar użytkownika
Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
Właściciel portalu magiaimiecz.eu
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Handel
Księżycowy Kamień
ZP i LK
Posty: 12808
Rejestracja: poniedziałek 02 maja 2005, 13:07
Lokalizacja: Trojmiasto
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Valdi »

Spoko jakiś rok temu sobie kupiłem SE MM a potem wpadła druga :D ta druga sprzedałem za 50zł komuś z forum (niewymagałem za dużo cenowo byle niestracić na resprzedarzy) Hmm Skan już jak coś mi niepotrzebny (chyba nawet mam to gdzieś zeskanowane) Ale jak chcesz sprzedawać to narpiew zaproponuj to tu albo daj link do aukcji bo szkoda aby SE trafiło do jakiś niekumatych Ludzi.


Jesteś autorem dodatku, zamieść go na stronie www.MagiaiMiecz.eu. Skontaktuj się ze mną poprzez mail.
Awatar użytkownika
Isztwan
Rycerz
Rycerz
Rycerz
Dawna Administracja
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Droga do Chwały
Las Elfów
Trzęsawiska i Lodowy Las
Posty: 1382
Rejestracja: sobota 16 wrz 2006, 18:33
Lokalizacja: Lublin
Płeć:
Wiek: 40
Kontakt:

Post autor: Isztwan »

Valdi pisze:chyba nawet mam to gdzieś zeskanowane
Jakbys miał to wrzuć na stronke, chociarz na pare dni, bo nigdy jeszcze nie widziałem MMSE i ciekawi mnie po prostu jak wygląda.


Awatar użytkownika
Olo
Szermierz
Szermierz
Szermierz
Posty: 144
Rejestracja: wtorek 10 sty 2006, 10:23
Lokalizacja: Aleksandrów Łódzki
Płeć:
Wiek: 40
Kontakt:

Post autor: Olo »

witam

sam kiedyś miałem całą kolekcję MM :) jednak została sprzedana w szczytnym celu
jednak widzę iż tutaj kolega Cykada posiada wersje MM SE i to w dodatku zafoliowaną :biggrin: aż szkoda otwierać jednak JAKA BYLA BY CENA ?? za tę wersje chętnie zakupie w atrakcyjnej cenie i zeskanuje w BDB rozdzielczości póki co są wszystkie elementy po składane w arkusze :mrgreen:

pozdrawiam


Witam wszystkich i pozdrawiam ;-)
GG 1444133
moje hobby www.meganecoupe.eu
Awatar użytkownika
Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
Właściciel portalu magiaimiecz.eu
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Handel
Księżycowy Kamień
ZP i LK
Posty: 12808
Rejestracja: poniedziałek 02 maja 2005, 13:07
Lokalizacja: Trojmiasto
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Valdi »

No mam niezafoliowaną ale wszystko w niepowycinanych kartach skany Gotowe niestety 128MB tak że jak ktoś chce je dostać to na prv poproszę ze względu że to SE i że to właśnie 128MB. No i dlatego że Cykada chce ją sprzedać co za tym idzie gdyby było dostępne cena by spadła.
Olo pisze:JAKA BYLA BY CENA ??
Wszelkie oferty Kupna/Sprzedaży Prosze kierować do osoby zainteresowanej na Prywatna Wiadomość lub Zacząć temat W dziale targowisko.


Jesteś autorem dodatku, zamieść go na stronie www.MagiaiMiecz.eu. Skontaktuj się ze mną poprzez mail.
Cykada
Losujemy postać
Losujemy postać
Losujemy postać
Posty: 7
Rejestracja: środa 31 sie 2005, 10:40

Post autor: Cykada »

Nawet nie mam pojecia jaka cene moge za ta gre zaproponowac :???: Moze byscie cos podpowiedzieli ;-) ?


Awatar użytkownika
Isztwan
Rycerz
Rycerz
Rycerz
Dawna Administracja
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Droga do Chwały
Las Elfów
Trzęsawiska i Lodowy Las
Posty: 1382
Rejestracja: sobota 16 wrz 2006, 18:33
Lokalizacja: Lublin
Płeć:
Wiek: 40
Kontakt:

Post autor: Isztwan »

Cykada jak już kupować MM to 1 edycje bo druga jest w porównaniu do niej strasznie paskudna a poza tym, z tego co wiem, nie ma do niej dodatków (1 ed MM posiada ich 5) i karty się zupełnie różnią szatą graficzną, więc do dodatków z 1ed nie będa pasować.


Awatar użytkownika
Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
Właściciel portalu magiaimiecz.eu
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Handel
Księżycowy Kamień
ZP i LK
Posty: 12808
Rejestracja: poniedziałek 02 maja 2005, 13:07
Lokalizacja: Trojmiasto
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Valdi »

Z tego co Mi sie zdaje Cykada właśnie chciał sprzedać a nie kupić MiM SE.

Jaka cene za nią powiedzieć hmm Szczerze powiem że nie wiem, Który egzemplarz chcesz sprzedać zafoliowany czy ten drugi??
No i zależy kiedy (oto chyba też pytałeś) Przed świętami ponoć to najlepszy czas tak aby osoba kupująca mogła ją sprezentować na święta komuś innemu :)
50zł minimum ale to zależy która wersja:D


Jesteś autorem dodatku, zamieść go na stronie www.MagiaiMiecz.eu. Skontaktuj się ze mną poprzez mail.
Cykada
Losujemy postać
Losujemy postać
Losujemy postać
Posty: 7
Rejestracja: środa 31 sie 2005, 10:40

Post autor: Cykada »

Zafoliowaną oczywiscie chce sprzedac. Termin na krotko przed swietami wydaje sie najlepszy chyba... ;-)


Awatar użytkownika
Isztwan
Rycerz
Rycerz
Rycerz
Dawna Administracja
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Droga do Chwały
Las Elfów
Trzęsawiska i Lodowy Las
Posty: 1382
Rejestracja: sobota 16 wrz 2006, 18:33
Lokalizacja: Lublin
Płeć:
Wiek: 40
Kontakt:

Post autor: Isztwan »

Valdi pisze:Z tego co Mi sie zdaje Cykada właśnie chciał sprzedać a nie kupić MiM SE.
Rracja, pomyliło mi się :oops:


Awatar użytkownika
Duszodręczyciel
Kuglarz
Kuglarz
Kuglarz
Posty: 307
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 15:17
Lokalizacja: Niihama-shi
Płeć:

Post autor: Duszodręczyciel »

Ok, naczytałem się wiele o tej Edycji Specjalnej lecz chciałbym poznać choć jej instrukcję. Może ma ktoś skany? Wiem, że to nie profesjonalne zachowanie ale chciałbym poznać choć ten urywek wiedzy zakazanej dla nielicznych.


Obrazek
Awatar użytkownika
Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
Właściciel portalu magiaimiecz.eu
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Handel
Księżycowy Kamień
ZP i LK
Posty: 12808
Rejestracja: poniedziałek 02 maja 2005, 13:07
Lokalizacja: Trojmiasto
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Valdi »

Jak coś to na stronce w ciągu godziny pojawi sie pokazowa część: Instrukcja 1/4 planszy i 10 kart SE.
Pełna wersja do pobrania będzie od jutra ale na zasadach podobnych jak w przypadku retuszowanych skanów MiM.

Pozdrawiam Valdi


Jesteś autorem dodatku, zamieść go na stronie www.MagiaiMiecz.eu. Skontaktuj się ze mną poprzez mail.
Awatar użytkownika
Duszodręczyciel
Kuglarz
Kuglarz
Kuglarz
Posty: 307
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 15:17
Lokalizacja: Niihama-shi
Płeć:

Post autor: Duszodręczyciel »

Czyli nie mam szans na całą instrukcję? Szkoda.


Obrazek
Awatar użytkownika
Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
Właściciel portalu magiaimiecz.eu
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Handel
Księżycowy Kamień
ZP i LK
Posty: 12808
Rejestracja: poniedziałek 02 maja 2005, 13:07
Lokalizacja: Trojmiasto
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Valdi »

Instrukcja, 1/4 planszy i 10 kart SE. czyli Cała instrukcja. juz jest online


Jesteś autorem dodatku, zamieść go na stronie www.MagiaiMiecz.eu. Skontaktuj się ze mną poprzez mail.
Awatar użytkownika
Duszodręczyciel
Kuglarz
Kuglarz
Kuglarz
Posty: 307
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 15:17
Lokalizacja: Niihama-shi
Płeć:

Post autor: Duszodręczyciel »

Valdi pisze:Instrukcja,
Czekaj, cała? Jupiiiii. znowu źle zrozumiałem.


Obrazek
Kiwi
Niziołek
Niziołek
Niziołek
Posty: 14
Rejestracja: poniedziałek 10 gru 2007, 19:32
Lokalizacja: Leszno
Płeć:

Post autor: Kiwi »

Z tego co czytam forumowicze zasadniczo pogradliwie odnoszą się do Edycji Specjalnej.
Osobiście uważam, że to kawał porządnej giery. Wiążę z nią ogromny sentyment i spędziłem wiele sympatycznych chwil. Zapewne głównie ze względu, że był to pierwszy MM w moim zbiorach, edycja 1 w całości doszła znacznie później.
Niewątpliwą zaletą wydania jest doskonała oprawa graficzna, szczególnie planszy (moim zdaniem bez porównania lepszej od tej podstawkowej, nie mówiąc już o jakości- 4 eleganckie tekturki) a także świetnych ilustracji kart postaci. Tych ostatnich znajduje się w pudle jedynie 18, co jest kastracją o trzecią część z oryginału (27 w pierwowzorze, jeżeli się nie mylę). Kolorki kart mnie nie bolą w zupełności, nie jestem fanatycznym zwolennikiem czerni i bieli. Oczywiście jest to mocno stronnicze, bo jak wspomniałem zaczynałem od MMES właśnie.
Nie zmienia to faktu, że ta edycja pozostanie kolekcjonerską ciekawostką dla fanów, do czego walnie przyczynił się brak wydania dodatków i asekurancki nakład.


Awatar użytkownika
Katiusha
Jasnowidz
Jasnowidz
Jasnowidz
Dawna Administracja
Posty: 1614
Rejestracja: wtorek 02 paź 2007, 23:30
Lokalizacja: z Krainy MiMa ;)
Płeć:
Wiek: 38

Post autor: Katiusha »

Kiwi,

Wiesz co, mimo że jestem fanką MiMa to MMse też bardzo mi się podoba. W/g mnie ta oprawa graficzna jest super i jakby ktoś zrobił i wydał MiMse w takiej formie plus wszystkie dodatki oficjalne, to napewno takie coś chciałabym mieć.
Uważam, że połączenie obrazków B&W z czerwoną kartą i żółtymi napisami świetnie wygląda. Poza tym plansza tak podzielona wydaje mi się bardziej czytelna od tej ze zwykłej edycji MM.
No i cyferki na żetonach S/M/W są śliczne, powiem więcej są ładniejsze i bardziej klimatyczne od tych z MiMa. :mrgreen:
Aby jednak nie było tak fajnie, to grafiki Poszukiwaczy są lepsze i bardziej mi podchodzą w MiMie od tych z MM zwykłego i MMse. ;-)


Powyższy post wyraża jedynie opinię autorki w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niej w dniu jutrzejszym, ani w każdym innym terminie. Ponadto autorka zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Awatar użytkownika
mac
Żołnierz
Żołnierz
Żołnierz
Posty: 47
Rejestracja: sobota 06 paź 2007, 20:18
Lokalizacja: Łódź
Płeć:
Kontakt:

Post autor: mac »

Coz powiem szczerze, ze mam skrajnie rozna opinie. Co prawda widzialem tylko zdjecia edycji specjalnej ale moim zdaniem wyglada strasznie. Dla mnie te jaskrawe kolory strasznie sie gryza i w ogole nie pasuja do klimatu. Widzilaem kilka kart postaci i mi sie nie podobaja, zero klimatu - zdobywca wyglada jak z bajki o transformersach :P.
Wiele osob krytykuje tutaj orginalne postacie z podstawki, mi sie akurat one podobaja. Podobnie z plansza ktora jest bardzo krytykowana przez niektore osoby - mi tam sie podoba.
Natomiast plansza w edycji specjalnej coz, nie podoba wyglada bardzo amatorsko.
Podsumowujac: nie moge na to patrzec :).

pozdrawiam


ODPOWIEDZ